Esileht Beebi ja mitmikud Aktiivne beebi

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Aktiivne beebi

Postitas:
Kägu

Beebi 11 kuune ja nii aktiivne, et mitte ühtegi minutit ei ole omaette. Ajab ennast püsti, aga tasakaslu veel ei ole ja pean koguaeg valvama. Magab õues liikuvas vankris. Kuidas teie jõuate/saate selliste laste kõrvalt ise süüa ja muid toimetusi teha?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Liiguva vankri osas ei oksa nõu anda. EHk võid proovida juba last tuppa harjutada – kui tingimused on teised, sisi ehk ka sobib. (nt äkki ei meeldi talle selili olla, toas saaks ta vabalt asendeid valida).

Mis puudutab kukkumist – ta ilmselt alles hakkas siis end püsti ajama? Küll varsti enam ei kuku. Mul hakkas ka poiss 6-kuuselt toe najal seisma – veel enne, kui ta istuma hakkas. Ikka tihti kadusid need jalad alt ära…no ei jõua koguaeg juures olla, suurem kukkumine toimus 1-2 nädalat, siis juba õppis korralikumalt kinni hoidma. Jälgi seni, et talle põnevaid asju ei jääks diivanilauale, diivanile jmt kohta vedelema, et selle kättesaamiseks ta peab end toe najale ajama – niimoodi äkki tekib neid momente vähem, kuniks tekib tasakaal. Ega sa teda tagasi hoida ei saa ju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kodu nii turvaliseks, kui võimalik.
Teen vaid hädavajaliku. Tihti laps süles toimetan. Ei võta endale ette mingeid ulmelisi plaane, mille luhtumine stressi tekitaks.
Kui teine vanem kodus, kasutan oma aega.
Võtan seda kui paratamatust – peabki peaaegu 24h jälgima. Õnneks on see periood ajutine, ühel hetkel saab juba üksi ka hakkama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu laps on üle 1.5a ja ikka saan ma hädapärast vaevu mingi kiire söögi valmis tehtud, sest ta ronib IGALE POOLE. Ootan väga tööleminekut, elu on väga stressirohke 🙁
Koristan, kui mees õhtul koju tuleb. Ta leiab enamasti eest kaose, mul lihtsalt pole võimalik seda koristada (selle ajaga on kuskil juba uus jama korraldatud). Mees siis mängib lapsega ja ma koristan.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Beebi ja mitmikud Aktiivne beebi