Esileht Väikelaps Aktiivsed tegevused kodus lastega

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Aktiivsed tegevused kodus lastega

Postitas:

Hei

Sarnaselt paljudele veedame ka meie hetkel suurema osa ajast koduseinte vahel ning aeg-ajalt väljas käies.
Jagage enda lemmikuid videosid ja ideid, mida lastega kodus teha võiks :).

Ise olen leidnud ühe laheda treeneri lastetrennide videod: https://www.facebook.com/watch/treenerann/329930901298846/

Olge terved!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, ma pean 8h päevas arvutis tööd tegema, ja minu 6-aastane peab endale ise tegevust leidma. Eks laps tahaks muidugi, et temaga rohkem tegeldaks, aga ega ma pmst rohkem seda ikka teha ei saa kui tavapäraselt kontoris käies.
Suht masendav tegelikult, sest töö ei võimalda lapsega ka väljas rohkem liikuda. Mänguväljakutele muidugi ei tohi, aga natuke värsket õhku ja päikest kuluks ära küll…
Aga mis treeningutesse puutub, siis minu tüdruk kargleb siin kodus niisamagi mängides ja kalpsab ringi nii, et vahel põrand väriseb, lasku siis käia, ehk on trenni eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen pannud lapsed näiteks lasteballette vaatama. Nad ei piirdu vaatamisega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie päevakava nelja seina vahel näeb nii välja:
Hommikul 7-10 teen tööd, samal ajal laps ärkab, sööb mehega ja mängib iseseisvalt või vaatab 3 oma lemmikmultikat.
Mees teeb 8-10 tööd
Mees käib lapsega väljas 10-11.30, niikaua teen mina tööd.
Kui koju tulevad, siis teeb mees tööd kuni kella 17.30ni
11.30-13.00 teen lapsele süüa, sööme ja panen lapse magama.
13.00-15.00 laps magab, siis teeme mehega mõlemad tööd. Kui laps ärkab, paneme puslesid kokku, võimleme, sööme, laps mängib ise.
Teen tööd 16.30-19.30. Mees käib lapsega õues 17.30-19.30. Siis teeme ja sööme õhtusöögi, teeme rahustavaid asju ning laps läheb magama 21.00
Õhtul võimlen või käin vannis.
Vahel käin õhtuti koos mehe ja lapsega õues, siis teen hiliste öötundideni tööd, et oma 8 tundi valmis saada.
Tegevused oleme välja mõelnud jooksvalt. Vahel panen lapse enda kõrvale lauale meisterdama niikaua kuni arvutiga tööd teen.

Kui õues 2 x päevas käia ei saaks, oleks meil kodus hullumaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Aktiivsed tegevused kodus lastega