Esileht Väikelaps Aktiivset tegevust 6a kutiga Tallinnas?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Aktiivset tegevust 6a kutiga Tallinnas?

Postitas:

Soovitage, mida teha aktiivse 6-aastase rüblikust poisiga Tallinnas nii, et lapsel oleks huvitav ja täiskasvanul ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, mis kujul see aktiivne koostegevus peaks olema. Trenn või muu. Ise tegime (teeme endiselt) lihtsalt midagi aktiivset koos, nagu ujumist, jalgrattasõitu, suusatamist, uisutamist (minu arust juba sisekohtades on ka vaba jää variant, kuigi ise veel uisutamise hooaega pole alustanud), käisime mõnikord seiklusparkides (sise ja välis, näiteks Nõmme peaks veel lahti olema), Tln-s on palju (õue) pinksilaudu, kus ka aeg-ajal “mängisime”. Ise küll tõuksiga trikitamisi pole kaasa teinud, aga jalgsi liikusime sihtkoha ja laps veetis ka (välis)skateparkides aega. Eks neid pallimänge on ka saanud kaasa teha (korvivisked, jalgpalli “väravasse” löögid vms). Nendel välistel treenigplatsidel käime kõik seadmed läbi jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu peaks veel kaks korda nädalas orienteerumispäevakuid olema. http://Www.orienteerumine.ee leiad kalendri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lspsel on sõbrad, kellega aktiivseid tegevusi tehakse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinn on suur ja lai, äkki mõni spetsiifilisem linnaosa?
Aga muidu – uhkemad mänguväljakud (nt Stroomi rannas peaks olema)
Loomaaias on suur territoorium, seal saab teoorias ka joosta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen koos lapsega käinud T1 keskuse Super Skypargis. https://superskypark.ee/

Seal me oleme koos batuudi peal hüpanud, saab miskite autodega sõita (pole proovinud) ja lisaks on seal mingi teaduskeskus. Mina olen koos lapsega suure liumäe pealt liugu ka lasknud :D. Hommikupoole on seal rahulikum, nii kui koolipäev lõppeb, on metsikud rüblikute massid kohe kohal.

Huvitav võiks olla veel lennusadamas ja teletornis, aga need vist pole kuigi sellised kohad, kus ringi joosta. Loomaaeda on juba mainitud, seal on ka väline mänguväljak, kus saab ronida. Loomaaeda on hea oma tõuks kaasa võtta, seal pikad vahemaad.

Arvan, et proovida tasuks ka mõnda virtuaalreaalsuse kohta, kus saate prillid ette panna ja mängida, see siiski palju liikuvam ja põnevam tegevus kui tavaline videomäng.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

uhkemad mänguväljakud (nt Stroomi rannas peaks olema)

Enamik neist hetkel maha lammutatud- renoveeritakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Aktiivset tegevust 6a kutiga Tallinnas?