Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aktiivsusmonitorid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Aktiivsusmonitorid

Postitas:
Nustik

Kiitke ja laitke aktiivsusmonitore. Tahaks omale uut, aga ei oska valida.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Margariita

Garmin Enduro.

Paned käele ja kannad.

Akut peab laadima aastas 7-8 korda.

+1
0
Please wait...

Postitas:
eiteakes

Garmin Enduro.

Suht hea tundub, eriti kui mingi ultraspordiga tegeled. Minu kell GPS režiimis vist palju üle 24h ei kesta, aga ega ma ise ka ei kesta seega mulle paras. Ainult et aktiivsusmonitoriks seda nimetada tundub nii hea kella suhtes liigne pisendamine (või kuidas seda nimetada, kui küsitakse head labidat ja sina soovitad mingit kõrgtehnoloogilist kaugjuhitavat miniekskavaatorit).

+1
-1
Please wait...

Postitas:
ninakaru

Kiitke ja laitke aktiivsusmonitore. Tahaks omale uut, aga ei oska valida.

Alustaks sellest, mis eesmärgil sa seda kasutada soovid, millised on sinu jaoks kõige olulisemad funktsioonid ja mis on sinu eelarve?

+2
0
Please wait...

Postitas:
metsasusi

Mul enne oli mingi aliexpressist, ca 30 euri, nägi hea välja ja tegi kõik mis mul vaja – sammud, uni, sõnumid-kõned-teated jne. Äpp oli normaalne. Kahjuks lendas kivipõrandale puruks ja tellisin nüüd Huawei Fit watchi. Välimus on hea, funktsioonid peaks ka kõik olemas olema, aga no selle äpp- huawei health  on ikka ikaldus. Iphonega normaalselt ei ühildu, kirjade järgi peaks automaatselt treeningut tuvastama – aga ei tuvasta ei jooksimst ega rattasõitu ja kõndimist alles umbes siis kui pool tundi juba tehtud on.  Kuigi display on ilus aga lootsin just rohkem

Lapsele ostsin amazfit bip u, oli poole odavam ja tundub, et on funktsioonid paremad.  Aga noh, välimus meeldib mulle huwaei oma rohkem. Ega tegelikult ongi oluline, et näitaks kella ja samme, võibolla ka une aega, pulssi ja sõnumeid/notificationeid. Seda vist teevad tänapäeval juba kõik

0
-1
Please wait...

Postitas:
nelz

Kui soovid lihtsalt kella vaadata, samme ja pulssi jälgida, telefoni meeldetuletusi vms kellal näha siis nt Xiaomi MiFit kellad algavad juba alla 30€ hinnaklassist. Mul lapsel see kasutusel, olen ise proovinud ja täitsa OK kell. Endal Garmin Vivosport kuna see meeldib disani poolest. FitBiti olen kasutanud aga ekraani layout meeldis Garminil rohkem.

Kui tippsporti ei tee siis alla 150€ hinnaklassis on valik lai.

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aktiivsusmonitorid