Esileht Pereelu ja suhted Aktipilt sünnipäevaks ?

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Aktipilt sünnipäevaks ?

Postitas:

Mehel on juubel tulemas ja mul ei ole ühtegi originaalset ideed. Nipsasjakestest me lugu ei pea ja oma hobiga seoses on tal ka kõik juba olemas. Puhkused ja spad jäävad alati tema organiseerida ja kanda. Mõtlesin, et lasen teha endast kusagil stuudios kvaliteetsed ja viisakad alasti fotod, kus \”temajaoks\” kohad on muidugi kaetud, et külaliste ees häbenema ei peaks. Must-valged, siit sealt laseks natuke kohendada asja 🙂
Oleks tore, kui selle saaks näiteks meile magasmistuppa üles panna.
Mis Teie sellest ideest arvate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 22:35; 17.05 23:19; 18.05 13:39; 18.05 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issanda loomaaed on rikkalik. Ausalt, mulle ei lähe üldse sinu magamistoa sisustus korda. Ise sellist pilti ei kingiks, ega tahaks ka saada. Fotosid niisama ei kingita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun, et mehele meeldib küll, aga pilt olgu selline, et kui laps tuppa astub siis pilt on ikka kunst ja pole ära tuntav, et seal paljas emme on.
Ma usun, et minu mehele meeldiks ka.

Kalju Suur, vanameister, ütles dok. filmis, et pildistamiseepäeval ei tohi kanda soonivaid esemesid seljas. Seega stuudiosse pead minema kittel seljas ilma püksta 😀
Ja et ei ole vaja öelda alasti/paljas vaid katmata.

\”Fotosid niisama ei kingita.\”–halloooo, tegu on juubeliga, kus näed niisama olukorda????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 23:07; 18.05 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.. ja ausalt öeldes ma ei uurinudki, mis keegi minu magamistoa sisustusest arvaks … küsimus kõlas, mis ideest arvatakse. Ise leian ka, et selline \”üllatuskink\” oleks täitsa vahva ja omapärane… kardan veidi küll tema reaktsiooni asjale.. aga mõte mu meelest on väga isiklik ja armas … muidugi oleneb, kuidas keegi selle vastuvõtab. Kogu protseduuri käiku olen juba põhjalikult uurinud ja kõik nagu valmis, ent huvitab , kas keegi seda juba teinud ja milline oli järelkaja? See, mida arvavad küllatulnud, naabrinaine või onulellepoeg minule väga korda ei lähe. Mingit käkerdist ju seinale ei pane ja intiimsed kohad peidan loomulikult ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 22:35; 17.05 23:19; 18.05 13:39; 18.05 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub nagu natuke…kuidas nüüd öelda… enesekeskne kingitus.
Mina küll oma mehe aktipilti sünnipäevaks ei tahaks saada, aga ma olen ka väga materiaalne inimene ja sellisest ninnu-nännust lugu ei pea

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle kui mehele küll meeldiks selline kingitus.
Lase käia!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kinkisin kunagi mehele õhukese albumi, kus lisaks muudele kenadele piltidele olid ka mõned natuke napimas riietuses pildid. Minu arvates väga stiilsed ja seksikad- fotograaf oli oma ala tunnustatud proff, meik ja riided sätiti kohapeal. Mees võttis kingi vastu ja paistis rahul olevat. Aja jooksul ja tülide käigus sain aru, et ta ei suutnud kunagi leppida mõttega, et olin mõne teise mehe ees poolalasti poseerinud. Ma poleks unes ka sellist asja osanud tema puhul ette näha, sest tegemist polnud sugugi armukadeda tüübiga. Enam sellist kinki ei teeks, või siis läheks mehega koos pildistama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõte on hea, aga mina tahaksin magamistoa seinale siiski ühist pilti – ülejäänud idee sama, aga lihtsalt koos pildistama ja pilt peab olema maitsekas. Meil see mõte juba ammu, aga teostuseni pole jõudnud veel….
Ma kingiks fotosessiooni kahele, siis pole ka seda ohtu, et kui ikka üldse see idee ei meeldi, siis lähete teete riietes pildid 🙂 ja mälestus juubelist ikkagi olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki hoiaks siiski teemasse ja ei hakka \”mina küll ei ja bla bla bla\”. Teist polegi jutt ja ka mitte teie mehest.
Idee on hea ja järelikult ka su mehele see meeldiks. Siin lähtutakse konkreetselt vaid oma suhte vaatevinklist. Minu mehele ka meeldiks see kingitus väga. Aga mas laseks hoopis joonistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen oma mehele kinkinud, küll mitte päris aktifoto, aga väga peenes pesus mustvalge pildi. Kui on oskaja fotograaf, siis teeb väga kunstipärase ja maitseka pildi, mida külaliste eest peitma ei pea. Kogu ülejäänud sessioon plaadi peal veel lisaks. Minu mees oli igatahes ahvivaimustuses :)!

Keegi siin ütles, et mehel oli probleem, et ta napis riietuses teise mehe ees poseeris- mind näiteks pildistas naisterahvas. Nii et kui kahtlustad, et võib probleem sealt tulla, siis see on variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mehel on juubel tulemas ja mul ei ole ühtegi originaalset ideed. Nipsasjakestest me lugu ei pea ja oma hobiga seoses on tal ka kõik juba olemas. Puhkused ja spad jäävad alati tema organiseerida ja kanda. Mõtlesin, et lasen teha endast kusagil stuudios kvaliteetsed ja viisakad alasti fotod, kus \”temajaoks\” kohad on muidugi kaetud, et külaliste ees häbenema ei peaks. Must-valged, siit sealt laseks natuke kohendada asja 🙂
Oleks tore, kui selle saaks näiteks meile magasmistuppa üles panna.
Mis Teie sellest ideest arvate?[/tsitaat]
lase lõuendile välja trükkida, on lahedam. üldiselt on see tore idee, eriti kui natuke aksessuaaridega ka mängida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kingi idee on huvitav ja minu mees võtaks sellise kingi rõõmuga vastu. Samas kes käsib sul kingi kõigi külaliste ees kätte anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

plaan ongi omaette see talle ikka üle anda… ja lõuendile lasta trükkida. Päris porgandpaljast loomulikult ei tee.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 22:35; 17.05 23:19; 18.05 13:39; 18.05 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, ma ei taha küll õelutseda, kuid ma ei saa aru, et kui jutt käib mustvalgest kunstilisest aktifotost, mis mõttes see idee ORIGINAALNE on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ka ikka uskumatult enesekeskne lähenemine, et mina ja minu fotopeegeldus olemegi suurim kingitus. Imestan alati, mis inimesed need on, kes teevad kinke oma, aga mitte sünnipäevalapse soovidest lähtuvalt. Aga nojah, kui lugeda lauset, et \”puhkused ja spad jäävad alati tema organiseerida ja kanda\”…..Võib-olla meeldiks selline kingitus sügavama kunstihuviga mehele, aga paljukest neid on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kinkisin ka mehele, aga fotod, oli nii aktifotosi ja poolakti.Talle väga meeldisid need pildid.Mina küll soovitaks teha seda kinki, see on endalegi juba kogemus j akunagi on hea vaadata, ilus mälestus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 14:07; 18.05 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mitte? Kui Sa oled kena naine, siis palun väga. Mina kinkisin oma mehele endast alasti pildi 10-ks pulma-aastapäevaks ja see ehib meie magamistoa seina.
Ja nüüd tahab ta lasta minust maalida pildi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 15:04; 18.05 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Issanda loomaaed on rikkalik. Ausalt, mulle ei lähe üldse sinu magamistoa sisustus korda. Ise sellist pilti ei kingiks, ega tahaks ka saada. Fotosid niisama ei kingita.[/tsitaat]

Oled nii kole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 15:04; 18.05 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõte teise nurga alt: kingiks aktisessiooni kahele?
Mehe jaoks oleks ka huvitav ettevõtmine ilmselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu arust on ka enesekeskne ja suht lame kingitus. No ma ennast riidest lahti ei kooriks ka võõra inimese ees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 16:04; 18.05 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kingiks kalli fotoka, las klõpsib ise pilte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks fotograafe on ju ka naissoost. Üks naine, kes teeb aktifotosid, kas praegu ka teeb, ma ei tea, aga tal on ikka näitused olnud ammust ajast, on Tiiu Kimber. Praegu selline üle 60ne.

Aga uuri fotokala.eest seal registreerud kasutajaks ja pääsed ka siis aktidele ligi, saad inspiratsiooni ja leiad ka fotograafi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 23:07; 18.05 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ise tegin siin http://www.ksxstudio.ee/?page_id=1963 Fotograafiks oli Merike Tiivits.Olin ise ka väga arg algul, aga fotograaf on ise nii hea suhtleja, et kiirelt tekkis vaba tunne.Kus jurues mul oli algul plaanis aint poolakt, aga muutsuin nii julgeks ja vabaks, et tegin aktifotosid ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 14:07; 18.05 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nojah, maitse asi. Ma ei kooriks ka naisfotograafi ees end paljaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 16:04; 18.05 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehele väga meeldiks ja ta annaks mulle medali, kui midagi sellist teha julgeksin.

Üks tuttav kinkis oma meremehest mehele terve kalendri. Ma saan aru oma kodust ja magamistoast, aga mehe kajutis selline pilt… ei-ei.

Sõbrannal on sellised pildid nii temast kui mehest magamistoas ja kui aus olla, siis see on kunst. Aru on saada muidugi, et paljad, aga mingeid neid kohti asendite tõttu ei paista, ka istmikku mitte. Mul pole kunagi olnud imelikku tunet neid pilte nähes, ilusead on. Nemad on ise fotondusega seotud ja ilmselt üksteist pildistasid. Küsinud ma muidugi ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No igatahes olen täitsa kindel, et selle ära teen… kui ei meeldi , siis ei meeldi…. vaevalt ta seda mulle ütleb muidugi, ei oleks vast viisakas :/ Pealegi saab ta teisi kinke ju ka … mõte mu meelest on armas … eks siis j’rgmiseks juubeliks saab sokke aluspesu ja pardliotsi.Vsjo ! 🙂
Annan teada, kui kink on üle antud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 22:35; 17.05 23:19; 18.05 13:39; 18.05 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõte hea. aga ära prindi seda lõuendile, vaid ikka õigele fotopaberile. asjad peavad käima õigete materjalide peal, siis on ka maitsekas.
see viimase aja mood kõik asjad lõuendile panna, on maitsetu ja odav. lõuend on ikka maalimiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult tee mõte teoks! Kuidas ja millises vormis otsustad ise. Magamistuba on Sinu ja Sinu kaasa päralt ja õhtuti teineteise jaoks olles pigem ikka vaadata kaasa poole, kui perepilte. Perepildid võiks olla elutoas või muus ruumis. MINU arust just perepildid ei sobi magamistuppa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu muidu ääääääretult konservatiivsel mehel kiskus praegu suunurga muigele kui küsisin, mida tema arvaks sellisest kingist. Tema vastus oli, et see oleks väga huvitav.

Ma olen hetkel nagu puuga pähe saanud. Sellist vastust ma oma mehelt küll oodanud ei oleks! Aitäh, teemaalgataja, sain hea kingiidee. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted Aktipilt sünnipäevaks ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.