Esileht Kodunurk Akuga muruniiduk

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Akuga muruniiduk

Postitas:
Kägu

Kes on akumuruniidukit kasutanud? Kas soovitate? Kuidas on võrreldes bensumootoriga niidukiga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on akudega muruniiduk. He on see, et teeb vähem müra, ei haise, väga kerge. Halb on see, et mul on 2 ringi akusid, aga kui ühed tühjaks  niidan ja laadima panen, siis need ei saa selle ajaga täis, kui teised juba tühjaks saavad. Niita nõks üle 1000 ruutmeetri.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on bensiinimootoriga, krunt alla 1000 (miinus maja ja sissesõidutee), haisu ma ei tunne va kuuma ilmaga kui autosse pakin, müra teeb keskmiselt, kerge lükata on ka. Akutrimmeriga saab umbes pool tundi tööd teha, ka 2 komplekti akusid (sobivad ka teistele akuga tööriistadele, trimmeril siiski mõlemad korraga käigus).

Muruniidukit akudega ei ostaks, ma ei viitsi laadimist oodata, niidan siis kui vaja ja nii kaua kui vaja (lisaks sellele alla 1000 ruudule veel 2 kohta, kus rohkem või vähem niidan). Naabrid ilmselt elavad ka üle kui ma max kahe nädala tagant tund aega niidan.  Mina vist elaks raskemini üle, kui aku liiga vara tühjaks saab ja iga laadimise vahel tuleb tunnike oodata (kui vähem, siis on ka järgmine tööaeg lühem, neid akuga tööriistu peres piisavalt olnud, kui tundub et oleks vist mõistlik uus aku osta, siis uue tööriisata koos uue akuga saab tunduvalt odavamalt)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on akudega muruniiduk. He on see, et teeb vähem müra, ei haise, väga kerge. Halb on see, et mul on 2 ringi akusid, aga kui ühed tühjaks niidan ja laadima panen, siis need ei saa selle ajaga täis, kui teised juba tühjaks saavad. Niita nõks üle 1000 ruutmeetri.

Palju siis ühekorraga saab niita ja kaua aku täis laeb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on Makita akuniiduk, 2 akuga mudel. Kui hein päris põlvini ei ole siis mingi tunnikese niidab akudetäiega. Paari tunniga laevad akud uuesti täis. Eeliseks pean masina kerget kaalu ja seda, et masin on vaikne. Saan tiheasustuses naabreid häirimata niita märksa varasemal kellaajal kui bensiinimootoriga masinaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui oleks raha, ostaks kõikidele naabritele. Ise kasutan ja no ma ei saa aru, miks eelistatakse laupäeva hommikul bensiinimootoritega pläristada. Mõni jälgib veel eriti hoolikalt, et muru üle 1cm’i ei kasva – kohe niiduk tööle, olenemata kellaajast. Hoidke aiad korras aga hoidke ka naabrite kõrvu ja närve.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil naabritel on ja käib ikka tihti laadimas, pole veel näinud, et saaks jutiga ära niidetud (krundid siin 1500, millest osa maja/peenarde all).

Meil endil on robot ja akuniiduk tundub atraktiivne väikse lapi jaoks – nt väljaspool aeda servituudiala niitmiseks. Aga kuna bensukas veel funkab, ei hakka ekstra vahetama – teeb siis, kui senine niiduk otsad annab.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Akuga muruniiduk