Esileht Kodunurk akuga suviladušš

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: akuga suviladušš

Postitas:

https://www.motonet.ee/et/toode/7500441/Mag-Pro-Garden-suviladuYY-laetav
kas keegi kasutab maakodus vmt sellist asjandust? Mind huvitab (ja juhendis polnud kirjas), kas selle pumba tohib ikka üleni vette lasta koos laadimispesa ja lülitiga? Juhend ütleb, et pumba põhi peab olema üleni vees, aga kui ma selle ämbrisse või kaussi uputan, siis on ta ilmselt üleni vee all? Kui just pole ujukiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 16:46; 01.07 17:31; 01.07 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab (ja juhendis polnud kirjas), kas selle pumba tohib ikka üleni vette lasta koos laadimispesa ja lülitiga?

Loomulikult visatakse see kolaki ämbrisse ja vajub põhja. Ja töötab senikaua, kui vett jätkub või aku tühjaks saab.
Kuidas teisiti?

Hea “motoneti” päeva nali on muidugi see: Ämbridušš töötab ilma survevee ja elektrita. Omadused: Aku pinge: 3,7 V, Elektrivool: 2 A
Aga see selleks, nad on soomlased ka…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 17:24; 01.07 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ma ei tea, mul oli füüsika neli ja kuidagi meelde jäänud, et akusid ja voolu all olevaid asju ei maksa väga vette pilduda:) Aga ju siis tänapäeval võib, muidu oleks sellega küll keeruline majandada.
Aga aitäh vastamast!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 16:46; 01.07 17:31; 01.07 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ma ei tea, mul oli füüsika neli ja kuidagi meelde jäänud, et akusid ja voolu all olevaid asju ei maksa väga vette pilduda:)

Mul oli füüsika stabiilselt viis, seega, ära muretse.
Kui vesi ja elekter kokku ei puutu, ei juhtu midagi. Ja isegi kui isolatsioon alt veaks, siis see 3,7V ei ole tundagi. Inimesele on ohtlik 30V ja rohkem. Vanad traadiga telefonid ka selle tõttu töötasid umbes selle pingega, keegi surma ei saanud.

P.S: Pesumasinat ikks kasutad? Seal palju kõrgem pinge ja vesi koos ühes kastis…

P.S.2 Vanasti pandi suvilasse roostevaba vaat pea kõrgusele jalgadele ja pumbati vett täis. Päike ajas vee soojaks ka.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 17:24; 01.07 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin ära. Jäin ellu.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 16:46; 01.07 17:31; 01.07 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama dušš kasutusel juba teist suve.
Laadimisaugule käib keermega punn ette ning vesi sealt sisse ei saa. Sisse lülitamisnupp on samuti veekindlalt kaitstud.
Ikka üleni lasen vette. Uskumatult asjalik vidin selle raha eest. Mina küll ostsin Soomest, aga mudel sama.
Aku peab hästi vastu ja terve pere saab suvilas pestud mitu korda enne uut laadimist.
Soovitan.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk akuga suviladušš

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.