Esileht Hobinurk Akutööriistade soovitusi- relakas ja lööktrell

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Akutööriistade soovitusi- relakas ja lööktrell

Postitas:
Kägu

Tere,

Ehk liigub siin ka asjaga kursisolevaid mehi/naisi või kedagi, kes saab oma kaaslaselt küsida nõu.

Nimelt sooviks osta mehele pealkirjas toodud tööriistu. Olen vaadanud nii Makita, Dewalt kui ka Milwaukee omi. Olen lugenud foorumeid, kus olen aru saanud, et kasutusmugavus Makital parem võrreldes teistega(olevat raskemad)…kuid teised jällegi kvaliteetsemad.

Oskab keegi ehk lisada lausa lingid antud toodetele soovitusega, et vot just see konkreetne toode on oma hinda väärt ja olulisi miinuseid ei ole.

Küsimus ei ole niivõrd selles, et üks või teine asi on mõttetult kallis või hea ja odav, vaid selles, et see päriselt ka oleks asjalik asi…

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mehel on kõik elektrilised tööriistad Bosch omad.

See vist on kõigil sellistel tööriistadel, et akud ühilduvad iga tööriistaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui palju ta neid asju kasutab? Makita soodsamad asjad ei pea just väga kaua vastu, kui veits professionaalsemalt kasutada. Aga teised on kallid ja ka kvaliteetsemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis firma tööriistad mehel olemas on? Soovitan selle põhjal vaadata ja samad kinkida, just tõesti eelkõige selle pärast, et akud ühilduvad ja on tunduvalt mugavam. Küll aga peab jälgima, et akud on erinevad – st nt makital on 18V kui 10.8V/12V, samu on AH erinevad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on osavnäpp pereliige ja meil Makita akutrell. Lisaks sobib see aku ka aias kasutatavale murutrimmerile ning minu varstolmuimejale.

Minuarust on Makita üks vastupidavamaid. Meie teine trll on ona 20 aastat cana aga sellel vana tüüpi akud. Võta kindlasti löökfunksiooniga, et vajadusel betooni ka auke teha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma nüüd meesterahvana arvamust avaldaks… siis mõistlik oleks valiku tegemine mehele endale jätta.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tahaks näha aku lööktrelli millega päriselt tööd teha kannataks.

Muud aku tööriistad on peamine et kõik sama akuga oleks, aga ka siis on tihti vaja võimsamat versiooni elektritoitel. (Olemas aku tiksaag ja tavaline tiksaag, akutrell ja korralik lööktrell, aku relakas ja tavaline relakas jne. Kui peaks ühe valima valiks kõik elektritoitel ja ainult akutrell lisaks).

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tahaks näha aku lööktrelli millega päriselt tööd teha kannataks.

Täpselt. Lööktrell olgu ikka elektritoitel. Akutrell lisaks, et kruvisid keerata ja lihtsamaid auke puurida.

Nõustun täielikult, et ka muud tööriistad võiks pigem elektritoitel olla. Tikksaed, relakad jmt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma muidugi väga imestan soovituse peale, et tööriistad peaks olema elektritoitel.

Mees, kes kes palju kasutab tööriistu ei tee kindlasti kogu aeg tööd elektrikontaktide lähedal.

Töötab objektil, kus pole veel voolu näiteks, hoovi nurka veab pikendusjuhtme….?

Aga teemasse niipalju, et hea on, kui samad akud sobivad paljude tööriistad ega. Meil on Makitat palju ja OK on. Aga on ka pidevas kasutuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma muidugi väga imestan soovituse peale, et tööriistad peaks olema elektritoitel.

Mida siin imestada? Akukatel pole praeguse seisuga lihtsalt sellist jõudlust, et vajalikud asjad normaalselt ära teha. Akuga võib olla kruvide keeramiseks ja lihtsamate aukude puurimiseks mõeldud trell, trimmer, hekikäärid ja oksasaag. Muruniidurobot ka kui see teil on. Kõik muu peaks ikka elektritoitel olema, et neist asja ka oleks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No suur vahe on selles, kas lööktrelli läheb vaja kodus vahepeal paari augu tegemiseks või pidevalt / igapäeva tööks. Makita aku lööktrell kodukasutamisvajadused rahuldab kindlasti ära, kui just töökoda ei pea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus ei ole niivõrd selles, et üks või teine asi on mõttetult kallis või hea ja odav, vaid selles, et see päriselt ka oleks asjalik asi…

IMHO see on nüüd see juhus (analoog teisele inimesele koera ostmisega)  kus mõttekas oleks mehe enesega konsulteerida 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma muidugi väga imestan soovituse peale, et tööriistad peaks olema elektritoitel.

Mida siin imestada? Akukatel pole praeguse seisuga lihtsalt sellist jõudlust, et vajalikud asjad normaalselt ära teha. Akuga võib olla kruvide keeramiseks ja lihtsamate aukude puurimiseks mõeldud trell, trimmer, hekikäärid ja oksasaag. Muruniidurobot ka kui see teil on. Kõik muu peaks ikka elektritoitel olema, et neist asja ka oleks.

Esimesest lausest vist edasi ei lugenud?

Teine ja kolmas lõik põhjendas ära miks hõivatud töömees elektrijuhtmeid ei vea.

Täpsustuseks niipalju, et mul on üks väikeettevõtte üldehitusega ja teine elektritöödega hallata.

Ps Kui kodus harva midagi vaja on teha, siis võib laenutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Hobinurk Akutööriistade soovitusi- relakas ja lööktrell