Esileht Veebikonstaabel alaealine visati kodust välja

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: alaealine visati kodust välja

Postitas:

Mul siis tekkis nüüd tõesti mure sõbranna noorema õe pärast, kes on 15 aastane või neliteist, täpselt ei mäleta. Sõbranna rääkis oma muret et isa oli ta noorema õe kodunt välja visanud ja mööda Eestit ringi tuianud, pidevalt on telefon välja lülitatud ja ei vasta. Nüüd oli siis Liisa (nimi muudetud) käinud peigmehega kodus, et äkki saab asjadki kätte aga ei, isa oli korteril lukud ära vahetanud ja öelnud oma lapsele, et sul pole siia asja ja last koju ei lasknud ja ulgub kuskil ringi ja koolis ei käi ja isal pidi politsei ja noorsoo amet kaelas olema juba varasemalt. Agaei kujuta ette kül mida laps teha võib hetkel, sest eile oli ta kodunt välja visatud sellepärast, et ta julges isa uuele naisele ära rääkida et isa joob. Ma sain vähemalt oma suu puhtaks rääkida aga see ei tee mu enesetunnet heaks aga nii kurb on. Sõbranna ja ta õed ei ole politseisse ega lastekaitsesse pöördunud, ma kül soovitasin aga ma ei saa sundidda ja oma arvamust peale suruda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saa kahjuks valida, millisesse perekonda sünnid.
kui vähegi kontakti saad selle lapsega, siis võiksid talle kuidagi õige teeotsa kätte juhatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Ootaksin infot selle lapse ja pere kohta oma e-posti aadressil: andero.sepp@politsei.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Veebikonstaabel alaealine visati kodust välja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.