Esileht Hobinurk Alaealise lapsega Londonisse

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Alaealise lapsega Londonisse

Postitas:
Kägu

Plaanis 1 aastasega kuu lõpus Londonisse minna. Hetkel ostetud ainult ühe otsa pilet kuna tagasituleku kuupäeva pole veel otsustanud. Kas peaks olema kaasas ka isa luba laps kaasa võtta? Kas sellisel juhul piisab ka lihtkirjalikust loast või peaks see olema kuidagi notariaalselt tõestatud vms? Kas kellelgi on viimasel ajal kogemusi? Vanema lapsega käisin Londonis kui veel UK oli EU-s ja siis ei küsinud keegi midagi, aga nüüd…?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ühe lapsega lähed ainult?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige olulisem, et sul oleks õige sõidu dokument. Id-kaardi peale pole mõtet lootma jääda. Et sinul ja lapsel oleks välispass olemas. Ja sa pead suutma tõestada, et sina ega su laps pole haiged.  Sul tuleb test esitada ka siis kui oled vaktsineeritud. Nad tahavad riiki ainult täiesti terveid inimesi. Lisaks uuri välja kui tihti sa testima peaksid kohal olles.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et sinul ja lapsel oleks välispass olemas.

Eesti riigis ei ole välispassi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ühe lapsega lähed ainult?

Kuna vanem laps käib koolis ja jääb isaga koju.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige olulisem, et sul oleks õige sõidu dokument. Id-kaardi peale pole mõtet lootma jääda. Et sinul ja lapsel oleks välispass olemas. Ja sa pead suutma tõestada, et sina ega su laps pole haiged. Sul tuleb test esitada ka siis kui oled vaktsineeritud. Nad tahavad riiki ainult täiesti terveid inimesi. Lisaks uuri välja kui tihti sa testima peaksid kohal olles.

Jah, passid on olemas ja testimistega olen kursis. Küsimus ainult selles, kas peaks lapse isa luba ka kaasas olema? Võib-olla kellelgi kogemusi, kas seda küsitakse piiriületusel?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus ainult selles, kas peaks lapse isa luba ka kaasas olema? Võib-olla kellelgi kogemusi, kas seda küsitakse piiriületusel?

Tegelikult kogemused ei loe, küsimus on selles, mis on nõutud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige olulisem, et sul oleks õige sõidu dokument. Id-kaardi peale pole mõtet lootma jääda. Et sinul ja lapsel oleks välispass olemas. Ja sa pead suutma tõestada, et sina ega su laps pole haiged. Sul tuleb test esitada ka siis kui oled vaktsineeritud. Nad tahavad riiki ainult täiesti terveid inimesi. Lisaks uuri välja kui tihti sa testima peaksid kohal olles.

Jah, passid on olemas ja testimistega olen kursis. Küsimus ainult selles, kas peaks lapse isa luba ka kaasas olema? Võib-olla kellelgi kogemusi, kas seda küsitakse piiriületusel?

Miks sa seda õigest kohast ei uuri? Kui ma ütlen sulle, et minult ei küsitud, aga tegelikult siiski küsitakse, siis kas sa hakkad piiril vaidlema, et aga perekoolis öeldi, et seda ei küsita? Tule taevas appi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minult küsiti ja mul on notariaalne tõend olemas. Ja siis taheti veel lapse sünnitunnistuse koopiat, mida mul ei olnud. Aga nüüd edaspidi on ka see igal pool kaasas olnud. Kuid siiski sain sealt ikka tulema – ju oli mul ikka suht usaldusväärne olek.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siis taheti veel lapse sünnitunnistuse koopiat, mida mul ei olnud.

Kas see ei ole mitte eesti.ee keskkonnas kättesaadav?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No muu maailm ei ole veel nii digi, et näitad neile mobiilist mingit keskkonda ja nad naeratades ütlevad, et ok-ok. Vahivad silmad pungis nagu keskaegsed.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad seal Inglismaal täidavad siiani käsitsi perekonnaseisutunnistusi iidsel vormil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minult küsiti ja mul on notariaalne tõend olemas. Ja siis taheti veel lapse sünnitunnistuse koopiat, mida mul ei olnud. Aga nüüd edaspidi on ka see igal pool kaasas olnud. Kuid siiski sain sealt ikka tulema – ju oli mul ikka suht usaldusväärne olek.

Tänud info eest!

Teeme ka selle notariaalse tõendi igaks juhuks siiski ära. Äkki läheb hiljemgi vaja.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on alati luba kaasas olnud aga pole vaja läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Hobinurk Alaealise lapsega Londonisse