Esileht Pereelu ja suhted Alaealised/noored lapsevanemad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Alaealised/noored lapsevanemad

Postitas:

Avastasin enda jaoks hiljuti ühe blogi, mida kirjutab üks noor ema. Sattusin seda blogi lugema tänu sellele postitusele: https://www.meiemoodiblogi.ee/2018/11/16-ja-ema.html
Kui ma ise 7 aastat tagasi, peaaegu, et sama noorelt lapse sain, siis ei leidunud internetis just palju inimesi, kes julgesid kirjutada sellest, et nad nii noorelt emaks on saanud, sellest, kuidas nad hakkama saavad jne. Isegi praegu on minujaoks selle blogi jälgimine huvitav, mis siis, et minu laps on juba natuke vanem.
Eelkõige jagan seda siia sellepärast, et äkki leiab mõni teine, kes on sama noorelt emaks saanud selle blogi näol asjalikku lugemist.
Olete sattunud seda blogi lugema?
Mis arvate selle pere tegemistest?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 18:34; 26.12 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viskasin pilgu peale. Täiesti külmaks jätab. Teemaalgataja lauseehitusest ja kirjastiilist on näha et tegu on sama blogipidajaga.

+13
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 23:10; 26.12 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Haahahahahahha, 100000% sama inimesega tegemist!

See blogi on naljanumber, null lugejat, aga juba oodatakse, et keegi ostab reklaami sellele hädisele ja vabandage väga, aga silma ikka väga valusalt torkivale blogile..

Selline hale ”oi, see kes kirjutab ei ole mina” stiilis postitus on aga eriti hale.

+7
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.12 02:00; 26.12 18:19; 26.12 19:43; 27.12 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kenal jõuluajal hambaid teritada ei ole ilus. Võtab ennast kokku, prouad.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blogis õigekirja ei tunta. Kõik teised on süüdi. Oma laps lasteaias geenius ja teised lihtsalt beebid.
Lapselik maailm, aga ehk areneb veel. Loomulikult ei hakka seda blogi lugema, need paar postitustgi oli piin.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.12 09:07; 26.12 17:30; 26.12 18:14; 26.12 21:15; 27.12 06:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kenal jõuluajal hambaid teritada ei ole ilus. Võtab ennast kokku, prouad.

Ei teritanud hambaid. Ütlesin lihtsalt oma ausa arvamuse mis on täiesti neutraalne. Ma ei ole ilmselt blogi sihtgrupp ka.
Inetu on oma blogi hoopis varjatult reklaamida. Läbinähtav on. Teemaalgataja kirjutab täpselt samamoodi kilomeetriliste lausete ja kummaliste komakohtadega nagu blogipidaja.

+8
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 23:10; 26.12 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõepoolest, neid pikki ja lohisevaid lauseid võrreldes on sarnasus märgatav. Lisaks on kahtlane see “sattusin blogi lugema tänu sellele postitusele” ja siis on link blogile. Kuidas teemaalgataja sellele blogipostitusele sattus?
Busted!

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muu kallal ei nori, aga blogi nimi võiks originaalsem olla ning lapse nime osas loodan, et tegu on hüüdnimega… Emotikone võiks vähem olla. Blogspoti enda skinid on paremad kui see, mis ise kokku olete aretanud.

Muidu täitsa loetav.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin ja no ei kõneta mind see blogi. Ma ilmselt ei ole sihtgrupp ka- liiga vana ja kõrgelt haritud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nendel “alaealiselt lapsevanemaks” on tihti üks läbiv joon – vanemad, ema, vanaema jne. aitasid kasvatada, seeaeg kui ma/me koolis, tööl, peol, reisil jne olime. Kuigi alguses olid esivanemad vastu, et lapsed lapse saavad. Kas keegi aga vanavanemate käes kordagi küsis, et kas tahate, jõuate, suudate..seati lihtsalt fakti ette.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 12:31; 26.12 22:03; 27.12 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teema algataja. Blogi pidajaga pole muud seost, kui see, et olen teda paar korda näinud, kui ta veel ikka täitsa laps oli, elasime siis samas külas. Tema vaevalt, et mind enam mäletabki.
Blogile sattusin täiesti juhuslikult blog.tr.ee kaudu, käin seal aegajalt uusi blogipostitusi lugemas.
vb mind tema kirjastiil sellepärast ei häirigi, et ma ise kirjutan sarnaselt.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üritasin lugeda. niipea kui jõudsin “imearmsa” lapseni, loobusin.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab väiksel lapsel suu kärtspunase huulepulgaga kokku mäkerdama. Kas muidu on lapse suu liiga märkamatu või? Enamasti jälle liig noore lapsevanema tegu. Jätke ikka lapsed lasteks mitte eheteks piltidel.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse nimi ongi Liz-Sandra või? Nagu litssandra? …miks?

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 17:24; 26.12 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päriselt? Liz-Sandara? Why, oh why? Ilmselgelt kirjutab igaüks selle Lisandraks.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.12 09:07; 26.12 17:30; 26.12 18:14; 26.12 21:15; 27.12 06:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks haritum proua, kui teine.
Päikse käes huulte toon punakaks muutunud – isssand lapse nägu ära mökerdatud ????????.
Liz-Sandra – litssandra???
Nagu päriselt v??
Z-ti eesti keelne hääldus on pehme S!
Ja nimi Liz tuleneb üldsegi Elizabeth-ist.
Laske noortel olla!
Iga teine teema on 40+ ja ikka leiate te veel aega, et ka kõiges mis teid ei puuduta sõna võtta.
Ilusat pühade jätku!

0
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 18:34; 26.12 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis tuleb öelda Lisssandra? Või teha pikk mõttepaus Liss——sandra? Või kuidas? Meid vanureid tuleb nii moodsate nimevärdidega õpetada.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.12 09:07; 26.12 17:30; 26.12 18:14; 26.12 21:15; 27.12 06:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Oodake nüüd parem seda nalja, kuidas ta nüüd postituse teeb, kuidas ta nii popp on, et perekoolis kirjutatakse. Lugesin selle tähtsa info seal läbi ja no tõsiselt, annab ikka oma fantaasiamaailmas elada.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.12 02:00; 26.12 18:19; 26.12 19:43; 27.12 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haahahahahahha, 100000% sama inimesega tegemist!

See blogi on naljanumber, null lugejat, aga juba oodatakse, et keegi ostab reklaami sellele hädisele ja vabandage väga, aga silma ikka väga valusalt torkivale blogile..

Selline hale ”oi, see kes kirjutab ei ole mina” stiilis postitus on aga eriti hale.

Mis sa räägid, et 0 lugejat. Ta ju kirjutab, et igapäevaselt sadu lugejaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 17:24; 26.12 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Haahahahahahha, 100000% sama inimesega tegemist!

See blogi on naljanumber, null lugejat, aga juba oodatakse, et keegi ostab reklaami sellele hädisele ja vabandage väga, aga silma ikka väga valusalt torkivale blogile..

Selline hale ”oi, see kes kirjutab ei ole mina” stiilis postitus on aga eriti hale.

Mis sa räägid, et 0 lugejat. Ta ju kirjutab, et igapäevaselt sadu lugejaid.

Ilmselt tänu sellele teemale võib-olla saab 100 kokku tõesti.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.12 02:00; 26.12 18:19; 26.12 19:43; 27.12 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blogis õigekirja ei tunta. Kõik teised on süüdi. Oma laps lasteaias geenius ja teised lihtsalt beebid.

Lapselik maailm, aga ehk areneb veel. Loomulikult ei hakka seda blogi lugema, need paar postitustgi oli piin.

Ma seda blogi avada ei kavatse, aga no õigekirja kallal norimiseks sul küll eriti õigust ei ole…

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blogis õigekirja ei tunta. Kõik teised on süüdi. Oma laps lasteaias geenius ja teised lihtsalt beebid.

Lapselik maailm, aga ehk areneb veel. Loomulikult ei hakka seda blogi lugema, need paar postitustgi oli piin.

Ma seda blogi avada ei kavatse, aga no õigekirja kallal norimiseks sul küll eriti õigust ei ole…

Ei. See oli trükiviga, mitte tavapärane õigekeel. Sellest võiks aru saada.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.12 09:07; 26.12 17:30; 26.12 18:14; 26.12 21:15; 27.12 06:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised matslikud naised langetavadki noorte emade maine nii madalale.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokkvõtvalt – las harjutavad. Tütarlaps saab ehk ka keskhariduse kätte, see annab ka pisut haridust ja harit õnn hust juurde. Vahepeal võtab sõna noormees a.l” mul on bemmil uued kummid,”. Küll temastki saab kord mees. kui vahva

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 12:31; 26.12 22:03; 27.12 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. See oli trükiviga, mitte tavapärane õigekeel. Sellest võiks aru saada.

Trükiviga? Trükiviga on trükkimisel tekkinud viga. Enamasti on läinud sõrm kogemata kõrvalklahvile (nt “postitustki” asemel on kogemata kirjutatud “postitustli”), on kaks tähte vahetuses (nt “postitsutki” asemel on kirjutatud “postitustik”) või on mõni täht kogemata vahelt ära jäänud (nt “postitustki” asemel on kogemata kirjutatud “postitusti”) või lisaks tulnud (nt “postitustki” asemele on kirjutatud “postitustkli”).

Mismoodi “k” asemel “g” kirjutamine trükiviga olla saab, mina küll ei mõista, need tähed ei ole nii lähestikku, et kogemata valele klahvile vajutada saaks.

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.12 22:06; 27.12 16:13; 27.12 19:17; 29.12 16:41; 29.12 19:37; 29.12 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest ma ei kirjutanud “k” asemel “g”, vaid “i” asemel “t”. Ehk mitte postitustki, vaid postitusigi.
A lärma edasi.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.12 09:07; 26.12 17:30; 26.12 18:14; 26.12 21:15; 27.12 06:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest ma ei kirjutanud “k” asemel “g”, vaid “i” asemel “t”. Ehk mitte postitustki, vaid postitusigi.

A lärma edasi.

Need paar postitusigi oli piin.??

Kus siin loogika on? ????

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil piinlik ei ole? Mis rahuldust pakub selline karjas mõnitamine, näiteks lapse nime kallal võtmine? See näitab, millised te ise olete…

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näha, mul tuli endal ka viga sisse – las harjutavad ja proovivad. Tütarlaps lõpetab keskkooli või mõne kutseka. Saab nii haridust kui haritust. Saab ehk mõne ameti ka selgeks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 12:31; 26.12 22:03; 27.12 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest ma ei kirjutanud “k” asemel “g”, vaid “i” asemel “t”. Ehk mitte postitustki, vaid postitusigi.
A lärma edasi.

Palun vabandust. Ma tõesti ei teadnud, et su keeleoskus nii kehv on. Ülehindasin sind, arvasin, et tegid ühe kirjavea, kirjutasid k asemel g. Aga selgub, et sa ei oska üldse mõtestatud lauset kirjutada. Tahtsid kirjutada lause “Loomulikult ei hakka seda blogi lugema, need paar postitusigi oli piin.”? Saad ju isegi aru, et sel lausel ei ole mitte mingit mõtet. Lähim korektne lause, mida mina suudan välja mõelda on “Loomulikult ei hakka seda blogi lugema, nende paari postitusegi lugemine oli piin”. Kui seda kirjutada tahtsid, siis tegid päris mitu viga (kahes sõnas vale kääne, üks sõna vahelt puudu ja lõpuks ei selle t asemel siiski e, mitte i, nagu eelmises postis väitsid).

No ja lisaks ei ole ka t ja i kõrvuti, ka see ei saa olla trükiviga, või on sul eriti kohmakad sõrmed, mis lausa miu tähte eemalt tähe leiavad.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.12 22:06; 27.12 16:13; 27.12 19:17; 29.12 16:41; 29.12 19:37; 29.12 23:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Alaealised/noored lapsevanemad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.