Esileht Beebi ja mitmikud Alakaalulise lapse kasv

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Alakaalulise lapse kasv

Postitas:

Kui hästi kosuvad teie lapsed, kes on sündides olnud alakaalulised? Mitte kasvult väiksed vaid kaalult väiksed tervlike probleemide tõttu (kehv platsenta jne).
Mul on laps varsti aastane, aga kaalus ja pikkuses võtab juurde väga halvasti. Ainult peaümbermõõt on normi piires.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin.Sündides 2300 ja 48cm(ajaline), 2aastaselt 10500kg ja 88cm pikk.Olen mures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli platsenta väike ja nabaväät kinnitus kehvasti. Aga sündis muidugi tegelikult üsna korraliku kaaluga (35 nädal oli veel kaal vaevu 2 kilo), lõpuks vedasime 2700g peale välja. Praeguse seisuga on teistest maas kusagil umbes 400 g ja no hästi suts lühem, aga kuid on ka alles kolm täis. Saab rinnapiima, sisuliselt elabki rinnal, olen lasknud tal seda teha ka.
Aga aastaselt ei peaks vist väga mures veel olema, ma mäletan, et oli juttu, et kahesena peaksid olema samas normis, mis nö terved lapsed.
Mis perearst on arvanud või olete kusagil spetsiaalselt nõu ka küsinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sündis 2630 (48 cm), 38. nädalal. Ämmakas arvas, et väike seetõttu, et platsenta või nabanöör ei toiminud õigesti. Esimesel poolaastal võttis iga kuu u kilo juurde. Praegu 7-kuune ja 8850 g. Nii et üsna pontsik, ei saa kurta, et ei kasvaks. Kui hopsti.ee pealt laste keskmisi kaale ja pikkusi olen vaadanud, siis nüüd on ta juba üle keskmise kasvu ja kaaluga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]fire_arrow kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sama siin.Sündides 2300 ja 48cm(ajaline), 2aastaselt 10500kg ja 88cm pikk.Olen mures.[/tsitaat]
Mu neljast lapsest kaks kaalusid sündides 3360 ja 3630g. Kaheselt olid 10 kg ja 85cm. Ei mina, ega lastearstid näinud muretsemiseks mingit põhjust. Mille üle Sa täpsemalt muretsed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 16:19; 23.01 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käole 16.19
Muretsen,sest ta näeb väga kõhn välja,söögi osas väga valiv,ise sööma hakkas alles 2 aastaselt.Arst on veits mures,saatis uuringutele ravi tänavale lastepolikliinikusse.
Ise vb nii väga ei muretseks,aga arsti muretsemine teebki mind murelikuks.Ja see kaal 10 500 seisab paigal ei tea kui kaua,pool aastat vist juba.Pikkust tuleb juurde,kaalu aga mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]fire_arrow kirjutas:[/small]
[tsitaat]Käole 16.19
Muretsen,sest ta näeb väga kõhn välja,söögi osas väga valiv,ise sööma hakkas alles 2 aastaselt.Arst on veits mures,saatis uuringutele ravi tänavale lastepolikliinikusse.
Ise vb nii väga ei muretseks,aga arsti muretsemine teebki mind murelikuks.Ja see kaal 10 500 seisab paigal ei tea kui kaua,pool aastat vist juba.Pikkust tuleb juurde,kaalu aga mitte.[/tsitaat]
Uuringutel käige ikka ära, aga lohutan siiski veel 🙂
See minu 3630g sündinud beebi kaalus 3-kuuselt 8200. Sama palju kaalus ta ka pooleteiseaastaselt. Kaheselt siis peaaegu 10kg. Praegu 11a, 146cm ja 35kg. Täiesti tavakaalus preili.
Teine, 3360g beebi kaalus aastaselt 7,5 kg, pooleteiseselt 9,3 kg ja kaheselt siis peaaegu 10kg. Kasvabki omas graafikus ja arstid ei muretse, sest pikkust tuleb juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 16:19; 23.01 17:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Alakaalulise lapse kasv

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.