Esileht Sünnitus Alaseljavalu

Tuletame meelde, et kõikidele kommentaatoritele kehtivad Eesti Vabariigi seadused. Perekool.ee'l on kohustus esitada õigusorganitele kasutajate kohta käivaid andmeid, kui meile esitatakse vastav nõue.

Head vana aasta lõppu!

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Alaseljavalu

Postitas:
Kägu

Tere naised!
39-s rasedusnädal on jooksmas. Eile algasid mul alaseljavalud ja nüüd täna on valu sabakondi juures mis raskendab kõndimist ja toimetamisi. Neil, kellel esinesid valud, mida tegite, et neid vähegi leevendada? Ei tea kas see võib ka tähendada peagi algavat sünnitust?!

Please wait...


Postitas:
Kägu

Mulle anti paratsetamooli, kui on sünnitus, ei lähe valu ära. Veega sama asi. Aga natuke ikka leevendab mõlemal juhul.

Please wait...


Postitas:
Kägu

Emakakokkutõmmete ajal võib küll alaselg valutada. Minul tulitas mõlema sünnituse ajal ja peale teist sünnitust kui imetamise ajal toimusid emakakokkutõmbed, siis ka alaselg valutas nii mis hull.

Samas sul on 39.-s nädal, vabalt võid minna homme sünnitama ja vabalt võib sul alaselg veel 2 nädalat valutada ilma igasuguse sünnituseta 😀 Eks see lõpp üks ootamine ole ja kõik naised on lõpus otsinud meeleheitlikult märke, et äkki homme läheb asjaks 😀 Kui esimesel sünnitusel mul hakkasidki “vihjed” 2 päeva varem,s isi teisel sünnitusel veel päev enne sünnitust KTG-s ei andnud arst küll lootust nii pea asjaga maha saada – igasugused märgid puudusid, lapse pea veel loksus jne, aga võta näpust, järgmise päeva õhtuks oli laps käes 😀

Please wait...


Postitas:
Kägu

Minul algas sünnitus alaseljavaludega, mis läksid aina hullemaks. Teadsin,et kõht peaks ikka nagu krampi tõmbama ja valus olema, aga seda mul polnudki. Seljavalu oli aga meeletu!

Please wait...


Postitas:
Kägu

Soe vann leevendas minul. Sünnitegevusega tuli valu pigem alakõhtu ja päraku juurde. Nagu väga suured gaasid oleks kõhus. Lõpuks muidugi valtutas kogu kupatus kaasaarvatud ka alaselg ja sabakont.

Please wait...


Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Alaseljavalu