Esileht Pereelu ja suhted Alastusest

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 212 )

Teema: Alastusest

Postitas:
Kägu

Mul on ükskõik – võib ju pesta ka ujumisriietega, aga lihtsalt mööda kõndimine ei ole normaalne.

Kuidas end ujumisriietega alt pestakse?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärakupiirkonda ja mokkade vahelt korralikult nagunii ei pesta. Jajah, ärge rääkige endast, kõik me peseme, aga osa ei pese. Hea, kui varvasteja voltide vahed ning küünealused puhtaks saavad.

TMI.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, kui iga aasta on Perekoolis teema, kuidas paksud inimesed rannas käivad ja seal ei olda isegi alasti teiste ees, siis on oht, et mõni teeb teema siia, et kommenteerida paksude alasti kehasid spaade duširuumides.

No selle vastu ei saa! Selliseid kommentaare tuleb alati.

Aga, kui see paks jätab end pesemata, aga nagunii läheb basseini, siis on ta keha ju ikka näha nendele, kes paksust kommenteerida tahavad. Seega, ei saa aru, kuidas see pesemisruumist pesemata läbi jalutamine aitaks kommentarid ära hoida?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, kui iga aasta on Perekoolis teema, kuidas paksud inimesed rannas käivad ja seal ei olda isegi alasti teiste ees, siis on oht, et mõni teeb teema siia, et kommenteerida paksude alasti kehasid spaade duširuumides.

No selle vastu ei saa! Selliseid kommentaare tuleb alati.

Aga, kui see paks jätab end pesemata, aga nagunii läheb basseini, siis on ta keha ju ikka näha nendele, kes paksust kommenteerida tahavad. Seega, ei saa aru, kuidas see pesemisruumist pesemata läbi jalutamine aitaks kommentarid ära hoida?

Suguelundid on koledad ühti nii paksudel kui ka heas vormis inimestel.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, kui iga aasta on Perekoolis teema, kuidas paksud inimesed rannas käivad ja seal ei olda isegi alasti teiste ees, siis on oht, et mõni teeb teema siia, et kommenteerida paksude alasti kehasid spaade duširuumides.

No selle vastu ei saa! Selliseid kommentaare tuleb alati.

Aga, kui see paks jätab end pesemata, aga nagunii läheb basseini, siis on ta keha ju ikka näha nendele, kes paksust kommenteerida tahavad. Seega, ei saa aru, kuidas see pesemisruumist pesemata läbi jalutamine aitaks kommentarid ära hoida?

Suguelundid on koledad ühti nii paksudel kui ka heas vormis inimestel.

Misasja? Paksudel on mons pubis kohev ja vajunud, meestel till peidus rasva all.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sauna ei lähe ju koos suvalise seltskonnaga vaid sellise seltskonnaga, kes oskab saunas koos vastassugupoolega käituda nii, et saun ei muutuks ebameeldivaks või piinlikuks. Ja need inimesed, kes oma keha häbenevad ei lähe ka sel juhul sauna. Noorena käisin küll ühissaunas aga ainult väga heade sõpradega koos, keda teadsin usaldada. Niipea, kui seltskonda ilmus meesterahvas, kes kommenteerima alasti kehasid asus jäid segasaunad ära ja mindi üle eraldi saunadele, sest keegi ei taha mölakaga koos segasaunas käia. Nüüd ei lähe ma ka turvaliste sõpradega koos segasauna, sest ei taha oma keha isegi ise väga peeglist vaadata, saati siis teistele näidata. Ja kuigi mina käin enne basseini minemist korralikult pesemas, on see mulle tohutu eneseületus ja hea meelega ma ka trikooga, saati siis alasti, tuttavate seltskonnas ei viibi, võhivõõrad mind niivõrd ei sega.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sauna ei lähe ju koos suvalise seltskonnaga vaid sellise seltskonnaga, kes oskab saunas koos vastassugupoolega käituda nii, et saun ei muutuks ebameeldivaks või piinlikuks. Ja need inimesed, kes oma keha häbenevad ei lähe ka sel juhul sauna. Noorena käisin küll ühissaunas aga ainult väga heade sõpradega koos, keda teadsin usaldada. Niipea, kui seltskonda ilmus meesterahvas, kes kommenteerima alasti kehasid asus jäid segasaunad ära ja mindi üle eraldi saunadele, sest keegi ei taha mölakaga koos segasaunas käia. Nüüd ei lähe ma ka turvaliste sõpradega koos segasauna, sest ei taha oma keha isegi ise väga peeglist vaadata, saati siis teistele näidata. Ja kuigi mina käin enne basseini minemist korralikult pesemas, on see mulle tohutu eneseületus ja hea meelega ma ka trikooga, saati siis alasti, tuttavate seltskonnas ei viibi, võhivõõrad mind niivõrd ei sega.

Millised kompleksid, saa üle. Ise sõimad teisi mölakateks, ikka lillekesed

0
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina tunnen end võõraste ees alasti olles natuke ebamugavalt küll, aga mitte sedavõrd, et enne ujulat pesemata jätta. Ja praegu järele mõeldes sain aru, et mul ei olegi väga vahet, kas need, kelle ees alasti olla, on mehed või naised – kui nad käituvad normaalselt, ei jõllita ega kommenteeri midagi, on tegelikult üsna ok. Segasaunas heade tuttavatega on üsna turvaline selles mõttes, noorena käisimegi enamasti koos vastassugupoolega ja päris alasti, nüüd on kõigil pered ja pigem mehed-naised eraldi. Hiljutu klassi kokkutulekul olime saunas mehed-naised koos ja igaüks täpselt sedavõrd riides kui ise tahtis. Ise olin bikiinipükstega, aga palja ülakehaga (rinnahoidja või veel hullem, trikoo, on korralikus saunas minu jaoks ikka väga ebamugav), mitmed teised naised samamoodi, osadel olid siiski ka rinnahoidjad, aga päris alasti olid vist ainult mõned mehed.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tunnen end võõraste ees alasti olles natuke ebamugavalt küll, aga mitte sedavõrd, et enne ujulat pesemata jätta. Ja praegu järele mõeldes sain aru, et mul ei olegi väga vahet, kas need, kelle ees alasti olla, on mehed või naised – kui nad käituvad normaalselt, ei jõllita ega kommenteeri midagi, on tegelikult üsna ok. Segasaunas heade tuttavatega on üsna turvaline selles mõttes, noorena käisimegi enamasti koos vastassugupoolega ja päris alasti, nüüd on kõigil pered ja pigem mehed-naised eraldi. Hiljutu klassi kokkutulekul olime saunas mehed-naised koos ja igaüks täpselt sedavõrd riides kui ise tahtis. Ise olin bikiinipükstega, aga palja ülakehaga (rinnahoidja või veel hullem, trikoo, on korralikus saunas minu jaoks ikka väga ebamugav), mitmed teised naised samamoodi, osadel olid siiski ka rinnahoidjad, aga päris alasti olid vist ainult mõned mehed.

Mina ei mõista üldse, miks on vaja klassikaaslastega sauna minna.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärakupiirkonda ja mokkade vahelt korralikult nagunii ei pesta. Jajah, ärge rääkige endast, kõik me peseme, aga osa ei pese. Hea, kui varvasteja voltide vahed ning küünealused puhtaks saavad.

TMI.

TMI, aga kodus või toas peseb ehk kõik vahed ära, aga ujulas hüppab duši alt läbi, peseb põlved ja laseb vett näkku.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei mõista üldse, miks on vaja klassikaaslastega sauna minna.

See oli selline suvepäevade moodi üritus – tulime kokku juba päeval, matkasime natuke ümbruskonnas, mängisime võrk- ja jalgpalli, ujusime, õhtul tantsisime jms ning soovijad käisid saunas ka. Ei olnud ilmtingimata vaja käia, aga suurem osa käisid – mõnus suur maasaun oli, üsna järve ääres.

Ja meil oli väga tore klass, juba kooli ajal käisime tihti üksteisel maakodudes ja suvilates külas, ma olen pooltega neist kunagi ammustel aegadel ilmselt ka alasti saunas käinud ja ka kokkutulekul tundus saunaskäik väga asjakohane ja loomulik.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei mõista üldse, miks on vaja klassikaaslastega sauna minna.

See oli selline suvepäevade moodi üritus – tulime kokku juba päeval, matkasime natuke ümbruskonnas, mängisime võrk- ja jalgpalli, ujusime, õhtul tantsisime jms ning soovijad käisid saunas ka. Ei olnud ilmtingimata vaja käia, aga suurem osa käisid – mõnus suur maasaun oli, üsna järve ääres.

Ja meil oli väga tore klass, juba kooli ajal käisime tihti üksteisel maakodudes ja suvilates külas, ma olen pooltega neist kunagi ammustel aegadel ilmselt ka alasti saunas käinud ja ka kokkutulekul tundus saunaskäik väga asjakohane ja loomulik.

Klass tavaliselt otsustab üheskoos, kuhu minna ja mida teha. Mina ei halvustanudki, lihtsalt huvitav oli teada, kuidas jõuti saunani ja miks peaks saunas olema oma klassi vastassoost isikutega ilma rinnahoidjata. Oleks prink rind, oleks ehk ka ja võib-olla olen lihtsalt kade, aga teiseks on rind ikka seksuaalne osa, miks muidu naised ilma särgita ei käi suvel nagu mehed.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei halvustanudki, lihtsalt huvitav oli teada, kuidas jõuti saunani ja miks peaks saunas olema oma klassi vastassoost isikutega ilma rinnahoidjata. Oleks prink rind, oleks ehk ka ja võib-olla olen lihtsalt kade, aga teiseks on rind ikka seksuaalne osa, miks muidu naised ilma särgita ei käi suvel nagu mehed.

Vastassoost isikutega koos oli esiteks praktilisem, sest saun oli üsna suur ja nii said kõik käia just sel aja, kui tahtsid. Nii tundus ka loomulik, sest me olime nooruses niimoodi koos juba ju saunatanud. Ilma rinnahoidjata olid seal enne mind juba mõned naised ja kuna keegi meestest ei paistnud seda kuidagi imelikult võtvat ning ka minu eelistus on saunas paljas ülakeha, siis olin ka nii, mõned olid ka rinnahoidjatega.

Naised tüüpiliselt jah ei käi palja ülakehaga, aga vähemalt rannas on mõnel pool maailmas (näit. prantsusmaal) see täiesti lubatud. Ma ei teagi, kuidas siin ametlikult on ja mul endal on selles suhtes veidi kahetised tunded – ma ise kasutaksin ehk küll seda võimalust (mul on väga väikesed rinnad ja praktilises mõttes pole neid toestada vaja), aga kui ma kujutlen oma teismelist tütart palja ülakehaga avalikus rannas  (st koos suvaliste vanameestega), siis see mõte mulle ei meeldi eriti küll. Samas kui kõik ilma käiksid, siis vist oleks ok.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tunnen end võõraste ees alasti olles natuke ebamugavalt küll, aga mitte sedavõrd, et enne ujulat pesemata jätta. Ja praegu järele mõeldes sain aru, et mul ei olegi väga vahet, kas need, kelle ees alasti olla, on mehed või naised – kui nad käituvad normaalselt, ei jõllita ega kommenteeri midagi, on tegelikult üsna ok. Segasaunas heade tuttavatega on üsna turvaline selles mõttes, noorena käisimegi enamasti koos vastassugupoolega ja päris alasti, nüüd on kõigil pered ja pigem mehed-naised eraldi. Hiljutu klassi kokkutulekul olime saunas mehed-naised koos ja igaüks täpselt sedavõrd riides kui ise tahtis. Ise olin bikiinipükstega, aga palja ülakehaga (rinnahoidja või veel hullem, trikoo, on korralikus saunas minu jaoks ikka väga ebamugav), mitmed teised naised samamoodi, osadel olid siiski ka rinnahoidjad, aga päris alasti olid vist ainult mõned mehed.

Vot see on mingi selline olukord, mida mina absoluutselt ette ei kujuta. Kuidas on võimalik minna klassivendadega koos sauna? Täiskasvanuna ehk veel, aga te käisite ka teismelistena nii. Ja poistel ei tekkinud peas mitte ainsamatki mõtet, et näe, meie Liinal on nii pisikesed tissid, aga Tiinal suured ja mahlased. Riina “pissul” on nii ilus soeng tehtud, aga Maril on täitsa loomulik lokk seal all.

No ei usu mina, et pealtnäha viisakad ja mitte uudishimulikud mehed pilgud siivsalt enda ees hoidsid ja kohe mitte midagi ei mõelnud alasti naistega ühes ruumis koos viibides.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tunnen end võõraste ees alasti olles natuke ebamugavalt küll, aga mitte sedavõrd, et enne ujulat pesemata jätta. Ja praegu järele mõeldes sain aru, et mul ei olegi väga vahet, kas need, kelle ees alasti olla, on mehed või naised – kui nad käituvad normaalselt, ei jõllita ega kommenteeri midagi, on tegelikult üsna ok. Segasaunas heade tuttavatega on üsna turvaline selles mõttes, noorena käisimegi enamasti koos vastassugupoolega ja päris alasti, nüüd on kõigil pered ja pigem mehed-naised eraldi. Hiljutu klassi kokkutulekul olime saunas mehed-naised koos ja igaüks täpselt sedavõrd riides kui ise tahtis. Ise olin bikiinipükstega, aga palja ülakehaga (rinnahoidja või veel hullem, trikoo, on korralikus saunas minu jaoks ikka väga ebamugav), mitmed teised naised samamoodi, osadel olid siiski ka rinnahoidjad, aga päris alasti olid vist ainult mõned mehed.

Vot see on mingi selline olukord, mida mina absoluutselt ette ei kujuta. Kuidas on võimalik minna klassivendadega koos sauna? Täiskasvanuna ehk veel, aga te käisite ka teismelistena nii. Ja poistel ei tekkinud peas mitte ainsamatki mõtet, et näe, meie Liinal on nii pisikesed tissid, aga Tiinal suured ja mahlased. Riina “pissul” on nii ilus soeng tehtud, aga Maril on täitsa loomulik lokk seal all.

No ei usu mina, et pealtnäha viisakad ja mitte uudishimulikud mehed pilgud siivsalt enda ees hoidsid ja kohe mitte midagi ei mõelnud alasti naistega ühes ruumis koos viibides.

On julgemad mehed ja naised, on arglikumad mehed ja naised. Teie siin tahate tegelikult ka elada nagu teised, aga te ei julge ja muretsete mida keegi teie alastusest arvab. Arvab sama mida teie arvate teistest.

Aga muidu jah, inimesed kellel on looduse poolt antud keskmiselt kenam keha ja nägu, nemad saavadki olla julgemad. Need kes on tsipa kõverad, nemad peavad elus muid tegemisi tegema.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas tänapäeval on internet ja inimesed postitavad netti oma alasti pilte ja videosid, siis osad naised üldse ei häbene kui neil on üks rind teisest väiksem. On nagu on, ta ei häbene ja ka temal on õigus elada täisväärtuslikku elu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On julgemad mehed ja naised, on arglikumad mehed ja naised. Teie siin tahate tegelikult ka elada nagu teised, aga te ei julge ja muretsete mida keegi teie alastusest arvab. Arvab sama mida teie arvate teistest.

Üleüldse ei taha kedagi raamidesse suruda või enda arvamust õigemaks pidada. Teema on tehtud arutlemiseks. Ja ongi väga huvitav lugeda erinevate inimeste seisukohti ja argumente, miks nemad just nii mõtlevad ja tunnevad.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ükskõik – võib ju pesta ka ujumisriietega, aga lihtsalt mööda kõndimine ei ole normaalne.

Kuidas end ujumisriietega alt pestakse?

See veel puuduks et kuskil avalikus duširuumis jalgevahet harima hakata.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riina “pissul” on nii ilus soeng tehtud,

Jube sõna see pissu.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot see on mingi selline olukord, mida mina absoluutselt ette ei kujuta. Kuidas on võimalik minna klassivendadega koos sauna? Täiskasvanuna ehk veel, aga te käisite ka teismelistena nii. Ja poistel ei tekkinud peas mitte ainsamatki mõtet, et näe, meie Liinal on nii pisikesed tissid, aga Tiinal suured ja mahlased. Riina “pissul” on nii ilus soeng tehtud, aga Maril on täitsa loomulik lokk seal all. No ei usu mina, et pealtnäha viisakad ja mitte uudishimulikud mehed pilgud siivsalt enda ees hoidsid ja kohe mitte midagi ei mõelnud alasti naistega ühes ruumis koos viibides.

Ma usun, et poisid mõtlesid sellest, kui suured tissid kellelgi on, ka ilma saunaskäikudeta. Jah, praegu ma saan aru küll, et teismelistele noormeestele võis see paras katsumus olla koos paljaste tüdrukutega saunas siivsaks jääda, aga siis ma selle peale nii ei osanud mõelda;  ometigi ei tekkinud minu teada meil kooli ajal vähemalt saunas kunagi mingeid imelikke olukordi. Mäletan ka seda, et esimesed ühissaunaskäigud toimusid elektrita suitsusaunas üsna pimedal ajal, näha väga palju polnudki ja nii saigi see meil tavaks.

Aga praegu, täiskasvanuna – no ma ei tea, mida mehed mõtlesid ja kui palju meie tisse vahtisid, kui mul ebamugav ei hakanud, siis ilmselt liiga intensiivselt ei vahtinud.  Suured mehed, tissid pole enam midagi eriti huvitavat nende jaoks, ma arvan.

Minu jaoks ongi vist alasti olemise puhul kaasinimeste soost olulisem see, kui palju inimesi on – näiteks koos <10 eri soost inimesega saunalaval istudes tunnen ma end märksa mugavamalt kui kuskil  naisterannas alasti kõndides. Asi on arvatavasti  selles, et väikeses kohas on teada, kes seal on, ja näha, kes kuhu ja mismoodi vaatab, päris avalikus kohas mitte.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kirjutan mõned suvakad mõtted:

mu 21-aastane tütar käis kahel korral klassivendadega koos bikiinides ja poisid vastavalt ujukates, koos saunas, selliselt, et 4 poissi ja 3-4 tüdrukut samast klassist on koos saunas ja tünnis.  keegi polnud paar, kõik on kooliaegsed sõbrad. kolmandal korral mu tütar sellise saunaga enam nõus ei olnud. ta ütles, et ta näeb, kui raske on 21-aastastel noormeestel ennast füüsiliselt siivsatena hoida, keha reageerib omasoodu.

mina ise häbenesin aastaid hirmsasti teiste naistega ujulates koos duširuumis olemist ja pesemist. praeguseks olen 49 ja enam võõraid ei karda. koos saunas alasti olema olen nõus ka oma sõbrannadega, mis oli samuti minu jaoks aastaid ja aastaid välistatud.

võõraste või tuttavate meeste ees ma pole nõus alasti olema, samuti ka mitte oma teismeliste poegade juuresolekul.  mõned päevad tagasi oli juhtum, kus herilane nõelas mind toas, pluusi all selga. õnneks oli mees kodus, palusin tal turse üle vaadata ja mulle midagi külma seljale panna. kui kodus oleksid olnud ainult minu 19-aastane poeg ja 12-aastane poeg, siis oleks paistetus pidanud ootama. poegade ette ma palja ülakehaga poleks läinud (no ilmselt, kui oleks elu või surma küsimus, siis küll, aga mugavusprobleemiga mitte).

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riina “pissul” on nii ilus soeng tehtud, Jube sõna see pissu.

Olen nõus. Sobivam väljend oleks- Riina v_tt on kenasti raseeritud.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 ja kui kodus oleksid olnud ainult minu 19-aastane poeg ja 12-aastane poeg, siis oleks paistetus pidanud ootama. poegade ette ma palja ülakehaga poleks läinud (no ilmselt, kui oleks elu või surma küsimus, siis küll, aga mugavusprobleemiga mitte).

Ei trolli, ent on kahju, kui häbened, et su enda laps näeb su paljast SELGA! Rääkisid ju seljast?

Meil on pere, kes läbi põlvkondade pole alastust kartnud. Samas seda pole ka afišeeritud. Kui lapsed olid teismeeas, siis leppisime kokku, et kehad arenevad.

Kiivsam, ent me oleme endiselt sama pere. Paljast vanemat nähes ei pea karjuma. Kui vanemate toast tuleb hääli, siis need on armastuse hääled. Tuleb teil kah armastus, hoiame pöialt!

Nüüd, 20 aastat hiljem nad tänavad, et keha pole patt, vaid tema oma. Kui soovid näidata, siis see on sinu valik. Kui tahad seksihäälitseda, saadakse aru.

Saun ja alastus on muidugi korralik bullshit. Leppige reeglid kokku; ja reeglite rikkumisel juhtub mis? Võeti tükk küljest kui vale inimene liitus? Ise kutsusid ju sõbrad külla!

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanemate toast tuleb hääli, siis need on armastuse hääled.

Nunnu.

Mida teie lapsed tegelikult sellest mõtlevad, on iseasi. On teada fakt, et lapsed eelistavad, et vanemate suguelu neisse ei puutuks. Samuti alasti kehad. Keskealiste ägedate memmede-taatide ettekujutus on, kuidas nende armuelu on kõigile õppetund ja eeskuju. Tegelikult ei ole, vähemalt mitte teie lastele. Nad eelistaksid võimalikult vähest kokkupuudet selle tahuga teie elust.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga muidu jah, inimesed kellel on looduse poolt antud keskmiselt kenam keha ja nägu, nemad saavadki olla julgemad. Need kes on tsipa kõverad, nemad peavad elus muid tegemisi tegema.

Aga siis ei maksa pahaks ka panna kui koledad, rippuvate tisside ja kõhupõllega naised ei taha enne ujumist sinuga koos pesta. Tegelikult on ka minu jaoks tuttavate ees alastiolek hullem kui võõraste ees ja see ongi tunnetuslik küsimus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei usu mina, et pealtnäha viisakad ja mitte uudishimulikud mehed pilgud siivsalt enda ees hoidsid ja kohe mitte midagi ei mõelnud alasti naistega ühes ruumis koos viibides.

No mind näiteks ei sega üldse kui keegi oma pea sees alasti keha nähes midagi mõtleb. Peaasi, kui neid mõtteid välja ei öelda ja mingeid piinlikke nalju ja kommentaare viskama ei hakata. Enamik inimesi ei näe saunas kuigi atraktiivsed välja.   Samuti ei ole ma saunas mitte kunagi näiiud erekteerunud suguorganiga meest, seega ilmselgelt ei ole segasaun mingi tohutult erootiline kogemus või siis oskavad teismeeast väljunud mehed end teadlkkult kontrollida.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja kui kodus oleksid olnud ainult minu 19-aastane poeg ja 12-aastane poeg, siis oleks paistetus pidanud ootama. poegade ette ma palja ülakehaga poleks läinud (no ilmselt, kui oleks elu või surma küsimus, siis küll, aga mugavusprobleemiga mitte).

Ei trolli, ent on kahju, kui häbened, et su enda laps näeb su paljast SELGA! Rääkisid ju seljast?

Meil on pere, kes läbi põlvkondade pole alastust kartnud. Samas seda pole ka afišeeritud. Kui lapsed olid teismeeas, siis leppisime kokku, et kehad arenevad.

Kiivsam, ent me oleme endiselt sama pere. Paljast vanemat nähes ei pea karjuma. Kui vanemate toast tuleb hääli, siis need on armastuse hääled. Tuleb teil kah armastus, hoiame pöialt!

Nüüd, 20 aastat hiljem nad tänavad, et keha pole patt, vaid tema oma. Kui soovid näidata, siis see on sinu valik. Kui tahad seksihäälitseda, saadakse aru.

Saun ja alastus on muidugi korralik bullshit. Leppige reeglid kokku; ja reeglite rikkumisel juhtub mis? Võeti tükk küljest kui vale inimene liitus? Ise kutsusid ju sõbrad külla!

Päris hirmus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võiks vabalt käia segasaunas paljalt. Aga ma ei läheks paljalt, sest äkki keegi tunneb end ebamugavalt. Nt sõbranna, kui ta mehe ees paljalt oleks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas end ujumisriietega alt pestakse?

Tõmbad korraks riideriba eemale ja pesed. Ei ole ülearu keeruline.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma peaksin mingisse ühis-segasauna minema, siis ma paneks päevitusriided. Kui see aga seal ära keelatakse, siis ma ei lähegi. Ja olen ikka rohkem kuulnud koos saunatamisest, kus et vanasti käisid ikka naised-lapsed ja siis mehed. Või siis et mehe enne. Mingit massilist kogu pere ja sugulaste alasti saunatamisest väga ei tea.
Kui ma ise harva saunas käin kodus, siis käin üldse üksi ja istun soojas, natukeleili alumisel või keskmisel astmel istudes. Üleval ei käi, kuuma ei talu. Perekoolis on keelatud olla enamasti vähese kuumataluvusega, peab taluma kuuma, muidu oled kintsuhõõrutaja ja ajad vähest kuumataluvust lihtsalt vanuse kaela, mida sul tegelikult aga ei ole. Mis peaks tähendama seda, et oled 60, aga kuna sa kuuma ei talu, siis valetad ennast vanemaks, et seda vanusega peita, olles ise tegelikult 25 a vana.
Spas ja ujulas pean pesemist õigeks, kes väga vahib, siis vahin vastu, aga silma.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 212 )


Esileht Pereelu ja suhted Alastusest