Esileht Pereelu ja suhted Alastusest

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 212 )

Teema: Alastusest

Postitas:
Kägu

Ma olen kodust saanud kaasa täiesti jaatava hoiaku oma keha ja teiste kehade suhtes. Pere käis koos saunas kuni ma ise enam ei tahtnud isa ja vennaga minna, olin äkki 16 siis… ema kõndis 55 aastaselt paljalt kodus ringi… jne jne.

Siiski siiski, ühissaunadesse ma väga ei kipu, igas seltskonnas on tavaliselt üks mees (sõbranna mees), kes vahib kõiki või kommenteerib saunas või pärast. Midagi ei ole teha, nende päritolu peres pole isa olnud- naisekeha austus puudub, see sõndesse pandamatu miski on puudu- need mehed ei oska ühissaunas olla. Just selliste meeste pärast me ei käi ühissaunas, st mina ei lähe.

Endal mul on 3 poega ja mees, ainsa naisena peres mulle meeldib ikka üksi käia või abikaasaga, on ruumi rohkem. Saab koorida ennast, laiutada ja pikutada üksi. Aga käin poistega ka.

+2
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pere käis koos saunas kuni ma ise enam ei tahtnud isa ja vennaga minna, olin äkki 16 siis… ema kõndis 55 aastaselt paljalt kodus ringi… jne jne.

Minu arust ikka päris rõve. Mina isiklikult ei käi oma laste ees kodus alasti ringi ja ei näe, et see oleks midagi positiivset. Saunas panen ka teismeliste poegade ees räti ümber, kuigi käime koos saunas küll.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

vot ei ole rõve, kui keegi pole öelnud, et keha on rõve, siis ei oskagi nii öelda ega mõelda.

igas vanuses keha on ilus, ei ole alastus lubatud ainult 20 aastastele mittesünnitanud naistele.

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Riina “pissul” on nii ilus soeng tehtud,

Jube sõna see pissu.

On, aga just meelega kasutasin seda sõna.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suured mehed, tissid pole enam midagi eriti huvitavat nende jaoks, ma arvan.

Miks ei ole? Palju paljaid, erinevas suuruses tisse ühes väikeses ruumis. Iga mees, kel seal all asjad töökorras, erutub selle peale.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekoolis on keelatud olla enamasti vähese kuumataluvusega, peab taluma kuuma, muidu oled kintsuhõõrutaja ja ajad vähest kuumataluvust lihtsalt vanuse kaela, mida sul tegelikult aga ei ole. Mis peaks tähendama seda, et oled 60, aga kuna sa kuuma ei talu, siis valetad ennast vanemaks, et seda vanusega peita, olles ise tegelikult 25 a vana.

See on nüüd küll huvitav tähelepanek perekooli kohta. Alalise perekooli lugejana pole selliseid arvamusi siin täheldanud, aga no, olgu pealegi.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

vot ei ole rõve, kui keegi pole öelnud, et keha on rõve, siis ei oskagi nii öelda ega mõelda.

igas vanuses keha on ilus, ei ole alastus lubatud ainult 20 aastastele mittesünnitanud naistele.

Mitte keha ei ole rõve, vaid teguviis on rõve. Alasti keha on loomulik, kuid ka väga seksuaalne. Ja, kui sul ei ole plaanis oma teismelistel poegadel või sõbranna mehele seksuaalset muljet avaldada, siis ei peaks nende ees ka alasti käima.

Ma ei taha näha, kuidas mu 19-aastane poeg palja riistaga kodus ringi käib. Samuti ei taha tema näha mind kodus paljaste, õõtsuvate rindadega.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekoolis on keelatud olla enamasti vähese kuumataluvusega, peab taluma kuuma, muidu oled kintsuhõõrutaja ja ajad vähest kuumataluvust lihtsalt vanuse kaela, mida sul tegelikult aga ei ole. Mis peaks tähendama seda, et oled 60, aga kuna sa kuuma ei talu, siis valetad ennast vanemaks, et seda vanusega peita, olles ise tegelikult 25 a vana.

See on nüüd küll huvitav tähelepanek perekooli kohta. Alalise perekooli lugejana pole selliseid arvamusi siin täheldanud, aga no, olgu pealegi.

Olen seda iga kord ilmateemade alt lugenud, kui kuumalainest juttu. Et kes kuuma ei talu, saavad süüdistuse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilu pärast siis kõndis su ema paljalt? Mul on see arenguetapp olnud – see kaasnes keskeakriisiga, kus tekkis metsik vajadus enda seksuaalsele atraktiivsusele kinnitust leida. Igal võimalusel üritasin alasti olla, küll laste ees alastuseni veel ei jõudnud, õnneks sai see õudne etapp enne läbi. Suvel oli eesmärk omaette igas võimatus ja võimalikus kohas alasti ujuma minna, mingi tiinekalik trots taga – aga mis te vahite, pole paljast (ilusat) naist enne näinud või? Seega midagi kadestamisväärset ega lahedat ma su ema käitumises ei näe, märkan ainult sarnasust enda probleemse eluperioodiga. Tõsi, mul oli see küll kümmekond aastat varem, mitte menopausi eas – aga seal võivad uuesti tekkida enese väärtustamise probleemid, mis sellise lahenduse leiavad.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alastiolek on niivõrd intiimne, et seda võiks vaoshoitumalt praktiseerida. Keha pole muidugi rõve(ja kuidas veel võib keha rõve olla, väärarengud jne), aga sama loomulik kui alasti olla, on ka sittumine, seda teed ka  seltskondlikult? Ei, sest see on intiimne tegevus. Ka pesemine on intiimne tegevus ja alastiolek on intiimne. Üks asi on saunas ja ujulas alasti, teine asi on kodus paljalt ringi tuuseldada laste ees. On iseasi kui tuled vannitoast poolpaljalt ja suundud nt. magamistuppa riietuma pereliikme nähes või kogu perele õhtusööki valmistama.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks ei ole? Palju paljaid, erinevas suuruses tisse ühes väikeses ruumis. Iga mees, kel seal all asjad töökorras, erutub selle peale.

Päris nii ei ole.Ma olen mehena olnud Austrias saunas ja ei mingit erutust. Sa lihtsalt ei mõtle selliseid mõtteid ja naudid ainult saunamõnusid ja ei tõuse riist kikki. Võib olla 18 aastasel noorukil tõuseb, aga elu näinud meesterahval ei tõuse:)

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen kodust saanud kaasa täiesti jaatava hoiaku oma keha ja teiste kehade suhtes. Pere käis koos saunas kuni ma ise enam ei tahtnud isa ja vennaga minna, olin äkki 16 siis… ema kõndis 55 aastaselt paljalt kodus ringi… jne jne.

See ei ole  mingi ‘jaatav hoiak’ oma keha suhtes, see on küll juba hälve. 55-aastane naine kõnnib kodus paljalt ringi…sedasi toimetavad mingid friigid või ‘looduslapsed’ või maiteagi mis asjad, ilmselt on neil ikka mingi omaette teema selle alastusega, et seda peab nii vägisi eksponeerima. Vaevalt, et selle naise lapsed soovisid oma ema alasti näha. Ikka nagu päris imelik asi.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult on see looduse poolt kaasa antud kaitsereaktsioon, et inimestele tundub vastik ja rõve oma vanemate ja vanemateealiste alastus ja seksuaalsus. Sellega välditakse looduses intsesti. Kui inimesele tunduvad oma vanemate alastus või “armastuse hääled” vahvad, on tegemist hälbega. Sellepärast ei tundu inimestele ka põlvkond vanemad inimesed seksuaalselt atraktiivsena. Samamoodi peaks olema inimestel ka blokk oma laste ja lasteealiste alasti vahtimisel, loomulik oleks tunda ebameeldivust. Seega pole see midagi lahedat, kui vanemad oma teismeliste ees alasti ringi lippavad ja vastupidi, tegemist on pigem kõrvalekaldega normaalsusest.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on mu meelest perversuse tipp, kui vanemad lasevad laste kuuldes oma “armastusehääled” valla. See on tõsine hälve.

Meenub mingi saade, kus lasteaiaealistele lastele esitati küsimusi. Ja üks tüdruk ütles, et kui emme magamistoas karjub, siis tal ei ole valus, vaid tal on väga hea. Selline laste “harimine” ületab kõiksugused piirid. Emps ise oli kindlasti maru uhke, kui oma last teles teadmisi kuulutamas kuulis.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest on perverssed need saated, kus lasteaialastele küsimusi esitatakse. See võrdub minu jaoks laste ärakasutamisega. Provotseeritakse midagi ütlema või vastama, mis peaks siis naljakas olema täiskasvanu arvates. Ei ole ilus laste ütlemiste üle naerda. Kirjeldatud lapsele oli ema väga hea valehäbita seletuse andnud magamistoast kostnud helide kohta. Paraku on korterid väikesed ja lihtsalt pole võimalik 100 % privaatselt toimetada, isegi kui väga püüad. Vale on see, kui lapsel on küsimus, aga vanem ei vasta või keerutab. Vale on ka lastele alastuse või seksuaalsuse kohta valehäbi v hirmu tekitada, selle tulemuseks ongi sageli rumalad kompleksid ja probleemid oma kehatunnetusega, samuti see, et ei suudeta olla ilma teiste inimeste kehasid vahtimata.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on mu meelest perversuse tipp, kui vanemad lasevad laste kuuldes oma “armastusehääled” valla. See on tõsine hälve.

Meenub mingi saade, kus lasteaiaealistele lastele esitati küsimusi. Ja üks tüdruk ütles, et kui emme magamistoas karjub, siis tal ei ole valus, vaid tal on väga hea. Selline laste “harimine” ületab kõiksugused piirid. Emps ise oli kindlasti maru uhke, kui oma last teles teadmisi kuulutamas kuulis.

Nii napakas oled. Täielik viktooria ajastu tegelane.

+1
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii napakas oled. Täielik viktooria ajastu tegelane.

Sa oled seesama jobu, eks? Nii sama stiil https://foorum.perekool.ee/teema/vabakasvatus/page/2/#post-4017394

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina häbeneks seda, kui lähen ujulasse või spaasse ja ei pese ennast enne. See on lihtsalt väga ebaviisakas teiste suhtes. Mul on ükskõik – võib ju pesta ka ujumisriietega, aga lihtsalt mööda kõndimine ei ole normaalne.

Minuarust on “toredad” need tünnusaunades ühiste kehavedelike sees vedelejad🤮. Krt teab, kaua enne seda keegi pesemata on olnud

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina häbeneks seda, kui lähen ujulasse või spaasse ja ei pese ennast enne. See on lihtsalt väga ebaviisakas teiste suhtes. Mul on ükskõik – võib ju pesta ka ujumisriietega, aga lihtsalt mööda kõndimine ei ole normaalne.

Minuarust on “toredad” need tünnusaunades ühiste kehavedelike sees vedelejad🤮. Krt teab, kaua enne seda keegi pesemata on olnud

Tünnisauna minnakse ikka pärast tavasaunas pesemist.
Sul on teistsuguseid kogemusi?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väita, et alastiolek on seksuaalne oleneb kultuuriruumist ehk mis meile kaasa “õpetatud” on. Vaadake võib aafrika hõime vmt, kitsad vööd, naistel rinnad paljad, lapsed rinnaotsas jne. Pole seksuaalne – hormoonid jmt on sama.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väita, et alastiolek on seksuaalne oleneb kultuuriruumist ehk mis meile kaasa “õpetatud” on. Vaadake võib aafrika hõime vmt, kitsad vööd, naistel rinnad paljad, lapsed rinnaotsas jne. Pole seksuaalne – hormoonid jmt on sama.

Meie kultuuriruumis ongi seksuaalne, sellest ongi jutt. Loomad on ka täiesti alasti, meie pole loomad, vaid meil on kultuur.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sa nüüd tahad öelda, et me siin Eestis oleme mingi Aafrika hõim või mis sinu repliigi mõte oli antud teemas?

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sa nüüd tahad öelda, et me siin Eestis oleme mingi Aafrika hõim või mis sinu repliigi mõte oli antud teemas?

Seda, et ka meie kultuuriruumis ei seksualiseeri kõik paljast keha, vaid see tuleb kodunt ja mujalt kaasa. Aga on hulk inimesi kelle jaoks keha on keha ja seksuaalse osa ja erutuse tekitab muu sellega kaasnev, mitte lihtsalt paljas keha.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda, et ka meie kultuuriruumis ei seksualiseeri kõik paljast keha, vaid see tuleb kodunt ja mujalt kaasa. Aga on hulk inimesi kelle jaoks keha on keha ja seksuaalse osa ja erutuse tekitab muu sellega kaasnev, mitte lihtsalt paljas keha.

Need, kes meie ruumis elavad, võiks siiski meie kultuuriruumis ka elada, vähemalt peamistes asjades. Ja alastuse roll ja osa meie elus kuulub kindlasti peamiste asjade hulka.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olge nüüd normaalsed, need, kes meil igal pool oma paljast ihu näitavad, on paksud, vormist väljas, lõtvunud isendid. Ei lähe kellegil selliste peale kikki.Lihtsalt ei ole nii ilus.

Kui ikka vormis trimmis mimm ühissauna jalutaks, oleks mehed ikka erutunud ja naised tigedad.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänapäeval, kus kõik teavad, milline alasti inimene välja näeb, ja seda võib vaadata iga kell ( kui verl ei tea), pole alastus mu merlest ei erootiline ega ka rõve, alastus on alastus. Pole midagi vaadata.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas päriselt on olemas mingid inimesed, kes usuvad, et kuna tänapäeval kõik teavad, milline alasti inimene on, siis pole alastus enam erootiline? Kas te arvate, et kunagi on olnud ajad, kus täiskasvanud ei tea, milline on alasti inimene? Üks asi on teoorias teada ja teine asi on reaalsuses näha. Anatoomiaõpikud erutavad vaid teismelisi, aga reaalne alasti inimene vaateväljas, eriti veel ilus, mõjutab raudselt 90% inimeste mõtteid mingil määral.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest alasti keha iseenesest ei pruugi olla üldse erootiline ega seksuaalne ning kõik sõltub kontekstist. Nooremana käisime sõpruskonnaga pidevalt segasaunas. Vanemas eas enam niiväga ei kipu, kui kõik kindlad pikaaegsed paarid. Nüüd mehed-naised eraldi.

Oma pere ringis pean alastiolekut aga täiesti normaalseks. Ei ole meil kellelgi kiiksu ega eksponeerimisvajadust, aga alasti olemist (vajadusel) keegi ei häbene (peres teismelised tüdruk ja poiss). Vajaduseks pean saunaskäimist, ujumist, riiete vahetamist jne. Tütar läheb koos isaga saina, kui soovib ja keegi ei tee numbrit üksteise alastusest. Oleme nagu oleme – ilma igasuguse seksuaalse alatoonita ja häbita. Samamoodi nagu trenniruumis ei teki teiste treenijate alasti kehasid nähes mingeid seksuaalseid mõtteid ega tundeid.
Mees ütleb alati, et 10 korda erootilisem on napilt riietega kaetud naise keha, eriti, kui need riided spetsiaalselt rõhutavad erootilist olekut. Kõik lagedalt letti lüües polevat üldse huvitav 😉.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas te arvate, et kunagi on olnud ajad, kus täiskasvanud ei tea, milline on alasti inimene?

Üks asi on teadmine, teine asi realselt nägemune. Kui midagi väga vähe saab, siis see on huvitavam ja erutavam tõesti. Tänapäeval ollakse alasti keha nägemisega märksa rohkem harjunud ja paljas keha kui selline ei tundu erutav.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

reaalne alasti inimene vaateväljas, eriti veel ilus, mõjutab raudselt 90% inimeste mõtteid mingil määral.

Ilus inimene mõjub ka ilma alastuseta erutavalt, alastus seda ei muuda.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 212 )

Esileht Pereelu ja suhted Alastusest