Esileht Pereelu ja suhted Alastusest

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 212 )

Teema: Alastusest

Postitas:
Kägu

reaalne alasti inimene vaateväljas, eriti veel ilus, mõjutab raudselt 90% inimeste mõtteid mingil määral.

Ilus inimene mõjub ka ilma alastuseta erutavalt, alastus seda ei muuda.

Ikka muudab. See on otsene väljakutse. Kultuuriruum, mäletad? Neandertaalidel ehk ei olnud väljakutse. Õhtumaades on.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

reaalne alasti inimene vaateväljas, eriti veel ilus, mõjutab raudselt 90% inimeste mõtteid mingil määral.

Ilus inimene mõjub ka ilma alastuseta erutavalt, alastus seda ei muuda.

Ikka muudab. See on otsene väljakutse. Kultuuriruum, mäletad? Neandertaalidel ehk ei olnud väljakutse. Õhtumaades on.

Ah, jäta jama. Ei ole see mingi väljakutse, kui naine, kes on juhtumisi ka ilus, soovib näiteks Saksamaal sauna minna ja seal on bikiinid keelatud. Ei soovi ta mingit väljakutset esitada, vaid lihtsalt saunamõnusid nautida. Väljakutse on see, kui too ilus naine liibuvate ja/või paljastavate riietega õhtul klubisse läheb.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah, jäta jama. Ei ole see mingi väljakutse, kui naine, kes on juhtumisi ka ilus, soovib näiteks Saksamaal sauna minna ja seal on bikiinid keelatud. Ei soovi ta mingit väljakutset esitada, vaid lihtsalt saunamõnusid nautida. Väljakutse on see, kui too ilus naine liibuvate ja/või paljastavate riietega õhtul klubisse läheb.

Saksamaa-Saksamaa. Meie riigi nimi on Eesti ja siin ei ole sauna, kus bikiinid keelatud oleks. See on meie kultuuriruum.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see selleks, aga mina ei saa ikkagi aru, mida häbenemisväärset on enda pesemises ühisduširuumis? Võid ju teiste poole seljaga olla, kui nii häbi on.

Ega asi ei olegi alati häbis. Inimesed on erinevate kehade suhtes uskumatult õelad ja ei häbene ise seda ka väljendada. Kes ei ole ideaalse kehaga, selle välimus naerdakse koheselt välja. Kes on aga ideaalse kehaga, selle juures otsitakse igasuguseid asju, et ikka saaks kuidagi ära salvata.

Meenub ka mõne aasta tagune juhtum USAst, kus mingi suunamudija pildistas teiste poole alasti seljaga olijat jõusaali pesuruumis ja riputas selle naeruvääristamiseks kõigile internetti vaatamiseks. Ta sai selle eest muidugi kohtukutse ja karistuse, aga ikkagi, kahju oli selleks hetkeks juba tehtud. Ei ole nagu mugav viibida ühes ruumis teiste inimestega, kellest ükskõik kes võib igal ajahetkel sinu keha negatiivselt kommenteerida või ka pildistada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega asi ei olegi alati häbis. Inimesed on erinevate kehade suhtes uskumatult õelad ja ei häbene ise seda ka väljendada. Kes ei ole ideaalse kehaga, selle välimus naerdakse koheselt välja. Kes on aga ideaalse kehaga, selle juures otsitakse igasuguseid asju, et ikka saaks kuidagi ära salvata.

Hästi ei saa aru. Mõni hetk hiljem oleme ju basseiniruumis nagunii peaaegu paljalt koos. Mis seal duširuumis siis rohkem häbenemisväärset on? Kui keha on inetu, siis on seda näha ju ka basseiniruumis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on tünnisaunal ääres mustuse kiht? Nagu rasvakiht? Inimene ei higista seal ju rasva välja endast. Millest see tekib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ütleb alati, et 10 korda erootilisem on napilt riietega kaetud naise keha, eriti, kui need riided spetsiaalselt rõhutavad erootilist olekut. Kõik lagedalt letti lüües polevat üldse huvitav

See on sinu mehe eripära, mida ei tasuks kõikidele inimestele üle kanda.

Minu mees jälle ütleb, et teda erutab täiesti alasti keha. Sekspesu, liibuvad või väljakutsuvad riided, ei tekita temas mitte mingeid tundeid.

Mina ise, 100% heteronaisena, kui satun ühisesse duširuumi, kus on teisi alasti naisi, tunnen ka alati teatavat erutust. Tegelikult mind võõrad inimesed ei huvita ja mitte mingisugust lesbikalduvust mul pole, aga nähes teisi alasti naisi enda läheduses… imelik öelda, aga natukene läheb ihu imelikuks. Sellepärast püüan mitte teiste poole vaadata ja tegeleda sellega, millega pesuruumis tegeletakse.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise käin bikiinide/rätikuga segasaunas samal ajal kui mehed enamasti paljalt. Absoluutselt null erutust ja pigem ma ei tahtnud oma sõprade neidsamuseid näha (aga mind ei häirinud absoluutslet, et nad alasti olid) – isegi mitte väikestki huvi ei olnud, et piiluks.

Minu jaoks annab seksuaalse maigu ja erutuse siiski inimene ja mingid tunded tema vastu seal taga. Eks see ole tõesti ka põlvkondade vahe – alastust, paljast keha on kõikjal nii palju, et see ongi…keha. Järjest rohkem hakkab ka filmides ja mujal alasti peeniseid näitama. Paljaid rindu on nagunii juba aastaid näidatud. Või kujutate ette, et meesarst saaks iga kord erektsiooni kui oma patsienti alasti näeb? Muutus toimub peas.

Hormoonide käes möllaval poisil/mehel ei ole minu arust suurt vahet, kas naine on päriselt alasti, nappides bikiinides või ta kujutab enda peas teda alasti ette – tal pole erektsiooniks alasti naist vaja näha. Sa võid üleni riietes mehele sülle istuda ja kui naine teda erutab siis piisab juba sellest. Seega alasti keha on lihtsalt alasti keha. Kõigil meil on täpselt samad “jupid” küljes. Ehk mida rohkem me ise oleme ja kasvatame vaimus, et alasti keha on erootiline ja seksuaalne seda kauem see nii ju on, me anname selle teadmisele lapsele ju kodus kaasa.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see selleks, aga mina ei saa ikkagi aru, mida häbenemisväärset on enda pesemises ühisduširuumis? Võid ju teiste poole seljaga olla, kui nii häbi on.

Ega asi ei olegi alati häbis. Inimesed on erinevate kehade suhtes uskumatult õelad ja ei häbene ise seda ka väljendada. Kes ei ole ideaalse kehaga, selle välimus naerdakse koheselt välja. Kes on aga ideaalse kehaga, selle juures otsitakse igasuguseid asju, et ikka saaks kuidagi ära salvata.

Meenub ka mõne aasta tagune juhtum USAst, kus mingi suunamudija pildistas teiste poole alasti seljaga olijat jõusaali pesuruumis ja riputas selle naeruvääristamiseks kõigile internetti vaatamiseks. Ta sai selle eest muidugi kohtukutse ja karistuse, aga ikkagi, kahju oli selleks hetkeks juba tehtud. Ei ole nagu mugav viibida ühes ruumis teiste inimestega, kellest ükskõik kes võib igal ajahetkel sinu keha negatiivselt kommenteerida või ka pildistada.

Kas sa tõesti oled sellist asja kogenud?
Ma käin aastaid mitu korda nädalas ühisduširuumis ja mul pole kunagi sellisr lollust olnud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise käin bikiinide/rätikuga segasaunas samal ajal kui mehed enamasti paljalt. Absoluutselt null erutust ja pigem ma ei tahtnud oma sõprade neidsamuseid näha (aga mind ei häirinud absoluutslet, et nad alasti olid) – isegi mitte väikestki huvi ei olnud, et piiluks.

Minu jaoks annab seksuaalse maigu ja erutuse siiski inimene ja mingid tunded tema vastu seal taga. Eks see ole tõesti ka põlvkondade vahe – alastust, paljast keha on kõikjal nii palju, et see ongi…keha. Järjest rohkem hakkab ka filmides ja mujal alasti peeniseid näitama. Paljaid rindu on nagunii juba aastaid näidatud. Või kujutate ette, et meesarst saaks iga kord erektsiooni kui oma patsienti alasti näeb? Muutus toimub peas.

Hormoonide käes möllaval poisil/mehel ei ole minu arust suurt vahet, kas naine on päriselt alasti, nappides bikiinides või ta kujutab enda peas teda alasti ette – tal pole erektsiooniks alasti naist vaja näha. Sa võid üleni riietes mehele sülle istuda ja kui naine teda erutab siis piisab juba sellest. Seega alasti keha on lihtsalt alasti keha. Kõigil meil on täpselt samad “jupid” küljes. Ehk mida rohkem me ise oleme ja kasvatame vaimus, et alasti keha on erootiline ja seksuaalne seda kauem see nii ju on, me anname selle teadmisele lapsele ju kodus kaasa.

Üleni riietes sülle istumine on nagunii intiimne paaritegevus. Alasti võõra mehe, kes pole sugulane, ette ilmumine kena naise poolt on samaväärne intiimselt süles istumisega.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alasti võõra mehe, kes pole sugulane, ette ilmumine kena naise poolt on samaväärne intiimselt süles istumisega.

Minu arust sugulase ette alasti ilmumine on ikka veel hullem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üleni riietes sülle istumine on nagunii intiimne paaritegevus.

Sa muidu erutud kui võõras mees sulle sülle istub?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üleni riietes sülle istumine on nagunii intiimne paaritegevus.

Sa muidu erutud kui võõras mees sulle sülle istub?

Naised on haavatavamad ja ei istuks kunagi niisama võõra mehe sülle vabatahtlikult, kui seda meest ei usaldataks. Naised ei erutu visuaalsest väga, mehed erutuvad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alasti võõra mehe, kes pole sugulane, ette ilmumine kena naise poolt on samaväärne intiimselt süles istumisega.

Minu arust sugulase ette alasti ilmumine on ikka veel hullem.

Sugulasega reeglina ei peaks tekkima seksuaalset tungi normaalsel vanaisal, isal, kasuisal, vennal, isegi äial, kes pole sugulane. Mingi barjäär tekib, mis väldib intsesti ja oma poja naise magatamist, aga me teame, et on inimesi, kellel tekib ja see on kurb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üleni riietes sülle istumine on nagunii intiimne paaritegevus.

Sa muidu erutud kui võõras mees sulle sülle istub?

Naised on haavatavamad ja ei istuks kunagi niisama võõra mehe sülle vabatahtlikult, kui seda meest ei usaldataks. Naised ei erutu visuaalsest väga, mehed erutuvad.

Miks anda õigust meeste käitumisele “mees” olla, mitte inimene.

Vat naised ei erutu paljast meest nähes, aga no mehed, nemad ei saa midagi ju sinna parata, sest nad on ju “mehed”.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks anda õigust meeste käitumisele “mees” olla, mitte inimene.

Vat naised ei erutu paljast meest nähes, aga no mehed, nemad ei saa midagi ju sinna parata, sest nad on ju “mehed”.

Miks sa siis ei käi rinnahoidjata ringi nagu mehed vahel suvel käivad? Mida kiiremini saab selgeks, et mehed on naistest erinevad, seda lihtsam on elada. Kui sul on poegasid, kasvata nad siis teistmoodi. Eks sa ürita ja räägi 20 aasta pärast, kuidas siis välja kukkus.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt inimesed jagunevadki nendeks, kelle jaoks alatus on erutav ja nendeks, kellel on teised erutuspunktid. Kusjuures alasti inimene pildil ja filmis on kordades erutavam kui paljas inimene mu ees, vahet pole, kas ta on trimmis või mitte – paljas ihu on minu jaoks visuaalselt igav. Pole näinud reaalis ühtegi inimest, kelle alasti keha on minu silmis ilus – ikka on seal mõni plekk, lohk või kumerus ülearu, riietes on inimesed kordades kaunimad ja ka seksikamad.

Ka mina tean mehi, kes ütlevad, et paljas ihu pole erutav, looritatud või osaliselt paljastatud ihu aga küll. Ja üldse ei peitu seksikus mitte paljas ihus, vaid inimeses endas.

Ja kuna minu jaoks on paljas ihu lihtsalt paljas ihu, siis ole mul ei endal probleemi paljalt saunatada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hästi ei saa aru. Mõni hetk hiljem oleme ju basseiniruumis nagunii peaaegu paljalt koos. Mis seal duširuumis siis rohkem häbenemisväärset on? Kui keha on inetu, siis on seda näha ju ka basseiniruumis.

Mina olen kole ja paks. Ikka päris paks, mitte ilus paks. Käin regulaarselt ujumas. Täiskasvanute poolt ma ei ole kohanud veidraid pilke, aga see on väga harilik, et mõni laps jääb mind vaatama, unustab suu ka lahti. Ja vaatab ja vaatab ja ema ei keela ega juhi lapse tähelepanu mujale. Mõni laps kommenteerib ka veel – emme vaata, paksul tädil kõht ripub. See ei ole tore. Mitte kunagi ei kohta selliseid pilke ega kommentaare siis, kui riides oled. Siis ei pane keegi tähelegi su paksust.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui keha on inetu, siis on seda näha ju ka basseiniruumis.

Basseinis ometi ujutakse, st. ollakse kehaga vee all. Mida sul seal näha on?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja vaatab ja vaatab ja ema ei keela ega juhi lapse tähelepanu mujale.

See on küll väga inetu. Mina jälle avastasin hiljuti spaas, et olen oma selgitustööga lapsele vist natuke teistpidi liiale läinud. Olime lapsega ujumas ja laps ütles, et näe kui tore, nii palju vanatädisid ka spaas, ikka inimesed käivad väljas ja tunnevad ennast mõnusalt (see jutt tuli meie vanaema tõttu, keda kutsusime kaasa, aga ta ütles, et ei tule, häbeneb). Ma ütlesin, et need on ju vanaonud. Laps ütles, et kuidas, neil on ju tissid. Ma ütlesin, et kas arvad, et vanatädid oleks rinnahoidjata spaas. Laps ütles, et miks siis mitte, inimesi on igasuguseid ja pole ilus kritiseerida. Loodan, et tema puhul asi päris teistpidi kreeni ei lähe ja saab ikka aru, et mingid reeglid on vajalikud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üleni riietes sülle istumine on nagunii intiimne paaritegevus.

Sa muidu erutud kui võõras mees sulle sülle istub?

Naine ilmselt ei erutu sellise asja peale. Aga, kui mehele istub naine sülle, siis korras riistaga mees küll erutub.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui keha on inetu, siis on seda näha ju ka basseiniruumis.

Basseinis ometi ujutakse, st. ollakse kehaga vee all. Mida sul seal näha on?

No basseini on vaja ju siseneda ja sealt väljuda ka kuidagimoodi. Pealegi, veekeskused ei ole alati ainult ujumisbasseinid, vaid seal on ka saunad, mullivannid, massaaživannid, puhkealad, kohvikud. Inimesed ju liiguvad veekeskuse ringi.

Sa vist ei ole sellises kohas käinud, et nii imelikult küsid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hästi ei saa aru. Mõni hetk hiljem oleme ju basseiniruumis nagunii peaaegu paljalt koos. Mis seal duširuumis siis rohkem häbenemisväärset on? Kui keha on inetu, siis on seda näha ju ka basseiniruumis.

Mina olen kole ja paks. Ikka päris paks, mitte ilus paks. Käin regulaarselt ujumas. Täiskasvanute poolt ma ei ole kohanud veidraid pilke, aga see on väga harilik, et mõni laps jääb mind vaatama, unustab suu ka lahti. Ja vaatab ja vaatab ja ema ei keela ega juhi lapse tähelepanu mujale. Mõni laps kommenteerib ka veel – emme vaata, paksul tädil kõht ripub. See ei ole tore. Mitte kunagi ei kohta selliseid pilke ega kommentaare siis, kui riides oled. Siis ei pane keegi tähelegi su paksust.

Arusaadav, aga minu kommentaar viitas ju sellele, kus keegi kirjeldas, miks ei ole võimalik duširuumis alasti olla ja end pesta. Et kui on väga kole keha, siis kõik näevad. Mul tekkis küsimus, et kuidas siis seal veekeskuses, kus inimene on ju samamoodi peaaegu paljas, see probleem kaob.

Need lapsed ju vaataksid sind basseiniruumis täpselt samamoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No basseini on vaja ju siseneda ja sealt väljuda ka kuidagimoodi. Pealegi, veekeskused ei ole alati ainult ujumisbasseinid, vaid seal on ka saunad, mullivannid, massaaživannid, puhkealad, kohvikud. Inimesed ju liiguvad veekeskuse ringi. Sa vist ei ole sellises kohas käinud, et nii imelikult küsid?

Basseinist oli jutt. Mitte spaast, mitte veekeskusest. Muidu – kui paljusid paksusid sa veekeskustes ja spaades kohtad? Vastan ise – üliväheseid. Nad ei käi seal. Miks, mõtle ise välja.

Jutt oli basseinist ja enne basseini minekut pesemisest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arusaadav, aga minu kommentaar viitas ju sellele, kus keegi kirjeldas, miks ei ole võimalik duširuumis alasti olla ja end pesta. Et kui on väga kole keha, siis kõik näevad. Mul tekkis küsimus, et kuidas siis seal veekeskuses, kus inimene on ju samamoodi peaaegu paljas, see probleem kaob. Need lapsed ju vaataksid sind basseiniruumis täpselt samamoodi.

Ei vaataks. Sest ma ujun. Ära räägi kordamööda basseinist ja veekeskusest. Me rääkisime basseinis ujumisest. Seal paksud käivad. Aga veekeskustes trikoos ringi jalutamas paksud lihtsalt ei käigi – just sellel samal põhjusel, et vahitakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arusaadav, aga minu kommentaar viitas ju sellele, kus keegi kirjeldas, miks ei ole võimalik duširuumis alasti olla ja end pesta. Et kui on väga kole keha, siis kõik näevad. Mul tekkis küsimus, et kuidas siis seal veekeskuses, kus inimene on ju samamoodi peaaegu paljas, see probleem kaob.

Ei ole ju trikoos ja alasti keha ühesugune. Alasti võib kõht põlvini rippuda aga trikooga on võimalik kõht ülespoole tõsta. Trimmivaid ujumisriideid on ju ometi olemas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Basseinist oli jutt. Mitte spaast, mitte veekeskusest. Muidu – kui paljusid paksusid sa veekeskustes ja spaades kohtad? Vastan ise – üliväheseid. Nad ei käi seal. Miks, mõtle ise välja. Jutt oli basseinist ja enne basseini minekut pesemisest.

Käin veekeskuses väga sageli. Ja, oleneb, mida nüüd paksuks pidada, aga ülekaalulisi on seal väga palju. Kahesajakiloseid inimesi ei ole vist tõesti näinud, aga tugevas ülekaalus küll.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole ju trikoos ja alasti keha ühesugune. Alasti võib kõht põlvini rippuda aga trikooga on võimalik kõht ülespoole tõsta. Trimmivaid ujumisriideid on ju ometi olemas.

Ok, ja see, et kõht ripub, on siis tõesti põhjus end enne basseini minemist mitte pesta? Enamusel inimestel on oma keha juures  midagi, mida ta häbeneb. See ei ole mitte mingi argument end mitte pesta. Ja sookaaslaste ees oma keha häbeneda on imelik. Palju neid imeilusa, ideaalse kehaga inimesi ikka on?

Sellel, kes seal pesuruumis su rippuvat kõhtu võib näha, ripuvad võib-olla rinnad. So?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Basseinist oli jutt. Mitte spaast, mitte veekeskusest. Muidu – kui paljusid paksusid sa veekeskustes ja spaades kohtad? Vastan ise – üliväheseid. Nad ei käi seal. Miks, mõtle ise välja. Jutt oli basseinist ja enne basseini minekut pesemisest.

Käin veekeskuses väga sageli. Ja, oleneb, mida nüüd paksuks pidada, aga ülekaalulisi on seal väga palju. Kahesajakiloseid inimesi ei ole vist tõesti näinud, aga tugevas ülekaalus küll.

No tõesti ilmselt oleneb, keda sa paksuks pead. Mina räägin neist paksudest, kellel midagi keha küljes vaadata ja kommenteerida ikka on – 100+. Harilik 10-15 kg ülekaalu – neid ei jää keegi duši all vahtima ega näpuga näitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, ja see, et kõht ripub, on siis tõesti põhjus end enne basseini minemist mitte pesta?

Ei, see on vastus sinu küsimusele, et miks häbenetakse alasti pesta. Loomulikult pole see piisav põhjus end pesemata jätta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 212 )


Esileht Pereelu ja suhted Alastusest