Esileht Pereelu ja suhted Alastusest

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 212 )

Teema: Alastusest

Postitas:
Kägu

Selle probleemi lahendaks, kui oleksid eraldi kabiinid. Millegipärast saab sellist asja mujal maailmas korraldada küll. On boksil läbipaistmatu klaas või kardin ees. Olen palju Hispaanias veekeskustes käinud, seal ei suruta küll mingile suurele avalikustamisele, et kõik basseiniruumi minejad peavad pesijatest mööda käima, mingit ust ega kardinat ette ei saa tõmmata, vahel veel nii mehed kui naised voorivad sealt massiliselt mööda. Varem olen siit lugenud, et kui nii teha, siis pesemine läheb überkalliks jne, aga spaades on pesta niigi jube palju, see privaatsuse pakkumine pesemisel ei muuda asja.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hästi ei saa aru. Mõni hetk hiljem oleme ju basseiniruumis nagunii peaaegu paljalt koos. Mis seal duširuumis siis rohkem häbenemisväärset on? Kui keha on inetu, siis on seda näha ju ka basseiniruumis.

Jutt oligi ju sellest, et oma keha ei pruugita häbeneda. Ebamugavust tekitab rohkem teiste negatiivne kommenteerimine, kes su keha inetuks peavad. Psühholoogiliselt selleks valmistumine on raskem kui tegelikult alasti olemine.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui keha on inetu, siis on seda näha ju ka basseiniruumis.

Ikka palju vähem on näha. Trikoo tõmbab ilusti rippuvad tissid ja kõhu trimmi, peidab suure osa tselluliidist, näha pole venitusarme jne, jne.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui keha on inetu, siis on seda näha ju ka basseiniruumis.

Ikka palju vähem on näha. Trikoo tõmbab ilusti rippuvad tissid ja kõhu trimmi, peidab suure osa tselluliidist, näha pole venitusarme jne, jne.

Kuule, kui jutt käib 100+ kg inimesest nagu siin keegi näiteks tõi, siis ei aita see trikoo seda keha kuidagi paremaks muuta.

Ehk mõnekilose ülekaaluga inimesel aitab midagi trimmi tõmmata ja ilusamaks siluda.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui keha on inetu, siis on seda näha ju ka basseiniruumis.

Ikka palju vähem on näha. Trikoo tõmbab ilusti rippuvad tissid ja kõhu trimmi, peidab suure osa tselluliidist, näha pole venitusarme jne, jne.

Kuule, kui jutt käib 100+ kg inimesest nagu siin keegi näiteks tõi, siis ei aita see trikoo seda keha kuidagi paremaks muuta.

Ehk mõnekilose ülekaaluga inimesel aitab midagi trimmi tõmmata ja ilusamaks siluda.

Ja kuidas aitab. Rinnad 5x pringimad kui ilma. 3 aasta pärast lasen ka rinnaopi teha.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hästi ei saa aru. Mõni hetk hiljem oleme ju basseiniruumis nagunii peaaegu paljalt koos. Mis seal duširuumis siis rohkem häbenemisväärset on? Kui keha on inetu, siis on seda näha ju ka basseiniruumis.

Jutt oligi ju sellest, et oma keha ei pruugita häbeneda. Ebamugavust tekitab rohkem teiste negatiivne kommenteerimine, kes su keha inetuks peavad. Psühholoogiliselt selleks valmistumine on raskem kui tegelikult alasti olemine.

Kus te kuulete neid ebameeldivaid kommentaare? Ma pole kunagi kuulnud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei arva, et keegi minu keha seksuaalseks peaks või selle peale erutuks, see pole põhjus, miks ei soovi võõraste ees alasti olla. Veel vähem soovin alasti olla oma sugulaste ees. Lihtsalt tunnen ennast ebamugavalt, ei ole ka kole, et selles oleks asi. Ma ei saa aru, miks täiesti elementaarset privaatsussoovi mõni naeruvääristab ja imelikuks peab.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks anda õigust meeste käitumisele “mees” olla, mitte inimene.

Vat naised ei erutu paljast meest nähes, aga no mehed, nemad ei saa midagi ju sinna parata, sest nad on ju “mehed”.

Miks sa siis ei käi rinnahoidjata ringi nagu mehed vahel suvel käivad? Mida kiiremini saab selgeks, et mehed on naistest erinevad, seda lihtsam on elada. Kui sul on poegasid, kasvata nad siis teistmoodi. Eks sa ürita ja räägi 20 aasta pärast, kuidas siis välja kukkus.

Kus mehed palja ülakehaga käiva- tänaval? Pole näinud.
Rannas ei kanna ma rinnahoidjat, sest kui mehed ei pea oma rinnanäärmeid katma, ei pea seda tegema ka naised.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, miks täiesti elementaarset privaatsussoovi mõni naeruvääristab ja imelikuks peab.

Vaat tõesti, mina ka ei saa aru. Inimestel võib mis iganes põhjuseid olla, kasvõi eksmehe uus naine või koolikiusajast klassiõde või  klatšiv kolleeg.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus mehed palja ülakehaga käiva- tänaval? Pole näinud. Rannas ei kanna ma rinnahoidjat, sest kui mehed ei pea oma rinnanäärmeid katma, ei pea seda tegema ka naised.

Seega kui tänaval juhtud meest särgita nägema, ajad ka kohe särgi maha – et võrdsus oleks? Urineerid ka kindlasti püsti, keegi ei saa sind sundida istuma, kui mehed ei pea seda tegema? 😀

Palju edu. Loodetavasti kasvad varsti jonnieast välja.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus mehed palja ülakehaga käiva- tänaval? Pole näinud. Rannas ei kanna ma rinnahoidjat, sest kui mehed ei pea oma rinnanäärmeid katma, ei pea seda tegema ka naised.

Seega kui tänaval juhtud meest särgita nägema, ajad ka kohe särgi maha – et võrdsus oleks? Urineerid ka kindlasti püsti, keegi ei saa sind sundida istuma, kui mehed ei pea seda tegema? ????

Palju edu. Loodetavasti kasvad varsti jonnieast välja.

Tänaval palja ülakehaga käimine on kohatu, olenemata soost.
Urineerib igaüks nii nagu soovib, seda ei teha teiste nähes.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus mehed palja ülakehaga käiva- tänaval? Pole näinud.

Ma just täna Jõgeva linnast läbi sõites nägin. Kui sa pole näinud, ei tähenda see, et nähtust ei ole olemas. Mine korraks näiteks Ida-Virumaa linnadesse ja kae järele.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänaval palja ülakehaga käimine on kohatu, olenemata soost.

Rannapiirkonnas on täiesti kohane. Sa siis rannas tõused päevitamast üles ja jalutad ka autoni või bussi peale, rinnad ripakil, seal paned särgi selga?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänaval palja ülakehaga käimine on kohatu, olenemata soost.

Rannapiirkonnas on täiesti kohane. Sa siis rannas tõused päevitamast üles ja jalutad ka autoni või bussi peale, rinnad ripakil, seal paned särgi selga?

Paljudel naistel siiski pole rinnad ripakil. Ja paljudel meestel on kopsakas B-korv.
Aga sina kata või ära kata ennast, poleminu asi. Samuti ei ole sinu asi minu riietus.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljudel naistel siiski pole rinnad ripakil. Ja paljudel meestel on kopsakas B-korv. Aga sina kata või ära kata ennast, poleminu asi. Samuti ei ole sinu asi minu riietus.

Riietusest on tõesti savi. Aga selliste põhimõtetega inimesed (kõik olgu sugudel võrdne) on häirivad ja ebaloogilised. Seepärast sõna võtsingi. Meeste B-korv ei puutud kuidagi asjasse või sa tead mõnda naist, keda meeste rindade vaatamine erutab? Naiste rindade nägemisest erutub aga 99% meestest. Selles erinevus ongi, miks siinkohal igasugune võrdsus on korralik jura ning vägivald osade meeste suhtes, kes ei soovi seksuaalset ärritust avalikus kohas. Aga siis tuled sina ja sul on õigused. Ja nüüd sa kindlasti ütled, et ärgu siis vaadaku … sinu õigused on ikka ülemuslikud eks? Nende õigus rahulikult ringi vaadata kahvatub sinu õiguse ees pluus seljast ajada, kus vähegi soovid.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riietusest on tõesti savi. Aga selliste põhimõtetega inimesed (kõik olgu sugudel võrdne) on häirivad ja ebaloogilised. Seepärast sõna võtsingi. Meeste B-korv ei puutud kuidagi asjasse või sa tead mõnda naist, keda meeste rindade vaatamine erutab? Naiste rindade nägemisest erutub aga 99% meestest. Selles erinevus ongi, miks siinkohal igasugune võrdsus on korralik jura ning vägivald osade meeste suhtes, kes ei soovi seksuaalset ärritust avalikus kohas. Aga siis tuled sina ja sul on õigused. Ja nüüd sa kindlasti ütled, et ärgu siis vaadaku … sinu õigused on ikka ülemuslikud eks? Nende õigus rahulikult ringi vaadata kahvatub sinu õiguse ees pluus seljast ajada, kus vähegi soovid.

Asi pole mingis seksuaalsues, vaid kultuurinormides. Araabiamaades on juuste paljastamine väga seksuaalne, kunagi oli pahkluu paljastamine juba kõlvatuse tipp. Täpselt nii on, nagu kuskil kultuuris on kokku lepitud. Mingid õigused ei puutu asjasse. Loomulikult pole paljaste tissidega ringi lippamine okei, aga seda mitte õiguste seisukohalt, vaid lihtsalt meie kultuuris pole see kombeks. Sellepärast ei saa erinevatest kultuuridest inimesedki tavaliselt koos elatud, et mis ühe jaoks norm, see teise jaoks imelik. Näiteks oli mul üks moslemist peika, ta ei olnud üldse eriti religioosne, sest kasvanud välismaal, see ei häirinud sugugi, aga see tema hullus minu juuste järgi oli imelik, rinnad jätsid külmaks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingid õigused ei puutu asjasse. Loomulikult pole paljaste tissidega ringi lippamine okei, aga seda mitte õiguste seisukohalt, vaid lihtsalt meie kultuuris pole see kombeks.

Siin Kägu ütles, et ta päevitab rannas paljaste rindadega, sest kui mehed võivad, võib tema ka. Selle käoga ju räägin.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin Kägu ütles, et ta päevitab rannas paljaste rindadega, sest kui mehed võivad, võib tema ka. Selle käoga ju räägin.

No see on lihtsalt loll jutt ja pole mõtet vaieldagi üldse. Meie kultuuriruumis pole see üks ja sama, kas palja ülakehaga on naine või mees. Mind ei eruta kumbki variant, aga sellegipoolest ei meeldi rannas naiste paljaid tisse vahtida, sest see ei ole meie kultuuris tavapärane tegevus.

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No see on lihtsalt loll jutt ja pole mõtet vaieldagi üldse.

Ma ei vaielnudki temaga. Selgitasin talle, kui loll jutt see on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No pidu koos saunaga ei ole ikka küll lihtsalt pesemine, vaid seltskondliku meelelahutuse osa. Ei ole ju nagu pakilist vajadust tulla kokku selleks, et end kollektiivselt koos tuttavatega puhtaks küürida, justkui kodus vannituba poleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A kui teeks korterisse sünnipäevale saabuvatele külalistele ettepaneku vannituppa minna? Kuule, Kusti koori kestad seljast ja läheme koos dušši alla. Tiina, sina võid vannis liguneda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, kui jutt käib 100+ kg inimesest nagu siin keegi näiteks tõi, siis ei aita see trikoo seda keha kuidagi paremaks muuta.

No mina pole kaugeltki 100+ kg, aga mul on tühjad sokkrinnad, viimasest sünnitusest järgi jäänud justkui ülejäänud kehast eraldi rippkõhunahk ja mulle ei meeldi üldse teiste ees end trikoost vabastada.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, kui jutt käib 100+ kg inimesest nagu siin keegi näiteks tõi, siis ei aita see trikoo seda keha kuidagi paremaks muuta.

No mina pole kaugeltki 100+ kg, aga mul on tühjad sokkrinnad, viimasest sünnitusest järgi jäänud justkui ülejäänud kehast eraldi rippkõhunahk ja mulle ei meeldi üldse teiste ees end trikoost vabastada.

Ärgu meeldigu! Aga ära ka arva, et trikoos see kuidagi märgata ei ole.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on mu meelest perversuse tipp, kui vanemad lasevad laste kuuldes oma “armastusehääled” valla. See on tõsine hälve.

Meenub mingi saade, kus lasteaiaealistele lastele esitati küsimusi. Ja üks tüdruk ütles, et kui emme magamistoas karjub, siis tal ei ole valus, vaid tal on väga hea. Selline laste “harimine” ületab kõiksugused piirid. Emps ise oli kindlasti maru uhke, kui oma last teles teadmisi kuulutamas kuulis.

Nii napakas oled. Täielik viktooria ajastu tegelane.

On olukordi, mis on 100% loomulikud, kuid mida teistega ei jagata. Selleks on oma kaaslasega seksimine. Selleks on peeretamine, pissimine ja kakamine.

Need kõik on loomulikud tegevused, mida kõik inimesed teevad, kuid… Kuid nad teevad seda privaatselt üksinda. Või seksimise puhul ainult koos oma kaaslasega.

Kõik need tegevused ei kuulu kellegi teisega jagamisele. Mis siis, et need on täiesti loomulikud ja normaalsed tegevused.

Kui sinule meeldib pealt vaadata, kuidas sinu ema ja isa seksivad, siis sa oled lihtsalt haige vrdjas. Ära isegi mitte ürita väita, et see on nii normaalne!

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sinule meeldib pealt vaadata, kuidas sinu ema ja isa seksivad, siis sa oled lihtsalt haige vrdjas. Ära isegi mitte ürita väita, et see on nii normaalne!

Normaalne pole ka sellest nii rääkimine nagu sa siin praegu teed.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina pole kaugeltki 100+ kg, aga mul on tühjad sokkrinnad,

Inglise keeles saggy tits. On olemas mehi, keda sellised rinnad lausa pöördesse ajavad.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sinule meeldib pealt vaadata, kuidas sinu ema ja isa seksivad, siis sa oled lihtsalt haige vrdjas.

Lihtsalt pealt vaatamine on minu silmis ikkagi süütu tegevus, aga kui vaatad ema ja isa seksimist pealt ja samal ajal end rahuldad, vaat selle ma liigitaks küll perversseks tegevuseks.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina pole kaugeltki 100+ kg, aga mul on tühjad sokkrinnad,

Inglise keeles saggy tits. On olemas mehi, keda sellised rinnad lausa pöördesse ajavad.

Ja milleks pead vajalikuks inglise keel mängu tuua? Nagu oma keeles ei saaks aru.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sinule meeldib pealt vaadata, kuidas sinu ema ja isa seksivad, siis sa oled lihtsalt haige vrdjas.

Lihtsalt pealt vaatamine on minu silmis ikkagi süütu tegevus, aga kui vaatad ema ja isa seksimist pealt ja samal ajal end rahuldad, vaat selle ma liigitaks küll perversseks tegevuseks.

See on Revolvri kommentaar.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sinule meeldib pealt vaadata, kuidas sinu ema ja isa seksivad, siis sa oled lihtsalt haige vrdjas. Ära isegi mitte ürita väita, et see on nii normaalne!

Normaalne pole ka sellest nii rääkimine nagu sa siin praegu teed.

Sa ju ilma konkreetse näiteta ei saa aru, et kõik loomulik ei pea olema avalik.

Nüüd vähemalt jõudis ehk pärale?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 212 )


Esileht Pereelu ja suhted Alastusest