Esileht Pereelu ja suhted Alastusest

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 212 )

Teema: Alastusest

Postitas:
Kägu

Ja milleks pead vajalikuks inglise keel mängu tuua? Nagu oma keeles ei saaks aru.

Inglise keele tõin mängu suusoojaks. Aga mina saggy tisse ei häbeneks, mõnede meelest on saggy tiss väga seksikas.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ju ilma konkreetse näiteta ei saa aru, et kõik loomulik ei pea olema avalik.

Nüüd vähemalt jõudis ehk pärale?

Kõik said juba ammu su mitme postituse peale aru, et sulle meeldib sel teemal neid näiteid tuua.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ju ilma konkreetse näiteta ei saa aru, et kõik loomulik ei pea olema avalik.

Nüüd vähemalt jõudis ehk pärale?

Kõik said juba ammu su mitme postituse peale aru, et sulle meeldib sel teemal neid näiteid tuua.

Ei, hoopis sinule meeldib siin teistele selgeks teha, et laste (ja teiste kõrvaliste inimeste) ees mõnuoigeid kuuldavale lasta ja nende ees seksida on ok. Ja need, kes sinu arvamusega nõus ei ole, neid nimetad puritaaniks.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, hoopis sinule meeldib siin teistele selgeks teha, et laste (ja teiste kõrvaliste inimeste) ees mõnuoigeid kuuldavale lasta ja nende ees seksida on ok. Ja need, kes sinu arvamusega nõus ei ole, neid nimetad puritaaniks.

Mina pole küll selliseid väiteid siin esitanud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, hoopis sinule meeldib siin teistele selgeks teha, et laste (ja teiste kõrvaliste inimeste) ees mõnuoigeid kuuldavale lasta ja nende ees seksida on ok. Ja need, kes sinu arvamusega nõus ei ole, neid nimetad puritaaniks.

Mina pole küll selliseid väiteid siin esitanud.

Mis sa vastandud siis siin? See tähendab ju nagu kiidaksid sellele tüübile siin takka, kes arvab, et kõik loomulik peab ka avalik olema.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa vastandud siis siin? See tähendab ju nagu kiidaksid sellele tüübile siin takka, kes arvab, et kõik loomulik peab ka avalik olema.

Kus ma olen sellele takka kiitnud? See inimene, kes korra seda mainis ei ole ka nii palju sellest rääkinud, kui see teine, kes neid näiteid üha uuesti armastab välja tuua. Kui see olid sina, siis tõesti, mine ela oma fantaasiad kuskil mujal välja.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus ma olen sellele takka kiitnud? See inimene, kes korra seda mainis ei ole ka nii palju sellest rääkinud, kui see teine, kes neid näiteid üha uuesti armastab välja tuua. Kui see olid sina, siis tõesti, mine ela oma fantaasiad kuskil mujal välja.

See inimene on ikka päris mitu kommentaari siia kirjutanud, kuidas on ikka igati ok, laste kuuldes häälitseda ja lastel oma vanemate seksi pealt vaadata.

+5
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga krs ütleb, et see sama tüüp pole, kes erutub vanad naised-noored kutid peale. Mäletate teemat, kus ema tahtis poja sõpradega seksida?

Fetiš?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga krs ütleb, et see sama tüüp pole, kes erutub vanad naised-noored kutid peale. Mäletate teemat, kus ema tahtis poja sõpradega seksida? Fetiš?

Mulle tundub ka, et pervosid on siin rohkem kui üks. Üks tädi rääkis armastuse häältest ja sellest, et vanemate seks on väga normaalne asi lastele kuulata. Aga see põhipervo hakkas selle peale rääkima, et kui vanemate seksi vaatad, on okei, aga kui rahuldama juba kukud, siis nats imelik. Ja lonttissi kiitmine on vist ka sama pervo teema.

+5
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga krs ütleb, et see sama tüüp pole, kes erutub vanad naised-noored kutid peale. Mäletate teemat, kus ema tahtis poja sõpradega seksida? Fetiš?

Mulle tundub ka, et pervosid on siin rohkem kui üks. Üks tädi rääkis armastuse häältest ja sellest, et vanemate seks on väga normaalne asi lastele kuulata. Aga see põhipervo hakkas selle peale rääkima, et kui vanemate seksi vaatad, on okei, aga kui rahuldama juba kukud, siis nats imelik. Ja lonttissi kiitmine on vist ka sama pervo teema.

Kindlasti on pervosid palju. Kui mõnel teemal on 70 ja enam plussi, aga vastajaid vähe, siis mõned ainult panevad hinde.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siis on selge. Lihtsalt mingi pervo tegutseb siin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tüübi kasutajanimi oli mehele kuuluv. Ja üks otsis tugevat naist, kellega maadelda. Need on mehed.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siis on selge. Lihtsalt mingi pervo tegutseb siin.

Ikka päris mitu pervot tegutseb siin.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja milleks pead vajalikuks inglise keel mängu tuua? Nagu oma keeles ei saaks aru.

Inglise keele tõin mängu suusoojaks. Aga mina saggy tisse ei häbeneks, mõnede meelest on saggy tiss väga seksikas.

Sa lihtsalt ei oska nii palju eesti keelt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljudel naistel siiski pole rinnad ripakil. Ja paljudel meestel on kopsakas B-korv. Aga sina kata või ära kata ennast, poleminu asi. Samuti ei ole sinu asi minu riietus.

Riietusest on tõesti savi. Aga selliste põhimõtetega inimesed (kõik olgu sugudel võrdne) on häirivad ja ebaloogilised. Seepärast sõna võtsingi. Meeste B-korv ei puutud kuidagi asjasse või sa tead mõnda naist, keda meeste rindade vaatamine erutab? Naiste rindade nägemisest erutub aga 99% meestest. Selles erinevus ongi, miks siinkohal igasugune võrdsus on korralik jura ning vägivald osade meeste suhtes, kes ei soovi seksuaalset ärritust avalikus kohas. Aga siis tuled sina ja sul on õigused. Ja nüüd sa kindlasti ütled, et ärgu siis vaadaku … sinu õigused on ikka ülemuslikud eks? Nende õigus rahulikult ringi vaadata kahvatub sinu õiguse ees pluus seljast ajada, kus vähegi soovid.

Tüüpiline mehe jutt. Loomulikult on mehe paljas ülakeha naiste jaoks sama erutav kui meeste jaoks naiste rinnad. Ja millegipärast Lõuna-Euroopas, kus enamus naisi palja ülakehaga päevitavad, suudavad mehed täiesti tsiviliseerituks jääda, ei ole küll nende suhtes mingit vägivalda ega ahistamist näha, ainult meie omadel on mingi ving lahti nagu alati.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on mehe paljas ülakeha naiste jaoks sama erutav kui meeste jaoks naiste rinnad.

See on ainult sinu arvamus. Mu jaoks pole mehe paljas ülakehas midagi erutavat. Ega suvalise mehe ükskõik millises kehaosas. Näen rannas või tänaval – kama kaks. Erutavaks muutuks see keha hoopis muudel põhjustel, mitte lihtsalt võõra mehe vaatamisest.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on mehe paljas ülakeha naiste jaoks sama erutav kui meeste jaoks naiste rinnad.

Oled vist mingi rumal mees, kes naisi üldse ei tunne. Näiteks üllatavalt paljud mehed ei saa aru, et kui tõmbad londi paljaks, pole see erutav, vaid ebameeldiv. Aga paljud mehed arvavad, et see on naise jaoks sama erutav kui paljas tuss mehe jaoks. Aga ei ole. Mehe paljas ülakeha või üldse tema alastus ei ole naise jaoks erutav, vaid rõve ja pealetükkiv, kui tegemist on võõra mehega.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, hoopis sinule meeldib siin teistele selgeks teha, et laste (ja teiste kõrvaliste inimeste) ees mõnuoigeid kuuldavale lasta ja nende ees seksida on ok. Ja need, kes sinu arvamusega nõus ei ole, neid nimetad puritaaniks.

Mina pole küll selliseid väiteid siin esitanud.

Mis sa vastandud siis siin? See tähendab ju nagu kiidaksid sellele tüübile siin takka, kes arvab, et kõik loomulik peab ka avalik olema.

Sul ei ole ikka korras kõik. Miks inimesed peavad ennast varjama kuna sina häbened ennast? Nagu usuhull käid teistele oma peale surumas. Sul ei ole seda õigust.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on mehe paljas ülakeha naiste jaoks sama erutav kui meeste jaoks naiste rinnad.

Oled vist mingi rumal mees, kes naisi üldse ei tunne. Näiteks üllatavalt paljud mehed ei saa aru, et kui tõmbad londi paljaks, pole see erutav, vaid ebameeldiv. Aga paljud mehed arvavad, et see on naise jaoks sama erutav kui paljas tuss mehe jaoks. Aga ei ole. Mehe paljas ülakeha või üldse tema alastus ei ole naise jaoks erutav, vaid rõve ja pealetükkiv, kui tegemist on võõra mehega.

Kui ei eruta siis ei eruta, sellise naisega polegi vaja tegeleda. Mehel on organ ja naisel on organ, miks mees siis ei tohi liputada aga naine tohib? Mis see avar dekoltee muud ole kui puhas liputamine eks. Kui sinu jaoks on kõik rõve, ela siis rahulikumas kohas kus seksi ja mehi ei ole. Käia nagu kõik peaksid elama viktooria ajastus pole sul mingit õigust.

Haiged on need usuhullud, ise on õnnetud, elada ei osata, aga kus õpetatakse teisi elama ja teatakse mida tohib ja ei tohi.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tüüpiline mehe jutt.

Ma olen naine.

Loomulikult on mehe paljas ülakeha naiste jaoks sama erutav kui meeste jaoks naiste rinnad.

Mind küll mehe ülakeha ei eruta, grammi ka mitte. Isegi kui see ilus ja lihaseline on.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tüüpiline mehe jutt.

Ma olen naine.

Loomulikult on mehe paljas ülakeha naiste jaoks sama erutav kui meeste jaoks naiste rinnad.

Mind küll mehe ülakeha ei eruta, grammi ka mitte. Isegi kui see ilus ja lihaseline on.

Mis sa selles teemas siis vaidled? Sa oled see sama menopausis naine keda ei huvita ka seks, ometi oled nagu kärbes kaka peal askeldamas. Tõesti pole oma ajaga muud teha kui jahuda teemast mida sa jälestad?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa selles teemas siis vaidled?

Kes selles teemas vaielda siis tohivad? Ainult need, kes sinuga nõus on?

Sa oled see sama menopausis naine keda ei huvita ka seks, ometi oled nagu kärbes kaka peal askeldamas. Tõesti pole oma ajaga muud teha kui jahuda teemast mida sa jälestad?

Omapärane järeldus – naised, keda mehe ülakeha ei eruta, on menopausis ja jälestavad seksi? 😀 Su ettekujutus oma võimsa torso mõjuvõimust purunes meie vastuste peale kildudeks ja see on valus?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa selles teemas siis vaidled?

Kes selles teemas vaielda siis tohivad? Ainult need, kes sinuga nõus on?

Sa oled see sama menopausis naine keda ei huvita ka seks, ometi oled nagu kärbes kaka peal askeldamas. Tõesti pole oma ajaga muud teha kui jahuda teemast mida sa jälestad?

Omapärane järeldus – naised, keda mehe ülakeha ei eruta, on menopausis ja jälestavad seksi? ???? Su ettekujutus oma võimsa torso mõjuvõimust purunes meie vastuste peale kildudeks ja see on valus?

Kuidas sa seksid mehega kui ta füüsiliset sind ei eruta, okei sa ei seksigi. Milleks siis jahuda või kellele, lihtsalt otsid siin omasuguseid? Mina olen normaalne inimene, mulle küll seks meeldib ja karvased naised ei meeldi, siis ma nendega tõesti vahekorda ei astu vaid olen väsinud vms. Alastus ma ei karda ega häbene.
Kui sul on menopaus, lase siis teistel rääkida… sul ei ole midagi rääkida huvitavat.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sa seksid mehega kui ta füüsiliset sind ei eruta, okei sa ei seksigi. Milleks siis jahuda või kellele, lihtsalt otsid siin omasuguseid? Mina olen normaalne inimene, mulle küll seks meeldib ja karvased naised ei meeldi, siis ma nendega tõesti vahekorda ei astu vaid olen väsinud vms. Alastus ma ei karda ega häbene. Kui sul on menopaus, lase siis teistel rääkida… sul ei ole midagi rääkida huvitavat.

Sa ei saa asjadest aru. Erutab konkreetse meesisendi keha, mitte iga meesisendi keha.

Tihti pole asi ka kehas, vaid muudes omadustest, mis mehe seksikaks ja erutavaks teeb.

Enamus palja ülakehaga onkleid spaas ja rannas on paksukesed, rippuvate tissidega ja karvased. Või nooremad on kas õllekõhuga või pikad ja kuivad. Väga heas vormis kehaga mehi (no võtaks aluseks, et keha oleks erutav ka ilma näkku vaatamata ja muuga) on pigem vähe. Ja ka siis võib see sekundiga muutuda kui järgmine hetk näed kuidas ta nina urgitseb ja sõrme suhu pistab vmt.

Ehk ainult keha ei ole see mis erutab või inimese seksikaks teeb. Meeste soovunelm, et nende paljalt vaatamise või riistapildi peale (mida armastati vahepeal kõikjale saata) naine erutuks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sa seksid mehega kui ta füüsiliset sind ei eruta, okei sa ei seksigi.

RIND. Rinnast oli juttu. Sul on mingi probleem mõistmisega? Rind ei eruta ühelgi juhul, ei ilus ega kole, ei armastatud mehe oma ega suvavõõra oma, ei hele ega tume, ei karvane ega sile.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on mehe paljas ülakeha naiste jaoks sama erutav kui meeste jaoks naiste rinnad.

Oled vist mingi rumal mees, kes naisi üldse ei tunne. Näiteks üllatavalt paljud mehed ei saa aru, et kui tõmbad londi paljaks, pole see erutav, vaid ebameeldiv. Aga paljud mehed arvavad, et see on naise jaoks sama erutav kui paljas tuss mehe jaoks. Aga ei ole. Mehe paljas ülakeha või üldse tema alastus ei ole naise jaoks erutav, vaid rõve ja pealetükkiv, kui tegemist on võõra mehega.

Kui ei eruta siis ei eruta, sellise naisega polegi vaja tegeleda. Mehel on organ ja naisel on organ, miks mees siis ei tohi liputada aga naine tohib? Mis see avar dekoltee muud ole kui puhas liputamine eks. Kui sinu jaoks on kõik rõve, ela siis rahulikumas kohas kus seksi ja mehi ei ole. Käia nagu kõik peaksid elama viktooria ajastus pole sul mingit õigust.

Haiged on need usuhullud, ise on õnnetud, elada ei osata, aga kus õpetatakse teisi elama ja teatakse mida tohib ja ei tohi.

Sulle lähevad süütud ja usklikud peale. Seetõttu kõvasti sõna võtad. Tahad vestlusest osa saada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeste soovunelm, et nende paljalt vaatamise või riistapildi peale (mida armastati vahepeal kõikjale saata) naine erutuks.

Loogika on erutuda suure peale. Paned kokku kogemuse ja riista pildilt. Mehe olemasolul pole ka vaja riista pilte, riist on juba külje all.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeste soovunelm, et nende paljalt vaatamise või riistapildi peale (mida armastati vahepeal kõikjale saata) naine erutuks.

Loogika on erutuda suure peale. Paned kokku kogemuse ja riista pildilt. Mehe olemasolul pole ka vaja riista pilte, riist on juba külje all.

Kui ma satuks saunas kokku suure riistaga tüübiga, aga küljes on nt danny devito siis ei eruta see suur riist ka.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeste soovunelm, et nende paljalt vaatamise või riistapildi peale (mida armastati vahepeal kõikjale saata) naine erutuks.

Loogika on erutuda suure peale. Paned kokku kogemuse ja riista pildilt. Mehe olemasolul pole ka vaja riista pilte, riist on juba külje all.

Kui ma satuks saunas kokku suure riistaga tüübiga, aga küljes on nt danny devito siis ei eruta see suur riist ka.

Dickpic on ju ainult neile, kes kadalipu läbisid ja kelle lõust peale läheb. Kui oled seda m-i saanud, saadab sulle pildi.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma satuks saunas kokku suure riistaga tüübiga, aga küljes on nt danny devito siis ei eruta see suur riist ka.

Viimatinimetatu pidavat, muide, seksikuselt maailma viies olema 😀 Just jäi kuskil selline uudis silma. https://www.joe.ie/life-style/danny-devito-fifth-sexiest-man-world-734051

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 212 )


Esileht Pereelu ja suhted Alastusest