Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Alatalitus ja rasedus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Alatalitus ja rasedus

Postitas:

Tere,

Olen 6 nädalat rase ja avastati, et TSH on 14,78. Kas siin on veel sellisied, kellel on avastatud liiga aeglane kilpnääre raseduse alguses, kuidas mõjutanud see rasedust ja last? Kas on esinenud mingeid arenguhäireid? Arstile saan alles nädala lõpus. Hetkel ravi peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ravi peal, siis ära muretse! Ei juhtu lapsega midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks seda sul üldse testiti? ja kas testitakse kõikidel rasedatel siis? kuidas osati juba ravi peale panna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul on kilpnäärme näidud olnud ammusest ajast piiripeal, siis pean käima iga aasta kontrollimas. Olin mina siis rase 3 kuud, kui käisin kontrollis, oli kõik ok. Kutsuti tagasi uuesti 3 kuu pärast. Olin 6 kuud rase kui avastati, et näit on korrast ära ja alatalitus, aga ometi rohtu arst ei kirjutanud. Ütles, et kui rohud saad, siis jäädki neid võtma elu lõpuni, sest kn harjub ära, et lisa tuleb. Ka ämmaemand oli natukene üllatunud, aga ütles, et usaldame oma ala proffe. Ma reaalselt paanitsesin ja guugeldasin ülejäänud 3 kuud, et kas see mu last kuidagi ei kahjusta, et mul on alatalitus ja rohtu ei saa.
Lapse sünd läks kenasti, tänaseks on ta 7-kuune ja kõik on hästi. Minu näit on normaliseerunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vähi tagajärel kilpnääre eemaldatud, võtan igapäevaselt rohtu (ehk siis alatalitlus). Näidud on aga korras. Ämmakas saatis arstile, et kindlaks teha, kes minu raseduse jälgimisega jätkab. Arst arvas siiski, et ämmakas võib jätkata, kuid peale 20. nädalat tehakse iga nelja nädala järel UH. Kontrollitakse kuidas lapseke areneb. Minul muidugi polegi kilpnääret ning doosi määramine ja jälgimine kergem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Alatalitus ja rasedus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.