Esileht Pereelu ja suhted Alatu valetamine, miks?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Alatu valetamine, miks?

Postitas:

Mehega olime koos 5aastat, kodus ühine laps peaaegu aastane. Mul veel eelmisest suhtest 12a laps.
U 2a tagasi mees hakkas suhtlema ühe naisega. Tegu tema sõbra sõbraga. Ei osanud midagi veidrat kahtlustada, sest sellest naisest sai ka minu sõbranna. Klappisime hästi. Kuna töötasime kõrvuti hoonetes, siis sageli, ikka mitu korda nädalas, lõunatasime koos. Tema jagas palju oma elust ja mina ka. Käisime väljas kolmekesi kui ka eraldi st ka minu mees temaga koos kui ma ei viitsinud. Ta elas kaasa meie ühise lapse rasedusele ja tegi lapsele kingitusi. Raseduse ajal mulle hakkas kahtlane tunduma tema suhe minu mehega, aga süüdistasid hormoone. Peale sünnitust see tunne kadus. Paar kuud tagasi tekkis sama tunne. Läksin kolleegidele tööle külla ja nägin mehe autot tema kontori ees. Kumbki aga ei rääkinud sellest kohtumisest midagi. Sedasi hakkas aga kõhklus tekkima. Mehega läksid suhted pingeliseks ja see sõbranna nagu üritas meile mõlemale toeks olla. Korduvalt küsisin, et kas nende vahel on midagi aga väitsid, et on ainult sõbrad. Siis aga jäid vahele ühele minu tuttavale. Kui mehega rääkisin, siis eitas aga lõpuks tõmbasin sõbranna vahele. Ütlesin, et mees tunnistas kõik üles ja siis see sõbranna hakkas vabandama, et nad armusid jne. Ma viskasin mehe välja, kustutasin kõik sotsiaalmeedia, vahetasin numbrit ning ei suhtle kummagagi. Last näeb mees nii, et viin lapse mehe ema juurde ja töö siis organiseerib kohtumise. Ma ei taha kummagagi kohtuda ega rääkida.
Ma tulen sellise reetmisega toime ja saan hakkama, aga ma ei saa aru, et miks nad ei võinud ausad olla ja mis huvi sellel naisel oli minuga kuni lõpuni sõbrannatada. Olime nii lähedased, et isegi teadis, millal mehega seksin ja et peale sünnitust intiimelu taastus kiirelt jne. Miks nii tehakse? Kui mehe lja viskasin, siis enne seda töö käis ja palus mind, aga kuna blokkisinnta ära siis nüüd elab selle sõbranna juures.
Haiged inimesed.

+12
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei taha kummagagi kohtuda ega rääkida.
Ma tulen sellise reetmisega toime ja saan hakkama, aga ma ei saa aru, et miks nad ei võinud ausad olla ja mis huvi sellel naisel oli minuga kuni lõpuni sõbrannatada. Olime nii lähedased, et isegi teadis, millal mehega seksin ja et peale sünnitust intiimelu taastus kiirelt jne. Miks nii tehakse?

Mehe puhul järgis ta lihtsalt vanasõna, et ära vanasse kaevu enne sülita, kui uut valmis pole. Ta ilmselt olekski tahtnud nii elada, et üks naine kodus ja teine niisama tagavaraks, ju siis oli oma arust nii võimekas mees. See armuke järgis põhimõtet: hoia oma sõbrad enda lähedal ja vaenlased veel lähemal, kuigi ega sa talle ju mingi tõeline vaenlane polnud ilmselt, pigem konkurent, aga mõte jääb samaks.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tulen sellise reetmisega toime ja saan hakkama, aga ma ei saa aru, et miks nad ei võinud ausad olla ja mis huvi sellel naisel oli minuga kuni lõpuni sõbrannatada. Olime nii lähedased, et isegi teadis, millal mehega seksin ja et peale sünnitust intiimelu taastus kiirelt jne. Miks nii tehakse? Kui mehe lja viskasin, siis enne seda töö käis ja palus mind, aga kuna blokkisinnta ära siis nüüd elab selle sõbranna juures.
Haiged inimesed.

Mida see aru saamine sind edasi aitaks? Ja juba saidki ju, et “haiged inimesed”

Mees otsis lapsele ema. See sõbranna selleks ei sobinud, kas oli liiga lohakas või liiga ilus või mis iganes.
Sina olid hea doonor, vanema lapse pealt ilmselt oli samuti näha, et hästi kasvatatud. Noh ja siis saigi lapseprojekt ellu viidud.
Mees saab ilusat ja vaba elu edasi elada, laps on odava raha eest hoitud ja nii ongi.

Teine asi on muidgi see, et kui su mehel tekkis “sõbranna”, siis otsustasid, et suhte paremaks muutmiseks teete-saate lapse. Arvestamata kahte tõsiasja, et
– seda tüüpi meestel ei ole kunagi naise kõrval tõelisi sõbrannasid ja et
– s..ta suhet lapsega muudad ainult 100% halvemaks.

P.S. Olen mees ja mul on samuti “mitu” sõbrannat. Ühte nägin viimati reaalis 3a tagasi ja teisega saame ikka vähemalt aastas korra kokku. FB-d muidugi toimivad. (mõlemad on ka õnnelikud pereinimesed)
Aga need ei olegi sõbrannad, vaid naissoost sõbrad.
Seal on ilge vahe. Ja sõbraga ei pea kogu aeg ninapidi koos olema, selleks on ikka oma naine. Kes on veel lisaks kõigele ka parim sõber.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 17:32; 17.11 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli samasugune sõbranna, kes lisaks hoidis veel minu last. Nii kudrutama mu mehega hakkasidki, seksisid, kui laps oli samas korteris. Õhtul tulin lapsele järgi, rääkisime, kuidas päev läks, kurtsin lapse haigusi jne. Sõbranna ise ka abielus. Minu jaoks täiesti kohutav, kuidas niimoodi saab reeta, aga näe, saab väga hästi. Selle endise sõbranna käitumine tundub isegi veel reetlikum kui mehe oma. Tuli veel mulle rääkima, kui asi oli avalikuks tulnud, et tema mehe ja lapsed võiks sellest asjast välja jätta.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 18:01; 17.11 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli samasugune sõbranna, kes lisaks hoidis veel minu last. Nii kudrutama mu mehega hakkasidki, seksisid, kui laps oli samas korteris. Õhtul tulin lapsele järgi, rääkisime, kuidas päev läks, kurtsin lapse haigusi jne. Sõbranna ise ka abielus. Minu jaoks täiesti kohutav, kuidas niimoodi saab reeta, aga näe, saab väga hästi. Selle endise sõbranna käitumine tundub isegi veel reetlikum kui mehe oma. Tuli veel mulle rääkima, kui asi oli avalikuks tulnud, et tema mehe ja lapsed võiks sellest asjast välja jätta.

Mees on ikka veel mees? Sinul siis

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jàllegi ei mõista sellist naiivsust, et miks kuradi pärast on vaja mehel käia sõbrannatamas, ma ei kujuta ausalt ette, et mu mees mõne minu sõbrannaga ilma minuta kohtuks. Kui mina ei viitsi, et kui ma ei viitsi siis läheb mees. Millest nad omavahel räägivad? Kultuurist, majandusest, tööst, poliitikast?
Ja teine asi, et on olemas sõbranna, kes teab kuna oma mehega peale sünnitust taas seksima hakkasid.
Minul pole sõbrannat, kellega oma sekselu arutan ja puudust ei tunne. Lähedasi on küll, aga teemade piir jääb siiski mujale.
Mulle kogu see teemakirjeldus juba kõlabki nii, et see sai ainult ühtmoodi lõppeda.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on ikka veel mees? Sinul siis

Ei ole.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 18:01; 17.11 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina ei viitsi, et kui ma ei viitsi siis läheb mees. Millest nad omavahel räägivad? Kultuurist, majandusest, tööst, poliitikast?

See koht oli samuti, jah, pisut imelik.
Kui “mina ei viitsi”, siis lükatakse asi edasi; nii lihtne ongi. Pole ju mäng mõisa peale.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 17:32; 17.11 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei pea nendega suhtlema enam, kui sa ei taha. Ja kui nad sellest teema teemad ja veel “imestavad” nö näiliselt, siis seda enam on nad manipulaatorid ja empatiavõimetud tegelased, kellest tuleb eemale hoida muidu nad närivad ja kiusavad su haigeks. Neil on väga halb mõju
sulle, nad on su vaenlased.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle üks näide. Laske ikka keegi omale vahele. Pajatage oma isiklikust, ainult teile kuuluvast elust, teistele võimalikult palju! : )
Mis mehed on niisugused üldse, kellel on nii võimatult palju aega suhelda kellegi sõbra sõbraga(või sõbrannaga). Nagu…midagi targemat meelelahutust pole? ; P

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Alatu valetamine, miks?