Esileht Pereelu ja suhted Alaväärne mees

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )

Teema: Alaväärne mees

Postitas:
Kägu

Missugune mees on alaväärne?

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevad asjad, mida naine peab alaväärseks. Ühele mõttetu mees, teisele kullatükk.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine vaata ajaviite juttude alla ja loe kodanik OriginalTaste kommentaare. Siis saad teada, milline üks alaväärne mees on.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Missugune mees on alaväärne?

Alaväärsus on tunne, mida inimene tunneb ENDA suhtes.  Miks sa otsid meest, keda alandada ?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Missugune mees on alaväärne?

Alaväärsus on tunne, mida inimene tunneb ENDA suhtes. Miks sa otsid meest, keda alandada ?

Mingisugused ühiskonnas kujunenud kriteeriumid on ju ikka ka?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alaväärsus on tunne, mida inimene tunneb ENDA suhtes.  Miks sa otsid meest, keda alandada ?

Ei. Igaüks saab tunda teise suhtes, et teine on alaväärne. Teeb ennast ise näiteks foorumis totakate postitustega alaväärseks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alaväärsus on tunne, mida inimene tunneb ENDA suhtes. Miks sa otsid meest, keda alandada ?

Ei. Igaüks saab tunda teise suhtes, et teine on alaväärne. Teeb ennast ise näiteks foorumis totakate postitustega alaväärseks.

Kõige alaväärsem on see, kes teiste kohta selliseid teemasid teeb. Sellisest inimesest alla poole enam kohta ei ole. Sellega peaks kõik öeldud olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alaväärsus on tunne, mida inimene tunneb ENDA suhtes. Miks sa otsid meest, keda alandada ?

Ei. Igaüks saab tunda teise suhtes, et teine on alaväärne. Teeb ennast ise näiteks foorumis totakate postitustega alaväärseks.

Kõige alaväärsem on see, kes teiste kohta selliseid teemasid teeb. Sellisest inimesest alla poole enam kohta ei ole. Sellega peaks kõik öeldud olema.

Ah et TA on alaväärsuse madalaimal astmel? Mina pole TA, aga ehk siiski pedofiilid, loomapiinajad ja lapsetapjad on pisut alaväärsemad ka sinu arvates või mis. Või on nad austusväärsemad sinu meelest kui TA?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alaväärsus on tunne, mida inimene tunneb ENDA suhtes. Miks sa otsid meest, keda alandada ?

Ei. Igaüks saab tunda teise suhtes, et teine on alaväärne. Teeb ennast ise näiteks foorumis totakate postitustega alaväärseks.

Kõige alaväärsem on see, kes teiste kohta selliseid teemasid teeb. Sellisest inimesest alla poole enam kohta ei ole. Sellega peaks kõik öeldud olema.

Ah et TA on alaväärsuse madalaimal astmel? Mina pole TA, aga ehk siiski pedofiilid, loomapiinajad ja lapsetapjad on pisut alaväärsemad ka sinu arvates või mis. Või on nad austusväärsemad sinu meelest kui TA?

Isegi nemad pole nii alaväärsed.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alaväärsed on meed, kes teematavad coca, fanta või sprite ehk pollsterid, a ise vaikivad kui kuldid rukkis ja nämmutavad, et sa teemaase ei vasta. No ilmselgelt, kui küsimud on seatud pollina, aga polli kuju pole ehk libapoll.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi nemad pole nii alaväärsed.

Sind peaks raha eest rahvale näitama, OriginalTaste või kes sa oled. Pillud siin tasuta kommentaare, aga püstijalakoomikuna või monoartistina oleks pea iga su postitus nagu stseen mingist karakterkomöödiast või -tragöödiast. Inimesed maksaksid, et vaadata sind ja õhata koju minnes, et kui ilus on ikka elu, kui omas seltskonnas ja peres pole lolle.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi nemad pole nii alaväärsed.

Sind peaks raha eest rahvale näitama, OriginalTaste või kes sa oled. Pillud siin tasuta kommentaare, aga püstijalakoomikuna või monoartistina oleks pea iga su postitus nagu stseen mingist karakterkomöödiast või -tragöödiast. Inimesed maksaksid, et vaadata sind ja õhata koju minnes, et kui ilus on ikka elu, kui omas seltskonnas ja peres pole lolle.

Naiivitar. OT ajab naisi.meelega kreeni, et sinusugused jauraksid. Naiivsed naised, vaesed pered.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mees, kelle prioriteetide hulka ei kuulu põhimõte “iga hinna eest rohkem”, kellel puudub soov ja jaks igal pool iga asjaga võistelda. Näiteks võistelda laste poolehoiu nimel nendega koos elava ema ja tema uue mehega, kes sisuliselt ostavad lastelt nende poolehoiu stiilis “näe kas sa seda või seda tahad, me ostame sulle”, osatades üleolevalt hiljem laste isale, kes elab linna paneelmaja korteris ja teeb palgatööd maksimaalselt riigi keskmise palga eest ja maksab sellest elatist, et “meie võimaldame”.
Lapsed aga tahavad üha vähem isaga koos olla. Mida peab tegema nüüd see isa, et säilitada side lastega, kas ta peab hakkama võistlema, tehes asju, mille vastu pole kunagi olnud sisulist huvi ja annet, või siis tunnistama endale, et on alaväärne ja läbikukkunud?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mees, kelle prioriteetide hulka ei kuulu põhimõte “iga hinna eest rohkem”, kellel puudub soov ja jaks igal pool iga asjaga võistelda. Näiteks võistelda laste poolehoiu nimel nendega koos elava ema ja tema uue mehega, kes sisuliselt ostavad lastelt nende poolehoiu stiilis “näe kas sa seda või seda tahad, me ostame sulle”, osatades üleolevalt hiljem laste isale, kes elab linna paneelmaja korteris ja teeb palgatööd maksimaalselt riigi keskmise palga eest ja maksab sellest elatist, et “meie võimaldame”.

Lapsed aga tahavad üha vähem isaga koos olla. Mida peab tegema nüüd see isa, et säilitada side lastega, kas ta peab hakkama võistlema, tehes asju, mille vastu pole kunagi olnud sisulist huvi ja annet, või siis tunnistama endale, et on alaväärne ja läbikukkunud?

Valima naise, kes nii ei suhtu. Sarnase tausta (väärtushinnangute) ja perekonnaga, samast maj. klassist, välimuselt tavalise.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naiivitar. OT ajab naisi.meelega kreeni, et sinusugused jauraksid. Naiivsed naised, vaesed pered.

Kui mees teisiti tähelepanu ei saa, siis see tema väärtus peab ikka päris aam-almtasemel olema, et selleks tuleb vennikesel tundide kaupa per päev naisi “kreeni ajada”. Et keegi üldse teda märkaks!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naiivitar. OT ajab naisi.meelega kreeni, et sinusugused jauraksid. Naiivsed naised, vaesed pered.

Kui mees teisiti tähelepanu ei saa, siis see tema väärtus peab ikka päris aam-almtasemel olema, et selleks tuleb vennikesel tundide kaupa per päev naisi “kreeni ajada”. Et keegi üldse teda märkaks!

No aga siin käib naisi, kes istuvad päevaa tööpäeva jagu h perekoolis, aastaid. Korruta need kuud ja raha, mida oleks võinud teenida mida sellega teha. Reisida, osta kodu/auti, jne. Vennikesega vaidlemine ju raiskab vaidlejate ressurssi (aega, raha, oskusi, mida selle ajaga oleks teinud, aega pühenduda perele). Ehk päriselus sa ju ei suhtle “sellistega”. Aga nutiaeg on päriselu aeg.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mees, kelle prioriteetide hulka ei kuulu põhimõte “iga hinna eest rohkem”, kellel puudub soov ja jaks igal pool iga asjaga võistelda. Näiteks võistelda laste poolehoiu nimel nendega koos elava ema ja tema uue mehega, kes sisuliselt ostavad lastelt nende poolehoiu stiilis “näe kas sa seda või seda tahad, me ostame sulle”, osatades üleolevalt hiljem laste isale, kes elab linna paneelmaja korteris ja teeb palgatööd maksimaalselt riigi keskmise palga eest ja maksab sellest elatist, et “meie võimaldame”.

Lapsed aga tahavad üha vähem isaga koos olla. Mida peab tegema nüüd see isa, et säilitada side lastega, kas ta peab hakkama võistlema, tehes asju, mille vastu pole kunagi olnud sisulist huvi ja annet, või siis tunnistama endale, et on alaväärne ja läbikukkunud?

Hea küsimus. Lapsed heidaks isale ette, et miks sa siis ei teinud kõike meie tähelepanu heaks. Lapsed on alati omakasupüüdlikud, empaatia tunne tekib alles siis kui nende enda lapsed on suured ja nad on ise sama peegli ette sattunud mida nad ise lastena peegeldasid. Siis tekib mõistmine, aga ka mitte kõigil. Aga mina arvan nii, et loomariigis ükski poeg oma vanematega hiljem ei suhtle, kui neid ei hoita vangistuses. Eestlased surevad nagunii välja, mis ikka tõmmelda kui lapsed ei ole oma bioloogilisest isast huvitatud, kas siis ema või kasuisa olid paremad. Eesti riigis on mehel väga vähe õiglust oma laste suhtes, aga väljasureva rahva motiiv. Milleks vastuvoolu ujuda?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mees, kelle prioriteetide hulka ei kuulu põhimõte “iga hinna eest rohkem”, kellel puudub soov ja jaks igal pool iga asjaga võistelda. Näiteks võistelda laste poolehoiu nimel nendega koos elava ema ja tema uue mehega, kes sisuliselt ostavad lastelt nende poolehoiu stiilis “näe kas sa seda või seda tahad, me ostame sulle”, osatades üleolevalt hiljem laste isale, kes elab linna paneelmaja korteris ja teeb palgatööd maksimaalselt riigi keskmise palga eest ja maksab sellest elatist, et “meie võimaldame”.

Lapsed aga tahavad üha vähem isaga koos olla. Mida peab tegema nüüd see isa, et säilitada side lastega, kas ta peab hakkama võistlema, tehes asju, mille vastu pole kunagi olnud sisulist huvi ja annet, või siis tunnistama endale, et on alaväärne ja läbikukkunud?

Valima naise, kes nii ei suhtu. Sarnase tausta (väärtushinnangute) ja perekonnaga, samast maj. klassist, välimuselt tavalise.

Jäta nüüd, eesti riik ja ühiskond soosib üksikemadust ja kärgperendust. Mingit vahet pole millise naise leiab mees, kui naisel on kasulik olla üksikema või leida uus mees ja lasteisale elatis kaela visata, siis ta seda teeb. Sest ühiskond soosib seda.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naiivitar. OT ajab naisi.meelega kreeni, et sinusugused jauraksid. Naiivsed naised, vaesed pered.

Kui mees teisiti tähelepanu ei saa, siis see tema väärtus peab ikka päris aam-almtasemel olema, et selleks tuleb vennikesel tundide kaupa per päev naisi “kreeni ajada”. Et keegi üldse teda märkaks!

Mind ei huvita perekooli naised, ma lihtsalt vaidlen vastu, esindan mehelikku nägemust. Elu pidi ju võrdne olema? Mind ei huvita pk paksud menopausis naised, ärge solvuge, aga nii on.  Ärge hinnake end üle eks. Mind ei huvita ka teie kreeni ajamine, kreeni lähete ju te ise, võiks ju mind lihtsalt ignoreerida, aga te ei suuda.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naiivitar. OT ajab naisi.meelega kreeni, et sinusugused jauraksid. Naiivsed naised, vaesed pered.

Kui mees teisiti tähelepanu ei saa, siis see tema väärtus peab ikka päris aam-almtasemel olema, et selleks tuleb vennikesel tundide kaupa per päev naisi “kreeni ajada”. Et keegi üldse teda märkaks!

Mind ei huvita perekooli naised, ma lihtsalt vaidlen vastu, esindan mehelikku nägemust. Elu pidi ju võrdne olema? Mind ei huvita pk paksud menopausis naised, ärge solvuge, aga nii on. Ärge hinnake end üle eks. Mind ei huvita ka teie kreeni ajamine, kreeni lähete ju te ise, võiks ju mind lihtsalt ignoreerida, aga te ei suuda.

Esiteks, sa ei ole karvavõrdki mehelik.

Teiseks, ma loomulikult loodan, et sa kirjutad oma kommentaare kuskilt kinnisest raviasutusest, ka neil on ligipääs internetile. Sest oleks päris hull, kui meie hulgas liiguks päriselt ringi selline naistevihkaja, kes ei näe inimesi, kui erinevaid indiviide, vaid liigitab poolt inimkonda mingite väliste tunnuste alusel kastidesse – kurikamõrvar vol. 2.

Ning tulles teemasse, siis tõepoolest ei ole midagi alaväärsemat, kui mehed, kes istuvad perefoorumis, et “naisi kreeni ajada” ja loomulikult naisi halvustavad mehed üleüldiselt, kuigi eks neid siin Eestis ole omajagu. Ja kas sa pole siiani aru saanud, et selle asemel, et naistele midagi selgitada, sa hoopis teed kõikide meeste mainet maha oma postitustega?

+8
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Naiivitar. OT ajab naisi.meelega kreeni, et sinusugused jauraksid. Naiivsed naised, vaesed pered.

Kui mees teisiti tähelepanu ei saa, siis see tema väärtus peab ikka päris aam-almtasemel olema, et selleks tuleb vennikesel tundide kaupa per päev naisi “kreeni ajada”. Et keegi üldse teda märkaks!

Mind ei huvita perekooli naised, ma lihtsalt vaidlen vastu, esindan mehelikku nägemust. Elu pidi ju võrdne olema? Mind ei huvita pk paksud menopausis naised, ärge solvuge, aga nii on. Ärge hinnake end üle eks. Mind ei huvita ka teie kreeni ajamine, kreeni lähete ju te ise, võiks ju mind lihtsalt ignoreerida, aga te ei suuda.

Esiteks, sa ei ole karvavõrdki mehelik.

Teiseks, ma loomulikult loodan, et sa kirjutad oma kommentaare kuskilt kinnisest raviasutusest, ka neil on ligipääs internetile. Sest oleks päris hull, kui meie hulgas liiguks päriselt ringi selline naistevihkaja, kes ei näe inimesi, kui erinevaid indiviide, vaid liigitab poolt inimkonda mingite väliste tunnuste alusel kastidesse – kurikamõrvar vol. 2.

Ning tulles teemasse, siis tõepoolest ei ole midagi alaväärsemat, kui mehed, kes istuvad perefoorumis, et “naisi kreeni ajada” ja loomulikult naisi halvustavad mehed üleüldiselt, kuigi eks neid siin Eestis ole omajagu. Ja kas sa pole siiani aru saanud, et selle asemel, et naistele midagi selgitada, sa hoopis teed kõikide meeste mainet maha oma postitustega?

Kelle jaoks peaks mehelik olema, sinu jaoks? Tänan ei.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ei huvita perekooli naised, ma lihtsalt vaidlen vastu, esindan mehelikku nägemust.

Aga sa ei tee naisi ümber. Saad aru, et naine võib sulle vaadata 30 cm kauguselt silma sisse, ta saab isegi aru, aga ta ei tunnista seda. Naised ei ole nagu mehed ja loomulikuly huvitab sind naistega vaidlemine. Mida iga mees ei tee. Ja ei, nad ei teeni ka naistele raha, nad ei käi aga ka perekoolis nägemust esitamas. Võitled nagu alkoholismiga.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

esindan mehelikku nägemust.

Sa esindad AINULT iseenese nägemust. Õnneks enamus mehi nägemusi ei näe ja suhtuvad inimestesse ja maailma austusega ja targalt.

Palun ära võrdsusta ennast meessooga. Mehed on rõhuvas enamuses austusväärseid, aga on ka erandeid…nagu PKs näha.

Kahjuks on kõige rumalam ka sageli see kõige häälekam.

+7
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

esindan mehelikku nägemust.

Sa esindad AINULT iseenese nägemust. Õnneks enamus mehi nägemusi ei näe ja suhtuvad inimestesse ja maailma austusega ja targalt.

Palun ära võrdsusta ennast meessooga. Mehed on rõhuvas enamuses austusväärseid, aga on ka erandeid…nagu PKs näha.

Kahjuks on kõige rumalam ka sageli see kõige häälekam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kelle jaoks peaks mehelik olema, sinu jaoks? Tänan ei.

Ise ju ütlesid, et esindad siin mehelikkust. Mehelikku nägemust täpsemalt 🙂 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun ära võrdsusta ennast meessooga. Mehed on rõhuvas enamuses austusväärseid, aga on ka erandeid…nagu PKs näha.

Naiivne… naiivne. Mehed on austusväärsed küll, aga nad teavad, mida naine kuulda tahab ja serveerivad seda punase roosiga.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun ära võrdsusta ennast meessooga. Mehed on rõhuvas enamuses austusväärseid, aga on ka erandeid…nagu PKs näha.

Naiivne… naiivne. Mehed on austusväärsed küll, aga nad teavad, mida naine kuulda tahab ja serveerivad seda punase roosiga.

Ma küll ei tea sinu seksuaalseid ja hingelisi eelistusi, aga ma arvan, et olen olnud väga lähedane rohkemate meestega kui sina. Seega ära tule minule rääkima, kes ma olen 60+ aastat vana ja kolmandas pikas suhtes (esmalt lesk, siis lahutus, nüüd 25 aastat abielu) ja olnud mõneski lühemas suhtes nooruses, mida mehed üldiselt teevad või nemad tahavad. Muidugi, kui sa oled samamoodi tuhandeid hommikuid ärganud meesterahva kõrval, oled näinud nende nõrkushoogusid, oled näinud/kuulnud meeste haavatavust, oled kuulnud tuhandeid lubadusi ja näinud nende tulemit, oled kuulnud meeste intiimsemaid saladusi, oled näinud mehe silmis armastust (ja ka kuidas see kustub), vat siis tule ja räägi minuga sellest, kuidas sina tunned mehi ja mina mitte.
Naiivseks ma sind ei nimetaks, küll aga ma ei sa aru, miks sa püüad olla spetsialist asjas, mida sa pole. See, et sul on häälepaelad, ei tee sind soololaulueksperdiks ja pädevas arvustajaks. Sama lugu riistaga. See ei tee sinust meessoo eksperti, väikemees.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees, kes vihkab naisi. Mees, kes arvab, et ta on kõikidest naistest targem, sest ta on mees, kuigi tema haridus JA haritus (isegi see “paljukiidetud” eluülikooli haritus) ei küündi keskmise naise tasemeni. Selline mees on võimetu rääkima naisega nii kaua, et jõuaks enamasti üheöösuhtenigi, rääkimata siis pikast ja õnnelikust abielust. Järelikult on tegemist alaväärse isendiga, kes ei peaks oma geene paljundama. Loodus on rääkinud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll ei tea sinu seksuaalseid ja hingelisi eelistusi, aga ma arvan, et olen olnud väga lähedane rohkemate meestega kui sina. Seega ära tule minule rääkima, kes ma olen 60+ aastat vana ja kolmandas pikas suhtes (esmalt lesk, siis lahutus, nüüd 25 aastat abielu) ja olnud mõneski lühemas suhtes nooruses, mida mehed üldiselt teevad või nemad tahavad. Muidugi, kui sa oled samamoodi tuhandeid hommikuid ärganud meesterahva kõrval, oled näinud nende nõrkushoogusid, oled näinud/kuulnud meeste haavatavust, oled kuulnud tuhandeid lubadusi ja näinud nende tulemit, oled kuulnud meeste intiimsemaid saladusi, oled näinud mehe silmis armastust (ja ka kuidas see kustub), vat siis tule ja räägi minuga sellest, kuidas sina tunned mehi ja mina mitte.
Naiivseks ma sind ei nimetaks, küll aga ma ei sa aru, miks sa püüad olla spetsialist asjas, mida sa pole. See, et sul on häälepaelad, ei tee sind soololaulueksperdiks ja pädevas arvustajaks. Sama lugu riistaga. See ei tee sinust meessoo eksperti, väikemees.

Need on sinu valikud ja juhus ja teeb sinust ebapädeva, sest mehed räägivad sõbrale tõtt, naisele aga mitte. Sõbra ees on naised vinguvad eided, kes ei lase midagi teha, on lollid vms. Sinu mehed võisid sellised olla, aga enamik mehi ei ole veatud nagu ka naised. Foorumis lihtsalt anonüümsena öeldakse kõike, mida näo ees mitte kunagi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka sina ei ütleks ühelegi naisele oma vanuses seda, mida mulle siin. Ei kritiseeriks riista jne. Teadmata, et ma pole hermafrodiit.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )


Esileht Pereelu ja suhted Alaväärne mees