Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Algaja palub abi

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 111 )

Teema: Algaja palub abi

Postitas:
Kägu

#4024550: https://www.upload.ee/files/14364068/Screenshot_20220727-113420_Chrome.jpg.html Käisin täna hcg testi tegemas. Tulemusest ei saa arukas miskit pahasto. Äpi järgi peaks olema 6+1 arstile alles saan 11.08 Mis kuradi hcg??? Päris lolliks oled keeranud peast? Ja mis moodi saab sul 6+1 olla, kui 3p tagasi oli ovulatsioon??? Tõesti, palun ära saa veel lapsi.

Ahh, see oli keegi, kes trügis suht süüdimatult oma teemaga lihtsalt vahele. Pealegi pole tema tehtud pildilt mitte midagi abi, sest näitu seal kirjas ju pole.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Raamatu järgi” niipalju, et mõõtsin täna BBT, mis näitas 36,6 seega suuri lootusi ei pane, kuna see on mu tavaline kehatemperatuur ning pärast ovulatsiooni on tavaliselt 36,9 kanti.

Oeh, no ytee omale kõige lihtsamad asjad selgeks, enne kui väidad, et midagi “raamatu järgi” teed. Nii, ov positiivsest testist läheb 24-32-48 tundi kuni ov reaalselt toimub, mõnedel andmetel kuni 72t ja mõnikord ei toimugi, kuigi ov test oli positiivne. Teiseks, basaal läheb koos progesterooni tõusuga üles ca 24t peale ov-d. Seega on sul ov-st möödas PRAEGUSEKS kõige rohkem 2,5 päeva. Mingite teemade ja jaburuste rääkimise asemel oleks pidanud mehega lõbutsema  päeva tagasi, kui siin teemasid tegid.

Aga ok, soovin sulle triipe, ainult ole nüüd pai ja rahune maha ja loe veel materjale rasestumisest. Kannatlikkust! Mingeid tunnuseid ei tasu veel oodata nädalajagu vähemalt ja enamasti on esimene tunnus positiivne test, unisus ja iiveldus ja  isud jms tulevad alles palju .-8. nädalal hiljem kuskil (enamasti on väga varajaste “tunnuste” põhijoon nö peast rase olemine).  Mis ei tähenda, et sa ei VÕIKS jääda kohe esimesel kuul rasedaks, aga rahune nüüd lihtsalt maha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu küsimus oli kõigest, et milline rasedusnädal on ovulatsiooni ajal ????

Kuidas, palun?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu küsimus oli kõigest, et milline rasedusnädal on ovulatsiooni ajal ????

 

Kuidas, palun?

Tegelikult on selline asi ju täiesti olemas ja vastatud juba. Igas tsüklis on ov ajaks “rasedust” 2+ nädalat (tsükkel algab 1. menseses päevast). Iseasi, kas ka tegelikku rasedust järgneb 🙂

See on jäänuk ajast, kui polnud raseduse suuruse hindamiseks muid vahendeid ja no enamasti päevade ajal on kindel, et siis veel polnud naine rase. Et mugav arvestuspunkt.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja..

Küsin, miks see peaks olema libateema?

Kas tõesti see foorum siin ei ole selleks, et kogemusteta rasestuda sooviv naine küsib selliseid asju?

Küsin ka teise kommenteerija kohta kes arvab, et see teema on “Naiivne”, miks? Kui kõik läheb raamatu järgi ja plaanipäraselt, siis on need küsimused ju vägagi õigustatud.

Vabandan, kui kellelegi liiga olen teinud, aga jään arvamusele, et foorum peakski olema arutelu koht:))

Ok, pyyan sulle seletada.

Reeglina saavad lapsi täiskasvanud inimesed. Nad seksivad oma abikaasaga, nad ei pea kalkulaatoreid, nad ei arvuta ette rasedusnädalaid, kui rasedust polegi.

Nad elavad oma tavapärast elu.

Kui päevad järgmine kord paari nädala pärast ei saabu, tehakse rasedustest.

Kui see on positiivne, siis mõne nädala jooksul yritatakse leida aeg helistamiseks ja seda mitte unustada, et on vaja panna aeg arsti juurde.

Sinu kirjutatu on lihtsalt ebareaalselt rumal ja abitu, muud midagi. Sa pole hetkel rase, mis nadalaid sa arvutad?!Ela edasi, küll tulevikus selgub, millal rase oled.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on vaja mõnitada?

Kõik ei teagi kohe kõike. Inimene õpib terve elu.

On ka naisi, kes jäävadki ühest seksist rasedaks, kus Teie teate, et just TA pole see naine?

Ma loodan küll, et läks õnneks ja beebi teeb pesa. Olen olnud triibupüüdja aastaid ning see tee on masendav. Oma triipe üritasin mõlema lapsega üle 2a enne kui need tulid.

Olen sammuti peale päevi arvutanud, et millal laps sünniks ja mis ajal oleks arstile vaja minna. Ov teste teinud ning lootnud, et nüüd läks õnneks ning tunnuseid otsinud peale positiivset ov testi. See kõik ongi normaalne. Lihtsalt see lõpuks võib viia ainult ennast stressi ja see lihtsalt ei aita beebi tegemisele kaasa. Aga me kõik, kes triipe proovivad käime selle tee läbi. ????

TA, pea püsti ja ära võta neid nõmedaid kommentaare südamesse.

Vot siin sa eksidki.

Ei, selline käitumine pole normaalne.

Ja ei, paris kindlasti me kõik ei kai seda teed läbi.

Enamik on normaalsed peast terved naised, kes elavad oma tavapärast elu ja voibolla millalgi ostavad rasedustest, kui päevad tõesti omajagu hilinenud.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on vaja mõnitada?

Kõik ei teagi kohe kõike. Inimene õpib terve elu.

On ka naisi, kes jäävadki ühest seksist rasedaks, kus Teie teate, et just TA pole see naine?

Ma loodan küll, et läks õnneks ja beebi teeb pesa. Olen olnud triibupüüdja aastaid ning see tee on masendav. Oma triipe üritasin mõlema lapsega üle 2a enne kui need tulid.

Olen sammuti peale päevi arvutanud, et millal laps sünniks ja mis ajal oleks arstile vaja minna. Ov teste teinud ning lootnud, et nüüd läks õnneks ning tunnuseid otsinud peale positiivset ov testi. See kõik ongi normaalne. Lihtsalt see lõpuks võib viia ainult ennast stressi ja see lihtsalt ei aita beebi tegemisele kaasa. Aga me kõik, kes triipe proovivad käime selle tee läbi. ????

TA, pea püsti ja ära võta neid nõmedaid kommentaare südamesse.

Vot siin sa eksidki.

Ei, selline käitumine pole normaalne.

Ja ei, paris kindlasti me kõik ei kai seda teed läbi.

Enamik on normaalsed peast terved naised, kes elavad oma tavapärast elu ja voibolla millalgi ostavad rasedustest, kui päevad tõesti omajagu hilinenud.

Oled sa kunagi triipe püüdnud aastaid?

Kui sa nii teinud pole siis palju õnne sulle. See ei tähenda nüüd, et seda teised teinud pole ja kui sul on läinud nii, et oled mõne kuuga rasedaks jäänud siis on hästi ja oled suutnud ka mõistuse juurde jääda ning mitte üle mõelda. Mul on heameel su üle aga kõik pole ka sina seega jah…

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled sa kunagi triipe püüdnud aastaid? Kui sa nii teinud pole siis palju õnne sulle. See ei tähenda nüüd, et seda teised teinud pole ja kui sul on läinud nii, et oled mõne kuuga rasedaks jäänud siis on hästi ja oled suutnud ka mõistuse juurde jääda ning mitte üle mõelda. Mul on heameel su üle aga kõik pole ka sina seega jah…

Mis selle teksti mõte oli antud teema kontekstis, kus

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

… kus TA püüab triipe esimest kuud, arvutab rasedusnädalaid ov ajal ja kasutab hoolega ov teste, basaali ja kõikvõimalikke muid asju, aga ei suuda nende andmeid niigi palju kokku panna, et ov aega arvutada? Ma saan väga hästi aru alguse õhinast, aga ta ei tea ju asjast mitte midagi. Ja just need naised äkki teda hoiatavadki, et esimese kuuga pole mõtet nii palju loota, kukkumine on ränk- neil on endal see kogemus, et et ei juhtu 1. kuul, ei juhtu 6. kuul, ei juhtu äkki isegi 5. aastal… (4 aastat triipe püüdnud ja ivfi teel Kägu vastab hetkel). Siin kisklemise asemel harigu ennast ja tehku selgeks, kuidas ov testid ja basaal üldse töötavad, mis juhtub kuna, et isegi praegusel hetkel näiteks pole (loodetavasti ovuleerunud ja viljastunud) munarakk tal isegi emakasse jõudnud veel, pesastumiseni on mitu päeva, tema otsib juba tunnuseid… niisuguseid teemasid on siin palju ja tüütab kergelt ära. Pärast tuleb järgmine teema, kuidas ikka ei õnnestunud ja “nutan lahinal”…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ma saan sellest aru, olen ise selle tee läbinud, et õhinal kohe alguses uskunud, et nüüd läkski õnneks. Aga pika püüdmise järel ju õpibki ja saabki aru, et alati ei tasu kohe tunnuseid otsida ja üle mõelda. Kui tal nüüd ei õnnestunudki siis vb järgmine kuu võtab vabamalt ja ei hakka arvutama mitu nädalat on või mingeid tunnuseid otsima.

See, et TA ongi õhinal ja on uus ja tahab kursis olla asjaga pole midagi halba. Kas mitte see foorum polegi selleks, et abi saada ja küsida nõu. Ilmselt ta on aru saanud, et ta ei pruugi kohe esimese proovimise peale rasedaks jääda ja vb pole aasta pärast jäänud ja sellest pole midagi hullu. Öeldakse, et keskmiselt võtab aega aasta rasestumiseks ja kui siis ikka pole tuleb minna arstile ka üle lasta vaadata.

Lihtsalt ma näe mõtet kohe mõnitada ja maha teha. Siin on väga asjalikke ja mõnusalt seletatud ka talle ja pole sellise mõnitava tooniga aga mõned jällegi tulevad plärtsuma. Kui sulle tundub, et on loll ja imelik ja vale see küsimus siis ei pea sa siia kirjutama ja mõnitama. Eks me kõik kipume ülemõtlema ja küll ka see möödub.

Pigem positiivne mõtlemine tuleb kasuks kui, et raudselt õnneks ei läinud.

Aga las nüüd see kõik jääda ja ma loodan, et TA ei pea oma triipe aastaid ootama ega minema ivf teed.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on https://www.upload.ee/files/14364068/Screenshot_20220727-113420_Chrome.jpg.html Käisin täna hcg testi tegemas. Tulemusest ei saa arukas miskit pahasto. Äpi järgi peaks olema 6+1 arstile alles saan 11.08

Tulemus on üle  10 000 ühiku, mis on normaalne selle raseduse faasis, aparaat lihtsalt ei mõõda rohkem. Arstile minna on ka ok aeg.

Valesti pole mitte midagi (välja arvatud see, et on ebaviisakas teise teemasse vahele ronida).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja kuidas sul läheb ? Kas oled juba testinud ka ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja kuidas sul läheb ? Kas oled juba testinud ka ?

Mina pakun, et varsti siirdub sünnitama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja kuidas sul läheb ? Kas oled juba testinud ka ?

Mina pakun, et varsti siirdub sünnitama.

Laps juba kolib tal kodust välja. ????

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja kuidas sul läheb ? Kas oled juba testinud ka ?

Olen TA…ei ole veel testinud, päevad peaks hakkama nädala lõpus, eks kui ei hakka siis järgmine nädal testin 🙂

Kurb lugeda, kuidas selle teema alla ikka ja veel need õelutsejad jõuavad..aga mina mõtlen ja plaaningi mitu sammu ette ja äkki lähengi varsti sünnitama juba  järgmisel aastal 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja kuidas sul läheb ? Kas oled juba testinud ka ?

Kurb lugeda, kuidas selle teema alla ikka ja veel need õelutsejad jõuavad..aga mina mõtlen ja plaaningi mitu sammu ette ja äkki lähengi varsti sünnitama juba järgmisel aastal ????

Plaani jah ja oluline on, et sa kindlasti ikka RAAMATU järgi teed, muidu lendab kõik pekki…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kurb lugeda, kuidas selle teema alla ikka ja veel need õelutsejad jõuavad..aga mina mõtlen ja plaaningi mitu sammu ette ja äkki lähengi varsti sünnitama juba  järgmisel aastal ????

Mina olen oma mõlemad 2 planeeritud last saanud esimesest katsest, seega mul oli 2 lapse saamiseks pmst vaja 2×5 minutit (piltlikult öeldes). Sellele vaatamata ei oleks ma tulnud mõttele teha Perekooli teema, et kui rase ma 3 päeva pärast ovulatsiooni olen või ei ole. Uskumatu. Siin põrkamise asemel võiks TA kooli minna ja veidi õppida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen taas teemaalgataja,…kas see on tõesti nii kriminaalne tegu, et ma lihtsalt küsin mitmes rasedusnädal on ovulatsiooni ajal?

Kas mitte selleks see foorum siin ei olegi, et arutleda ja uurida?

Põrganud ei ole mina kohe kindlasti, vaid need sajatavad ja parastavad vastajad.

Täna oleks pidanud mul hakkama päevad, mida ei ole, isegi määrimist ei ole, järgmine nädal teen testi

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen taas teemaalgataja,…kas see on tõesti nii kriminaalne tegu, et ma lihtsalt küsin mitmes rasedusnädal on ovulatsiooni ajal?

Kas mitte selleks see foorum siin ei olegi, et arutleda ja uurida?

Põrganud ei ole mina kohe kindlasti, vaid need sajatavad ja parastavad vastajad.

Täna oleks pidanud mul hakkama päevad, mida ei ole, isegi määrimist ei ole, järgmine nädal teen testi

Miks kohe testi ei tee ? kui päevad hiljaks jäänud siis võib juba testida

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootan mõned päevad, siis kindlam, et midagi juba näha ka 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootan mõned päevad, siis kindlam, et midagi juba näha ka ????

Kas RAAMATUS oli nii kirjas ? 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, ära pane tähele. Valesse kohta kirjutasid. Siin on seltskond triibupüüdjaid, kes on aastaod püüdnud ka on väga õnnetud ja kurvad oma ootuses ja ei suudagi enam paremat uskuda.

Mul on käsil 4. rasedus ja kõik on tekkinud esimese proovimisega, esimesel tsüklil. On ka üks peetunud seal hulgas. Kõike võib juhtuda, ka mitmeid kuid proovimisi, aga loota võib ju ikka kohe parimat 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen taas teemaalgataja,…kas see on tõesti nii kriminaalne tegu, et ma lihtsalt küsin mitmes rasedusnädal on ovulatsiooni ajal?

Kui sa selles küsimuses idiootsust ei näe, siis polegi midagi ütelda. Mõtled ka natuke, kui sellesse küsimusse süvened?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootan mõned päevad, siis kindlam, et midagi juba näha ka ????

Kas RAAMATUS oli nii kirjas ? ????

Kas sa inglisekeelset väljendit “by the book” oled kunagi kuulnud?

Just seda RAAMATUT ma mõtlengi

Uskumatu ikka, kas see foorum tõesti peaks olema siis ainult tarkadele ja kõiketeadjatele, et võhikud ei tohigi siin käia ja lugeda ja uurida? Ja tore, et  siin kõik teised üldse mitte-idioodid on, ainult vist mina :)))

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, ära pane tähele. Valesse kohta kirjutasid. Siin on seltskond triibupüüdjaid, kes on aastaod püüdnud ka on väga õnnetud ja kurvad oma ootuses ja ei suudagi enam paremat uskuda.

Mul on käsil 4. rasedus ja kõik on tekkinud esimese proovimisega, esimesel tsüklil. On ka üks peetunud seal hulgas. Kõike võib juhtuda, ka mitmeid kuid proovimisi, aga loota võib ju ikka kohe parimat ????

Ei pane jah, aitäh toetuse eest 🙂

Mina loodangi, kuna miks ma peaks mitte lootma ja siis siin õelutsema ja nooli lennutama nende pihta, kes teemas nii sees ei ole ja alles esimest rasedust planeerivad.

Aga edu Teile kallid õelutsejad, nähtamatuid triipe:))

0
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mind üllatab, et sa kohe testi ei tee. Kogu teema valguses oleks pakkunud, et teed kohe kui päevad peaks hakkama. Tee, mis sul kaotada?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga edu Teile kallid õelutsejad, nähtamatuid triipe:))

See oli nüüd küll õelam, kui kõik miski muu, mis siin teemas enne öeldud. Keegi pole ju soovinud, et sa rase ei oleks.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, ära pane tähele. Valesse kohta kirjutasid. Siin on seltskond triibupüüdjaid, kes on aastaod püüdnud ka on väga õnnetud ja kurvad oma ootuses ja ei suudagi enam paremat uskuda.

Mul on käsil 4. rasedus ja kõik on tekkinud esimese proovimisega, esimesel tsüklil. On ka üks peetunud seal hulgas. Kõike võib juhtuda, ka mitmeid kuid proovimisi, aga loota võib ju ikka kohe parimat ????

Ei pane jah, aitäh toetuse eest ????

Mina loodangi, kuna miks ma peaks mitte lootma ja siis siin õelutsema ja nooli lennutama nende pihta, kes teemas nii sees ei ole ja alles esimest rasedust planeerivad.

Aga edu Teile kallid õelutsejad, nähtamatuid triipe:))

Teie lause keskel suure tähega on viisakusvorm ühe inimese suhtes.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, ära pane tähele. Valesse kohta kirjutasid. Siin on seltskond triibupüüdjaid, kes on aastaod püüdnud ka on väga õnnetud ja kurvad oma ootuses ja ei suudagi enam paremat uskuda.

Mul on käsil 4. rasedus ja kõik on tekkinud esimese proovimisega, esimesel tsüklil. On ka üks peetunud seal hulgas. Kõike võib juhtuda, ka mitmeid kuid proovimisi, aga loota võib ju ikka kohe parimat ????

Ei pane jah, aitäh toetuse eest ????

Mina loodangi, kuna miks ma peaks mitte lootma ja siis siin õelutsema ja nooli lennutama nende pihta, kes teemas nii sees ei ole ja alles esimest rasedust planeerivad.

Aga edu Teile kallid õelutsejad, nähtamatuid triipe:))

Kes nüüd õel on? Siin alafoorumis käivad inimesed, kes on isegi aastaid triipe püüdnud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, olengi nüüd õel, et need õelutsejad ka tunneksid, kui tore on kui keegi nende kulul omaarust “nalja” teeb.

Veelkord, kahju, et see foorum selliseks läinud on.

Kui triibud käes, kolin kindlasti üle FB gruppi

+2
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 111 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Algaja palub abi