Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Algaja palub abi

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 111 )

Teema: Algaja palub abi

Postitas:
Kägu

Jah, olengi nüüd õel, et need õelutsejad ka tunneksid, kui tore on kui keegi nende kulul omaarust “nalja” teeb.

Veelkord, kahju, et see foorum selliseks läinud on.

Kui triibud käes, kolin kindlasti üle FB gruppi

Seal on juba mitme lapse emmed, kes sulle puid hakkavad panema, et ei oska oma last kasvatada 😀

ei pääse sa kuhugi, pigem loe ja uuri ise enne kui mõne järjekordse rumala küsimuse küsid 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, ära pane tähele. Valesse kohta kirjutasid. Siin on seltskond triibupüüdjaid, kes on aastaod püüdnud ka on väga õnnetud ja kurvad oma ootuses ja ei suudagi enam paremat uskuda.

Mul on käsil 4. rasedus ja kõik on tekkinud esimese proovimisega, esimesel tsüklil. On ka üks peetunud seal hulgas. Kõike võib juhtuda, ka mitmeid kuid proovimisi, aga loota võib ju ikka kohe parimat ????

Ei pane jah, aitäh toetuse eest ????

Mina loodangi, kuna miks ma peaks mitte lootma ja siis siin õelutsema ja nooli lennutama nende pihta, kes teemas nii sees ei ole ja alles esimest rasedust planeerivad.

Aga edu Teile kallid õelutsejad, nähtamatuid triipe:))

Teie lause keskel suure tähega on viisakusvorm ühe inimese suhtes.

“Teile kallid” ei viita kuidagi ühele inimesele.
Lõpetamata põhiharidus ?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, ära pane tähele. Valesse kohta kirjutasid. Siin on seltskond triibupüüdjaid, kes on aastaod püüdnud ka on väga õnnetud ja kurvad oma ootuses ja ei suudagi enam paremat uskuda.

Mul on käsil 4. rasedus ja kõik on tekkinud esimese proovimisega, esimesel tsüklil. On ka üks peetunud seal hulgas. Kõike võib juhtuda, ka mitmeid kuid proovimisi, aga loota võib ju ikka kohe parimat ????

Ei pane jah, aitäh toetuse eest ????

Mina loodangi, kuna miks ma peaks mitte lootma ja siis siin õelutsema ja nooli lennutama nende pihta, kes teemas nii sees ei ole ja alles esimest rasedust planeerivad.

Aga edu Teile kallid õelutsejad, nähtamatuid triipe:))

Teie lause keskel suure tähega on viisakusvorm ühe inimese suhtes.

“Teile kallid” ei viita kuidagi ühele inimesele.

Lõpetamata põhiharidus ?

TAl vist jah. Mitmuse kasutamine ei päästa mitte kuidagi suure tähe kasutamist lause keskel.

Aga edu teile, kallid õelutsejad.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, võimalik, et mõned kirjutajaid olid “kurjad”, aga triibupüüdjatele nähtamatuid triipe soovida on minu meelest sama hea nagu raskelt haigele inimesele surma soovida vms. Väga kahju, et keegi midagi nii mõtlematut ja kurja suudab kirja panna. Nagu keegi oleks sulle soovinud, et sa poleks lapseootel. Inimesed tõid lihtsalt välja, et sa ei tundu teemaga just väga kursis olevat ja ega sa ju pole ka. Selliseid asju nagu “mitmes rasedusnädal on ovulatsiooni ajal” saab ka googeldades.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja ei ole kõige teravam  pliiats karbis.

Niimoodi halba soovides, näitab see seda, et TA on ise see kõige õelam ja juba ka kibestunud.

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen taas teemaalgataja,…kas see on tõesti nii kriminaalne tegu, et ma lihtsalt küsin mitmes rasedusnädal on ovulatsiooni ajal?

Kas sa siiski oled loll või trollid ja mängid  lolli?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heatahtliku kommenteerijana ei tundnud, et teemaalgataja mulle (ega ka teistele toetavatele triibupüüdjatele)  oleks halba soovinud. Tõenäoliselt poleks ta seda üldse teinud, kui osad kommenteerijad kambakesi poleks hakanud teda mõnitama, maa peale tooma ning teemat miinustama. Nagu milleks? Ei ole elus nii, et mida vähem kohe alguses loodad, seda vähem saad ebaõnnestumisel pärast haiget. Pigem võiks ju kommenteerimata jätta, kui viisakaks ei suuda jääda.
Isiklikult soovin teile kõigile vähem õelust, rahulikku meelt ja kiireid triipe!

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, ära pane tähele. Valesse kohta kirjutasid. Siin on seltskond triibupüüdjaid, kes on aastaod püüdnud ka on väga õnnetud ja kurvad oma ootuses ja ei suudagi enam paremat uskuda.

Mul on käsil 4. rasedus ja kõik on tekkinud esimese proovimisega, esimesel tsüklil. On ka üks peetunud seal hulgas. Kõike võib juhtuda, ka mitmeid kuid proovimisi, aga loota võib ju ikka kohe parimat ????

Ei pane jah, aitäh toetuse eest ????

Mina loodangi, kuna miks ma peaks mitte lootma ja siis siin õelutsema ja nooli lennutama nende pihta, kes teemas nii sees ei ole ja alles esimest rasedust planeerivad.

Aga edu Teile kallid õelutsejad, nähtamatuid triipe:))

Teie lause keskel suure tähega on viisakusvorm ühe inimese suhtes.

Eluülikooli igaveste õppurite tüüpviga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, kas oled rasedustesti teinud juba?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA

Jah, testisin hommikul ja ilmus õrn triip :)))) midagi muidugi veel loota ei julge

Ämmaemanda vastuvõtu panin 29.08, ehk siis selgub rohkem.

Tunnuseid ei ole üldse, täiesti tavaline olek 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA

Jah, testisin hommikul ja ilmus õrn triip :)))) midagi muidugi veel loota ei julge

Ämmaemanda vastuvõtu panin 29.08, ehk siis selgub rohkem.

Tunnuseid ei ole üldse, täiesti tavaline olek ????

Tundub kuidagi väga liba.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA

Jah, testisin hommikul ja ilmus õrn triip :)))) midagi muidugi veel loota ei julge

Ämmaemanda vastuvõtu panin 29.08, ehk siis selgub rohkem.

Tunnuseid ei ole üldse, täiesti tavaline olek ????

29.08 pole veel südame töödki näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA

Kuidas ei ole südametööd näha?

Kui mul ovulatsioon oli 25.07 paiku siis 29.08 võiks olla juba 6-7 nädal ju?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA

Jah, testisin hommikul ja ilmus õrn triip :)))) midagi muidugi veel loota ei julge

Ämmaemanda vastuvõtu panin 29.08, ehk siis selgub rohkem.

Tunnuseid ei ole üldse, täiesti tavaline olek ????

Ega enne ei usuta kui testist pildi paned 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA taas..

Kui ei usuta siis ei usuta, pole minu probleem 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA

Jah, testisin hommikul ja ilmus õrn triip :)))) midagi muidugi veel loota ei julge

Ämmaemanda vastuvõtu panin 29.08, ehk siis selgub rohkem.

Tunnuseid ei ole üldse, täiesti tavaline olek ????

RAAMATU järgi pannakse aeg ikka kõigepealt naistearsti juurde ja alles siis võetakse arvele.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA

Jah, testisin hommikul ja ilmus õrn triip :)))) midagi muidugi veel loota ei julge

Ämmaemanda vastuvõtu panin 29.08, ehk siis selgub rohkem.

Tunnuseid ei ole üldse, täiesti tavaline olek ????

Lase veretest teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA

Jah, testisin hommikul ja ilmus õrn triip :)))) midagi muidugi veel loota ei julge

Ämmaemanda vastuvõtu panin 29.08, ehk siis selgub rohkem.

Tunnuseid ei ole üldse, täiesti tavaline olek ????

Tundub kuidagi väga liba.

On muidugi liba. Teemaalgataja ei saa ju nüûd tunnistada, et ta esimesel kuul rasedaks ei jäänud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, homme lähengi veretestile.

Ämmaemanda aja pani mulle muideks registraator, mitte ma ei teinud seda RAAMATU  järgi, öeldes et ka ämmaemand kinnitab rasedust.

 

Ja õelutsejad võiksid ise rohkem RAAMATU järgi tegutseda, äkki siis poleks aega siin teise õnne üle ilkuda.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvestades teemat, siis täpsustaks, et testil peab olema 2 triipu. Mitte üks õrn triip.

Aga pakuks ka, et TA valetab end rasedaks no matter what.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fantoomrasedus

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, homme lähengi veretestile.

Ämmaemanda aja pani mulle muideks registraator, mitte ma ei teinud seda RAAMATU järgi, öeldes et ka ämmaemand kinnitab rasedust.

Ja õelutsejad võiksid ise rohkem RAAMATU järgi tegutseda, äkki siis poleks aega siin teise õnne üle ilkuda.

Loodetavasti ka veretest kinnitab su rasedust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, homme lähengi veretestile.

Ämmaemanda aja pani mulle muideks registraator, mitte ma ei teinud seda RAAMATU järgi, öeldes et ka ämmaemand kinnitab rasedust.

Ja õelutsejad võiksid ise rohkem RAAMATU järgi tegutseda, äkki siis poleks aega siin teise õnne üle ilkuda.

Loodetavasti ka veretest kinnitab su rasedust.

Ja ei pea naistearsti juurde minema. Võib ka kohe minna ämmaemanda juurde vastuvõtule.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õrna triibu all mõeldakse enesestmõistetavalt ju teist triipu 😀

Mida te norite, ma ei saa aru??

Kas tõesti on nii kade meel või mis?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka ei saa aru mida te noritakse. Kui te ei usu, et on rase siis ärge uskuge.

TA aga soovin ilusat rasedust, et kõik läheks hästi ????

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh!

Annan täna ka vereanalüüsi ja loodan, et ikka midagi näitab 🙂

 

Mis teised arvavad? kui mul ovulatsiooni aeg oli umbes 25.07, kas tõesti 29.08 ei pruugi veel midagi näha olla? Telefoni teel mulle ise pakuti seda aega(raseduse tuvastamiseks, mitte arvele võtmiseks), võtsin, mis oli.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh!

Annan täna ka vereanalüüsi ja loodan, et ikka midagi näitab ????

Mis teised arvavad? kui mul ovulatsiooni aeg oli umbes 25.07, kas tõesti 29.08 ei pruugi veel midagi näha olla? Telefoni teel mulle ise pakuti seda aega(raseduse tuvastamiseks, mitte arvele võtmiseks), võtsin, mis oli.

Miks ei peaks veretest midagi näitama kui kodune test positiivne ?! Veretestil tuleks jälgida hcg tõusu. Kui Nyyd lahed veretestile , siis kahe päeva pärast peaksid uue tegema, et näha kas hcg tuubeldub.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh!

Annan täna ka vereanalüüsi ja loodan, et ikka midagi näitab ????

Mis teised arvavad? kui mul ovulatsiooni aeg oli umbes 25.07, kas tõesti 29.08 ei pruugi veel midagi näha olla? Telefoni teel mulle ise pakuti seda aega(raseduse tuvastamiseks, mitte arvele võtmiseks), võtsin, mis oli.

Isegi kui ei ole midagi näha, küll siis uuesti tagasi vastuvõtule kutsutakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh!

Annan täna ka vereanalüüsi ja loodan, et ikka midagi näitab ????

Mis teised arvavad? kui mul ovulatsiooni aeg oli umbes 25.07, kas tõesti 29.08 ei pruugi veel midagi näha olla? Telefoni teel mulle ise pakuti seda aega(raseduse tuvastamiseks, mitte arvele võtmiseks), võtsin, mis oli.

Isegi kui ei ole midagi näha, küll siis uuesti tagasi vastuvõtule kutsutakse.

https://www.kalkulaator.ee/et/raseduskalkulaator/

Selle testi järgi näitab, et 22.08 võiks juba südametöö olemas olla.

Aga kui ka ei ole siis ära üle muretse. Kuigi sa tead millal ov test positiivne oli ei pruukinud ju rasedus kohe tekkida. Mul viimase raseduse ajal oli nii, et ma teadsin millal ov test positiivne oli ja üsna vara sain ka rasedustestile 2 triipu aga uh kui käisin oleks pidanud nagu juba paistma midagi aga oli näha ainult lootekott. 2 nädalat hiljem oli juba südametöö ka näha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No miks ei võiks noorel tervel naisel kohe esimesel kuul õnnestuda, väga tore ju! Ega see, kuipalju keegi rasedusest raamatutest teab, ei ole otsese seoses rasestumise kiirusega 🙂 Pigem need, kes ta kallal haukusid, ei suuda toime tulla faktiga, et nad eksisid, ja süüdistavad teda valetamises, sest tõde on kibedam. 

Õnne soovida on veel vara, aga lootust on. 

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 111 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Algaja palub abi