Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Algaja palub abi

Näitan 21 postitust - vahemik 91 kuni 111 (kokku 111 )

Teema: Algaja palub abi

Postitas:
Kägu

29.08 on just 7.nädala algus, paras aeg rasedust tuvastama minna. 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lohutuseks neile õelutsejatele- isegi kui tema (mittetadlik ja harimata, eksole, kuhu selline kõlbab rasestuma!) rasedaks jäi, ei vähenda see kuidagimoodi teie rasestumise tõenäosust, seega pole mõtet kade olla. Valetamises süüdistamine näitab ainult teie enda musta hinge. Ja kui teemaalgataja valetabki, siis eks tasub selle eest elu muul moel kätte. 

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

HCG 866.2, mõõdetud Haabersti Tervisekeskuses LTKH laboris 🙂

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

HCG 866.2, mõõdetud Haabersti Tervisekeskuses LTKH laboris ????

Palju õnne!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

HCG 866.2, mõõdetud Haabersti Tervisekeskuses LTKH laboris ????

Palju õnne! ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma veel midagi loota ei julge, enne kui pole Uh-s kinnitatud ja südametöö olemas.

Natuke paneb pabistama see, et mul üldse mingeid tunnuseid ei ole, poleks päevad ära jäänud, ei aimaks ka et rase oleks.

Poleks seda asjatamist niimoodi ajastanud siis arvakski, et päevad jäävad vahele ja ei kahtlustaks ka, sest “kes siis ikka esimeset korrast kohe rasedaks jääb” :))

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma veel midagi loota ei julge, enne kui pole Uh-s kinnitatud ja südametöö olemas.

Natuke paneb pabistama see, et mul üldse mingeid tunnuseid ei ole, poleks päevad ära jäänud, ei aimaks ka et rase oleks.

Poleks seda asjatamist niimoodi ajastanud siis arvakski, et päevad jäävad vahele ja ei kahtlustaks ka, sest “kes siis ikka esimeset korrast kohe rasedaks jääb” :))

Minul polnud ka esimese rasedusega mingeid tunnuseid. Enesetunne oli hea, rasedust kinnitas ainult ärajäänud menstruatsioon ja positiivne rasedustest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma veel midagi loota ei julge, enne kui pole Uh-s kinnitatud ja südametöö olemas.

Natuke paneb pabistama see, et mul üldse mingeid tunnuseid ei ole, poleks päevad ära jäänud, ei aimaks ka et rase oleks.

Poleks seda asjatamist niimoodi ajastanud siis arvakski, et päevad jäävad vahele ja ei kahtlustaks ka, sest “kes siis ikka esimeset korrast kohe rasedaks jääb” :))

Minul polnud ka esimese rasedusega mingeid tunnuseid. Enesetunne oli hea, rasedust kinnitas ainult ärajäänud menstruatsioon ja positiivne rasedustest.

Ja ongi olemas naisi, kellel pole lõpuni välja mingeid tunnuseid, see ei tähenda, et rasedusega midagi halvasti oleks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma veel midagi loota ei julge, enne kui pole Uh-s kinnitatud ja südametöö olemas.

Natuke paneb pabistama see, et mul üldse mingeid tunnuseid ei ole, poleks päevad ära jäänud, ei aimaks ka et rase oleks.

Poleks seda asjatamist niimoodi ajastanud siis arvakski, et päevad jäävad vahele ja ei kahtlustaks ka, sest “kes siis ikka esimeset korrast kohe rasedaks jääb” :))

Nii vara ei pruugi tunnuseid olla, sellega küll ära ennast vaeva hetkel veel. Lihtsalt naudi ja tunne rõõmu ????

Inimesed peegeldavad oma negatiivsusega iseenda hirme ja ebakindlusi, seda tasub alati meelespidada, et mitte kõike jama endale südamesse võtta.  Eks muidugi on arusaadav kui raske on inimesel, kes on aastaid proovinud ilma tulemuseta ning siis tuleb keegi kes usub, et võib rasestuda kohe esimesest korrast. Ja näed, rasestuski ☺️ Tegelikult ei ole see mingi müstika või “raamatu” tarkus, oleneb ikka kehast, me kõik oleme erinevad. Ise sain esimese lapse samuti esimese korraga, teine aga vot võttis ikka mõned kuud aega. Tekkis frustratsioon küll lõpuks, mõtle siis veel neile kes aastaid proovivad.

Palju edu ja loodan, et kõhukodanik kosub mõnusalt!

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaline ongi, et iiveldus jms hakkavad alles 6.-7.nädalal, mitte kohe päevade ära jäädes. Täiesti tavaline on, et peale pos rasedustesti mõnda aega pole mingit “muud” tunnet.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA kuidas sul läheb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei 🙂 aitäh huvi tundmast!

Läheb nii, et jätkuvalt, kui poleks testi teinud ei ütleks, et rase.

Hommikuti mega väsimus, aga ilmselt see on ka kuumadest ilmadest.

Mis mind muretsema paneb on see, et nädal-paar tagasi olid rinnad väga valusad, aga nüüd nagu hakkaks see valu ära minema.

Tean jah, et peaks võib-olla veel ühe veretesti tegema ja vaatama kas tõuseb, aga mõtlen, et võtan nüüd maru rahulikult ja ootan arsti aja ära, mis see testimine ikka annab 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei ???? aitäh huvi tundmast!

Läheb nii, et jätkuvalt, kui poleks testi teinud ei ütleks, et rase.

Hommikuti mega väsimus, aga ilmselt see on ka kuumadest ilmadest.

Mis mind muretsema paneb on see, et nädal-paar tagasi olid rinnad väga valusad, aga nüüd nagu hakkaks see valu ära minema.

Tean jah, et peaks võib-olla veel ühe veretesti tegema ja vaatama kas tõuseb, aga mõtlen, et võtan nüüd maru rahulikult ja ootan arsti aja ära, mis see testimine ikka annab ????

Need tunnused võivad minna ja siis tagasi tulla. Ma arvan, et see pole põhjus muretsemiseks. ???? Ega rasedus haigus pole, et midagi viga peaks olema. ???? Muretseks siis kui oleks nt tugev kõhuvalu või verejooks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mind muretsema paneb on see, et nädal-paar tagasi olid rinnad väga valusad, aga nüüd nagu hakkaks see valu ära minema.

See on täiesti normaalne ja tavaline! Ei pea muretsema. Tihti kui mingi sümptom ära kaob siis kardetakse, et rasedusega miskit lahti, aga tegelikult see täiesti normaalne ja tavaline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA, käisin eile esimesel ultrahelil, rasedust 7+1, kolin üle aprillibeebide gruppi ilmselt, kuna siin väga vaikseks jäänud.

Ämmaemand ütles, et rasedust planeerides ja kõike õigesti ajastades terve inimese puhul ei ole üldse ime, et esimesest korrast rasedaks jäin ja minu küsimus raseduse nädalate kohta ovulatsiooni ajal on vägagi teemakohane.

Enne 12 nädalat muidugi midagi kindlat ei ole

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja minu küsimus raseduse nädalate kohta ovulatsiooni ajal on vägagi teemakohane.

Kohe huviga ootaks, mida ämmaemand vastas sulle sellele küsimusele, et hetkel, kui sul rasedus veel eostatudki polnud, mitmes nädal sa siis “rase” olid? Olen 3 last sünnitanud ja vot sellist hiina imet loen küll esimest korda.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu küsimus raseduse nädalate kohta ovulatsiooni ajal on vägagi teemakohane.

Üsna kindel, et ämmaemand ei saanud aru, mida sa täpselt küsisid 🙂
Aga igal juhul edu!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ämmaemand vastas, et tagantjärgi loetuna on ovulatsioon raseduse teisel nädalal.

Muidugi ma ei olnud sel hetkel rase, aga kui täna on 7+2, siis ovulatsioon toimus 2+0-2+2

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ämmaemand vastas, et tagantjärgi loetuna on ovulatsioon raseduse teisel nädalal.

Muidugi ma ei olnud sel hetkel rase, aga kui täna on 7+2, siis ovulatsioon toimus 2+0-2+2

Ära seleta enam, kõik siin foorumis teavad täpselt, kuidas lugeda raseduse nädalaid. Lihtsalt proovi aru saada, et kui rasedust veel ei ole, siis ei ole midagi lugeda. Tagantjärgi tõesti loetakse, aga mitte sellel hetkel! Muud midagi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ämmaemand vastas, et tagantjärgi loetuna on ovulatsioon raseduse teisel nädalal.

Muidugi ma ei olnud sel hetkel rase, aga kui täna on 7+2, siis ovulatsioon toimus 2+0-2+2

Ära seleta enam, kõik siin foorumis teavad täpselt, kuidas lugeda raseduse nädalaid. Lihtsalt proovi aru saada, et kui rasedust veel ei ole, siis ei ole midagi lugeda. Tagantjärgi tõesti loetakse, aga mitte sellel hetkel! Muud midagi.

Ma ütleks seda sama hoopis Sulle! Nii inetu on täiskasvanute teema alt sellist õelutsemist lugeda. Ainuüksi juba teemaalgataja poolt tõstatud küsimus näitab, et KÕIK selle foorumi lugejad vastust sellele küsimusele ei tea. Kena oleks olnud vastata, et juhul, kui sa oled rase, loetakse ovulatsiooni toimumise aega 2. rasedusnädalaks ja asi mutt. #piinlik

Kägu, kes pole siin veel sõna võtnud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ämmaemand vastas, et tagantjärgi loetuna on ovulatsioon raseduse teisel nädalal.

Muidugi ma ei olnud sel hetkel rase, aga kui täna on 7+2, siis ovulatsioon toimus 2+0-2+2

Ära seleta enam, kõik siin foorumis teavad täpselt, kuidas lugeda raseduse nädalaid. Lihtsalt proovi aru saada, et kui rasedust veel ei ole, siis ei ole midagi lugeda. Tagantjärgi tõesti loetakse, aga mitte sellel hetkel! Muud midagi.

Ma ütleks seda sama hoopis Sulle! Nii inetu on täiskasvanute teema alt sellist õelutsemist lugeda. Ainuüksi juba teemaalgataja poolt tõstatud küsimus näitab, et KÕIK selle foorumi lugejad vastust sellele küsimusele ei tea. Kena oleks olnud vastata, et juhul, kui sa oled rase, loetakse ovulatsiooni toimumise aega 2. rasedusnädalaks ja asi mutt. #piinlik

Kägu, kes pole siin veel sõna võtnud.

Nagu koolikiusajad võtavad ühe kallal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 91 kuni 111 (kokku 111 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Algaja palub abi