Esileht Hobinurk Algajale videote kokku panemise programmi?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Algajale videote kokku panemise programmi?

Postitas:

Vabandust, kui väga valesid termineid kasutan. Uus aasta ja mõtlesin ka veel vanemas eas midagi uut proovida. Mul on telefoniga selliseid lühikesi klipikesi filmitud oma maakodus. Lind keksleb ja tuul mängib lillepeenras ja muu selline ilmselt vaid endale oluline.

Mõtlesin, et tahaks neid kuidagi omavahel nagu kokku liita, pikemaks videoks. Ehk mingi muusikagi taha panna. Kas on mingit lihtsamat programmi, millega seda teha? Telefonist sain klipid arvutisse ka, nii et seal võiks edasi toimetada. Arvuti on see va õunamärgiga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 17:23; 11.01 08:10; 11.01 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

da vinci resolve on tasuta töötlusprogramm, võid alla laadida ja vaadata kas saada sellega hakkama

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõudsin enne juba avastada, et mul on iMovie. Algul oli entusiasm suur, sain asjale omast arust pihta. Aga kui üksikud klipid olid ilusad ja sujuvad, siis kokku pandud asi on liikuvate osade juures jõnksuline. Ära saada ma seda ei oska. Salvestasin erineva kvaliteediga ja mis need kõik on seal, aga ei midagi. Just need klipid, kus ma liigutan aeglaselt telefoni kõrvale. Kokku panduna läheb pilt edasi jõnk-jõnk-jõnk nendes kohtades. Vastik vaadata. Tegelikult juba iMovies endas vaadates, kui pole veel salvestatudki. Kui niisama seda klippi arvutis või telefonis vaatan, on normaalne 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 17:23; 11.01 08:10; 11.01 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokku panduna läheb pilt edasi jõnk-jõnk-jõnk nendes kohtades.

Ega seal iMovie´s pole kuskil nuppu “render”? Kirjelduse järgi tundub, et on renderdamata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole sellist nuppu, aga kui ma selle kohta otsisin, siis kõik juhised olid export kohta ja selle järgi ma tegin ka. Kaua aega ragistas küll. Enne pidi valima veel, et kas 740p või need muud numbrid ja compress alt kas faster või better quality.

Aga need jõnksutamised on juba siis, kui ma pole lõpptulemust veel ära salvestanudki. Vaatan lihtsalt iMovie enda sees sinna laetud klippe ja siis juba jõnksutavad. Väljaspool iMoviet vaadates on korras. Aga lõpptulemusse tuleb iMoviest see jõnks ka kaasa.

Keeruline see värk. Proovin veel pusida. Midagi frame rate asjaga seotud äkki. Mitte et ma sellest aru saaks, aga proovin nullist teha ja alustada mõnest teisest klipist. Kusagilt lugesin, et võtab esimesena laetud klipi seaded kaasa ja äkki siis mõjutab teisi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 17:23; 11.01 08:10; 11.01 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teinud palju filme, küll Sony Vegas Proga. Selles programmis läheb film sujuvamaks, kui see on valmis kirjutatud e renderdatud, AGA suurt rolli mängib ka see, kust kohast kaks juppi kokku pannakse. Kui klippide algusi ja lõppe korrigeerida, siis hakkab paremini jooksma. Suvalised kohad ei tarvitsegi ilusti joosta koos. Kui asi on ainult jõnksutamises, siis see võib jah muutuda, kui film valmis, aga võib olla ka see, et arvuti ei jaksa vedada suuri faile ja siis võib aidata, kas arvuti tyhjemaks tegemine või klippide eelnev väiksemaks kirjutamine. Vana arvutiga pidin seda tegema, kuna kaamerast tulevad videod olid liiga võimsad. Ning oluline ka see, kas videoprogramm on uuendatud. Teinekord uusim versioon ja vanem arvuti aga jällegi ei klapi… 😉 Ka muusika lisamine filmi teeb mahu suuremaks ja programm võib hanguma hakata, kui arvuti nõrk. Filmide tegemiseks on parim ikka üsna võimas arvuti. Igaga ei saagi hästi. Oleneb soovidest. Loodan, et segane jutt oli arusaadav 😉

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Algajale videote kokku panemise programmi?