Esileht Ilu ja tervis Algav alkoholism

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Algav alkoholism

Postitas:

Pole just depressioonis, aga aastatepikkune mure tervisega ning kestvad olmemured on mind alkoholi armastama pannud rohkem kui vaja.
Ei oska sellelt reelt maha tulla.
Palun soovitage viise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 17:20; 20.01 11:46; 23.01 02:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks püüa ise lihtsalt järgi jätta. Kui ei õnnestu, siis Kainem ja tervem Eesti. Imeviise ei ole, ise pead tahtma kaine olla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta päevapealt maha, põhjakiht on muidu su tulevik ja su elu ei kuulu enam sulle. Mina tegin nii ja ei kahetse. Algul nurisesin omaette, kuid asendasin klaasitõstmise teise tseremooniga – ostsin kaunid teetassid ja avastasin teemaailma. Ühesõnaga, ei saa lihtsalt loobuda nii, et midagi asemele ei tule, muidu jääb tühi auk.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta päevapealt maha, põhjakiht on muidu su tulevik ja su elu ei kuulu enam sulle. Mina tegin nii ja ei kahetse. Algul nurisesin omaette, kuid asendasin klaasitõstmise teise tseremooniga – ostsin kaunid teetassid ja avastasin teemaailma. Ühesõnaga, ei saa lihtsalt loobuda nii, et midagi asemele ei tule, muidu jääb tühi auk.

Olen nõus, et midagi peab asemele tulema. Mina larbin nüüd kohvi veini asemel, varem ei joonud peaaegu üldse. Ega seegi nii suures koguses tervislik ole, kuid igal juhul parem kui vein või siider.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina asendasid gaasiliste jookidega – koka, sprait, Fanta jms. Aitas. Nüüd enam ei joo neid ka???? Alko isud on täiesti kontrolli all. Joon vaid koosviibimisel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina asendasid gaasiliste jookidega – koka, sprait, Fanta jms. Aitas. Nüüd enam ei joo neid ka???? Alko isud on täiesti kontrolli all. Joon vaid koosviibimisel.

Jah, olen isegi märganud, et mullijoogid veidi asendavad. Mõru toonik on parim.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 17:20; 20.01 11:46; 23.01 02:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veidi lugemist alkoholismi ja sellega võitlemise kohta: https://www.virtuaalkliinik.ee/uudised/2020/01/15/alkoholiprobleem-ei-ole-vaid-tarvitaja-probleem?kmi=heauusilm%40gmail.com&kme=Clicked%20E-mail%20Link&utm_campaign=uudiskiri%2021%20jaanuar%202020&utm_medium=email&utm_source=sendsmaily

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina suudan iseendale reeglid kehtestada ja neid ka järgida. alkoholi puhul on minu reegel näiteks, et tarbin seda ainult reedel või laupäeval ja töönädala sees on 100% kuiv seadus. jah mõnigi reede õhtu läheb liiale, aga saan oma tööga hakkama, pereelu ei kannata ja asi on juba aastaid kontrolli all. lisaks teen 2x aastas kuu ajalise täieliku alkopausi, seda juba kasvõi selleks, et saada aru, kas kontrollin ennast või mitte.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul reeglid ei toimi, mu on kogu aeg “hammas verel”.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 17:20; 20.01 11:46; 23.01 02:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Algav alkoholism