Esileht Koolilaps Algklassiõpilase muusikaeelistused

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Algklassiõpilase muusikaeelistused

Postitas:

Missugused muusikaeelistused on tänapäeva algklassi õpilasel? Kelle laulud meeldivad ja kaasa laulavad? Sõnadki enamasti peas. Laulude pealkirjad?

+3
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Viis miinust

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10-aastasele meeldib Avicii, Jason Derulo, Nöep, Alan Walker, Marshmello, Billie Eilish

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

alglassilapse muusikaeelistused sõltuvad vanemate muusikaeelistustest.

pubekatel siis juba sõltub rohkem sellest, missugused on sõprade muusikaeelistused.

ma tean alglassilapsi, kellele meeldib black sabbath ja algklassilapsi, kellele meeldib curly strings. mingit ühist joont alglassilaste muusikaeelistuse puhul teha ei saa, pead teadma pere muusikaeelistusi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps laulab kooristuudios ja maitse on seinast seina, võib kuulata Tõnis Mäe “Koitu” ja fännata mingit räppi. Vahepeal oli meeletu biitlite vaimustus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole huvi tundnud. Igatahes tundub suht mage ja nõme maitse olema. Alati pean käskima raadio või teler vaiksemaks keerata kui tundub, et ei kuule enam oma mõtteid selle jubeda märuli sees. Auros ja suurestoas kuulan vaid oma maitse järgi mussi. Lastel seal sõnaõigust ei ole. Kui ei meeldi võivad alati oma tuppa lahkuda või ühistranspordiga edasi liikuda.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lemmikartisti ei ole, lemmiklaul on “This is Halloween”. Minu arust hea valik 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla oleks nutikas siis pakkuda välja mingi sortimendi natuke vanemat muusikat selle sajandi algusest ja eelmise lõpust, kuna pärast niikuinii kuulab midagi muud 🙂 Siis saab kujundada oma maitse ja ühtlasi õpib tundma ka sellist muusikat.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu algklassilapsed ei tunnegi üldse nii palju huvi, et sõnad peas oleks. Üks esimese klassi laps fännab Star FM raadiokanalist tulevat muusikat. Meeldib rütmikam muusika. Üks laps on Billie Elishi fänn, üks on alati hädas, kui koolis kästakse kirjutada lemmik näitleja ja laulja, sest ta ei tunne mingit huvi ei lauljate ega näitlejate vastu. Minu muusikaeelistused, lüürilised romansid, klassikaline muusika neile ei meeldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps Algklassiõpilase muusikaeelistused