Esileht Väikelaps Aliexpress ja maksustamine

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Aliexpress ja maksustamine

Postitas:

Vabandan,vbl pole päris teemasse, kuid kas keegi oskab mulle täpsemat öelda aliexpressist tellitud kauba kohta, kas tellides Hiinast  Eestisse lisanduvad käesolevast aastast  miskid maksud  ka?

Tänud ette

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seni pidi käibemaksu tasuma alates 22EUR väärtuses pakilt, edaspidi (alates juulist 2021) see erisus kaob ja igasuguselt imporditud kaubalt tuleb tasuda käibemaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 16:18; 26.05 07:07; 26.05 07:10; 06.06 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seni pidi käibemaksu tasuma alates 22EUR väärtuses pakilt, edaspidi (alates juulist 2021) see erisus kaob ja igasuguselt imporditud kaubalt tuleb tasuda käibemaks.

Aliexpressil on vahelaod euroopas. Kas keegi oskab öelda, kas kauba tellimisel EL riigi vahelaost lisandub käibemaks või ei?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellin päris tihti Alist, ainuke muudatus on see, et kaup pannakse teele Leedust. Hinnad sama odavad, mingit käibemaksu kuskilt juurde pole tulnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ma tellin 12 eur asja, kui kalliks see siis mulle lõpuks maksma läheb ?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 20:45; 06.06 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel ei olegi ju. Juuni kuust alates

Juulist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 16:18; 26.05 07:07; 26.05 07:10; 06.06 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ma tellin 12 eur asja, kui kalliks see siis mulle lõpuks maksma läheb ?

Peale 1.juulit tuleb
juurde tuleb käibemaks 20%

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 16:18; 26.05 07:07; 26.05 07:10; 06.06 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seni pidi käibemaksu tasuma alates 22EUR väärtuses pakilt, edaspidi (alates juulist 2021) see erisus kaob ja igasuguselt imporditud kaubalt tuleb tasuda käibemaks.

Aliexpressil on vahelaod euroopas. Kas keegi oskab öelda, kas kauba tellimisel EL riigi vahelaost lisandub käibemaks või ei?

Euroopa laost saadetud pakile ei tule ühtegi lisamaksu, sest EU sisene. Aga enamikel juhtudel Aliexpress näitab, et Euroopa vahelaost pole võimalik Eestisse saata või siis kallim postikulu, kui Hiinast. Tellisin ükskord (mitte Ali kaudu) Hispaania laost 200€ väärtuses elektroonikat, ei lisandunud ühtegi tolli-, ega käibemaksu EU siseselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega keegi teadlik pole, kas see paberimajandus tuleb keeruline ? Tellin sealt kõiksugu vidinaid omale ja lapsele, juukseklambritest pisitarveteni, kui tülikas nüüd paki kättesaamine hakkab olema ?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 20:45; 06.06 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega keegi teadlik pole, kas see paberimajandus tuleb keeruline ?

Oleneb mis sinu jaoks on keeruline.
Tuleb täitsa saadetise kohta elektrooniline vorm, kuhu kirja panna selles väärtus ja sisu.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 16:18; 26.05 07:07; 26.05 07:10; 06.06 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle vormi täitmine ei ole kindlasti keeruline täiskasvanud inimesele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

+1 https://aliexpress.com Väga hea odav kaup ja olen väga rahul teenustega.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Aliexpress ja maksustamine