Esileht Pereelu ja suhted alimendid 14a hiljem?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 98 )

Teema: alimendid 14a hiljem?

Postitas:
Kägu

RE: alimendid 14a hiljem?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Juhm oled! Normaalsete inimeste jaoks on seks NAUDING, mitte hirm ja kohustus! Tööõnnetusi saab likvideerida abordiga. [/tsitaat]

Küll oleks huvitav teada, kui varmad oleksid mehed sel viisil tööõnnetusi likvideerima, kui see toimuks nede kehaga… Vasektoomiagi jääb tegemata, kuna arsti juurde on ebamugav minna ja valus ka.
Jah seks on nauding. Aga absoluutselt alati võib selle naudinguga kaasneda nn tööõnnetus, millega peavad tegelema mõlemad naudingusaajad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eestis elab suur protsent naisi, kes mehe tehniliselt oma paberile isaks vägistanud, samas ei ole mehel ega lapsel geneetiliselt mingit seost! Naiste valelikkus ja pettus tuleks kõva paragrahvi alla seada, õpiksid vastutama oma tegude eest! RASEDUS EI KOHUSTA VEEL KEDAGI SÜNNITAMA!

Miks sa üldse arvad, et keegi ootaks tunnustust isaks olemisele, pigem on laps ikka rahakotile suur väljaminek ja kallis lõbu![/tsitaat]

Mismoodi see isaks vägistamine käib? Sunnitakse keppima? Kuidas?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja miks peaks mees küla peal olevast variandist, kellest tal aimugi ei ole, miks ta peaks ootama, et keegi teda väärtustaks??? Mehel on PERE, NAINE JA KOLM LAST, kes meest kindlasti väärtustavad ja heaks isaks peavad!!![/tsitaat]

Sest mees ise käis küla peal keppimas. Keegi ei sundinud, ise vabatahtlikult käis. Oled mees keppima, ole mees vastutama.

Please wait...
Postitas:
meri2

Ema kandis oma lapse eest hoolt, mis oli suur vastutulek mehele????
APPPPIIIII!!!!![/tsitaat]

Kuidas ei ole siis? Tegi ju kahe inimese tööd üksinda! Nauding kepist oli ühesugune, aga tagajärgede eest vastutas (siiani) naine üksi. Mees võiks tänulik olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ema kandis oma lapse eest hoolt, mis oli suur vastutulek mehele????
APPPPIIIII!!!!![/tsitaat]

Kuidas ei ole siis? Tegi ju kahe inimese tööd üksinda! Nauding kepist oli ühesugune, aga tagajärgede eest vastutas (siiani) naine üksi. Mees võiks tänulik olla.

Appiiii! Ühise naudingu eest peabki vaid üks osaline vastutama või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]inimesed mis teil viga on?kas ma olen öelnud et olen kade??!!mille peale kui googeldades leidsin et see tema armas naine on ta aastaid tagasi seaduslikult korterist välja visanud.selle peale olen kade??mul pigem naisest kahju [/tsitaat]

see, et sa kedagi googeldades järeldusi teed, ütleb sinu kohta nii mõndagi…
irooniaga öeldud \”armas naine\” ütleb aga seda, et oled kade – vaidle nii palju kui tahad kägudega aga paratamatult, mida enam postitusi teed, seda enam paljastad oma rumalat olemust!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sest mees ise käis küla peal keppimas. Keegi ei sundinud, ise vabatahtlikult käis. Oled mees keppima, ole mees vastutama.[/tsitaat]

Loe teemaalgatust uuesti, asi on toimunud aastaid tagasi! Mees on omale pere loonud ikka peale seda juhtumit!

Teemaalgataja oli 17 a. Mina õppisin selles vanuses, ei kihelenud jalgevahe sel moel, et oleks soovi olnud hakata järsku pere mängima!

Teemaalgataja tehku vigade parandus oma poja peal, õpetagu ja toogu ennast ja oma naiivust hoiatuseks! Õpetagu ka varakult hoiatama naiste eest, sest mees on alati süüdi…iga vahekorra järel jäägu pojale hirm ja tempel mällu igaveseks ja aastateks, et kuskilt võib keegi välja ilmuda ja nõudma hakata!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Appiiii! Ühise naudingu eest peabki vaid üks osaline vastutama või? [/tsitaat]

ei ole vaja hargitada siis igaühe ees, kui sellest sündiv laps on nii suureks koormaks ja kohustuseks!
ka naistele on olemas rasestumisvastased vahendid ning endiselt on EI neist kõige tõhusam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tehnilise osa pealt ei oska soovitusi anda, aga moraalses mõttes võiks isa küll aidata last kasvatada kasvõi rahaliselt. Fakt, et ta pole seda teinud 14 aastat, või et naine tema peale vihane on, ei vabasta teda lapse toetamise kohustusest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma oleksin väga-väga õnnetu kui saaksin teada, et minu ema on pidanud mind tööõnnetuseks, kohustuseks, raskuseks kaelas. Et ta on minu sündimise eest üksi vastutanud ning kahetseb seda kogu hingest…
Et ta sai mu mehega, keda ta ei armastanud ning keda ta peab viimaseks seaks. Mehega, keda mul ei lubata kutsuda isaks, sest ta ei ole tulnud mind vaatama ega andnud meile raha.
Et kogu see hool ja vaev, ema armastus ning tema aeg on väga lihtsalt ümber teisendatav eurodesse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mismoodi see isaks vägistamine käib? Sunnitakse keppima? Kuidas?[/tsitaat]

Aastas tehakse Eestis isaduse tuvastamiseks paarsada DNA-testi. Paari-kümnel juhul on tulemus negatiivne ehk siis iga kümnes mees ei ole oma lapse isa.

Kui palju mehi enese teadmata käopoegi kasvatab, see on iga naise südametunnistuse asi, mis tuleks kiiresti pettus- paragrahvi alla saada!

Kellele mõistus keerulisemaid asju välja ei hammusta siis lihtsas maakeeles öeldes naine käib naabrimehega hullamas ja hiljem määrib lapse kellele parajasti heaks arvab pähe!

Please wait...
Postitas:
rotsik

Eestis elab suur protsent naisi, kes mehe tehniliselt oma paberile isaks vägistanud, samas ei ole mehel ega lapsel geneetiliselt mingit seost! Naiste valelikkus ja pettus tuleks kõva paragrahvi alla seada, õpiksid vastutama oma tegude eest! RASEDUS EI KOHUSTA VEEL KEDAGI SÜNNITAMA!

Miks sa üldse arvad, et keegi ootaks tunnustust isaks olemisele, pigem on laps ikka rahakotile suur väljaminek ja kallis lõbu![/tsitaat]

Sa räägid endale vastu. Kõigepealt minestad sa kuuldes, et kui ema last üksi kasvatab, siis on see vastutulek isale. Siis pistad kriiskama, et laps on rahakotile suur väljaminek ja kallis lõbu.
Tähendab, ma ei saa nüüd aru, kas sinu meelest isale on laps väljaminek ja emale ei ole? Kas emale tuleb lapse ülalpidamine kuidagi odavamalt kätte või?
Minu meelest isegi miinimelatist makstes saab eemal elav lapsevanem lapsekasvatamisel alati odavamalt läbi – ta ei tegele lapsega, ta saab oma aega ja järelikult ka karjääri vabamalt planeerida, ta saab oma elukoha (kui tal lapsi ei ole) teiste nõuete järgi valida, jne.

Kui lapse ülalpidamine on isale kallis, siis seni selle ülalpidamise nõudmata jätmine ongi vastutulek isale. Kui ema sissetulekud on viimasel ajal vähenenud, siis nüüd ongi õigustatud elatise väljanõudmine.

Lapsevanematelt eeldatakse lapse kasvatamisse PROPORTSIONAALSET rahalist panustamist, see on kirjas seadustes. See tähendab, et suurema sissetulekuga inimene panustab rahaliselt rohkem.

Teiseks, elatis, kui see välja mõistetakse, hakkab jooksma alates hagi esitamise päevast, või siis, kui isadus on ametlikult fikseeritud, vajadusel aasta jagu tagantjärele. Isegi, kui kohtuasi venib, ei vähenda see reaalselt raha saamise perioodi, see lihtsalt lükkab selle perioodi alguse edasi.

Kui teemaalgataja peab seda õigeks, siis ma ei näe takistust, miks ta ei võiks seda teha.

Kolmandaks, see psühhoterrorist, kes hirmutas teemaalgatajat, et kui tema nõuab lapse isalt elatise välja, siis kunagi nõuab keegi tema poja kaudu temalt elatise välja – sellel käol loogika ei tööta absoluutselt. Vastupidi, mina ütlen, et häbi, ema, et sa seni pole elatist välja nõudnud – mis signaali sa oma lapsele sellega oled andnud? Et isad ei vastuta kunagi millegi eest? Et meestelt ei tohigi vastutust nõuda? See oli kasvatuslikult väga vale lüke. Just selleks, et poisist kasvaks inimene, kes oma kohustuste juurest minema ei jookse, ongi tagumine aeg nüüd hagi alustada. Saab või ei saa seda elatist, aga poiss saab vähemalt selge signaali, et lapsi maha ei jäeta. Põhimõtteliselt.

Kui aga teemaalgataja jätab asja praegu niisama, on tal hiljem palju raskem oma pojale selgeks teha, et see peab oma tegude eest vastutama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

üks 17 aastane neiu, kes on kõva voodisse ronima, peaks teadma ka midagi vahenditest.kas sa tõesti eeldasid, et noormees soovib lapsega ehk 17 aastasega last saada? on ju siililegi selge, et mingit isa sealt loota pole.soovisidki lapsele sellist elu? miks sa ei käitunud siis nagu mõtlev inimene?on olemas igasuguseid vahendeid SOOVIMATUST rasestumisest loobumisex.äpardus jugtus teil kahel-aga miks sina üksi edasi otsustasid?mees ei saa ju enam midagi teha-sina saad.nüüd ei tasu halada oma vale otsuse üle või saa ise hakkama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
rotsik

[tsitaat]Ma oleksin väga-väga õnnetu kui saaksin teada, et minu ema on pidanud mind tööõnnetuseks, kohustuseks, raskuseks kaelas. Et ta on minu sündimise eest üksi vastutanud ning kahetseb seda kogu hingest…
Et ta sai mu mehega, keda ta ei armastanud ning keda ta peab viimaseks seaks. Mehega, keda mul ei lubata kutsuda isaks, sest ta ei ole tulnud mind vaatama ega andnud meile raha.
Et kogu see hool ja vaev, ema armastus ning tema aeg on väga lihtsalt ümber teisendatav eurodesse.
[/tsitaat]

Kas see ei tee sind õnnetuks, et sinu isa on pidanud sind tülikaks kohustuseks, mille juurest tuleks võimalikult kiiresti jalga lasta? Et sinu isa pole sind tahtnud, ehkki keppida kõlbas küll emaga? Et su isa ignoreerib sind ja soovib, et sind poleks olemas?
Kas see ei teeks sind õnnetuks, et ema andis alla ja ei võidelnud sinu heaolu eest – et ema sisuliselt hülgas sinu vajaduste nimel pingutamise mingite rumalate eelarvamuste ja valehäbi nimel? Et ema reetis su seal, kus sa oleksid kõige enam kaitset vajanud?

Muide, sul ei ole vähimatki alust väita, et teemaalgataja ei lubanud isa last vaatama. Vastupidi, ta ütles, et isa ei ole lapse vastu ise huvi tundnud, nemad on püüdnud küll isaga kontakti saavutada.

Siin perekoolis möllab jälle mingi üks psühh, kes ignoreerib ilmselget ja tuututab iga nurga peal oma \”mehed pole mitte milleski süüdi, mehed pole üldse süüdivadki\” teooriat.
Loodetavasti keegi ei kuula teda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]rotsik kirjutas:[/small]

Sa räägid endale vastu. Kõigepealt minestad sa kuuldes, et kui ema last üksi kasvatab, siis on see vastutulek isale. Siis pistad kriiskama, et laps on rahakotile suur väljaminek ja kallis lõbu.
Tähendab, ma ei saa nüüd aru, kas sinu meelest isale on laps väljaminek ja emale ei ole? Kas emale tuleb lapse ülalpidamine kuidagi odavamalt kätte või?
Minu meelest isegi miinimelatist makstes saab eemal elav lapsevanem lapsekasvatamisel alati odavamalt läbi – ta ei tegele lapsega, ta saab oma aega ja järelikult ka karjääri vabamalt planeerida, ta saab oma elukoha (kui tal lapsi ei ole) teiste nõuete järgi valida, jne.

Kui lapse ülalpidamine on isale kallis, siis seni selle ülalpidamise nõudmata jätmine ongi vastutulek isale. Kui ema sissetulekud on viimasel ajal vähenenud, siis nüüd ongi õigustatud elatise väljanõudmine.

Lapsevanematelt eeldatakse lapse kasvatamisse PROPORTSIONAALSET rahalist panustamist, see on kirjas seadustes. See tähendab, et suurema sissetulekuga inimene panustab rahaliselt rohkem.

Teiseks, elatis, kui see välja mõistetakse, hakkab jooksma alates hagi esitamise päevast, või siis, kui isadus on ametlikult fikseeritud, vajadusel aasta jagu tagantjärele. Isegi, kui kohtuasi venib, ei vähenda see reaalselt raha saamise perioodi, see lihtsalt lükkab selle perioodi alguse edasi.

Kui teemaalgataja peab seda õigeks, siis ma ei näe takistust, miks ta ei võiks seda teha.

Kolmandaks, see psühhoterrorist, kes hirmutas teemaalgatajat, et kui tema nõuab lapse isalt elatise välja, siis kunagi nõuab keegi tema poja kaudu temalt elatise välja – sellel käol loogika ei tööta absoluutselt. Vastupidi, mina ütlen, et häbi, ema, et sa seni pole elatist välja nõudnud – mis signaali sa oma lapsele sellega oled andnud? Et isad ei vastuta kunagi millegi eest? Et meestelt ei tohigi vastutust nõuda? See oli kasvatuslikult väga vale lüke. Just selleks, et poisist kasvaks inimene, kes oma kohustuste juurest minema ei jookse, ongi tagumine aeg nüüd hagi alustada. Saab või ei saa seda elatist, aga poiss saab vähemalt selge signaali, et lapsi maha ei jäeta. Põhimõtteliselt.

Kui aga teemaalgataja jätab asja praegu niisama, on tal hiljem palju raskem oma pojale selgeks teha, et see peab oma tegude eest vastutama. [/tsitaat]

Lugesin oma tekstid läbi ja vasturääkivaid seiku ei täheldanud!

Selge on see, et mees ei ole last algusest peale soovinud. Teemaalgataja puhul oleks asjade loomulik käik olnud abort! Kuna ta seda ei teinud, siis ei ole tal ka õigust kaasata vastaspoolt asjadesse, mida too ei ole soovinud!

Teemaalgataja on naine ja esmalt oleks olnud tema kohustus ja ülesanne hoolitseda rasestumisvastaste vahendite olemas olu ja toimuvuse eest! Me ei tea ju, mida tema tol ajal mehele kokku luuletas!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas see ei tee sind õnnetuks, et sinu isa on pidanud sind tülikaks kohustuseks, mille juurest tuleks võimalikult kiiresti jalga lasta? Et sinu isa pole sind tahtnud, ehkki keppida kõlbas küll emaga? Et su isa ignoreerib sind ja soovib, et sind poleks olemas?
Kas see ei teeks sind õnnetuks, et ema andis alla ja ei võidelnud sinu heaolu eest – et ema sisuliselt hülgas sinu vajaduste nimel pingutamise mingite rumalate eelarvamuste ja valehäbi nimel? Et ema reetis su seal, kus sa oleksid kõige enam kaitset vajanud?

Muide, sul ei ole vähimatki alust väita, et teemaalgataja ei lubanud isa last vaatama. Vastupidi, ta ütles, et isa ei ole lapse vastu ise huvi tundnud, nemad on püüdnud küll isaga kontakti saavutada.

Siin perekoolis möllab jälle mingi üks psühh, kes ignoreerib ilmselget ja tuututab iga nurga peal oma \”mehed pole mitte milleski süüdi, mehed pole üldse süüdivadki\” teooriat.
Loodetavasti keegi ei kuula teda.[/tsitaat]

Kui see isa oleks lapsest huvitatud olnud, oleks ta juba 14 aastat tagasi hoopis teistmoodi käitunud.Lapse jaoks on see kohutav, aga ilmselgelt ta saab aru et ta isa ei soovi temaga suhelda. Ja nüüd siis kukume karistama.Vahet pole et isa ei taha seda last tunnistada siis maksad ja kõik.Nagu mingi ära ostetud mängukann oleks laps.Võt tõesti ei saa selliste naiste mõttekäigust aru.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]rotsik kirjutas:[/small]

Kui see isa oleks lapsest huvitatud olnud, oleks ta juba 14 aastat tagasi hoopis teistmoodi käitunud.Lapse jaoks on see kohutav, aga ilmselgelt ta saab aru et ta isa ei soovi temaga suhelda. Ja nüüd siis kukume karistama.Vahet pole et isa ei taha seda last tunnistada siis maksad ja kõik.Nagu mingi ära ostetud mängukann oleks laps.Võt tõesti ei saa selliste naiste mõttekäigust aru.[/tsitaat]
aga teemaks polegi ju praegu lapsest huvitumine ja hoolimine. see rong on ammu läinud ja ainult ülim naiivik võib siit midagi loota.
Teemaks on ju hoopis elatis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui see isa oleks lapsest huvitatud olnud, oleks ta juba 14 aastat tagasi hoopis teistmoodi käitunud.Lapse jaoks on see kohutav, aga ilmselgelt ta saab aru et ta isa ei soovi temaga suhelda. Ja nüüd siis kukume karistama.Vahet pole et isa ei taha seda last tunnistada siis maksad ja kõik.Nagu mingi ära ostetud mängukann oleks laps.Võt tõesti ei saa selliste naiste mõttekäigust aru.[/tsitaat]

Täpselt! Pojale õpetabki see konkreetne lugu vastutust võtma, ettevaatlik olema ja ehk hiljem hoopis homode kasuks otsustama, siis on vähemalt välistatud juhtum, kus peale igat vahekorda pead veel 20 a. hirmu tundma, et keegi tuleb su elu lõhkuma!

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga teemaks polegi ju praegu lapsest huvitumine ja hoolimine. see rong on ammu läinud ja ainult ülim naiivik võib siit midagi loota.
Teemaks on ju hoopis elatis. [/tsitaat]

täpselt. ja mida see annab? kus teemaalgataja selle mõttega 14 aastat tagasi oli?
alles nüüd KUI sai teada et mehel naine ja 3 last otsustab elatise peale panna?tõestamaks et tema laps pole kehvem? no halloooo ega 14 aastat polnudki ju lapsele riideid, toitu jne jne vaja.puhas kättemaks ja kadedus mis muud.masendav ema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loodetavasti keegi ei kuula teda.[/tsitaat]

Rotsik, elus edasi mineku eelduseks on leppimine minevikuga! Isal kõlbas emaga keppida naudingu eesmärgil, kindlasti mitte eesmärgil hakata 17 a. kodu mängima! Pigem vihkaksin ema, sest tema kavatses mind sünnitada ja tagantjärgi tarkusena nimetab mind koormaks ja halab enese ohvardamist!

Isa ei olegi huvi üles näidanud kuna ei soovinud seda last!

Ma rõhutan veel kord- Rasedus ei ole kohustus sünnitada!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rotsik, elus edasi mineku eelduseks on leppimine minevikuga! Isal kõlbas emaga keppida naudingu eesmärgil, kindlasti mitte eesmärgil hakata 17 a. kodu mängima! Pigem vihkaksin ema, sest tema kavatses mind sünnitada ja tagantjärgi tarkusena nimetab mind koormaks ja halab enese ohvardamist!

Isa ei olegi huvi üles näidanud kuna ei soovinud seda last!

Ma rõhutan veel kord- Rasedus ei ole kohustus sünnitada!

[/tsitaat]

Ah soo? Ma tahaks kuulda, mis laulu mehed siinkohal laulaks, kui abort toimuks nende kehaga. See, et see toimub nende lapsega, neile vist niikuinii korda ei lähe…
Kas te mõtele täiesti tõsiselt, et mehe osa kogu asjas peabki olema vaid nauding? Ja piisab ütlemisest, et tema ei taha? Edasine on juba naise mure – abort või üksi laps üle kasvatada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt! Pojale õpetabki see konkreetne lugu vastutust võtma, ettevaatlik olema ja ehk hiljem hoopis homode kasuks otsustama, siis on vähemalt välistatud juhtum, kus peale igat vahekorda pead veel 20 a. hirmu tundma, et keegi tuleb su elu lõhkuma![/tsitaat]

Seda hirmu tuleb tunda enne, mitte pärast vahekorda! Siis mõeldaks vast, kellega, millal ja kuidas. Loomariigis pole kehvematel isastel üldse seksiõigust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selge on see, et mees ei ole last algusest peale soovinud. Teemaalgataja puhul oleks asjade loomulik käik olnud abort! Kuna ta seda ei teinud, siis ei ole tal ka õigust kaasata vastaspoolt asjadesse, mida too ei ole soovinud!

Teemaalgataja on naine ja esmalt oleks olnud tema kohustus ja ülesanne hoolitseda rasestumisvastaste vahendite olemas olu ja toimuvuse eest! Me ei tea ju, mida tema tol ajal mehele kokku luuletas!

[/tsitaat]

Mis kuradi pärast peab kahe inimese naudingu võimalike tagajärgede eest vaid üks pool hoolitsema? Lapse mittesoovimine ei ole rasestumisvastane vahend!
Kasvatage aga pealegi oma poegi selles vaimus – kannatajaks on needsamad pojad! Miks te oma lastele halba tahate?
Kui te, emad, oma poegi armastate ja neist hoolite, siis õpetage neile ometi, et mees vastutab alati ise oma tegude eest. See, kas ta midagi tahtis või mitte, ei lähe seaduse ees arvesse. Enne vahekorda astumist tuleb järgi mõleda, kas võimalikud tagajärjed on vastuvõetavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

14 aastat ja edasised aastad ei tunne see mees oma lapse vastu huvi.

Keegi ei keela sul neid asju ajama hakata, kuid see kõlab natuke naljakalt, et.. saades teada, et tal on 3 last…
Mis see loeb? Väga palju on tehtud neid \”vigu\” ja seda, kus naine on otsustanud, et ta sünnitab selle lapse, kuigi mees on sellele vastu olnud. Mees on oma eluga edasi läinud. Kahju tõesti lapsest, sest tal pole reaalselt isa, kuid sellise susserdamisega ka midagi ei saavuta.

Ka mina tegin selle otsuse, et sünnitan lapse. Ka mees oli tegelikult suures vaimustuses, kui kuulis, et olen rase. Kuid oma viga, et nii palju sitta keeras, et on kriminaalkorras karistatud. Mina sellise kriminaaliga koos last üles kasvatada ei kavatse(nud)

Ütlesin, et saame paremini läbi, kui lahku läheme, kuid peale seda keeras ära ja hakkas ütlema kõike, mida sülg suhu tõi. Suure suuga lubas toetada, kuid siiani pole ma veel sentigi näinud.

Alimente ma peale ei pane. Ei näe mõtet enda närvide kulutamisel, kui tüüp töötab mustalt ja ei kavatse riigile näidata, kui palju ta reaalselt teenib.

Miinustage, kui tahate 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõua alimente KINDLASTI, raha kunagi üleliigne pole, eriti veel lapse kasvatades. Oli mees, et teha, olgu mees ka vastutada. See ju ometi ei tähenda, et su laps peaks isaga kohtuma või läbi käima. Ja miks siin paljud arvavad, et laps isegi miinimumi ei saa? miks te kohe arvate, et mehel on rotipalk? nii palju aega möödas ju! muideks sissetulek läheb jagamisele nelja vahel ainult juhul kui ka teine naine, kellega 3 last annab hagi sisse, muidu riikliku miinimumi saab kiirmenetluses. kaua venitada kindlasti mees ei saa, maks 3 kuud ja limente maksab nii kaua kuni laps õpib, mite nii, et kui 18 siis päeva pealt lõpp. Nii, et ära pane tähele ja anna hagi kiiremas korras sisse.
Eelmised vist väga korralikult ei lugenudki läbi – mees oli need aastad kadunud, nüüd aga ujus välja FB-s.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
titattahan

Ei maksa alahinnata seda väidetavalt saja aasta pärast kunagi tulevat kohustust oma isa eest hoolitseda.
Olen 42-aastane ja just sellega nüüd silmitsi. Näete, ei läinudki sadat aastat! Mul on kaks ülikoolis õppivat last ja 1 nelja-aastane. Sellegipoolest leiab riik, et minu isal on olnud ÕIGUS juua ja sellega oma tervis enneaegselt tuksi keerata ja nüüd olengi olukorras, et pean teda sunniviisiliselt toetama hakkama, sest ta ise enam omadega toime ei tule. Ei taha mõeldagi, mis saab siis, kui ta veel vanadekodusse läheb!’
Kallis teemaalgataja! Palun ära tee seda sammu. Mõtle oma lapse peale. Kui said siiani hakkama, saad loodetavasti ülejäänud 4 aastat veel. See 4 aastat ei kaalu üles seda summat, mis Sinu laps tulevikus võibolla kulutama peab. Mulle tundub kahjuks, et tegu pole Sinu puhul mitte reaalse hädalise rahavajaduse, vaid kättemaksuga. Anna andeks, kui valesti aru sain.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]titattahan kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei maksa alahinnata seda väidetavalt saja aasta pärast kunagi tulevat kohustust oma isa eest hoolitseda.
Olen 42-aastane ja just sellega nüüd silmitsi. Näete, ei läinudki sadat aastat! Mul on kaks ülikoolis õppivat last ja 1 nelja-aastane. Sellegipoolest leiab riik, et minu isal on olnud ÕIGUS juua ja sellega oma tervis enneaegselt tuksi keerata ja nüüd olengi olukorras, et pean teda sunniviisiliselt toetama hakkama, sest ta ise enam omadega toime ei tule. Ei taha mõeldagi, mis saab siis, kui ta veel vanadekodusse läheb!’
Kallis teemaalgataja! Palun ära tee seda sammu. Mõtle oma lapse peale. Kui said siiani hakkama, saad loodetavasti ülejäänud 4 aastat veel. See 4 aastat ei kaalu üles seda summat, mis Sinu laps tulevikus võibolla kulutama peab. Mulle tundub kahjuks, et tegu pole Sinu puhul mitte reaalse hädalise rahavajaduse, vaid kättemaksuga. Anna andeks, kui valesti aru sain.[/tsitaat]

Maailmas valitseb õiglus ja tasakaal!

Please wait...
Postitas:
Kubujuss

[/tsitaat]

Vaata, abort on barbaarne igand ja TAPMINE. Abort ei ole mingi asjade \”loomulik käik\”, vaid just väga ebaloomulik vahelesegamine asjade loomulikku käiku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kas te olete kindlad, et lapsele ei laiene nii ehk naa praegusel juhul hiljem isa toetamise kohustus, kui ta on sünnitunnistusele isana märgitud? Näiteks ei ole ju lubatud takistada isa kohtumist lapsega, kui isa on alimentide võlglane.
Ma arvan, et see tuleks kõigepealt selgeks teha seaduseid uurides ning siis vaadata, mis on parem otsus.
Mina küll ei leia midagi laiduväärt alimentide küsimises olenemata motivatsiooni allikast ega lapse vanusest. Eks on õigus üksijäätud emal emotsionaalselt suhtuda sellesse, et ta on pidanud üksi pingutama!!! Igaljuhul edu olenemata otsusest!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja ega last ei peagi see ju muud moodi mõjutama( vihjat lapse toppimist kuhu teda ei soovita), kui ehk saab natukene rohkem taskuraha ning emal natukene kergem, sest kui isa ei taha kohuda, see on tema isiklik otsus, mis ei vabasta teda alimentide maksmisest! Alimendid on kahe täiskasvanu omavaheline koostöö kokkulepe. Nii, et veelkord edu!

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 98 )

Esileht Pereelu ja suhted alimendid 14a hiljem?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.