Esileht Pereelu ja suhted alimendid 14a hiljem?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 98 )

Teema: alimendid 14a hiljem?

Postitas:
Kubujuss

RE: alimendid 14a hiljem?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]rotsik kirjutas:[/small]

Rotsik, elus edasi mineku eelduseks on leppimine minevikuga! Isal kõlbas emaga keppida naudingu eesmärgil, kindlasti mitte eesmärgil hakata 17 a. kodu mängima! Pigem vihkaksin ema, sest tema kavatses mind sünnitada ja tagantjärgi tarkusena nimetab mind koormaks ja halab enese ohvardamist!

Isa ei olegi huvi üles näidanud kuna ei soovinud seda last!

Ma rõhutan veel kord- Rasedus ei ole kohustus sünnitada!

[/tsitaat]
No ei näe, no mitte ei näe seda kohta, kus teemaalgataja halaks ja last koormaks nimetaks. Tahab lõpuks nõuda seda, mis on tema õigus. Mees, kes oma last ei aita ülal pidada, on varas. Varastab naise raha. Kui peret ei soovinud, ei pidanud alaealisele ilma kondoomita taha väänama. Nii mitmeski riigis oleks see mees saanud vanglakaristuse alaealise vägistamise eest, aga Eestis mingi värdjas kukeke kireb siin sellest, et kui naine lõpuks tahaks ka rahalist toetust lapse kasvatamiseks, siis ta ei vääri ei naise eg ema nime ja on üldse üks jube vastik inimene. Eks kisab ikka see, kelle king pigistab – kas tegemist mingi rongaisaga, kes oma lastest ei hooli või mõne ajupestud kanaga, kes samasuguse mehe endale kodustanud.

Olen olnud abielus mehega, kellel oli laps. Tegi 18-aastaselt 17-aastasele. Kõigile mu ergutustele vaatamata ei saatnud ta lapsele sünnipäevaks kaartigi, midagi ei maksnud, naine ka ei nõudnud. Nüüd, kui tütar tal juba 16, on juhtunud see, mida ma ammu ennustasin – ta kahetseb. Kogu oma persekeeratud elu. Mina jätsin ta ka maha, laps teda ei tunne ja ei taha temast teadagi. Aga naisena ei saa aru teistest naistest, kelle jaoks armastutud mehe laps on mingi vihavaenlane. Ammugi mitte mehest, kelle oma liha ja veri jääbki võõraks. Ka mu esimene laps oli nö tööõnnetus – aga alates sellest \”õnnetusest\” olen teda armastanud kogu hingest.

Naine, kes nõuab elatist, hoolib oma lapsest ja tahab talle paremaid materiaalseid võimalusi pakkuda. Imelik on sellest järeldada, et kui taetakse lapse jaoks raha, siis ema lapsest ei hooli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ootasin 8 aastat, enne kui kohtusse läksin. Oleks võinud varem. Nüüd on vähemalt süda rahul, et võitlesin lastele välja neile kuuluva õiguse. Hilja küll, kuid asi seegi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina ootasin 8 aastat, enne kui kohtusse läksin. Oleks võinud varem. Nüüd on vähemalt süda rahul, et võitlesin lastele välja neile kuuluva õiguse. Hilja küll, kuid asi seegi. [/tsitaat]

Väga õige otsus, nüüd saab papi ise ka rahus olla, vanadekodu arvete maksmine on tulevikus seaduslikult kindlustatud! 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lapsed peavad ju nii ehk naa oma põdurate vanemate eest hoolitsema. Mis see väljamôistetud elatis siin muudab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

tegelikult vanema ülalpidamisega ka nii must-valge asi pole, uurige veidi seadusi eelnevalt, laps jääb isale nö võlgu nii palju kui isa panustas, ehk teisiöeldes miski protsenti, ei tea täpselt neid arvutusi kuid alles oli see meil seltkonnas arutamisel ja üks jurist seletas kuidas asjad on aga sõbrannal nö vedas ja pääses üldse isale maksmisest kuna too ei maksnud alimente nii nagu peab, oli hilineneu, mõned korad summad olid palju väiksemad ja mõni kord jättis üldse maksmata jne. muideks vanem saab nõuda kohtu kaudu alimente ka siis kui teda pole lapse sünnitunnistusel, tuleb mängu jällegi dna ainult, et vanema kasuks.

Please wait...
Postitas:
emme 14

Viimasele_ lapsed ei pea oma vanemate eest hoolt kandma, kui vanemad ei ole nende eest hoolt kandnud. Tuleb ainlt tõestada ja nii ongi. Teemaalgatajale_ kas sa tahad mehele kätte maksta, oma lapsele tema isa tutvustada või lapsele natukene lisaraha saada? Kolm erinevat motiivi, kolm erinevat lahendust. Mõtle läbi ja asu alles siis tegutsema. P.S. igal juhul võiks isadus ikka kindel (tõestatud) olla 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen teemaalgataja
peaks ütlema et palju on karme kommentaare,nagu mina oleks halb ema ja tahan nüüd ainult raha.oleks ma raha tahtnud ei oleks ma nii kaua oodanud.arvasin ikka et mul ei ole teda vaja.olin vihane sest tegelikult ei jätnud ta mulle valikut.ta valetas et ta tahab last ja et me hakkame röömsalt koos elama.tuletan meelde et mina olin kõigest 17,st alaealine ja tema juba 25.
ei ajanud ma jalgu harki vaid arvasin et armastan teda ja tema mind.valetas ja vassis mitu kuud.ka minu kasuema oleks võinud mulle valikuvarjante tutvustada.ma ei teinud teadlikult valikut et kasvatan last üksi.olin ju ise alles laps.kool jäi pooleli.keegi ei aidanud mind et oleksin saanud kooli lõpetada,keegi ei suunanud,ei andnud nõu.ja nüüd olen paha kui tahan et ta oma kohust täidaks.mõni teine ema oleks lapsele rääkind et sul nii paha issi jne aga mina ei öelnud midagi halba
aga see selleks..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]olen teemaalgataja
peaks ütlema et palju on karme kommentaare,nagu mina oleks halb ema ja tahan nüüd ainult raha.oleks ma raha tahtnud ei oleks ma nii kaua oodanud.arvasin ikka et mul ei ole teda vaja.olin vihane sest tegelikult ei jätnud ta mulle valikut.ta valetas et ta tahab last ja et me hakkame röömsalt koos elama.tuletan meelde et mina olin kõigest 17,st alaealine ja tema juba 25.
ei ajanud ma jalgu harki vaid arvasin et armastan teda ja tema mind.valetas ja vassis mitu kuud.ka minu kasuema oleks võinud mulle valikuvarjante tutvustada.ma ei teinud teadlikult valikut et kasvatan last üksi.olin ju ise alles laps.kool jäi pooleli.keegi ei aidanud mind et oleksin saanud kooli lõpetada,keegi ei suunanud,ei andnud nõu.ja nüüd olen paha kui tahan et ta oma kohust täidaks.mõni teine ema oleks lapsele rääkind et sul nii paha issi jne aga mina ei öelnud midagi halba
aga see selleks..[/tsitaat]

kustuta oma tobe teema ja tee, mida heaks arvad! minu käest sa auhinda \”Eestimaa uhkus\” ei saa! Kõik teised on järsku süüdi, ei öelnud, ei aidanud, ei suunanud….minul on ainult ja ainult üks küsimus nii rumalale inimesele- kus kuradi kohast te selle mõnna-mõnna tegemise koha üles leiate!

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kustuta oma tobe teema ja tee, mida heaks arvad! minu käest sa auhinda \”Eestimaa uhkus\” ei saa! Kõik teised on järsku süüdi, ei öelnud, ei aidanud, ei suunanud….minul on ainult ja ainult üks küsimus nii rumalale inimesele- kus kuradi kohast te selle mõnna-mõnna tegemise koha üles leiate![/tsitaat]

Halloo, mees oli 25 (ametlikult täisealine ja vastutusvõimeline), naine 17 (ei tohi veel hääletadagi) ja siinsed kommenteerijad leiavad, et naine on süüdi, et loll oli ja mehele kätte andis, aga mees, kes ajas juttu suurest armastusest ja igavesest kooselust, ei ole midagi pahasti teinud ja ei peaks oma ihuvilja kasvatamisse mitte sentigi panustama. Mehed ei ole süüdimatud, neil on nii ajud kui vastutusvõime, neil lihtsalt pole alati tahtmist neid kasutada.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

keda peaks loksutama, miks nad tite tegid. küsi oma elatis ära ja kogu moos. mees ei tunne lapse vastu huvi ja mis siis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seaduses on täeisti olemas kohustus oma lapse eest hoolt kanda, mõlemal vanemal. Kui rasedus on tekkinud, on laps juba eostatud. Ei taha selle naisega last – ei seksi temaga! Nii lihtne ongi.

Naine võtab alati vastutuse lapse heaolu eest, mehed on need, kes selle tihti tegemata jätavad. See, et naine vastutuse võtmata jätab ja lapse lastekodusse annab, on küll üliharv juhus. [/tsitaat]
seda juhtub tegelikkuses siiski väga tihti, et naine jätab vastutuse võtma. sel juhul teeb rasestumisest teada saanud naine lihtsalt abordi. juhul, kui sellises loos osalenud mees tahaks last ning oleks nõus teda ka üksi kasvatama, seda teha ei saa. naise keha ja naise otsus ning kui naine tahab aborti teha, siis ta seda ka teeb.
kes teab, äkki teemaalgataja sai lapse, sest kondoom vedas alt? siis pole mehel ju enam miskit teha, ega vägsi sos-pilli sisse ei sööda ju naisele.
kuni lapse saamine või mittesaamine on puhtalt naise otsus, peaks juhul, kui naine otsustab mehe tahte vastaselt lapse sünnitama, selle lapse ka mehe abita üles kasvatama. samuti peaks abordi tegemiseks olema lapse eostanud mehe nõusolek. siis saaks alles rääkida mehe ja naise võrdsusest laste saamise üle otsustamisel

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]

Halloo, mees oli 25 (ametlikult täisealine ja vastutusvõimeline), naine 17 (ei tohi veel hääletadagi) ja siinsed kommenteerijad leiavad, et naine on süüdi, et loll oli ja mehele kätte andis, aga mees, kes ajas juttu suurest armastusest ja igavesest kooselust, ei ole midagi pahasti teinud ja ei peaks oma ihuvilja kasvatamisse mitte sentigi panustama. Mehed ei ole süüdimatud, neil on nii ajud kui vastutusvõime, neil lihtsalt pole alati tahtmist neid kasutada.[/tsitaat]

Roni RebaseMaie ka mulli seest üks päev välja. Järsku on 17 a. laps, kes ei tohi hääletadagi, ometi seadus ei vaata viltu kui tüdrukul vanust juba 14, oma keha peremees!

RebaseMaie läheb teemaalgataja lõksu ja niuksub kurvalt kaasa, lauldes nutust hümni \”Aga mees ju lubas…\” Selle peale ei tule, et kõike ei maksa tõe pähe uskuda. Võimalik, et nägigi tüdrukus hetkeks midagi, ega see ei kohusta veel tüdrukul omal algatusel last sünnitada! Olen 100 % kindel, et pettis noormehe usaldust, ja sellepärast ta maha jäetigi!

No öelge inimesed, et lausel \”pole inimest pole probleemi..\” ei oleks tõetera sees!! on, ja kuidas veel…

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

Roni RebaseMaie ka mulli seest üks päev välja. Järsku on 17 a. laps, kes ei tohi hääletadagi, ometi seadus ei vaata viltu kui tüdrukul vanust juba 14, oma keha peremees!

RebaseMaie läheb teemaalgataja lõksu ja niuksub kurvalt kaasa, lauldes nutust hümni \”Aga mees ju lubas…\” Selle peale ei tule, et kõike ei maksa tõe pähe uskuda. Võimalik, et nägigi tüdrukus hetkeks midagi, ega see ei kohusta veel tüdrukul omal algatusel last sünnitada! Olen 100 % kindel, et pettis noormehe usaldust, ja sellepärast ta maha jäetigi!

No öelge inimesed, et lausel \”pole inimest pole probleemi..\” ei oleks tõetera sees!! on, ja kuidas veel…[/tsitaat]

Jah, arvata on, et naine saigi aru, et seks rasedaks teeb – ja naine ongi 14 aastat üksi maksnud. See, kui mees ka nüüd paar aastat panustama peab, tähendab siiski seda, et sisuliselt on meest vastutamata pääsenud, nii et tal on niigi põhjust tänulik olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugedes kommentaare ei imesta ma üldse, et Eestis on nii palju üksikemasid ja rongaisasid. Kahjuks paljud naised ise soosivad seda et mehed ei peaks oma tegude eest vastutama. Miks küll naised nii rumalad on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Lugedes kommentaare ei imesta ma üldse, et Eestis on nii palju üksikemasid ja rongaisasid. Kahjuks paljud naised ise soosivad seda et mehed ei peaks oma tegude eest vastutama. Miks küll naised nii rumalad on? [/tsitaat]
need on need rongaisade uued naised.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

need on need rongaisade uued naised.[/tsitaat]

Vist küll. Tegelt asi vist selles et Eestis on meestepuudus ja siis käib naiste vahel selline andmine, et kasvõi mingi rongaisast vastutustundetu molkuski endale krabada…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vist küll. Tegelt asi vist selles et Eestis on meestepuudus ja siis käib naiste vahel selline andmine, et kasvõi mingi rongaisast vastutustundetu molkuski endale krabada… [/tsitaat]

Mul tekkis siinkohal sulle üks küsimus?
Nimelt miks see nn TARK naine kellel on juba 1 laps eelmisest kooselust, teeb uue lapse uue mõtetu mehega, KUI teab et eelmine mees on rongaisa :).

Tead iga inimene näeb oma mätta otsast. Siinkohal on iga suhe 2 inimnese omavaheline asi, mis ei puutu perekooli kanade kommenteerida, sest nende mätas on ikka väga omamoodi :). Siin käib see asi nii, et tuleb nõuda niipalju kui saab pappi ja kui nn TEIE jutu järgi rongaisa ei tee nagu emmekesele sobib küll siis tullekse perekooli laulma OMA versiooni, mis on väga kallutatud, sinna kuidas neile sobib.

Teemaalgataja , kui sinu jutt on tõsi, siis on õige , et isa panustab rahaliselt lapse ellu aga mõistlikuse piires, mitte nagu mõnel siin nii 300-500 euri kuus mis teeb siis nt.300*2=600 euri lapse kohta. Loodan, et saad asjad korda ja minu soovitus sulle: Ära jumala eest tee nii nagu perekooli targad soovitavad, vaid ikka inimese moodi.

Ilusat õhtut!

Please wait...
Postitas:
Kägu

need on need rongaisade uued naised.[/tsitaat]

Mina pean töökohustuse tõttu päevast-päeva kuulama jutte, kus tüdruk teab kondoomist sama palju kui siga appelsiinist, rasestumisvastased vahendid on täielik utoopia ja muidugi kurikuulsad müüdid ja tõekspidamised. Teine suur seltskond on naisi, kes ise ka ei tea, kellest või millest rasedaks jäädi ja kolmas kontingent, kelle sooviks oli lihtsalt lapse kaasabil end mehega siduda!

Mis teha, ma ei pea õnneks neil juhtumitel pikalt peatuma, seda enam, et kuulamise eest makstakse mulle palkka. Võimalik, et sellisel ametikohal töötamine ja elu pahupoolega kokku puutumine iseloomustab naisi kui mõtlemisvõimetuid…amööbe!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina pean töökohustuse tõttu päevast-päeva kuulama jutte, kus tüdruk teab kondoomist sama palju kui siga appelsiinist, rasestumisvastased vahendid on täielik utoopia ja muidugi kurikuulsad müüdid ja tõekspidamised. Teine suur seltskond on naisi, kes ise ka ei tea, kellest või millest rasedaks jäädi ja kolmas kontingent, kelle sooviks oli lihtsalt lapse kaasabil end mehega siduda!

Mis teha, ma ei pea õnneks neil juhtumitel pikalt peatuma, seda enam, et kuulamise eest makstakse mulle palkka. Võimalik, et sellisel ametikohal töötamine ja elu pahupoolega kokku puutumine iseloomustab naisi kui mõtlemisvõimetuid…amööbe![/tsitaat]
mis ulmetöö see küll on? saunatädi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis ulmetöö see küll on? saunatädi?[/tsitaat]

Tööks on sinusugustele eluvõõrastele Taibudele elureeglite tutvustamine ja õpetamine. Ühesõnaga vanemate käega löödud kasvatustöös olevate aukude täitmine!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tööks on sinusugustele eluvõõrastele Taibudele elureeglite tutvustamine ja õpetamine. Ühesõnaga vanemate käega löödud kasvatustöös olevate aukude täitmine!! [/tsitaat]
ei usu, et selliseid kirjavigu tegev inimene võiks kusagil nõustajana töötada. lõpetamata põhiharidusega sinna ei võeta vast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei usu, et selliseid kirjavigu tegev inimene võiks kusagil nõustajana töötada. lõpetamata põhiharidusega sinna ei võeta vast.[/tsitaat]

:-D,D;D;D;D;D Juhm oled!

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis ulmetöö see küll on? saunatädi?[/tsitaat]
kirjavead kirjavigadeks, kuid kui siinsamas perekooliski on vahel küsitlus, et millist rasestumisvastast vahendit kasutate, siis tuleb päris suur osa neid, kes peavad päevade lugemist ja katkestatud suguühet tänapäevalgi veel tõhusaks vahendiks

Please wait...
Postitas:
Kägu

kes tarvitavad rasestumisvastaseid tablette on mõrvarid.. julm aga tõsi…

Please wait...
Postitas:
Kägu

kirjavead kirjavigadeks, kuid kui siinsamas perekooliski on vahel küsitlus, et millist rasestumisvastast vahendit kasutate, siis tuleb päris suur osa neid, kes peavad päevade lugemist ja katkestatud suguühet tänapäevalgi veel tõhusaks vahendiks[/tsitaat]
see on tõsi.
kuid teemaalgataja laps on juba 14-aastane ja selleteemalisest nõuandest enam abi ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kirjavead kirjavigadeks, kuid kui siinsamas perekooliski on vahel küsitlus, et millist rasestumisvastast vahendit kasutate, siis tuleb päris suur osa neid, kes peavad päevade lugemist ja katkestatud suguühet tänapäevalgi veel tõhusaks vahendiks[/tsitaat]

Super hea kommentaar!
Mis kirjavigadesse puutub, siis, inimesed, ärge arvake, et ainult Eestis käib elu…..! Virtuaalmaailm on pime, pime…

Please wait...
Postitas:
Silkus

Nagu ma aru saan, on rasestusvastaste vahendite kasutamine siis ainuüksi naise probleem? Antud juhul oleks see laps olemata siis, kui see 25-aastane oleks kondoomi (õigesti) kasutanud. Jutt purunevatest kondoomidest on müüt, kummiga jäädakse rasedaks siiki ikka vale paigaldamise pärast, vale suuruse pärast või sellepärast, et kumm tõmmatakse otsa alles lõpus.
Ja see jutt, et 17-aastane oleks võinud aborti teha – ei, ilma vanema loata ei saa 17-aastane aborti ka teha. Vot sellega oleks 25-aastane küll arvestada võinud ja loobunud alaealise hoovitõmbamisest. Väga imelik on süüdistada lapsealist naiivsuses ja elukogemuste puudumises – kes veel võib olla naiivne, usaldav, kui mitte esimest armastust kogev neiu? Ja väga imelik on kuulda, et mehe vabastab igasugustest kohustustest see, kui tema last ei soovi ja naine keeldub aborti tegemast. Millal abordist rasestusvastane vahend saanud on? Või arendaks teemat edasi ja teataks, et kui naine keeldus last vaatamata mehe soovile lastekodusse andmast, siis see vabastab mehe edaspidi igasugustest kohustustest oma ihuvilja üleval pidada.
Kui mees tahab seksida ja ei soovi abieluväliseid lapsi, on sellks kindel viis – abiellugu ja ärgu tegelegu abieluväliste suhetega! Tundub, et perekoolis on aeg seisma jäänud sinna 17. sajandisse, kus lapse saanud naine oli ikka ise süüdi ja kogu häbi \”jalgade hargitamise \” eest langes temale. Mees oli lihtsalt elumees, aga naine oli odav lits ja ainus õige otsus oli end koos lapsega järve uputada. No palju õnne sellise suhtumise eest!

Lisaks selle isade ülalpidamise kohta laste poolt – üldjuhul saavad ikka kõik inimesed eestis pensionit, seega ei ole eriti reaalne, et kellelki nõutakse välja oma vanemate ülalpidamist. Eriti siis, kui endal väikesed lapsed.

Please wait...
Postitas:
Silkus

[tsitaat]kes tarvitavad rasestumisvastaseid tablette on mõrvarid.. julm aga tõsi…[/tsitaat]
Ja keda ma mõrvan? Munaraku või? Ja kondoomi kasutajad on seemnerakkude mõrvarid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Silkus kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nagu ma aru saan, on rasestusvastaste vahendite kasutamine siis ainuüksi naise probleem? Antud juhul oleks see laps olemata siis, kui see 25-aastane oleks kondoomi (õigesti) kasutanud. Jutt purunevatest kondoomidest on müüt, kummiga jäädakse rasedaks siiki ikka vale paigaldamise pärast, vale suuruse pärast või sellepärast, et kumm tõmmatakse otsa alles lõpus.
Ja see jutt, et 17-aastane oleks võinud aborti teha – ei, ilma vanema loata ei saa 17-aastane aborti ka teha. Vot sellega oleks 25-aastane küll arvestada võinud ja loobunud alaealise hoovitõmbamisest. Väga imelik on süüdistada lapsealist naiivsuses ja elukogemuste puudumises – kes veel võib olla naiivne, usaldav, kui mitte esimest armastust kogev neiu? Ja väga imelik on kuulda, et mehe vabastab igasugustest kohustustest see, kui tema last ei soovi ja naine keeldub aborti tegemast. Millal abordist rasestusvastane vahend saanud on? Või arendaks teemat edasi ja teataks, et kui naine keeldus last vaatamata mehe soovile lastekodusse andmast, siis see vabastab mehe edaspidi igasugustest kohustustest oma ihuvilja üleval pidada.
Kui mees tahab seksida ja ei soovi abieluväliseid lapsi, on sellks kindel viis – abiellugu ja ärgu tegelegu abieluväliste suhetega! Tundub, et perekoolis on aeg seisma jäänud sinna 17. sajandisse, kus lapse saanud naine oli ikka ise süüdi ja kogu häbi \”jalgade hargitamise \” eest langes temale. Mees oli lihtsalt elumees, aga naine oli odav lits ja ainus õige otsus oli end koos lapsega järve uputada. No palju õnne sellise suhtumise eest!

Lisaks selle isade ülalpidamise kohta laste poolt – üldjuhul saavad ikka kõik inimesed eestis pensionit, seega ei ole eriti reaalne, et kellelki nõutakse välja oma vanemate ülalpidamist. Eriti siis, kui endal väikesed lapsed. [/tsitaat]

kas see 17 aastane neiukene vanematelt seksimiseks nõusolekut küsis?
jube vaadata kui palju on meestest sõltuvaid naisi.oma peaga EI suudeta lihtsalt mõelda ja õigustatakse ennast iga viimse fakti alusel et jumala eest vastutust võtma ei peaks.
aga mees sexis, aga mees tahtis, aga mees lubas.no kuulge hallllloooo.
see on naise keha kus laps arenema hakkab ja on 100% naise teha-otsus kas laps sünnib või ei. siin ei ole mehel sõnaõigust kui aine EI taha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Silkus kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nagu ma aru saan, on rasestusvastaste vahendite kasutamine siis ainuüksi naise probleem? Antud juhul oleks see laps olemata siis, kui see 25-aastane oleks kondoomi (õigesti) kasutanud. Jutt purunevatest kondoomidest on müüt, kummiga jäädakse rasedaks siiki ikka vale paigaldamise pärast, vale suuruse pärast või sellepärast, et kumm tõmmatakse otsa alles lõpus.

Lisaks selle isade ülalpidamise kohta laste poolt – üldjuhul saavad ikka kõik inimesed eestis pensionit, seega ei ole eriti reaalne, et kellelki nõutakse välja oma vanemate ülalpidamist. Eriti siis, kui endal väikesed lapsed. [/tsitaat]
ma teema-algatajast paar aastat vanem, kuid juba minu ajal olid kooli õppekavas terviseõpetuse tunnid umbes 14-15aastastele, kus räägiti seksist ja rasestumisest jms. no 17aastane peaks ikka teadma, kuidas võib rasedaks jääda ja mis see endaga kaasa toob. alati tuuakse välja, et naise keha jne, aga just naine on see, kes peaks otsustama, kas ja kellega ta voodisse läheb ning kas ta on võimalikeks tagajärgedeks valmis. kui see 17aastane oli piisavalt naine, et voodisse minna, siis pidi ta võtma ka vastutuse teo tagajärgede eest.
nüüd tasub oma pojale õpetada, et ei tohi igasugustega sängi karata, muidu peab pärast pool elu selle eest maksma

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 98 )

Esileht Pereelu ja suhted alimendid 14a hiljem?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.