Esileht Pereelu ja suhted alimendid 14a hiljem?

Näitan 8 postitust - vahemik 91 kuni 98 (kokku 98 )

Teema: alimendid 14a hiljem?

Postitas:
Kägu

RE: alimendid 14a hiljem?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Silkus kirjutas:[/small]

nüüd tasub oma pojale õpetada, et ei tohi igasugustega sängi karata, muidu peab pärast pool elu selle eest maksma[/tsitaat]

Peabki pool elu maksma, see on loomulik, et peab oma järeltulija üles kasvatamises osalema. Aga jah, parem, kui poistele see ennem selgeks tehakse, kui nad tegudele jõuavad minna. Ehk siis hakkavad ka mehed rasestumisest hoidumist enda kaas-vastutusalaks pidama, mitte ei lükka sujuvalt naiste õlule.

Olen suht veendunud, et kui kõik naised ALATI elatise rongaisadelt välja nõuaks, siis see aitaks vägagi meestele teadvustada, et rasedusest hoidumine on KA nende probleem.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Peabki pool elu maksma, see on loomulik, et peab oma järeltulija üles kasvatamises osalema. Aga jah, parem, kui poistele see ennem selgeks tehakse, kui nad tegudele jõuavad minna. Ehk siis hakkavad ka mehed rasestumisest hoidumist enda kaas-vastutusalaks pidama, mitte ei lükka sujuvalt naiste õlule.

Olen suht veendunud, et kui kõik naised ALATI elatise rongaisadelt välja nõuaks, siis see aitaks vägagi meestele teadvustada, et rasedusest hoidumine on KA nende probleem.[/tsitaat]Mehed ei saa siin midagi kaasa öelda.
Meeste probleem saab sellest siis kui rasedusvastased tabletid meestele välja mõeldakse. Siis saavad mehed mõnusalt tagasi teha.

Please wait...
Postitas:
Kubujuss

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mehed ei saa siin midagi kaasa öelda.
Meeste probleem saab sellest siis kui rasedusvastased tabletid meestele välja mõeldakse. Siis saavad mehed mõnusalt tagasi teha. [/tsitaat]

No miks siis mees ei saa midagi teha? Konndoom on selle asja nimi! Ja samamoodi, nagu 17-aastasele soovitakse jalgu koos hoida, täpselt samamoodi võib mees oma tilli püksis pidada. Käsitöö tegemine ei too ka alimente kaela.

Please wait...
Postitas:
Kubujuss

[tsitaat] [small]Silkus kirjutas:[/small]

kas see 17 aastane neiukene vanematelt seksimiseks nõusolekut küsis?
jube vaadata kui palju on meestest sõltuvaid naisi.oma peaga EI suudeta lihtsalt mõelda ja õigustatakse ennast iga viimse fakti alusel et jumala eest vastutust võtma ei peaks.
aga mees sexis, aga mees tahtis, aga mees lubas.no kuulge hallllloooo.
see on naise keha kus laps arenema hakkab ja on 100% naise teha-otsus kas laps sünnib või ei. siin ei ole mehel sõnaõigust kui aine EI taha.[/tsitaat]
Sa ajad lihtsalt lolli juttu. Naise võtavad KÕIK vastutuse, mehed ju ei võta. Elatise nõudmine ei ole vastutuse mittevõtmine, vaid nõudmine, et mees KA vastutuse võtaks. Seda on siin juba mitu korda kirjutatud ka, aga lihtsam on ikka oma joru ajada.
Elatise nõudmine ei ole mehest sõltumine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see on naise keha kus laps arenema hakkab ja on 100% naise teha-otsus kas laps sünnib või ei. siin ei ole mehel sõnaõigust kui aine EI taha.

Silkus , sa räägid tõdesid mille järgi on naised alati elanud.
Saad aru, praegu emade-vanaemade tarkused enam ei kehti, praegu tuleb oma võrdsust ja õigust taga ajada ja ilma toodud laste, teise asjaosalise jaoks soovimatute laste, hinnaga isastele inimestele selgeks teha, et nemad peavad ka!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]olen teemaalgataja
peaks ütlema et palju on karme kommentaare,nagu mina oleks halb ema ja tahan nüüd ainult raha.oleks ma raha tahtnud ei oleks ma nii kaua oodanud.arvasin ikka et mul ei ole teda vaja.olin vihane sest tegelikult ei jätnud ta mulle valikut.ta valetas et ta tahab last ja et me hakkame röömsalt koos elama.tuletan meelde et mina olin kõigest 17,st alaealine ja tema juba 25.
ei ajanud ma jalgu harki vaid arvasin et armastan teda ja tema mind.valetas ja vassis mitu kuud.ka minu kasuema oleks võinud mulle valikuvarjante tutvustada.ma ei teinud teadlikult valikut et kasvatan last üksi.olin ju ise alles laps.kool jäi pooleli.keegi ei aidanud mind et oleksin saanud kooli lõpetada,keegi ei suunanud,ei andnud nõu.ja nüüd olen paha kui tahan et ta oma kohust täidaks.mõni teine ema oleks lapsele rääkind et sul nii paha issi jne aga mina ei öelnud midagi halba
aga see selleks..[/tsitaat]

tundud väga kibestund. kõik teised on sinu elu ära rikkunud, aga sina vaene väike sinisilmne neiuke olid puu otsas kui pauk käis.
kuidas sa kohtule tõestad, et just see mees on sinu lapse isa? ega kohus lambist ka meest DNA testi tegema ei saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis krdi kibestunud.
Inimene räägib nagu asi oli, laps sai lapse, veerand sajandit vana tolgus kasutas plikat tasuta prostina, puhudes mett kõrva ja tõmbas leelet.
Kus kohast siit kibestumust välja lugedaa?
Ongi elu kõvasti liiga teinud.
Inimene püüab august välja rabeleda, siis kukute sõimama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kas tänapäeval piisab sellest kui mees ytleb et TEMA EI TAHA?ja siis pääseb vastutusest?!!
kus me küll elame?mida see lastele õpetab?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Näitan 8 postitust - vahemik 91 kuni 98 (kokku 98 )

Esileht Pereelu ja suhted alimendid 14a hiljem?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.