Esileht Pereelu ja suhted alimendid

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: alimendid

Postitas:

Mure siis järgmine.
Mehel siis eelmises abielus 2 last Ja präeguses samuti 2 last. Varasemast peaks veel kuskil 1 laps olema kellele peaks maksma.
Mees tõõl ei käi(juhu tööd). Aga ex nõuab raha kui ei maksa ähvardab alimendid peale panna. Ja siis kõik rahad mis ta teenib 100% st 20% jääb siis meile.. Kas tõesti siis meie lapsed peavad näppu imema w?
Saan aru, et kohustus aga ka meie lapsed tahavad süüa ja riideid selga.. Mees midagi ette ka võtta ei taha..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.05 19:29; 02.05 19:52; 02.05 20:01; 02.05 20:22; 03.05 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa murest aru. Kas seletaksid täpsemalt?
80% jääb teile ja te imete näppu? Eelmised lapsed saavad 20% ja ei ime?
Sa ise ei saa töö tegemisega hakkama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.05 19:46; 02.05 19:58; 02.05 20:15; 02.05 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees käitub 100% õigesti.
Meil peres sama olukord. Lahendasime asja järgmiselt: mees töötu, naine tööl. Vähemalt jääb raha perre, ei pea exide kulusid kinni tampima!On varinate ellujääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sassi läks 20 % jääb meile..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.05 19:29; 02.05 19:52; 02.05 20:01; 02.05 20:22; 03.05 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sinu lapsed tahavad süüa ja riideid selga, siis pead ise tööle minema, sest mees on ju loru, kes teeb vaid lapsi, aga nende eest hoolitseda ei suuda.
Võib ka kohtusse pöörduda, et elatist vähendada. Minu jaoks absurdne, aga noh, selliseid leidub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.05 19:46; 02.05 19:58; 02.05 20:15; 02.05 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui sinu lapsed tahavad süüa ja riideid selga, siis pead ise tööle minema, sest mees on ju loru, kes teeb vaid lapsi, aga nende eest hoolitseda ei suuda.
Võib ka kohtusse pöörduda, et elatist vähendada. Minu jaoks absurdne, aga noh, selliseid leidub.
[/tsitaat]

Mul on miinimun emapalk seega olen beebiga kodus. Ja minu palk läheb kõik arvete maksmiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.05 19:29; 02.05 19:52; 02.05 20:01; 02.05 20:22; 03.05 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks te teete selliste meestega lapsi kes oma eelmise elu lastelegi maksta ei jaksa???
kui ta tööl ei käi millest see 80% võetakse?
ja samas kui lastele elatist ta ei maksa, millest need lapsed elavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul on miinimun emapalk seega olen beebiga kodus. Ja minu palk läheb kõik arvete maksmiseks. [/tsitaat]
Enam pole midagi teha. On tegelikult küll. Ära siis sellise loruga rohkem lapsi saa, kui ei suuda neid üles kasvatada. Samas, ta teeb vaid juhutöid, miks ta lapsega koju ei jää ja mine ise tööle, Saavad sinu lapsedki ehk normaalset elu elada.
Ikkagi. Mida sa mõtlesid, kui sellisega lapsed tegid?
See peab olema LIBA.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.05 19:46; 02.05 19:58; 02.05 20:15; 02.05 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Enam pole midagi teha. On tegelikult küll. Ära siis sellise loruga rohkem lapsi saa, kui ei suuda neid üles kasvatada. Samas, ta teeb vaid juhutöid, miks ta lapsega koju ei jää ja mine ise tööle, Saavad sinu lapsedki ehk normaalset elu elada.
Ikkagi. Mida sa mõtlesid, kui sellisega lapsed tegid?
See peab olema LIBA.[/tsitaat]

Algul oli kõik korras mõlemad käisime tõõl.
Mina ei saa tõõle minna kuna annan rinda ja väiksem laps ei lepi kellegi teisega kui minuga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.05 19:29; 02.05 19:52; 02.05 20:01; 02.05 20:22; 03.05 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eee… kas ma saan nüüd õigesti aru, et üks loru sarisigija on ühe enne lapse sündi mittetöötanud naisega kaks last valmis treinud ning keeldub nüüd ühtki last ülal pidamast? Ja seda ettekäändega, et kui tööle läheks, siis peaks ju vanematele lastele ka elatist maksma hakkama. Et parem olgu kõik poolnälgas.

Vabandust, aga kas sel sigijal on kullast vänt küljes või, et teda nõnnamoodi ümmardada tuleb. Soovitaksin:
a) teha vasektoomia;
b) muretseda enesele 1 vastutustunne ja hakata tööle;
c) tööst saadavast palgast teha elatisemakseid nii eelmistest suhetest pärinevatele lastele kui ka omi ülal pidada.

Osad sellised lorud on täpselt nii mugavad, kui laste emad neil olla lasevad. Katsu mehele selgitada, et tuleb siiski tööle minna. Muidu oled ise siin paari aasta pärast teemaga, et eksmeheraisk ei viitsi tööle minna ega sinu laste tarbeks elatist maksta vaid vuhib uue näitsikuga taas pudinaid juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Algul oli kõik korras mõlemad käisime tõõl.
Mina ei saa tõõle minna kuna annan rinda ja väiksem laps ei lepi kellegi teisega kui minuga.
[/tsitaat]
Ja-jah. Lahenduseks pudel ja jääb ikka isaga küll. Parem on siis vireleda? See oli sinu otsus saada lapsed mehega, kes ei suuda neid üleval pidada.
Järelikult pole ta ka suurem asi isa, kui laps temaga olla ei taha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.05 19:46; 02.05 19:58; 02.05 20:15; 02.05 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Varasemast peaks veel kuskil 1 laps olema\” – ise ka täpselt ei tea, palju neid lapsi kuskil kokku on? Seda unustasid mainida, et mees on suPPer isa ja abikaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise mõtle kiiremas korras sellele, et enam lapsi ei sünniks, kuna neid pole võimalik üleval pidada.
Ja mees otsigu paremat tööd või vähemalt lisatööd.
Sinagi võiks lisaks vähemalt miinimumpalga eest töötada VH kõrvalt: õhtuti koristamas vms kui mees kodus, kodune töö jne

Veel:
Anna sisse elatise nõue oma 2 lapsele. Seda saab teha ka koos elades ja isegi abielus olles.

Mees aga annab kohtusse elatise vähendamise nõude, sest tal on veel lapsi(ülalpeetavaid), kes on hetkel ebavõrdses olukorras.

Kohus jaotab siis mehe raha ümber nii, et iga laps saab võrdse osa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ise mõtle kiiremas korras sellele, et enam lapsi ei sünniks, kuna neid pole võimalik üleval pidada.
Ja mees otsigu paremat tööd või vähemalt lisatööd.
Sinagi võiks lisaks vähemalt miinimumpalga eest töötada VH kõrvalt: õhtuti koristamas vms kui mees kodus, kodune töö jne

Veel:
Anna sisse elatise nõue oma 2 lapsele. Seda saab teha ka koos elades ja isegi abielus olles.

Mees aga annab kohtusse elatise vähendamise nõude, sest tal on veel lapsi(ülalpeetavaid), kes on hetkel ebavõrdses olukorras.

Kohus jaotab siis mehe raha ümber nii, et iga laps saab võrdse osa.

[/tsitaat]

Juba tehtud, et rohkem lapsi ei sünniks.
Kuidas ma saan anda sisse elatis nõude??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.05 19:29; 02.05 19:52; 02.05 20:01; 02.05 20:22; 03.05 10:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted alimendid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.