Esileht Pereelu ja suhted alimendid 600 eur

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: alimendid 600 eur

Postitas:

kui suur on inimese palk, kui ta peab kahe lapse pealt maksma 600 eur?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 12:57; 10.09 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtetu spekulatsioon!! Tänapäeval võib miinimumpalka teeniva inimese käest ka 600 e./ kuus elatist välja mõista.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 13:00; 10.09 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mõtetu spekulatsioon!! Tänapäeval võib miinimumpalka teeniva inimese käest ka 600 e./ kuus elatist välja mõista. [/tsitaat]

jutt käib konkreetsest palganumbrist, ei spekuleeri. palju teenib inimene, kui maksab seadusega (mittekohtuotsusega) ettenähtud elatist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 12:57; 10.09 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ei ole nõukaaeg, kus tõesti oli % palgast ja seadusega ettenähtud elatis on hetkel 145¤ lapse kohta. Kõik ülejäänu sõltub poolte kokkuleppest või kohtuotsusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

jutt käib konkreetsest palganumbrist, ei spekuleeri. palju teenib inimene, kui maksab seadusega (mittekohtuotsusega) ettenähtud elatist? [/tsitaat]

Ma toon lihtsa näite, mul on kõik eluks vajalik olemas. Töötan, kõik, mis elemetaarsest üle jääb panen kogumisfondi. Ma võiksin oma nn. ülejäänu investeerida lastesse, saata Aafrikasse või teha kaminasse tuld.

Kui mul ei oleks mitte midagi, siis tõenäoliselt oleksid mul toidukulude lisaks elamiskulud ja muid kulutusi

Soovin lihtsalt jõuda selleni, et selle inimese kuupalk võib olla 800-5000 eurot, sõltuvalt taustast. Kui tal on kõik olemas, jätab ta 800 eurost 200 enda toidukuludeks, ja annab ülejäänu ära.
Teine võimalus inimene teenib 5000 eurot, kuid tema omad kulutused on nii suured, et tal on võimalus maksta 600 eurot lastele.

Suhteline!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 13:00; 10.09 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinimumpalka teeniv inimene vaevalt sellist elatist maksaks. Tõenäoliselt on selle inimese sissetulek vähemalt 1200¤, sellest poole võib laste heaks maksta küll. Aga see sissetulek võib olla ka oluliselt suurem. Konkreetset palganumbrit on siin mõttetu otsida, sest elatis ei ole mingi kindel % palgast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea kui palju minu eksi palk on aga pea-aegu niipalju ma saan kahele lapsele. tal on veel lapsi. ju siis kannatab maksta.
ja tegelikult ju pole tähtis inimese sissetulek vaid kui palju ta sellest on nõus oma lastele kulutama.
aga meil on see elatis kokkuleppeline. pakun, et kui lähed kohtusse, ei saa sellist ka kahele lapsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted alimendid 600 eur

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.