Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: alimendid

Postitas:

tere
küsiks neilt kes teavad kuidas ja mis nippe kasutada,et mehel poleks pääsu toetamisest.Mul selline mees,kes kohe kindlasti ei ole nõus.Ja kas üldse eluaeg oleks see võimalik.Koos meil ka võetud pangalaen,kus tema tegelik sissetulek olemas ja temal ka auto liisingusse.Kas kohtus saab ta väita,et teenib vaid miinimumi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tere
küsiks neilt kes teavad kuidas ja mis nippe kasutada,et mehel poleks pääsu toetamisest.Mul selline mees,kes kohe kindlasti ei ole nõus.Ja kas üldse eluaeg oleks see võimalik.Koos meil ka võetud pangalaen,kus tema tegelik sissetulek olemas ja temal ka auto liisingusse.Kas kohtus saab ta väita,et teenib vaid miinimumi.[/tsitaat]

nippe: pane seksikas pesu selga. mehega rääkides aja huuled prunti ja volksuta ripsmeid. pilla midagi maha ja kummardu üles võtma, nii et tagumik urvakil. rääkides lõpeta iga lause mõmisedes ‘vääääää’.

miks sind keegi eluaeg peab toetama õieti? loll olemise eest? Ja elus hakkama saamise nipp oli rasedaks jäämine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mine ikka tööle ja hakka ise raha teenima,ega siis mees üksi last ei teinud,ikka sina olid ka kohal,ega me vanas ajas ei ela,kus naised olid lihtsalt ja mehed pidasid neid üleval,ole ikka uhke ja teeni ise endale,siis ehk hakkab mees alimente ka maksma,pealegi alimentide osas on ju juristid,kes nõu annavad,kuidas käituda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

nippe: pane seksikas pesu selga. mehega rääkides aja huuled prunti ja volksuta ripsmeid. pilla midagi maha ja kummardu üles võtma, nii et tagumik urvakil. rääkides lõpeta iga lause mõmisedes ‘vääääää’.

miks sind keegi eluaeg peab toetama õieti? loll olemise eest? Ja elus hakkama saamise nipp oli rasedaks jäämine?
[/tsitaat]

Issand kui HEA….ma ei suuda lihtsalt, enam paremat nõu ei ole võimalik anda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.