Esileht Ilu ja tervis Alkohol

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Alkohol

Postitas:
Kägu

KMI 22 ütleb et normaalkaal.

Loomulikult ei lange kaal, kui ollakse normkaalus.

ma tahaks küll miski 5kg kergem olla.

Et inimese KMI on 22 ja ta tahab 5 kilo kergem olla? Saan ma õigesti aru? See on miski peahaigus?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

KMI näiteks minu pikkuse (164) puhul annab normaalkaaluks nii 50 kg kui 66kg.

Kui oleks 66kg, tahaks absoluutselt ca 7-8kg alla saada. Mis siin imelikku on?

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingil ajal oli see aktuaalne teema siin: Tipstavad Naised.

Ma kah osaline :/ Väga vastik periood oli. Nii vaimselt kui ka fyysiliselt.

Vaimselt, et tahtele ei allunud. Fyysiliselt- kilode lisandumine.

Nyyd, mitu kuud kaine olnuna, ärkan iga päev r66msana! Uni on super!

Ja miinus 5 kilo! Kevad tuleb r66msalt, mitte stressates (loe: 6hematesse riietesse mitte ära mahtudes ???? )

Teema tekitasin heaolutundest, et see ettev6tmine – Alkoholist Loobumine – on olnud SUPER! Elu kvaliteedi parandaja.

Ärgata on küll parem ja uni on ka veidi parem, aga muus osas ei muutu sittagi ????

Mul täpselt sama jama, kuigi olen pikemalt ilma olnud. Aga kasu nagu pole mitte midagi. Kaalu oleks vaja küll alla saada, aga sellega ei muutu midagi.

Aga palju sa siis tarbisid ja mida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga palju sa siis tarbisid ja mida?

No jõin päris palju, kuigi mitte iga päev. Mõnikord jõin ühe, mõnikord kaks pudelit veini ära, harvem kangemat kraami.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

KMI näiteks minu pikkuse (164) puhul annab normaalkaaluks nii 50 kg kui 66kg.

Kui oleks 66kg, tahaks absoluutselt ca 7-8kg alla saada. Mis siin imelikku on?

Küsimus oli, et KMI on 22 ja inimene tahab  5 kg kergem olla.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

KMI näiteks minu pikkuse (164) puhul annab normaalkaaluks nii 50 kg kui 66kg.

Kui oleks 66kg, tahaks absoluutselt ca 7-8kg alla saada. Mis siin imelikku on?

Küsimus oli, et KMI on 22 ja inimene tahab 5 kg kergem olla.

Ehk siis et sina oma 165 cm juures kaaluksid 59 kg (siis on su  KMI 22) ja seejuures soovid 5 kg alla võtta. See on nagu tõesti veidi imelik.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis et sina oma 165 cm juures kaaluksid 59 kg (siis on su KMI 22) ja seejuures soovid 5 kg alla võtta. See on nagu tõesti veidi imelik.

Ma teismelisena tahtsin ka, nüüd 40+ vanuses enam ei taha, sest see enam selles vanuses kaunimaks ei tee.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nii nõme, et te siin teemas oma (ala)kaalust rääkima hakkasite ????

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga palju sa siis tarbisid ja mida?

No jõin päris palju, kuigi mitte iga päev. Mõnikord jõin ühe, mõnikord kaks pudelit veini ära, harvem kangemat kraami.

Seline tarbimine ei olegi võrreldav näiteks minu tarbimisega. Terve pudel veini on palju, kaks üle mõistuse palju. Minu jaoks.

Ma alatasa mõtlen, miks küll saavad nii suurt tähelepanu need inimesed, kelle probleem on tegelikult selles, et nad ei oska juua. Neil ju ongi ainult kaks varianti – kas üldse mitte juua või siis väga palju juua. Ja kui nad siis üldse ei joo (sest teine variant on ju põrgutee), siis kirjutatakse sellest raamatuid ja artikleid, nagu oleks tegemist mingite eriliste kangelastega.

Ometigi suurem osa inimesi tarbib alkoholi nii, et kontroll ei kao. Uni ei kao. Kaal ei tõsue. Pohmelli ei ole. Ei tuigerdata ja plämiseta ega kakelda. Ja ikkagi viibutatakse ka nendele kogu aeg sõrme – jaajaa, teameteame, kohe sa hakkad rohkem jooma ja oled põhjas. Ometigi tarbivad paljud inimesed alkoholi aastakümneid ühtemoodi, tundes oma piiri ja mitte seda ületades. Miks nendest artikleid ei kirjutata?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ometigi suurem osa inimesi tarbib alkoholi nii, et kontroll ei kao. Uni ei kao. Kaal ei tõsue. Pohmelli ei ole. Ei tuigerdata ja plämiseta ega kakelda. Ja ikkagi viibutatakse ka nendele kogu aeg sõrme – jaajaa, teameteame, kohe sa hakkad rohkem jooma ja oled põhjas. Ometigi tarbivad paljud inimesed alkoholi aastakümneid ühtemoodi, tundes oma piiri ja mitte seda ületades. Miks nendest artikleid ei kirjutata?

Sa ikka saad aru, millest teema on? Ei ole neist, kes oma alkoholitarbimisega rahul on. Ei ole neist, kes kord nädalas klaasi veini kallavad. Miks sa tuled siia pahandama, et sinust juttu pole?

Ja ajakirjandusse kirjuta endast ise. Kedagi ei huvita probleemideta elud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks nendest artikleid ei kirjutata?

Mis sa tahad nüüd medalit, et sa ei joo? Nagu ütlesid, siis suurem osa inimesi ei joo, see ongi normaalsus ja tavalistest inimestest eriti ei kirjutata. Kui soovid millegi eest tunnustust, siis tuleb midagi natuke rohkemat elus saavutada. Ja natuke imelik on hüpata sisse alkoholiteemasse, et lihtsalt teatada, et mina küll ei joo, mina olen nii tubli. Ei ole sa eriti tubli, suurem osa inimesi on selliseid, nori kiitust kuskil mujal.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Ilu ja tervis Alkohol