Esileht Pereelu ja suhted Alkohol ja suhe

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Alkohol ja suhe

Postitas:
Kägu

Tere head foorumlased!

Kutsun teid osalema uurimuses, mis puudutab alkoholi tarbimise ja paarisuhtega seotud tegureid.

Küsimustiku täitmine võtab aega 5-10 minutit ja vastama on oodatud kõik inimesed, kes on paarisuhtes.

Kõik vastused on anonüümsed ning küsimustik on leitav siit: https://forms.gle/gAntejs7oschVkWb6

Suur suur aitäh kõikidele vastajatele!

Siia teema alla võite ka kirjutada oma kogemusi või mõtteid sellest, kuidas alkohol teie meelest paarisuhteid mõjutab 🙂

MP

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis on uuringu eesmärk, kes teeb – ja prooviks tekitada normaalse lingi (ja ise peale postitamist korra peale vaadata oma postitusele)?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Tänan kommentaari eest. Kõik vastused Teie küsimustele on antud lingil.

Postitus on üle vaadatud kohe pärast postitamist, kuid kahjuks on tegu tehnilise probleemiga, kus postitajal puudub võimalus posituse muutmiseks ja kustutamiseks.

Foorumi tuge on olukorrast koheselt teavitatud.

 

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Postitus on üle vaadatud kohe pärast postitamist,

Kas selle peale ei ole varem tulnud, et postituse võiks vaadata üle enne postitamist, eriti kui tegemist ei ole suva pläraga, vaid soovid abi.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne postitamist oli kõik ilus, link korras ja info selge 🙂

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parem oleks olnud  alkohol ja rasedus. Või vanemate alkoholi tarbimine ja lapsed.  Suhtest saab alati laiali minna, kuid lapsed, kes vintispeaga ema või isa peavad vaatama, ei ole nagu eriti kuskile minna. Rääkimata siis raseduse ajal  joomisega tekitatud tervisekahjustustest lastele.

Siis võiks uurida, mis nende inimestega on kunagi juhtunud, kes teist osapoolt alusetult joomises kahtlustavad, süüdistavad. Need inimesed ju västivad ennast lihtsalt ära, sest räägivad asjadest, mida ei ole olemas.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan aru, et on oodatud vastama ainult paarisuhtes olevad inimesed. Kui minu paarisuhe on alkoholi pärast lagunenud, siis mina vastama ei ole oodatud.

Kui esimest teksti parandada ei õnnestu, siis võiks vähemalt järgmises postituses korraliku lingi postitada rumalate naerunägude asemel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa vastata.

Selline error:

Invalid Dynamic Link

Requested URL must be a parseable URI, but possibly incomplete to be a DynamicLink.

If you are the developer of this app, ensure that your Dynamic Links domain is correctly configured and that the path component of this URL is valid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mite Delfi naisteka foorumis polnud sama küsimustik, mis avanes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa vastata.

Selline error:

Invalid Dynamic Link

Requested URL must be a parseable URI, but possibly incomplete to be a DynamicLink.

If you are the developer of this app, ensure that your Dynamic Links domain is correctly configured and that the path component of this URL is valid.

No siis pane mingi parem link, kes see siis nii hakkab vastama sinu arust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Tänan kommentaari eest. Kõik vastused Teie küsimustele on antud lingil.

Ma ei soovi litsuda suvalist, imelikku linki, teadmata midagi sellest, kuhu see viia võib. Elementaarne netihügieen. Kui link õigesti ei kopeerunud, siis järelikult tegid midagi valesti ja proovi uuesti. Aga no ise tead, kui pole vaja osalejaid, siis jonni edasi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Tänan kommentaari eest. Kõik vastused Teie küsimustele on antud lingil.

Ma ei soovi litsuda suvalist, imelikku linki, teadmata midagi sellest, kuhu see viia võib. Elementaarne netihügieen. Kui link õigesti ei kopeerunud, siis järelikult tegid midagi valesti ja proovi uuesti. Aga no ise tead, kui pole vaja osalejaid, siis jonni edasi.

  1. Joo vähem!
+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://foorum.naistekas.delfi.ee/read.php?13,14652512

Kas siit link?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Tänan kommentaari eest. Kõik vastused Teie küsimustele on antud lingil.

Ma ei soovi litsuda suvalist, imelikku linki, teadmata midagi sellest, kuhu see viia võib. Elementaarne netihügieen. Kui link õigesti ei kopeerunud, siis järelikult tegid midagi valesti ja proovi uuesti. Aga no ise tead, kui pole vaja osalejaid, siis jonni edasi.

Osta endale vahelduseks viirusetõrje, ta ei lasegi sul avada neid linke, mis on kahtlased. Elementaarne netihügieen, aga maksma peab muidugi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta endale vahelduseks viirusetõrje, ta ei lasegi sul avada neid linke, mis on kahtlased. Elementaarne netihügieen, aga maksma peab muidugi.

Mu arvuti on piisavalt turvatud. See ei tähenda, et ma suvalistele linkidele ronima hakkan. Ega ainult viirust pole põhjust karta. Ma ei tea, millele ma kliki (loe: raha, edu) võin anda, kui mingil lingile lähen. Ma ei tea, millise küpsise ma endale saan (loe: milliseid reklaame või pakkumisi hakkan saama). Kui vaja oleks minna, küll läheksin, võtaksin selle riski. Antud juhul pole mul mingit vajadust sinna ronida. Uuringu tegijal on vaja, et inimesed tema lingile tahaks ja julgeks minna – kuid ta ei teadvusta seda, jonnib ja postitab emotikone. Edu talle.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu arvuti on piisavalt turvatud. See ei tähenda, et ma suvalistele linkidele ronima hakkan. Ega ainult viirust pole põhjust karta. Ma ei tea, millele ma kliki (loe: raha, edu) võin anda, kui mingil lingile lähen. Ma ei tea, millise küpsise ma endale saan (loe: milliseid reklaame või pakkumisi hakkan saama). Kui vaja oleks minna, küll läheksin, võtaksin selle riski. Antud juhul pole mul mingit vajadust sinna ronida. Uuringu tegijal on vaja, et inimesed tema lingile tahaks ja julgeks minna – kuid ta ei teadvusta seda, jonnib ja postitab emotikone. Edu talle.

https://forms.gle/gAntejs7oschVkWb6

Eeldan, et see link oli. Nüüd postitasin teemaalgataja eest, palun vabandust, TA.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kavatsegi vastata, veel enam saata. Üks järjekordne mannetu bakatöö teema sarjast “teadlased on avastanud….” Tehke kõigepealt oma küsimustik korda.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kavatsegi vastata, veel enam saata. Üks järjekordne mannetu bakatöö teema sarjast “teadlased on avastanud….” Tehke kõigepealt oma küsimustik korda.

See on bakatöö või? Koolitöö puhul eeldaks veel enam viisakat käitumist ning korrektset enese esitlemist ja teema tutvustamist. “Kutsun osalema uurimuses” on sel juhul ju otsene valetamine. Kutsutakse olema koolitöö valim, mitte osalema uurimuses.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Alkohol ja suhe