Esileht Pereelu ja suhted Alkohol ja suhte aspektid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Alkohol ja suhte aspektid

Postitas:
Kägu
Tere foorumikaaslased!
Kutsun teid osalema uurimuses, mis puudutab alkoholi tarbimise ja paarisuhtega seotud psühholoogilisi tegureid. Eriti on oodatud meessoost vastajad!
Küsimustikule on oodatud vastama kõik inimesed, kes on paarisuhtes ja kooselus ning küsimustiku täitmine võtab aega 6-10 minutit.
Kõik vastused on anonüümsed.
Liis
+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovisin täita – algus läks edukalt, küsimused ja vastusevariandid olid kergesti mõistetavad.

Tunnete sektsioon – loobusin täitmisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minusuguse jaoks keeruline täita – 1. Kui sageli Te joote õlut, veini või muid alkohoolseid jooke? Arvestage ka neid kordi, kui joote vähesel määral, nt pudeli keskmise kangusega õlut või veidi veini.

Sobiv vastus on esimene – mitte kunagi. Aga järgmised küsimused on kohustuslikud ja eeldavad, et ma siiski joon. Mismoodi ma seda tõeselt täita saan?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need alkoholi küsimused on vist kopeeritud sealt alkoinfo.ee lehelt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest võiks seal vastustevariantide seas, kui sageli tarbitakse, olla ka variant “paar korda/mõned korrad aastas”. Sest mina võtangi klaasi veini sünnipäeval ja aastavahetusel, muul ajal ei tarbi üldse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need küsimused teemal kas teeksid midagi teisiti ja kas oled rahul – mina näiteks mõtlesin seal hoopis muudele asjadele – et oleks pidanud rohkem kinnisvara ostma 25 aastat tagasi ja oleks pidanud äriliselt tegema seda ja toda.
Huvitav, mida need vastused alkoholi ja sihte kohta kõnelevad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted Alkohol ja suhte aspektid