Esileht Pereelu ja suhted alkoholi probleemid

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: alkoholi probleemid

Postitas:

Minu lähisugulane on alkohoolik. Tahaks teda aidata, aga ei tea kuhu pöörduda. Kuhu peaks pöörduma? Haiglasse ei lähe ta nagunii..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 11:56; 21.01 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta ise oma alkoholismist aru ei saa ja seda muuta ei soovi, siis ei saa keegi teine midagi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuskil ju pannakse mingeid koode või mida iganes…kus need asuda võiks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 11:56; 21.01 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stepanjan vabastab muu hulgas ka alkoholismist, käib mööda Eestit ringi, ju ikka jätkub abivajajaid. Aga ikka inimene peab ise tahtma ja uskuma. Muidu on kõik tühi töö ja vaimu närimine.
Tugirühm sulle on hea mõte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

stepanjani soovitaks kuid iseloomu peab natukene endal ka olema, et see õnnestuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alkoholmism on ilge haigus. Sama ilge, kui näiteks …. no ma ei tea, neeruvaagna põletik vms. Üks haarab keha, teine vaimu. Ja kuigi (olen kindel) on maailmas olemas ravi selle vastu, ei võeta midagi ette, sest alko on samal ajal ka suurepärane biznis.
KÕIK ON KINNI MAKSTUD.

Alkohaige vajab tegelikult tugiisikut. Aga see ei ole meie mõttemaailmas loogiline. Meie jaoks on loogiline, et alkohoolik on ise tropp. Tegelikult on see haigus nagu iga teine. Ja ärge unustage – see on ÄRI!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Laetud Püss kirjutas:[/small]
[tsitaat]Alkoholmism on ilge haigus. Sama ilge, kui näiteks …. no ma ei tea, neeruvaagna põletik vms. Üks haarab keha, teine vaimu. Ja kuigi (olen kindel) on maailmas olemas ravi selle vastu, ei võeta midagi ette, sest alko on samal ajal ka suurepärane biznis.
KÕIK ON KINNI MAKSTUD.

Alkohaige vajab tegelikult tugiisikut. Aga see ei ole meie mõttemaailmas loogiline. Meie jaoks on loogiline, et alkohoolik on ise tropp. Tegelikult on see haigus nagu iga teine. Ja ärge unustage – see on ÄRI!!!!
[/tsitaat]

alkohoolikusse saab suhtuda kui haigesse siis, kui ta oma \”haigust\” tunnistab ja selle raviga tegeleb.
kui ka neeru või misiganes haige vaid kuulutab, kui eriline ja kui haige ta on, aga enda ravimiseks ei liiguta lillegi, siis on ta jah alkohoolikuga sarnane manipulaator.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 15:10; 23.01 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimasele

olenemata, kas alkohoolik tunnistab, või ei tunnista – ikkagi on see haigus.

Kui ühe jalaga invaliid kuulutab, et ta on terve ja kahe jalaga, siis tegelikult ju on ta ikkagi endiselt ühe jalaga. Ja veel lisaks luuludega.

Alkoholism on haigus olenemata, kas inimene tunnistab seda või ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka ühe jalaga inimene võib elada nagu terve. see tähendab oma probleemi tunnistamist ja sellega tegelemist, võimalike abivahendite kasutamist, tugiisiku leidmsit jmt.

sinu näite ühe jalaga tüüp, kes vaid kuulutab, et ta ei ole haige aga ei tee midagi selleks, et võimalikult normaalselt elu elada, on tõepoolest sarnane alkohoolikuga.

mitte kedagi ei saa ravida vastu tema enda tahtmist. alkohoolikud on suures osas \”haiged\” vabatahtlikult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 15:10; 23.01 08:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted alkoholi probleemid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.