Esileht Veebikonstaabel Alkoholijoobes juhtimine ning karistus

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Alkoholijoobes juhtimine ning karistus

Postitas:

Tere, selline mure et augustikuu lõpus abikaasa jäi vahele purjuspeaga sõitestes politseile vahele.
Teda võeti kinni kuni kainemiseni ning kuuaja hiljem kutsus teda uurija olukorda selgitamiseks. Ütles, et oodake, kahe kuu jooksul toimub kohtuistung ning mehele peaks helistama advokaat ning tuleb kutse kohtuistungile. Selgus, et mehel oli ligikaudu 3 promilli alkoholi veres, ning auto ümberparkides võeti ta kinni.
Jäänud on paar nädalat kui saab kuriteo toimumise päevast 3 kuud täis.
Tavaliselt olen kuulnud, et istub kuritegija mõned päevad politseis ning temale tehakse otsus karistuse kohta.
Miks meil see nii kaua? Ja milline võib olla karistus juhul, kui inimene jäi vahele esimest korda purjuspeaga (3 promilli). Tema sissetulek 330¤, kui see peaks sõltuma sellest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks teda otse kohtusse ei viidud järgmine päev? imelik.
Ilmselt saab aresti ja kohtukulud kanda
Ise kauplesin endale 50h ühiskondliku tööd (mul oli üle kahe promilli), ning see oli 3. kord kohtus olla süüalusena. tõsi eelmised probleemid, ei olnud autoga seotud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda ka mina imestan, et miks kõik niimoodi venib
tean , et tavaliselt kuidagi kiiremini see asi käib

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Vastus miks asi niimoodi venib on teemaalgataja ise välja kirjutanud. Kui tehti vereproov siis selle vastuse saamine võtab aega. 3 promilli juures võis tekkida probleemi, et Teie mees ei olnud suuteline sooritama puhumistesti tõendusliku alkomeetriga, kuhu tuleb suhteliselt pikalt puhuda. Seega võeti vereproov. Ja sellisel juhul tõesti võib juhtuda, et asi jääb pikemalt venima sõltudes siis kohtust, prokuratuurist jne. Asjas selguse saamiseks saamiseks võiksite pöörduda selle jaoskonna poole, kus asja menetleti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees jäi krooni ajal esimest korda vahele jääknähuga hommikul.Sai siis oma 14000 eek trahvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellitele oleks paras karistus ainult nende endi surm ja enne veel kui sureb mõni laps või loom selliste idiootide pärast!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nõus Teie arvamusega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]morozova kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere, selline mure et augustikuu lõpus abikaasa jäi vahele purjuspeaga sõitestes politseile vahele.
Teda võeti kinni kuni kainemiseni ning kuuaja hiljem kutsus teda uurija olukorda selgitamiseks. Ütles, et oodake, kahe kuu jooksul toimub kohtuistung ning mehele peaks helistama advokaat ning tuleb kutse kohtuistungile. Selgus, et mehel oli ligikaudu 3 promilli alkoholi veres, ning auto ümberparkides võeti ta kinni.
Jäänud on paar nädalat kui saab kuriteo toimumise päevast 3 kuud täis.
Tavaliselt olen kuulnud, et istub kuritegija mõned päevad politseis ning temale tehakse otsus karistuse kohta.
Miks meil see nii kaua? Ja milline võib olla karistus juhul, kui inimene jäi vahele esimest korda purjuspeaga (3 promilli). Tema sissetulek 330¤, kui see peaks sõltuma sellest.[/tsitaat]

Mind pani kulmu kergitama lause, et jäi vahele esimest korda. Et muidu nagu sõidab pidevalt nii ringi, aga vahele jäi esmakordselt. Ahh ei hakka siin parem moraali lugemagi. Panen roolijoodikud ühte patta mõrtsukatega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru ja ise olen väga pahane selle peale, mainisin et esimest korda kuna paljud paluvad täpsustada kuna karistus on ka erinev kas oled ainuke kord eksinud või oled täielik idioot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Veebikonstaabel Alkoholijoobes juhtimine ning karistus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.