Esileht Pereelu ja suhted Alkoholilembesed pereemad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Alkoholilembesed pereemad

Postitas:

Sattusin ühte seltskonda mis pani mind mõtisklema.
Suhteliselt rahakas pere lastega. Üliilus kodu, ise ka nad ilusad inimesed, reisivad, saavad lubada kalleid asju jne.
Seal toimus perelapse sünnipäev, mina oma lapsega läksin ka sinna. Pererahvaga hakkas kuidagi jutt nii hästi jooksma ja lõpuks öeldi, et ah istume maha ja ajame juttu jne. Ok, see selleks. Kõik oli tore ja ilus kuni mingil hetkel märkasin, et terve see seltskond ( 30+ ) oli jumala purjus! Lapse sünnipäeval. Lapsed siis mängisid ja emmed-issid tõmbasid nina täis. Juttu rääkides koorus välja siis tegelik tõde- kõik laste sünnipäevad seal peres ongi sellised. Korra see perelaps ( 8-aastane ) sai isegi pahaseks oma ema peale, et too nii imelikult käitub. Šampanjatamised-veinitamised on seal peres suhteliselt igaõhtune teema. Nimelt pereemale meeldib nautida kalleid veine ja šampnjasid. Sünnipäeval veedetud ajast ma järeldan, et ka muu alkohol läheb isuga alla.
Pani see mind mõtisklema aga selle üle, et vaesed lapsed. Mis väärtused nad ellu kaasa saavad? Kui laps pahandab juba, et ,, kuule emme miks sa nii imelik oled? ,, siis see juba häirib last.
Samas võibolla lapsed harjunud sellega ja polegi mingit traumat 🙂

+11
-27
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui peres ollakse sõbralikud, laste eest hoolistetakse ja igapäevaelu neile napsitamistele vaatamata sujub, ei tule sealt mingit traumat. Kõik hakkavad kasvades aru saama, et sellised su vanemad on, nagu nad parajasti on, et sina neid ei muuda ja mingi hetk tuleb lihtsalt oma elu.

Mina hakkasin oma isa joomise ulatusest ja tagajärgedest tegelikult alles teismelisena aru saama, lapsena on see kõik kuidagi teistmoodi. Kummalisel kombel ma isegi ei häbenenud seda, et teda nii mõnigi kord sõprade vahel koju tassiti vmt juhtus. Ei tunne, et see oleks mulle mingi sellise jälje jätnud, mis mu praegust elu mõjutaks.

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 17:13; 16.08 17:20; 16.08 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nii emad kui isad purju jõid, miks siis on pealkiri alkoholilembesed pereemad? Ja kust sina tead, kui lembene seal keegi päriselt on.

+26
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.08 17:16; 17.08 13:11; 18.08 09:36; 18.08 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see “emade” rõhutamine on tõesti veider. Seltskond oli lapse sünnipäeval napsune, aga süüdi on ainult ema. Ehk oleks pidanud siis isa vastutuse võtma ja ütlema, et lapse sünnipäeval alkoholi ei tarbi?

Olen käinud ka enda laste sõprade sünnipäevadel, kus on ka alkohol täiskasvanutel laual olnud. Tavaliselt on need olnud sellised sünnad, kuhu on kokku tulnud pererahva ammused sõbrad. Kui on mingi lasteaia- või koolikaaslaste seltskond ja vanemad, keda vähem tuntakse, siis alkoholi tavaliselt lagedale ei tooda.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 17:13; 16.08 17:20; 16.08 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see “emade” rõhutamine on tõesti veider. Seltskond oli lapse sünnipäeval napsune, aga süüdi on ainult ema. Ehk oleks pidanud siis isa vastutuse võtma ja ütlema, et lapse sünnipäeval alkoholi ei tarbi?

Jälle see kägu, kelle arvates naised ei ole vastutusvõimelised ja üldse pole naistel mõistuseraasugi. Kui nemad midagi valesti teevad, on süüdi mees, kes ei võtnud vastutust. Oleks mees selle võtnud ja oma sõna maksma pannud, oleks mees türann, kes kohtleb naist nagu omandit.

Vanasõna ütleb: mees joob – pool maja põleb, naine joob – terve maja põleb.
Nii on ka.

+3
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka veinitamine suht igaõhtune teema, aga laste sünnipäeval tõesti midagi ei joo, kuni kõik on ära läinud ja ma kodus jalad seinale saan visata. Põhjus pigem selles, et kunagi ei tea, millal on vaja kedagi autoga koju viia vmt. Nüüd veel üks põhjus lisaks, ahhetavad lapsevanemad 😀

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin ühte seltskonda mis pani mind mõtisklema.

Suhteliselt rahakas pere lastega. Üliilus kodu, ise ka nad ilusad inimesed, reisivad, saavad lubada kalleid asju jne.

Seal toimus perelapse sünnipäev, mina oma lapsega läksin ka sinna. Pererahvaga hakkas kuidagi jutt nii hästi jooksma ja lõpuks öeldi, et ah istume maha ja ajame juttu jne. Ok, see selleks. Kõik oli tore ja ilus kuni mingil hetkel märkasin, et terve see seltskond ( 30+ ) oli jumala purjus! Lapse sünnipäeval. Lapsed siis mängisid ja emmed-issid tõmbasid nina täis. Juttu rääkides koorus välja siis tegelik tõde- kõik laste sünnipäevad seal peres ongi sellised. Korra see perelaps ( 8-aastane ) sai isegi pahaseks oma ema peale, et too nii imelikult käitub. Šampanjatamised-veinitamised on seal peres suhteliselt igaõhtune teema. Nimelt pereemale meeldib nautida kalleid veine ja šampnjasid. Sünnipäeval veedetud ajast ma järeldan, et ka muu alkohol läheb isuga alla.

Pani see mind mõtisklema aga selle üle, et vaesed lapsed. Mis väärtused nad ellu kaasa saavad? Kui laps pahandab juba, et ,, kuule emme miks sa nii imelik oled? ,, siis see juba häirib last.

Samas võibolla lapsed harjunud sellega ja polegi mingit traumat ????

Ja kuidas sa põhjendad olukorda, et viid oma lapse sünnipäevale, kus tarbitakse alkoholi. Mida sinul on öelnud enda õigustuseks. Nemad jah, aga sina. Miks sinu laps parem on kui nood lapsed seal. Tead, et tarbitakse ja palun väga, lased lapsed seal seltskonnas pikalt viibida….

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin ühte seltskonda mis pani mind mõtisklema.

Suhteliselt rahakas pere lastega. Üliilus kodu, ise ka nad ilusad inimesed, reisivad, saavad lubada kalleid asju jne.

Seal toimus perelapse sünnipäev, mina oma lapsega läksin ka sinna. Pererahvaga hakkas kuidagi jutt nii hästi jooksma ja lõpuks öeldi, et ah istume maha ja ajame juttu jne. Ok, see selleks. Kõik oli tore ja ilus kuni mingil hetkel märkasin, et terve see seltskond ( 30+ ) oli jumala purjus! Lapse sünnipäeval. Lapsed siis mängisid ja emmed-issid tõmbasid nina täis. Juttu rääkides koorus välja siis tegelik tõde- kõik laste sünnipäevad seal peres ongi sellised. Korra see perelaps ( 8-aastane ) sai isegi pahaseks oma ema peale, et too nii imelikult käitub. Šampanjatamised-veinitamised on seal peres suhteliselt igaõhtune teema. Nimelt pereemale meeldib nautida kalleid veine ja šampnjasid. Sünnipäeval veedetud ajast ma järeldan, et ka muu alkohol läheb isuga alla.

Pani see mind mõtisklema aga selle üle, et vaesed lapsed. Mis väärtused nad ellu kaasa saavad? Kui laps pahandab juba, et ,, kuule emme miks sa nii imelik oled? ,, siis see juba häirib last.

Samas võibolla lapsed harjunud sellega ja polegi mingit traumat ????

Ja kuidas sa põhjendad olukorda, et viid oma lapse sünnipäevale, kus tarbitakse alkoholi. Mida sinul on öelnud enda õigustuseks. Nemad jah, aga sina. Miks sinu laps parem on kui nood lapsed seal. Tead, et tarbitakse ja palun väga, lased lapsed seal seltskonnas pikalt viibida….

See ju selgus alles sünnipäeval. Järelikult viibis tema ja laps esimest korda selle lapse sünnipäeval. Lugeda ei mõista?

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 17:47; 17.08 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin ühte seltskonda mis pani mind mõtisklema.

Suhteliselt rahakas pere lastega. Üliilus kodu, ise ka nad ilusad inimesed, reisivad, saavad lubada kalleid asju jne.

Seal toimus perelapse sünnipäev, mina oma lapsega läksin ka sinna. Pererahvaga hakkas kuidagi jutt nii hästi jooksma ja lõpuks öeldi, et ah istume maha ja ajame juttu jne. Ok, see selleks. Kõik oli tore ja ilus kuni mingil hetkel märkasin, et terve see seltskond ( 30+ ) oli jumala purjus! Lapse sünnipäeval. Lapsed siis mängisid ja emmed-issid tõmbasid nina täis. …Šampanjatamised-veinitamised on seal peres suhteliselt igaõhtune teema. Nimelt pereemale meeldib nautida kalleid veine ja šampnjasid. Sünnipäeval veedetud ajast ma järeldan, et ka muu alkohol läheb isuga alla.

Sattusid oma lapsega ühe sõpruskonna peole. Ilmselgelt Sa sinna ei sobinud. Ilusa kodu, rahakuse, sh reiside lubamise mainimine jätab Sinust kadestava inimese mulje. Ilmselgelt otsisid midagi, mis näitaks, et nad pole täiuslikud ja enda tõlgenduses leidsidki. Usun, et tegemist oli lihtsalt mõnusa sõpruskonna peoga, kuhu oli ka lapsed kaasa võetud, sest pererahva lapsel oli sünnipäev. See, et juuakse kokkusaamisel vahuveini ja veini, ei tee küll kellestki inimest, keda nimetada alkoholilembeseks. Ja kui kõigil oli tore ning nauditi häid veine, siis miks Sinu pahameel oli pereemale suunatud?

+23
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see täpselt toimus, et sa “äkki märkasid”, et nad “jumala purjus” on? Oksendasid? Kukkusid?
Kõlab sedamoodi, et nägid pereema käes pokaali ja ülejäänu mõtlesid juba ise välja.

+21
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.08 18:22; 16.08 21:53; 17.08 00:32; 17.08 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see “emade” rõhutamine on tõesti veider. Seltskond oli lapse sünnipäeval napsune, aga süüdi on ainult ema. Ehk oleks pidanud siis isa vastutuse võtma ja ütlema, et lapse sünnipäeval alkoholi ei tarbi?

Jälle see kägu, kelle arvates naised ei ole vastutusvõimelised ja üldse pole naistel mõistuseraasugi. Kui nemad midagi valesti teevad, on süüdi mees, kes ei võtnud vastutust. Oleks mees selle võtnud ja oma sõna maksma pannud, oleks mees türann, kes kohtleb naist nagu omandit.

Vanasõna ütleb: mees joob – pool maja põleb, naine joob – terve maja põleb.

Nii on ka.

Ega mina seda ei arva, ma lihtsalt osutasin teemaalgataja oletusele, et aloholilembesed pereemad üksi peaks selle pralle seal enda süüks võtma. Märkisin ära, et ilmselt olid seal ka isad, neid ta millegipärast teema pealkirjas ei maini, nagu oleks mehe joomine kuidagi vastuvõetavam kui naise oma. Situatsiooni lugedes on pere täiskasvanud koos ikkagi süüdi ja vastutavad ja kui üks on ennast sellisesse olekusse joonud, et piire enam ei taju, siis võiks teiselgi oidu olla. On see siis nii, et mees täis ja naine veel võimeline asju aduma, või vastupidi, oluline on tulemus, et sellist asja ei juhtuks, et lapse sünnal täiskasvanud lääbakil on.

Mis mind häirib, on see perekooli komme, hakata inimestele sõnu suhu panema ja oletama, et kas on see kägu, kes emasid materdab, või see, kes isasid materdab. Pole ju võimalik elada selle mustvalge maailmapildiga, mingi suvalise kommentaari peale hakata halama, et keegi peab naisi jälle nartsudeks, kes midagi ei suuda.

Kindlasti ei pea ma naisi vastutusvõimetuteks. Igal täiskasvanul (vahet pole, kas mees või naine), peaks nii palju aru peas olema, et mõista, kus napsutada ja kus mitte ja kus see piir jookseb. Üks klaas sõbrannaga köögis, kuni lapsed õues möllavad, on minu silmis ok, aga silmanähtavalt purjus täiskasvanud lapse sünnipäeval kindlasti mitte.

Samas olles kasvanud alkohoolikust isaga peres, kaldun arvama, et see on asi, mille puhul võib öelda, et mis ei tapa, teeb tugevamaks. Ja teatud moel on kellegi alkoholiprobleemi nähes üles kasvamine ka põhjus, miks ennast täiskasvanuna sellise sõltuvuse poole kuidagi ei kisu.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 17:13; 16.08 17:20; 16.08 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alaealiste alkoholitarbimist soodustab vanemate eeskuju.

2019 Õpilaste tervisekäitumise uuring: neljandik on mures vanemate joomise pärast.

Probleem on täiesti olemas.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodan, et kõnealune pereema loeb ka Perekooli ja aimab ära, milline külaline siin vigiseb. Siis on hea teada, keda järgmisel korral mitte kutsuda.

Kerge lõbus olek turvalises keskkonnas ei anna küll poleemikaks põhjust. Mina välistan enda tutvuskonnas kohe need klaaside ja ampsude lugejad ja kadedusest kiibitsejad, kes enamasti peole midagi enda poolt juurde ei anna. Ainult tarbivad ja arvustavad.

Tee ise parem pidu mahlaga! Pakun, et sinu peolt lahkuvad lapsed enne kolme tunni täissaamist. Mulle meeldivad ka peod, kus kõigil on lõbus. Mitte, et ema orjab väsinud olemisega kõiki. Ju see pere soovis ühendada laste sünnipäeva täiskasvanute mõnusa olemisega.

+16
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 19:24; 16.08 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ee ise parem pidu mahlaga! Pakun, et sinu peolt lahkuvad lapsed enne kolme tunni täissaamist.

Kas sellest tuleb nii aru saada, et sina pakud oma pidudel 8-aastastele alkoholi?

+3
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 19:58; 16.08 20:22; 17.08 13:59;
To report this post you need to login first.

ee ise parem pidu mahlaga! Pakun, et sinu peolt lahkuvad lapsed enne kolme tunni täissaamist.

Kas sellest tuleb nii aru saada, et sina pakud oma pidudel 8-aastastele alkoholi?

Olgem ausad, lapsa sünnipäeval on põhjust ka vanematel tähistada. Eriti “suure töö tegijal”. Mängutuppa tõesti alkohol ei sobi, aga kui pean kodus oma lapse sünnipäeva ja sinna on kutsutud ka parimad sõbrad koos lastega, siis mõtlen loomulikult ka täiskasvanute peale.

+18
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ee ise parem pidu mahlaga! Pakun, et sinu peolt lahkuvad lapsed enne kolme tunni täissaamist.

Kas sellest tuleb nii aru saada, et sina pakud oma pidudel 8-aastastele alkoholi?

Sul on ilmselt elus väga raske, kui sa saad asjadest aru ainult siis, kui need on sulle serveeritud sirgjooneliselt ja perfektselt artikuleeritult.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 19:24; 16.08 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ee ise parem pidu mahlaga! Pakun, et sinu peolt lahkuvad lapsed enne kolme tunni täissaamist.

Kas sellest tuleb nii aru saada, et sina pakud oma pidudel 8-aastastele alkoholi?

Sul on ilmselt elus väga raske, kui sa saad asjadest aru ainult siis, kui need on sulle serveeritud sirgjooneliselt ja perfektselt artikuleeritult.

Vastupidi, ma sain ilusti aru su viitest, et kui alkoholi ei paku, siis nüüd juba mitte ainult täiskasvanud, vaid ka 8-aastased kaua peol olla ei viitsi.

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 19:58; 16.08 20:22; 17.08 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korra see perelaps ( 8-aastane ) sai isegi pahaseks oma ema peale, et too nii imelikult käitub.

… 4-5 aasta pärast tundub lapsele ilma alkoholitagi, et tema ema käitub imelikult. Tõenäoliselt ka sinu lapsele:)

Mina ei näe selles tegelikult midagi halba, kui kodus tähistatava sünnipäeva ajal alkoholi pakutakse. Mulle jäi silma hoopis see, et hoolimata sellest, et teemaalgataja sünnipäevalapse vanematega väga hea tuttav ei ole, siis teab ta täpselt, et Šampanjatamised-veinitamised on seal peres suhteliselt igaõhtune teema. Nimelt pereemale meeldib nautida kalleid veine ja šampnjasid. Väga julged oletused peale mõnetunnist koosviibimist.

+21
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perelaps. Lapseisa.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jäi silma hoopis see, et hoolimata sellest, et teemaalgataja sünnipäevalapse vanematega väga hea tuttav ei ole, siis teab ta täpselt, et Šampanjatamised-veinitamised on seal peres suhteliselt igaõhtune teema. Nimelt pereemale meeldib nautida kalleid veine ja šampnjasid. Väga julged oletused peale mõnetunnist koosviibimist.

No täpselt, seda minagi. Tutvus inimestega, nägi klaasi käes ja teadis kohe, et igal õhtul, väga meeldib, väga purjus, lapsed kannatavad.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.08 18:22; 16.08 21:53; 17.08 00:32; 17.08 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuulge tõesti te õigustate seda? Isegi, kui sünnipäev algab näiteks kella 14 ajal? On see siis normaalne nina täis tõmmata, vahet pole, kui jõukad pererahvas on!?

+7
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 17:47; 17.08 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Šampanjatamised-veinitamised on seal peres suhteliselt igaõhtune teema. Nimelt pereemale meeldib nautida kalleid veine ja šampnjasid. Sünnipäeval veedetud ajast ma järeldan, et ka muu alkohol läheb isuga alla.
Pani see mind mõtisklema aga selle üle, et vaesed lapsed. Mis väärtused nad ellu kaasa saavad? Kui laps pahandab juba, et ,, kuule emme miks sa nii imelik oled?

Kui joomine on tavapärane, kuidas siis ema käitumine lapsele imestamapanev sai olla?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuulge tõesti te õigustate seda? Isegi, kui sünnipäev algab näiteks kella 14 ajal? On see siis normaalne nina täis tõmmata, vahet pole, kui jõukad pererahvas on!?

Nina täis tõmmata – ei, ei ole normaalne. Aga ma pakun, et seal polnud keegi “nina täis tõmmanud”, vaid joodi lihtsalt söögi kõrvale veini ja vahuveini. Tehke ikka vahet kultuursel joomisel ja nina täis tõmbamisel.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.08 18:22; 16.08 21:53; 17.08 00:32; 17.08 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusid oma lapsega ühe sõpruskonna peole. Ilmselgelt Sa sinna ei sobinud. Ilusa kodu, rahakuse, sh reiside lubamise mainimine jätab Sinust kadestava inimese mulje.

Teemaalgataja ise nimetab seda kadestamist muidugi “mõtisklemiseks”.
Ja tormas kohe perekooli toetust otsima, et on ikka sead küll. Sõbrannale proovis kah rääkida, aga see saatis ta kohe puu otsa, et “vaata, mida sa ise teed” vms lausega….

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugune alkoholi tarbimine mistahes põhjendusega LAPSE sünnipäeval on mitte lihtsalt nõme ja rumal, vaid ka ebaeetiline.
Ju peab see sõltuvus ikka juba nii kõva olema, et 8-aastane märkab. Oma lapse sünnipäeva ei suuda joomiseta mööda saata…
Palju toredaid vanemaid…

+5
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 08:56; 17.08 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ka ühte sellist perekonda/sõpruskonda. No kõik edukad inimesed, aga igal koosviibimisel ja muul ajal on alkohol nähtaval. Nüüd on vanemad lapsed juba täisealised. Kõik lapsed õpivad või lõpetasid korralikult koolid, mõni on juba jõudnud ülikooli ka lõpetada. Need täiskasvanud lapsed nüüd tarbivad koos vanematega. Aga no kui inimesed on õnnelikud ja tulevad oma eluga hästi toime, siis miks mitte. Mina ei joo alkoholi peaaegu üldse ja ei ole sugugi nii edukas.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis krdi asi on PERELAPS?

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 10:12; 18.08 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui täiskasvanud ei joo end laua alla ja ei kakle, vaid tarbitakse tõesti mõõdutundeliselt, siis ei ole mingit vahet, kas nad teevad endale dringi kell 14 päeval lapse sünnipäeval või ilma lapse sünnipäeva või üldse ilma mingi tähtpäevata õhtul kodus või kohvikus. Peamine on see, et ei istu purjus peaga rooli ja ei joo tõesti nii purju, et ei adu enam ümbritsevat maailma.

Alkoholi võib kodus olla samuti lastele nähtavas kohas ja ka suures koguses. Mõnikord võtad pitsi likööri või valad väikse konjaki, täiesti okei. Pigem on hull see, kui laps näeb niisugust asja, et kogu alkohol tarbitakse alati kohe ära. Mingit baarikappi ei eksisteeri, kui vanemad kunagi midagi joovadki, siis peidavad alkoholi või joovad salaja.

Karsklaste peres on normaalne, seal ei joodagi. Aga kui vanemad on sellised, et mõnikord siiski tarbivad, siis ei ole minu meelest küll vaja seda laste eest varjata, pigem just see loob mingi uudishimu ja järeleproovimise soovi.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 10:46; 17.08 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Minu meelest on meeste ja naiste alkoholitarbimise vahel selline erinevus, et sama koguse pealt öeldaks mehele, et oled ikka paras joodik küll vms, aga naise kohta, et ega ta ei joo ju-ta naudib kõigest head veini.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 13:10; 17.08 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on meeste ja naiste alkoholitarbimise vahel selline erinevus, et sama koguse pealt öeldaks mehele, et oled ikka paras joodik küll vms, aga naise kohta, et ega ta ei joo ju-ta naudib kõigest head veini.

Täitsa valesti oled aru saanud. Ikka vastupidi on asi.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.08 17:16; 17.08 13:11; 18.08 09:36; 18.08 10:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Alkoholilembesed pereemad