Esileht Pereelu ja suhted Alkoholilembesed pereemad

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Alkoholilembesed pereemad

Postitas:
Anonymous

Ei ole vastupidi. Meest, kes jooks igl õhtul klaasi veini, peetaks joodikuks, aga naist lihtsalt veini nautijaks.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 13:10; 17.08 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis krdi asi on PERELAPS?

http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=perelaps&F=M

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 08:56; 17.08 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui täiskasvanud ei joo end laua alla ja ei kakle, vaid tarbitakse tõesti mõõdutundeliselt, siis ei ole mingit vahet, kas nad teevad endale dringi kell 14 päeval lapse sünnipäeval või ilma lapse sünnipäeva või üldse ilma mingi tähtpäevata õhtul kodus või kohvikus. Peamine on see, et ei istu purjus peaga rooli ja ei joo tõesti nii purju, et ei adu enam ümbritsevat maailma.

Kui 8a laps saab aru, et ema on imelik, kas see on ikka mõõdutundeline tarbimine?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 19:58; 16.08 20:22; 17.08 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 8a laps saab aru, et ema on imelik, kas see on ikka mõõdutundeline tarbimine?

No teemaalgataja lausest küll aru ei saa, kas ja kuidas ema imelikkus alkoholiga seotud oli, no et mida see ema siis veidrat tegi. Teemaalgataja ju ei räägi absoluutselt ühtegi muud konkreetset fakti selle pere või ema käitumise kohta, kui ainult, et joodi veini ja laps pahandas, et emme imelik on.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.08 18:22; 16.08 21:53; 17.08 00:32; 17.08 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 8a laps saab aru, et ema on imelik, kas see on ikka mõõdutundeline tarbimine?

Mida see tähendab, et ema on imelik? Minu ema näiteks oli kogu aeg väga tõsine, aga kui paar pitsi napsi võttis, siis muutus lõbusaks ja tegi nalja. See tundus väga imelik, kuna erines tavalisest murelikust emast. Aga see ei tähenda, et ta oleks mõõdutundetult joonud. Imelik võib lapse meelest olla ka väike meeleolumuutus, sõnakasutus vms.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 10:46; 17.08 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole küll mingi karsklane ja moraalijünger, aga viiamne seik tõstis mul küll kulmud taevani. Laps käis rühmakaaslase sünnipäeval. Terve rühm oli kutsutud. Pidu toimus pererahva koduaias. Kutsutud olid ka sünnipäevalapse sugulased. Kui lapsele järele läksin, kõndisid mehed õues laste vahel, õllepurgid näpus. Ei, polnud mingit lällamist, aga kas tõesti ei kannata need 3h ära oodata, kuni võõrad lapsed ära lähevad? Minu jaoks oli see nii jube. Vaatan nüüd seda pererahvast teistsuguse pilguga.

+1
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole küll mingi karsklane ja moraalijünger, aga viiamne seik tõstis mul küll kulmud taevani. Laps käis rühmakaaslase sünnipäeval. Terve rühm oli kutsutud. Pidu toimus pererahva koduaias. Kutsutud olid ka sünnipäevalapse sugulased. Kui lapsele järele läksin, kõndisid mehed õues laste vahel, õllepurgid näpus. Ei, polnud mingit lällamist, aga kas tõesti ei kannata need 3h ära oodata, kuni võõrad lapsed ära lähevad? Minu jaoks oli see nii jube. Vaatan nüüd seda pererahvast teistsuguse pilguga.

See on küll jube lugu.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.08 17:16; 17.08 13:11; 18.08 09:36; 18.08 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole küll mingi karsklane ja moraalijünger, aga viiamne seik tõstis mul küll kulmud taevani. Laps käis rühmakaaslase sünnipäeval. Terve rühm oli kutsutud. Pidu toimus pererahva koduaias. Kutsutud olid ka sünnipäevalapse sugulased. Kui lapsele järele läksin, kõndisid mehed õues laste vahel, õllepurgid näpus. Ei, polnud mingit lällamist, aga kas tõesti ei kannata need 3h ära oodata, kuni võõrad lapsed ära lähevad? Minu jaoks oli see nii jube. Vaatan nüüd seda pererahvast teistsuguse pilguga.

See on küll jube lugu.

See on nii jube lugu, et ma ei saanud terve tänase öö magada.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 10:12; 18.08 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nii jube lugu, et ma ei saanud terve tänase öö magada.

Nii jube lugu jah, et ma ei saa vist terve nädala enam magada.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.08 17:16; 17.08 13:11; 18.08 09:36; 18.08 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle see kägu, kelle arvates naised ei ole vastutusvõimelised ja üldse pole naistel mõistuseraasugi.

Ah et siis sinu arust on naine alati vastutav, kui ükskõik kes peres joob? Joob mees – on naine süüdi, joob naine – jälle naine süüdi?
Kui seltskonnas isa puudus, siis on emadest rääkimine loogiline, aga kui kõik olid kohal, siis on imelik.

Vanasõna ütleb: mees joob – pool maja põleb, naine joob – terve maja põleb.
Nii on ka.

Sul on nõmedad topeltstandartid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Alkoholilembesed pereemad