Esileht Ilu ja tervis Alkoholiprobleem

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Alkoholiprobleem

Postitas:
Kägu

Tere,

Mõtlesin küsida, et ehk keegi on samasuguses seisus olnud ning teab midagi soovitada? Kumb oleks parem kas kodeerimine e. hüpnoteraapia, tabletid või koguni ampull?

Ise hetkel kaalun kodeerimist, kuna tundub kuidagi leebem. Kui see ei toimi siis ehk proovida muid variante.

Probleem seisneb siis selles, et kipun ennast üle jooma. Absoluutselt mingisugust piiritunnet ei ole ja siis tekitan endale probleeme sellega. Muidugi suudan võtta ka paar siidrit aga kunagi pole sellest küllalt, siis vōtan jälle paar juurde. Peresuhted kannatavad ja kõik kohustused mis järgnevatel päevadel on kannatavad samuti. Mõtlesingi, et pean endaga ise ette võtma midagi, kuna asjad on üle käte kõvasti läinud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See kodeerimine on ju täielik uhhuu teadus, miks arvad, et see aitab.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui piiritunnet ei ole, siis ilmselt ei tuleks üldse juua. Nagu alkohoolikutega vist ikka, et ainus, mis aitab, on täielikult alkoholitarbimisest loobuda. Kas tundub hirmus mõte, või pigem teostatav sinu jaoks?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan teha iseendaga kokkulepe, et 6 päeva nädalas ei joo üldse. Ja üheks päevaks ostad sellise koguse, mille tarbimisel järgmiseks päevaks adekvaatne oled.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mine perearstile, on ravimid olemas. Võtad tableti sisse ja joomisvajadus kaob selleks päevaks ära. Siis tablettide abil pead kuu vastu ja siis juba organism hakkab alkoholi unustama.

Teiseks pead läbima ka psühholoogilise koolituse. Miks sa jood, mis tingimused ajavad sind jooma, mis kellajal sa jood. Siis kaardistad endale need joomist tekitavad protsessid ära ja oskad siis leida tegevust. Kui sul on õhtuti kodus igav olla, siis minema jalutama või ole seal kus sa juua ei saa. Joomine tekib tavaliselt elurutiinist. Kõige tähtsam ongi esimesed paar kuud vastu pidada ja edasi on juba kergem.

Mingi kodeerimine on soolapuhumine.

+3
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Alkoholiprobleem