Esileht Ilu ja tervis Alkoholiprobleem

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 136 )

Teema: Alkoholiprobleem

Postitas:
Kägu

Tõsimeeli usun, et nii mõnelgi võib siin rahulolematuse tüüpi teema olla. No lihtsalt rutiinne elu tapab teid, te ei suuda. Samas midagi ei tee, et elu huvitavam, ootate teiste tegemisi ja parema meelega joote kui elu muudate. Ise peate elu huvitavaka elama. Tüüpnäide ongi, et suunad inimese mõtlema, mis talle ei meeldi ja teka vastab, et ongi igav. No ega ma ei peagi teie elule lahendusi pakkuma, te peate ise analüüsima ja perega leidma lahendusi. Pere tugi on oluline alati sõltuvuste ravis.

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ega ma ei peagi teie elule lahendusi pakkuma,

Keegi ei ootagi seda, mis targutad siin. Ega see sinu vaimne häire kuidagi parem pole kui joomine, aga pidevalt seletad siin joodikutele, kuidas elama peab. Tegele enda eluga ja ära õpeta teisi, keegi pole seda palunud.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keegi ei ootagi seda, mis targutad siin. Ega see sinu vaimne häire kuidagi parem pole kui joomine, aga pidevalt seletad siin joodikutele, kuidas elama peab. Tegele enda eluga ja ära õpeta teisi, keegi pole seda palunud.

Iseendale mitme laigi panemine on kambakas ehk vaimne kiusamine. Seda oled sa siin aastaid harrastanud. See jätab mulje, et mul pole poolehoidjaid, mis on vale.

Ainult sellepärast, et sina tahad, et teised kõik sinu elu järgi elavad, aga raske on, kui kõike teed risti vastupidi terve elu. Ju siis tantra praktikad ja kliitori teleri ees mudimine sind pole aidanud, küll on kurb ja masendav elu.

+1
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ning, sinu puhul on selge see, et sinu vastused on alati sellised, mida teised tegema peavad ehk sina sõimad teisi selles, mis sina ise teed, mina aga suunan mõtlema ja iseendas kindlaks jääma.

A la mulle ei meeldi tätoveeringud – ütlen selle välja – sina mõtled, et aga mulle meeldivad ja olen endas kindel. Minu eesmärk pole panna mõtlema, et sulle ei meeldi.

Mulle meeldivad sarjad – sina loed ja jõuad selgusele, et sulle ei meeldi. Jne… Sina ei peagi tegema või elama nagu mina, tõin ju näite, et mulle kõige lähemad inimesed isegi ei ela nagu mina. Aga nad ei kiusa mind sellle eest ja mina neid. Kusjuures üks sugulane läks ka oma naisest lahku, sest naine ei soovinud käia ringi ja tema soovis. St loogiline põhjus.

0
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kui nüüd tuua näide, kus mina olen kellegi eluvalikutesse või ellu sekunud, siis see on ju täielik vale. Mina pole iial kellelegi öelnud, et ära joo või ära tee toda. Selliselt võin ainult internetis kirjutada, nagu siin. Reaalses elus ei anna iial nõu, kuidas inimesed tegema peavad. See pole minu asi on alati minu moto. Ka see muide võib inimesi häirida, kui ma absoluutselt ei sekku, aga sekkumine on ka vale. Sekkumine on hullem kui vait olemine.

0
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ning ka mul on päris masendavaid hetki ja mina lohutan end toiduga. Igaühel oma pahed, mina pahaks ei pane, lihtsalt kommenteerisin igavuse näidet ja sellest siis pasarahe. Palju õnne tõesti.

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Iseendale mitme laigi panemine on kambakas ehk vaimne kiusamine.

Iseendale mitut laiki panna ei ole võimalik. Sellele postitusele, millele praegu vastan, oli enne mind pandud üks mittelaik, mina lisasin teise. Vaimne kiusamine on sinu peas. Meie väljendame suhtumist sinu targutamisse. Tee järeldused, mitte ära otsi kiusamist või põhjust solvuda.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ning, sinu puhul on selge see, et sinu vastused on alati sellised, mida teised tegema peavad ehk sina sõimad teisi selles, mis sina ise teed, mina aga suunan mõtlema ja iseendas kindlaks jääma. A la mulle ei meeldi tätoveeringud – ütlen selle välja – sina mõtled, et aga mulle meeldivad ja olen endas kindel. Minu eesmärk pole panna mõtlema, et sulle ei meeldi. Mulle meeldivad sarjad – sina loed ja jõuad selgusele, et sulle ei meeldi. Jne… Sina ei peagi tegema või elama nagu mina, tõin ju näite, et mulle kõige lähemad inimesed isegi ei ela nagu mina. Aga nad ei kiusa mind sellle eest ja mina neid. Kusjuures üks sugulane läks ka oma naisest lahku, sest naine ei soovinud käia ringi ja tema soovis. St loogiline põhjus.

Jube, vaimselt ebastabiilse jutt.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõltuvusel on palju tunnuseid, aga peamine ongi see, kui otsustad, et oleks nüüd kaks kuud ilma alkoholita, siis sellest endale antud lubadusest on raske kinni pidada. Juba nädala pärast tuleb mõte, et noh, ühe klaasi ju ikka võib. Kui mingit sõltuvust ei ole, siis oleks ilma alkoholita sama kerge olla kui alkoholi tarbides, aga kui soov alkoholi tarbida jääb, siis on ikkagi sõltuvus juba olemas.

Ei ole isu millegi järele mingi sõltuvus tingimata. Samamoodi võid sa otsustada, et kaks kuud leiba ei söö, aga leivaisu võib ikka mingi hetk peale tulla. Leivasõltuvus?
Jood oma klaasi-kaks ära ja rahu majas. Ei vallanda see mingit allakäiguspiraali ja ei taha juba järgmine päev 4 ja ülehomme 8 klaasi. Rahunege maha.

+4
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rahunege maha.

Siin ongi asi selles, et sa kunagi ei tea, kellel see pidev joomine areneb sõltuvuseks ja kellel mitte. Kindel sa selles olla ei saa, et sinuga seda ei juhtu mitte kunagi. On inimesi, kes on sõltuvuse tekkeks juba geneetiliselt vastuvõtlikumalt, muidugi aitavad kaasa ka elusündmused, psüühika jne, jne. Muidugi on iga inimene täiesti kindel, et tema nende sõltuvushaigete hulka mitte kunagi ei satu.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rahunege maha.

Siin ongi asi selles, et sa kunagi ei tea, kellel see pidev joomine areneb sõltuvuseks ja kellel mitte. Kindel sa selles olla ei saa, et sinuga seda ei juhtu mitte kunagi. On inimesi, kes on sõltuvuse tekkeks juba geneetiliselt vastuvõtlikumalt, muidugi aitavad kaasa ka elusündmused, psüühika jne, jne. Muidugi on iga inimene täiesti kindel, et tema nende sõltuvushaigete hulka mitte kunagi ei satu.

aga miks ma peaksin üldse soovima elada nii kaua, et viimased 10-15 aastat olla hooldekodus. Peale hooldekodu omanike stabiilse rahavoo ei võida sellest ju mitte keegi.

Või miks isegi vaid nii kaua, et tööle kandideerides mu CV vanuse tõttu kõrvale tõstetakse?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga miks ma peaksin üldse soovima elada nii kaua, et viimased 10-15 aastat olla hooldekodus. Peale hooldekodu omanike stabiilse rahavoo ei võida sellest ju mitte keegi. Või miks isegi vaid nii kaua, et tööle kandideerides mu CV vanuse tõttu kõrvale tõstetakse?

Ega mina ei taha sind kuidagi ümber veenda, joo palju tahad. Kui tahad vara surra, siis joomine võib-olla pole kõige efektiivsem tee, joodikud elavad päris kaua, ainult et see pole miski elu mitukümmend aastat enne lõppu.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Iseendale mitut laiki panna ei ole võimalik. Sellele postitusele, millele praegu vastan, oli enne mind pandud üks mittelaik, mina lisasin teise. Vaimne kiusamine on sinu peas. Meie väljendame suhtumist sinu targutamisse. Tee järeldused, mitte ära otsi kiusamist või põhjust solvuda.

Mul käib perekoolis endine tuttav, kes mind vihkab. Täiesti alusetult kusjuures. Ma pole mitte midagi talle teinud ja mitte kunagi kuidagi solvanud, alandanud, mõnitanud, peksnud, õiendanud, käsutanud, keelanud jne. Kõige parema mulje jättis siis, kui korvi andis ja oli enesekindel, tegeles oma asjadega, oli oma mehega ja inimesest huugas enesekindlust, enesetadlikkust. Nüüd on täiesti teine inimene, täiesti ülbe inimene temast saanud. Mina sellist inimest ei tundnud. Korvi saamine pole probleem, probleem on hilisem käitumine. Sina ei peagi asjast teadma, tema teab ja tema paneb mitu miinust mulle oma mitmete kasutajate alt.

0
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina ei peagi asjast teadma, tema teab ja tema paneb mitu miinust mulle oma mitmete kasutajate alt.

Mina ei ole sinu tuttav ja sinu lesbisuhted mind absoluutselt ei huvita, aga panen miinuse, sest ajad täiesti segast ja asjassepuutumatut juttu.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina ei peagi asjast teadma, tema teab ja tema paneb mitu miinust mulle oma mitmete kasutajate alt.

Mina ei ole sinu tuttav ja sinu lesbisuhted mind absoluutselt ei huvita, aga panen miinuse, sest ajad täiesti segast ja asjassepuutumatut juttu.

Lähen nüüd magama ja ei viitsi veretõhku tõsta. Juba olid südames valud mingi päev liiter kohvi, ülekaal, rikutud ööuni. Kõigil on tervisega probleeme, ka alkohol on sõltuvus.

0
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Või miks isegi vaid nii kaua, et tööle kandideerides mu CV vanuse tõttu kõrvale tõstetakse?

No see juhtub juba 40. eluaastates, joo ruttu ja suurtes kogustes!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul käib perekoolis endine tuttav, kes mind vihkab. Täiesti alusetult kusjuures. Ma pole mitte midagi talle teinud ja mitte kunagi kuidagi solvanud, alandanud, mõnitanud, peksnud, õiendanud, käsutanud, keelanud jne. Kõige parema mulje jättis siis, kui korvi andis ja oli enesekindel, tegeles oma asjadega, oli oma mehega ja inimesest huugas enesekindlust, enesetadlikkust. Nüüd on täiesti teine inimene, täiesti ülbe inimene temast saanud. Mina sellist inimest ei tundnud. Korvi saamine pole probleem, probleem on hilisem käitumine. Sina ei peagi asjast teadma, tema teab ja tema paneb mitu miinust mulle oma mitmete kasutajate alt.

Tema on sulle suguhaiguste testid ka esitanud?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lähen nüüd magama ja ei viitsi veretõhku tõsta. Juba olid südames valud mingi päev liiter kohvi, ülekaal, rikutud ööuni. Kõigil on tervisega probleeme, ka alkohol on sõltuvus.

Äkki sa prooviks öösiti magada mitte keset päeva. Nii ei tulegi ju öösel und. Tervisega on sul suuri probleeme, seega ei saa küll aru, miks sina nõu andma kipud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hetkel on elu kujunenud kuidagi nii, et parim asi päeva lõpetamise juures on paar klaasi veini. Kuidagi mõnus on niimoodi õhtut lõpetada, uni tuleb hea ja päeva jooksul juba ootan seda hetke. Kas see on algav alkoholism?

Ma arvan küll. Omal on suht sarnane asi ja et asi on vale, sain aru sellest, et õhtul last magama pannes ootan kannatamatult, et ta juba magama jääks, et saaksin minna õhtuse dringiga teleka taha lõõgastuma. Selge sõltuvus.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki sa prooviks öösiti magada mitte keset päeva. Nii ei tulegi ju öösel und. Tervisega on sul suuri probleeme, seega ei saa küll aru, miks sina nõu andma kipud.

Ma ei taha öösel magada, mul on öösel vaja mängida arvutimänge. Usas on ju teine ajaarvamine. Magan 8-12t päevas.

0
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei taha öösel magada, mul on öösel vaja mängida arvutimänge. Usas on ju teine ajaarvamine. Magan 8-12t päevas.

Miks sa tööl ei käi?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa tööl ei käi?

Siiralt loodan, et saan ”lahutuse” perekoolist, aga ma olen küll endas kindel. Täna torkasin veel prillisangaga silma ka. Ütlen, sest ebaviisakas muidu ära jalutada. Vastust ei taha, nii või naa ma seda ei loe, mul on palju kohustusi ja pean hakkama füüsilist tervist kosutama. Soovin kordaminekuid ja loomulikult head. Olge tubli, aga olete nagunii.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik, kes kontakti ei otsi, nendega on mul head suhted, alati, või sõbralik ”lahkuminek”, aga need, kes väga otsivad, nendega lähme tülli. Kõik on sellest seni aru saanud. Kui inimesel vähegi mõistust, siis saab aru ka.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa tööl ei käi?

Siiralt loodan, et saan ”lahutuse” perekoolist, aga ma olen küll endas kindel. Täna torkasin veel prillisangaga silma ka. Ütlen, sest ebaviisakas muidu ära jalutada. Vastust ei taha, nii või naa ma seda ei loe, mul on palju kohustusi ja pean hakkama füüsilist tervist kosutama. Soovin kordaminekuid ja loomulikult head. Olge tubli, aga olete nagunii.

Kosutama pead ikka mõlemat tervist, vaimset tervist isegi väga tublisti. Jõudu selleks. Riläksi nüüd maha ja palun mine siit ära, sa risustad foorumit.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu sõbranna oli õhtuse nö heaolujoomisega kimpus aastaid, ta ise rääkis sellest mulle avameelselt. Tema nipiks mahajätmisel oli see, et ta asendas õhtuse dringi mingi eriti hea õhtuse toiduga. Ses mõttes, et mitte suured praed jne, vaid ostis igaks õhtuks endale mingi delikatessi, mid muidu ei raatsiks hinna tõttu osta. Suitsuangerjas, mingid eriti peened juustud ja vinnutatud liha, kalamari röstsaial jne. Ta on üsna piiratud eelarvega ja tal ei olnud nii, et läheb poodi ja ostab neid asju suvakalt, kui isutab. Tema vahetas alkoholi nende hõrgutiste vastu välja lihtsalt. Ta ütles umbes samamoodi nagu siin teemas keegi, et on tähtis midagi OODATA.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu sõbranna oli õhtuse nö heaolujoomisega kimpus aastaid, ta ise rääkis sellest mulle avameelselt. Tema nipiks mahajätmisel oli see, et ta asendas õhtuse dringi mingi eriti hea õhtuse toiduga. Ses mõttes, et mitte suured praed jne, vaid ostis igaks õhtuks endale mingi delikatessi, mid muidu ei raatsiks hinna tõttu osta. Suitsuangerjas, mingid eriti peened juustud ja vinnutatud liha, kalamari röstsaial jne. Ta on üsna piiratud eelarvega ja tal ei olnud nii, et läheb poodi ja ostab neid asju suvakalt, kui isutab. Tema vahetas alkoholi nende hõrgutiste vastu välja lihtsalt. Ta ütles umbes samamoodi nagu siin teemas keegi, et on tähtis midagi OODATA.

Jama on ainult selles, et need kõik maitsevad koos veiniga palju paremini 🙂

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jama on ainult selles, et need kõik maitsevad koos veiniga palju paremini 🙂

Ta ei olnud veinijooja. Ega’s vein ainus alkohol maailmas pole.  Kõigile ei meeldi vein.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta ei olnud veinijooja. Ega’s vein ainus alkohol maailmas pole.  Kõigile ei meeldi vein.

Mis vahet seal on, mida ta jõi.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta ei olnud veinijooja. Ega’s vein ainus alkohol maailmas pole. Kõigile ei meeldi vein.

Mis vahet seal on, mida ta jõi.

Oh jumal küll, ma vastasin sellele käole, kes väitis , et minu sõbranna snäkid on kahjuks veiniga palju maitsvamad. Et tal seda veiniprobleemi ei olnud. Rummi ja džinni kõrvale ta neid asju süüa ei soovinud.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas joodikutel on vahet ka mida joovad?

+3
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 136 )

Esileht Ilu ja tervis Alkoholiprobleem