Esileht Pereelu ja suhted Alkoholism?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Alkoholism?

Postitas:

Mees 40a joob meie tutvuse algusest nädalas korra end täis. Tunneme üksteist 1,5 aastat. Selle aja jooksul on olnud vaid paar nädalat, kus alkojoomine on vahele jäänud.  Joomine on väga perioodiline, kindla aja tagant.

Kui juba kolm õlut on sees, ei suuda enam lõpetada. Joob kuni alkohol on otsas voi jääb magama. Ühest sixpackist ei piisa, neid läheb ikka 2, vahel harva ka natuke viina lisaks. Järgmisel päeval on pohmell, mida alkoga ei ravi, vaid tabletiga voi sidruniveega. Magab terve paeva.  Ise ta endal probleemi ei nae. Muidu taitsa tore mees, aga mind see joomine segab. Plaanisime ka pisiperet, aga olen kahtlema hakanud. Mulle ütleb, et kõik ta sõbrad võtavad ja naised ei vingu ja see on normaalne. Soovitas mul elutoas diivanil magada kui alkohais ei meeldi, see üks päev nädalas pidavat mulle joukohane küll olema.

Alkoholism voi ei? Normaalne või ei? Mida teha?

0
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 23:57; 16.04 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sul sellest ,milline teine on. Tema elu. Sinu asi on, kas sulle see sobib. LAhku võib kolida lihtsalt sellepärast ka, et sina enam ei taha koos elada. See, et tema teeb oma eluga, mis tahab, see on normaalne. See pole normaalne kui sina joodikuga elad.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, alkoholism.

Mida teha? – Lähtu sellest, mis ja kas sulle meeldib.

Kuna teema on siin sinu poolt juba algatatud, siis võib eeldada, et sulle see olukord ei meeldi. Meenutus ajaloost – alkohoolikut ei paranda ega muuda keegi muu peale alkohooliku enda. Kui joomaril puudub soov end muuta, siis nii ongi.  Alkohoolik leiab alati mingi vale, mingi vabanduse, mingi luulu… Mida sina teha saad? Eemalduda.

Sest vastasel juhul katked ses terrorismis.

… ja nii lihtne see elu ongi.

– endine alkohoolik –

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha?

Pane aga hambad risti ja kannata edasi. Tola.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitas mul elutoas diivanil magada kui alkohais ei meeldi, see üks päev nädalas pidavat mulle joukohane küll olema.

Ikka tema peaks seal elutoa diivanil magama, kui ta on täis, miks sina?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee aga jah “pisipere” ka ja siis tule uuesti siia foorumisse halama, kuidas lastega ei ole kuskile minna joodikukaltsu juurest.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

40-aastase mehega ei ole vaja mingit pisiperet plaanida, kui sa temaga juba aastaid koos pole olnud.

Kui ta joob üks kord nädalas end täis, siis pole hullu, sa juba tead, mis päeval jooma hakkab, ei pea sellel ajal temaga koos olema. Kui teil laps oleks, siis oleks see loomulikult väga häiriv ja pigem mingit last ei teeks, aga ega see  40-aastane mees nüüd ka ei ole parim variant lapse tegemiseks isegi siis kui ta ei jooks üldse.

Kui sa oled ise temast tunduvalt noorem, siis valiparem mõni endavanune. Kui sa oled ise ka 40, siis selles vanuses alles planeerima hakata mingi suht hiljuti kohatud mehega last saada – ei ole hea mõte. Aga mulle tundub, et sa oled temast noorem, nii 10-15 aastat. Soojalt soovitan sul endavanune või endast aasta-paar noorem mees leida, kui lapsi tahad.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 09:15; 17.04 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu teemas on tähtsam hoopis see, et ainult 1.5a tutvuse juures on liiga vara lapsi saada. Ja kuidas üldse saab selline asi mõttesse tulla, kui juba praegu see alkoholi asi häirib.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jookse, naine, jookse!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks päev nädalas on tõenäoliselt reede, seega laupäev mees magab. Esmaspäevast reedeni käib tööl,  lapse jaoks jääks aega pühapäeval kui isa kaineks on saanud. Tõenäoliselt elavad muidugi paljud pered nii, aga kas see on lapsepõlv, mida sa oma lapsele tahad? Ma ei tea, kas see on alkoholism või lihtsalt halb harjumus, aga ilmselgelt ei ole see asi, millest mees loobuda tahab. Sinu valik, kas lepid või lahkud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ämma versioon on, et kui  kraavis ei maga ja hommikul suudab tööle minna – siis ei ole alkohoolik. See, et aga iga pidu ja nädalavahetus silmini täis on, ei ole määrav. Tema elu ja tema valik. On mehi, kelle jaoks on pidu vilets, kui ei saa ennast võõrast viinast täis juua.

TA- aga kas sinule see sobib?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline elu on vallalistel vist ok. Nädal tööl. Siis reedel peole. Pidu poole ööni. Laupäev magatakse maha. Paha olla.
Järgmine sammm on leida kaaslane. Kui koos kaaslasega nii elada, pole ka vist midagi öelda. Reede pidu, laupäev halb ja uimane. Kohustusi pole muid kui töö ja kodu. Aga no kui jääb miski kodus tegemata…ju polnudi vaja või tehakse teine kord.
Alkoholism aga algab siis kui kaasa pole sellega enam rahul?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 10:04; 16.04 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Adapt or run.

Ehk et, kui sulle see ei sobi, lahku. Kui sobib, siis sobitu see oma eluga ja jätka.

Mina ei jätkaks, ammugi ei planeeriks sellise mehega lapsi. Kui sul just megakiire pole lapse saamisega (tikk-takk, eksju), siis mina sinu asemel astuks mõneks ajaks sellest suhtest eemale ja vaataks pigem lahtiste silmadega mujal ringi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 10:07; 16.04 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Adapt or run.

Ehk et, kui sulle see ei sobi, lahku. Kui sobib, siis sobitu see oma eluga ja jätka.

Mina ei jätkaks, ammugi ei planeeriks sellise mehega lapsi. Kui sul just megakiire pole lapse saamisega (tikk-takk, eksju), siis mina sinu asemel astuks mõneks ajaks sellest suhtest eemale ja vaataks pigem lahtiste silmadega mujal ringi.

No nii kiire ikka ei saa titeteoga olla, et peaks seda mingi jotaga tegema.
Siin paljud soovitavad kohaneda või lahkuda. Mina ütlen: lahku. Alkohooliku kõrvale jäädes rikud oma elu ära, iga aastaga on järjest raskem lahkuda. Loe neid teemasid siin. Ühes räägib naine, kes on 20 aastat joodiku kõrval ennast lihtsalt alandanud ja ütleb, et ära ei saa tula. No mis elu see on?
Sind ei seo selle jotaga praegu midagi, õige aeg ära tulla. Usu, paljud meist on selles olukorras olnud, mina ka.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 11:11; 16.04 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joodikuga last planeerida on väga halb mõte. Miks sa üldse soovid kombineerida oma geene alkohooliku omadega?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa. Loe teemasid tõesti. Väga paljud naised siin joovad. Ma ütleks küll et rohkem kui see mees. Või mai tea, kas juua iga päev natuke on sama mus juua kord nädalas.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 10:04; 16.04 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa. Loe teemasid tõesti. Väga paljud naised siin joovad. Ma ütleks küll et rohkem kui see mees. Või mai tea, kas juua iga päev natuke on sama mus juua kord nädalas.

Miks sa õigustad seda meest? Kas selline olukord siis kord nädalas on normaalne:
Kui juba kolm õlut on sees, ei suuda enam lõpetada. Joob kuni alkohol on otsas voi jääb magama. Ühest sixpackist ei piisa, neid läheb ikka 2, vahel harva ka natuke viina lisaks. Järgmisel päeval on pohmell, mida alkoga ei ravi, vaid tabletiga voi sidruniveega.

See poleks ka kord kuus normaalne. Ega veel harvemini. Ja ma ei arva, et mu taluvuse lävi eriti madal on. Ma joon ise päris tihti veini, mees joob õlut, aga üks-kaks klaasi, mitte et joome nüüd kapi korraga tühjaks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 11:11; 16.04 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees 40a joob meie tutvuse algusest nädalas korra end täis. Tunneme üksteist 1,5 aastat. Selle aja jooksul on olnud vaid paar nädalat, kus alkojoomine on vahele jäänud. Joomine on väga perioodiline, kindla aja tagant.

Kui juba kolm õlut on sees, ei suuda enam lõpetada. Joob kuni alkohol on otsas voi jääb magama. Ühest sixpackist ei piisa, neid läheb ikka 2, vahel harva ka natuke viina lisaks. Järgmisel päeval on pohmell, mida alkoga ei ravi, vaid tabletiga voi sidruniveega. Magab terve paeva. Ise ta endal probleemi ei nae. Muidu taitsa tore mees, aga mind see joomine segab. Plaanisime ka pisiperet, aga olen kahtlema hakanud. Mulle ütleb, et kõik ta sõbrad võtavad ja naised ei vingu ja see on normaalne. Soovitas mul elutoas diivanil magada kui alkohais ei meeldi, see üks päev nädalas pidavat mulle joukohane küll olema.

Alkoholism voi ei? Normaalne või ei? Mida teha?

Liba! Aga ok, räägin kaasa: kõigepealt see perekoolika tüüpiline “MUIDU on ta tore mees” – mis mõttes tore/normaalne mees? Joob esiotsa veel oma, mitte sinu v võõrast raha maha?
Pole joogisena veel kedagi maha löönud, surma sõitnud, varastanud, laamendanud?
Lubab sul ka kodus elada, suisa diivanil magada, mitte ei viska purjus peaga lumehange?
Pole jõudnud veel kogu elamist täis oksendada ja roojata?
Aa, siis on tõesti “muidu normaalne mees”.

Teiseks on mulle arusaamatu, kes on sundinud 1,5 aastat joodikuga koos elama? Kes see ininene oli ja mida ta taotles?
Kui ikka naine ütleb, et talle niisugune asi ei meeldi, mees jälle probleemi ei näe, siis pidi keegi kolmas teid sunniviisiliselt kokku panema, kahtlustan, et ka ukse barrikeerima.
Kas sa, TA, oled proovinud abi kutsuda, et sind hoitakse tahte vastaselt kinni?
Näen, et teema said siia teha – järelikult sel hetkel oli sul mingi kommunikatsioonivahend olemas. See vist võeti ära, sest enam sa ei vasta.. Loodetavasti said ikka 112 helistatud?

Uhh, hea, et vähemalt SEE teema on liba. Paraku aga on kindlasti kuslil päriselt keegi naine, kes planeerib joodikuga lapsi ja ära minna ei taha/saa/oska. Nende märkamine on meie, kaaskodsnike, kohus.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 16:14; 17.04 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees on kindla peale joodik kui juba nii käitub. Pisiperet ehk lapsi ma sellisega kindlasti teha ei soovita. Joodik ei ole laste kasvatamisel mingiks abiks ja lisaks on ise lastele ohtlik. 40 on ka isaks saamiseks juba natukene vana, sul saab kodus lisaks titele olema ka täiskasvanud titt, keda kantseldada. Sa vist ei kujuta reaalselt ette, KUI raske sul olema hakkab kui sa sellisega lapsi teed. Selline võib ka vägivaldseks muutuda, satute veel politsei ja lastekaitse vaatevälja.

Mida sa teha saad, on see “mees” maha jätta ja mitte oma elu ise raskeks elada. Mõttetu suhe, kas tõesti ei leiaks kedagi teist?

Ah et tema soovitas ühe päeva nädalas diivanil magada? Muidugi ja sina kuulad, suu ammuli, purjus inimese soovitusi? Ühest päevast saab kaks, kolm, varsti nädal, siis kuu jne. Alkoholism on süvenev haigus. Mulle tundub, et teil on juba praegu seal suhtes vaimne vägivald kui mees juba sulle ettekirjutusi teeb. Sellised mehed muutuvad tihti ka raseduse ajal ja lapse sündides naise vastu füüsiliselt vägivaldseks, alkohol muudab inimest.

Lõpeta see suhe juba eos, ära ela enda elu ise raskeks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 17:11; 16.04 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei ole vägivaldne. Meil molemal on eelmistest kooseludest lapsed. Rongaisa pole ja on kogu oma suguvosa laste lemmik. Talle on pere väga tähtis ja muud sellised traditsioonilised väärtused… Ainult see alkoviga segab mind.  Paljud ohverdavad midagi “hea “ elu nimel. Moni talub joomist, et oleks keegi korval, voi keegi tooks raha koju voi aitaks naela seina lyya. Minu jaoks pole need “hüved”  stressi väärt.  Hingerahu ja harmoonia on väga tähtis . Lihtsalt senimaani oli loll lootus et ehk mees muutub  , sest ta ongi muidu päris tore mees.
Ütles mulle ilusti täna mu stressijutu peale, et ei kujuta elu ilma alkota ette.  Tegin omad järeldused, sest mina just ei kujuta elu koos alkoga ette. Intelligentselt pokaal veini sopradega voi paar olut saunas on jumala okei, aga niimoodi et silm punane ja samm sassis…on väga kole ja hirmutav kui see mu edasise elu osa surmani peaks olema.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 23:57; 16.04 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raiuge endale pea luu sisse – mitte ükski mees ei muutu, kui ta seda ISE ei taha! Nii oli, on ja jääb. Ta kas muutub korraks, et sind maha rahustada ja siis vajub tagasi vanasse rööpasse või muutub päriselt, sest ta tõesti tahab midagi muuta. Aga seda viimast ma tõsiselt kahtlen, kui ta sulle juba räägib, et ilma alkoholita elada ei suuda ja sina peaksid ööbima mittemeeldimise korral diivani peal. Ilmselgelt suudab ta elada ilma sinuta.

Kahju küll aga mis teha, liigu edasi.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 10:07; 16.04 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kord nädalas. Big deal! Iga teine eesti mees joob märksa rohkem. Sa ise ei joo kord nädalas lõõgastumiseks alkoholi? Nagu keegi enne kenasti mainis, pooled perekooli naised joovad ka rohkem kui sinu mees…

Minu arust reageerid sa üle ja sobid vaid täiskarsklasega. Raudselt kahetsed, kui uue otsingule lähed ja palju hullema napsuvenna leiad. Aga sinu otsus muidugi. Jõudu!

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja… ma olin ka sellises suhtes. Ja sain lapse 🙁
Tahad minu lugu kuulda? Alguses jõi ta koos minuga kord nädalavahetusel paar klaasi veini või paar pudelit õlut. Siis jõi iga nädalavahetus hunnik õlut või veini tema üksinda! Terve nv pohmatas maha. Beebiga ei aidanud, nädala sees käis ta ju tööl ja nv jôi vôi tal oli paha olla. Siis oli ôlu juba igapäevane. Nädala sees IGAL õhtul alguses 2 ôlut, siis juba sixpack, nv kast! Ja ma ei räägi kümnest aastast, vaid ainult mõnest aastast, mil see areng toimus. Mul on samuti, et mees ei kujuta elu ilma alkoholita ette. Mina ei kujutanud enam tulevikku koos alkoholiga. Palun ära tee temaga pisiperet, otsi endale tore mees! Usu mind, Sa vajad beebiga abi ja tahad nädalavahetuseti koos perega aega veeta vôi hoopis puhata ja vajad mehe toetust, aga kui ta juba praegu magab terve laupäeva maha,siis ei muutu see beebi tulekuga, vaid vôib hoopis hullemaks minna ja Sa oledki beebiga üksi seal diivanil magamas.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja… ma olin ka sellises suhtes. Ja sain lapse ????

Tahad minu lugu kuulda? Alguses jõi ta koos minuga kord nädalavahetusel paar klaasi veini või paar pudelit õlut. Siis jõi iga nädalavahetus hunnik õlut või veini tema üksinda! Terve nv pohmatas maha. Beebiga ei aidanud, nädala sees käis ta ju tööl ja nv jôi vôi tal oli paha olla. Siis oli ôlu juba igapäevane. Nädala sees IGAL õhtul alguses 2 ôlut, siis juba sixpack, nv kast! Ja ma ei räägi kümnest aastast, vaid ainult mõnest aastast, mil see areng toimus. Mul on samuti, et mees ei kujuta elu ilma alkoholita ette. Mina ei kujutanud enam tulevikku koos alkoholiga. Palun ära tee temaga pisiperet, otsi endale tore mees! Usu mind, Sa vajad beebiga abi ja tahad nädalavahetuseti koos perega aega veeta vôi hoopis puhata ja vajad mehe toetust, aga kui ta juba praegu magab terve laupäeva maha,siis ei muutu see beebi tulekuga, vaid vôib hoopis hullemaks minna ja Sa oledki beebiga üksi seal diivanil magamas.

Ta ei usu ju. Tema jaoks on see tore mees ja sugulaste lastega ka veel nii tore. Sellest on ta järelduse teinud, et see mees sobib isaks!!! Teemaalgataja ei saa aru, et on suur vahe, kas mees on sugulaste lastega vahel harva kainelt koos ja teeb head nägu või on oma lapsega kodus koos 24/7 ja joobes olekus. Paneb oma naise diivanile magama ja rüüpab 2 sixpacki pluss viina-see on TORE mees ja temast saaks super isa! No issand, sa näed ega mürista. Nagu näha, siis mehel juba on lapsed varasemast suhtest nagu ka naisel. Miks küll see tore mees siis maha jäeti, ei tea? Ilmselt ikkagi ei olnudki nii tore, kui teemaalgataja arvab.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 17:11; 16.04 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees 40a joob meie tutvuse algusest nädalas korra end täis.

Proovige sellel teemal halajad ükskord aru saada: igal Eesti Vabariigi kodanikul on täielik õigus seda teha.
Alkohol on täiesti legaalne, igas poes müügil ja sellelt teenib ka riik vägagi suurt tulu aktsiisi näol.
Sa sellega jutt lõppegu.

Mis õigused on halajal? – Minema kõndida, mitte selle inimesega koos olla jne, lisaks on tal muidugi veel ka õigus perekoolis halada.
Aga see halamine on ju stiilis, et vares kraaksub, ta ei meeldi mulle, mis ma tegema pean, aidake! – teemaalgataja, kas sa tõesti sellest ise aru ei saa?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kord nädalas. Big deal! Iga teine eesti mees joob märksa rohkem. Sa ise ei joo kord nädalas lõõgastumiseks alkoholi? Nagu keegi enne kenasti mainis, pooled perekooli naised joovad ka rohkem kui sinu mees…

Minu arust reageerid sa üle ja sobid vaid täiskarsklasega. Raudselt kahetsed, kui uue otsingule lähed ja palju hullema napsuvenna leiad. Aga sinu otsus muidugi. Jõudu!

Teemaalgataja mehe puhul on üks väga oluline asi, mille tõttu ei ole tegemist enam niisama “kord nädalas lõõgastumiseks” joomisega, mis oleks ka minu arvatates ok. Ka kaks või kolm korda oleks ok, kui seal ei oleks seda lauset, et “Joob kuni alkohol on otsas voi jääb magama”. See näitab, et sellel mehel ei ole enam oma tarbimise üle kontrolli.

Ja ega see ka päris normaalne ei ole, et neljakümnene joob pidevalt nii, et tal järgmine päev halb on. Hiljemalt kolmekümnendadeks võiks inimene olla ka ära õppinud, et kus on tema piir, et hommikul oleks normaalne olla. Meie seltskond on kolmekümnendate keskel ja haruharva on kellelgi ka pärast pidu nii halb hommikul, et selle pärast järgmine päev raisku läheks.

Juua võib, kui juua osata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei ole vägivaldne. Meil molemal on eelmistest kooseludest lapsed. Rongaisa pole ja on kogu oma suguvosa laste lemmik. Talle on pere väga tähtis ja muud sellised traditsioonilised väärtused…

Mees on alkohoolik loomulikult. Päris korralik, sest alkohol kontrollib tema elu. Selle kirjelduse osas tekkis veel mõtteid.

1. See, kui keegi pole vägivaldne, on elementaarne, mitte mingi boonus, ning seda eraldi rõhutada imelik. Sama hästi võiks kiita selle eest, et pärast tualetis käimist ise pepu puhtaks pühib. Või kiita tööandjat selle eest, et töö eest palka maksab vmt. Lisaks – seni pole vägivaldne, aga alkohol muudab inimesi. Te olete nii vähe koos olnud, et selle põhjal ei saa veel mingeid järeldusi teha.

2. Alkoholismil on kombeks süveneda. Alguses üks päev, siis nädalavahetus, siis nädal ja lõpuks tsükkel. Olen ise alkohooliku perest ja midagi hirmsamat pole olemas.

3. Teil mõlemal lapsed olemas, miks joodikuga veel mingit pisiperet planeerida? Oled sa hull? Ma mõtlesin, et äkki mingi bioloogiline kell tiksub ja muud varianti pole, aga praegusel juhul last saada on rumal. See pole mingi argument, et kodanik võõraste lastega tore on.

4. Talle on tähtis pere ja sellega seotud väärtused? Lubage kahelda. Ega  inimesed räägivad igasugu kenasid jutte, aga väärtusi näitab reaalselt ikka see, kas nad selle jutu järgi ka käituvad. Või no sõltub väärtusest,  eks. Sina mõtled pereväärtuste all ilmselt üht asja, tema aga midagi hoopis muud. Näiteks võib tema pereväärtuseks olla olukord, kus tema mõnusasti joob, naine ei vingu, magab vajadusel diivanil ja muul ajal annab kätte. Pohmaka ajal toob kenasti tabletikese ja joogi lauaservale ning ümmardab muul moel. Neljapäeviti hoolitseb selle eest, et alkoholivaru ikka olemas oleks. Nii mõnus olemine, seda tasub ju väärtustada küll. Ikkagi pere!

5. Millest järeldad, et pole rongaisa? Maksab eelmisele naisele elatist? A kui joomine süveneb ja töökohta juba raske hoida, siis võib kõik muutuda. Sina teda oma lapse ellu enam ei taha ja temal oma ajutiste töödega pole võimalik elatist maksta. Kohe muutub rongaisaks. Sest jällegi – alkohol on sõltuvust tekitav asi. Sõltlane aga on võimeline rikkuma kõike, millesse varem uskus või mida väärtustas.

Ühesõnaga ideaalne oleks leida enda kõrvale normaalselt alkoholi tarbiv mees. Kui seda ikka kuidagi ei saa, siis joobariga vähemalt lapsi ära tee. Laps ei pea küll sellist elu nägema.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ütleb, et kõik ta sõbrad võtavad ja naised ei vingu ja see on normaalne.

Kui sinu maailmavaade võrdubki 100% sellega, mida see mees ütleb, siis mis siin enam küsida? Tehke oma lapsed ära ja kui miski kahtlane tundub, siis küsi mehe käest üle ja ta kinnitab, et kõik on normaalne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil molemal on eelmistest kooseludest lapsed.

Ja milleks sa pead sellise mehega veel lapsi juurde tegema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 09:15; 17.04 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütles mulle ilusti täna mu stressijutu peale, et ei kujuta elu ilma alkota ette.

Johhaidii!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 16:14; 17.04 11:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Alkoholism?