Esileht Koroonaviirus COVID-19 Alkoholism ja koroona

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Alkoholism ja koroona

Postitas:
Kägu

Kuidas inimestel, kes tavalisest rohkem alkoholi tarvitavad on koroonasse haigestumine?

Kas alkohol aitab “tappa” koroonaviirust ka seestpoolt? Käsi ju desinfitseerime alkoholisisaldusega vahenditega, et viirust tappa.

Tunnen üht paari, kus mees ei haigestunud, on kõva alkoholisõber ja tema naine, kes ei tarvita üldse alkot, sai pahasti viiruse. Mõlemad vatsineerimata.

Vbl oligi juhus, aga kuidas teie tutvusringkonnas… kas inimesed, kes on kõvad alkotarbijad, on haigestunud, pahasti haiglas või lausa surnud koroonasse?

Inimesed, kes alkot ei tarvita ja vihkavad alkot, võivad oma vaeva säästa ja niisama sõimama siia mitte tulla.

Küsin täitsa puhtalt huvist, et kuidas alkohol ja koroona on suhtes.

Äkki alkohol ongi uus koroonaravim… 🙂

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki alkohol ongi uus koroonaravim…

Ma arvan, et rohleline kärbseseen võiks olla üks väga hea koroonaravim. Tegelikult aitab see muidugi kõigi haiguste vastu.  Sööd ühe rohelise kärbseseene ära ja ei põe kunagi elus enam koroonat, gripp, AIDSI, isegi pea ei valuta enam kunagi

*ärge palun seda tõsise soovitusena võtke, kui veel  elada tahate.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küllap juhus. Arvestades, et raskelt koroona põdejad surevad elundite üles ütlemise tõttu, on arvatavasti patsiendi maksa, neerude ja südame seisund väga oluline kriteerium. Alkohoolikul need asjad ilmselt kuigi korras ei ole, eriti muidugi maks.

Kui alkohol oleks koroonaravim, oleks võsanõiad sellest juba laule loonud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kodutud olla kõik end vabatahtlikult ära vaktsineerinud, ju siis alkohol ikka ei aita viiruse vastu.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea kas on seos, aga tean ka naist, kellel oli covid, aga elukaaslane, kes tarbib palju alkoholi jäi negatiivseks.

Tean ka inimest, 50ndates, joob aastaid igapäevaselt ja paljud teised alkohoolikud käivad külas, aga tundub, et siiani covidit saanud pole.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alkohoolikuks end ei pea, aga võtan ikka hoolega, kui võtan. Sel paeval mil testi tegin ja tulemust ootasin kummutasin omale korraliku koguse valget sisse… Ma nuud ei tea, kas see mind paastistki, aga podesin vaga kergelt. Palavikuta, aga nõrkus oli, kurguvalu, nohu ja kerge köha.  10 paeva hiljem oli test negatiivne ja antikehasid sain 13 300 seega kõvasti. Vaktsineerimata olen ja pisut alla 30. Alkoholiga sõber, aga mitte alkohoolik. Tervis ja organid korras 😀 analuuside põhjal.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tean ka inimest, 50ndates, joob aastaid igapäevaselt ja paljud teised alkohoolikud käivad külas, aga tundub, et siiani covidit saanud pole

Ma tean isegi selliseid inimesi, kes on ka viiekümnendates, paljud teised käivad külas, aga ei joo üldse ja ikka pole covidit saanud.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu ema pole vaxitud. Joob iga õhtu klaasi veini. Võib olla on märkamatult põdenud aga ise ei tea. Käib tööl ja kauplustes. Vanus 68

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Joob iga õhtu klaasi veini.

Igaõhtune klaas veini ei oma kohe kindlasti mingit toimet, alkoholikogus selles klaasis veinis on mingi konkreetse mõju omamiseks marginaalne.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loomulikult joovad alkohoolikud vähemalt 80% puhtusega alkoholi sisse…

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loomulikult joovad alkohoolikud vähemalt 80% puhtusega alkoholi sisse…

Aga on ka suur vahe, kas kangus on 40 v 12.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu ema pole vaxitud. Joob iga õhtu klaasi veini. Võib olla on märkamatult põdenud aga ise ei tea. Käib tööl ja kauplustes. Vanus 68

Ja miks ta ei vaktsineeri, kas tohib küsida? Ma suudan mõista, miks noored ei vaktsineeri, aga miks ei vaktsineeri 60+ inimesed, jääb väga arusaamatuks. Nende puhul ei vaidle ju isegi vaktsineerimisvastased enamasti süsti vajadusele vastu.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja miks ta ei vaktsineeri, kas tohib küsida? Ma suudan mõista, miks noored ei vaktsineeri, aga miks ei vaktsineeri 60+ inimesed, jääb väga arusaamatuks. Nende puhul ei vaidle ju isegi vaktsineerimisvastased enamasti süsti vajadusele vastu.

Sest nad kuulavad antivaxereid. Valivad EKRET jne.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Niimoodi üksiknäidete alusel ei saa statistikat teha. Mina ise ei põdenud, kuigi laps põdes, kuigi ma ei joo. Sarnaseid juhtumeid on veel tutvusringkonast.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sest nad kuulavad antivaxereid. Valivad EKRET jne.

Isegi EKRE ei ütle, et vanad inimesed vaktsineerima ei peaks.

0
-1
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Alkoholism ja koroona