Esileht Ilu ja tervis Alkoholisoov

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Alkoholisoov

Postitas:

Ja olengi alkohoolik vist. Olen kaua võtnud õhtust drinki, kogused hakkasid kasvama, mõtlesin, et lõpetan ja teen elu kainemaks. Olen ennegi selliseid alkoholivabasid perioode teinud ja kunagi pole see probleemne olnud, alati on paari päevaga igasugune mõte alkoholist kadunud. Seekord aga juba teist nädalat on iga õhtu tõsine tegemine, et igasuguseid pähe kargavaid vabandusi peletada ning mitte kätt õhtuse dringi järele sirutada. Võimalik muidugi, et ka taust on veidi erinev, varem pole mu elus nii palju stressi olnud ja nii vähe positiivset. Tundub, nagu õhtune drink oleks ainus võimalik õnnelik hetk mu päevas ning pean sellest loobuma. Olen ka ühe korra vahepeal endale drinki lubanud, nädalavahetusel jõin vahuveini, oli põhjust. Ja tõesti, see oli imehea, tundsin end väga hästi.
On kellelgi sarnast kogemust, kas see õhtune piin läheb üle ka kunagi või ongi nüüd nii, nagu päris alkohoolikud ütlevad, et iga päev, iga tund võitlevad sooviga juua?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.05 23:59; 16.05 09:38; 16.05 18:00; 16.05 20:52; 26.05 21:20; 30.05 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on selliseid tipsutajaid piisavalt hoiatatud, aga milline ärplemine on alati vastuseks tulnud.

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on selliseid tipsutajaid piisavalt hoiatatud, aga milline ärplemine on alat alati vastuseks tulnud.

Ole pai, selgita, kuidas su vastus minu teemaga haakub? Kas ma küsisin, et kas siin on tipsutajaid hoiatatud? Või on sul andmeid, et mina olen siin “ärbelnud”? Ilmselt ei ole. Seega – milleks see vastus?

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.05 23:59; 16.05 09:38; 16.05 18:00; 16.05 20:52; 26.05 21:20; 30.05 10:46;
To report this post you need to login first.

kui juba endale tundub, et liiale läheb, siis teiste meelest ammugi…
Mul pole alkoholiga kunagi probleemi olnud, aga kehakaalu või tervise huvides olen vahel teinud järske loobumisi (küpsised, shokolaad, kohukesed, sai, suhkur) ning usutavasti on põhimõte sama. Alati on nii, et nädal aega on raske, ja seejärel pole nende järgi enam mingit isu.

1. eemalda kodust kõik varud – poodi minekust on palju lihtsam loobuda kui kapi juurde minekust,
2. tekita asendustegevused. Õhtul mine kõndima, trenni, kursusele – mis iganes sobib.
3. Isu puhul asenda: shokolaadi asemel puuviljad, alkoholi asemel valmista mingi põnev a-vaba kokteil.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kellelgi sarnast kogemust, kas see õhtune piin läheb üle ka kunagi või ongi nüüd nii, nagu päris alkohoolikud ütlevad, et iga päev, iga tund võitlevad sooviga juua?

see on rohkem soov naasta harjunud meeldiva tegevuse juurde, mis oli sinu puhkuseks, kui tegelik alkoholivajadus. Trafaretne väljend oleme oma harjumuste orjad polegi nii vale. Sul tuleb asendustegevus otsida ja esialgu vältida neid mille saateks seda drinki võtsid. Kui sa just lihtsalt laua taga ei istunud ja klaasi tühjendanud. Hakka või kappe koristama, asju ümberpaigutama või midagi muud mille käigus see drink rohkem segab kui lõdvestab.

3. Isu puhul asenda: shokolaadi asemel puuviljad, alkoholi asemel valmista mingi põnev a-vaba kokteil.

seda ei soovita, siis jääb ikkagi harjumus kui selline püsima ja võib vaikselt vanadele radadele vajuda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omast käest tean, et iga järgmine “paus” on raskem. Pausini jõuda ka raskem. Mul olid eelmised pausid samuti kergemad, paar päeva ja oligi kõik ok. Nüüd viimane kord, oli ikka juba üsna keeruline. Peavalu, ärevus, närvilisus, keskendumise probleemid, lihaspinged, masendus, väsimus jne jne jne. Nädal läks aega, ennem kui hakkas kergem. Nüüd kohe-kohe on saamas 1 kuu ja viimased 3 päeva tahaks kohe niiiiiiii väga võtta ühe joogi. Seega ma ei tea vastust! Ilmselt tuleb ja läheb, kui suudad vastu panna. Mina püüan meenutada, et tegelikult on ju kõvasti parem ikka hommikuti ärgata ja ka unekvaliteet on parem, vahel aitab, vahel mitte.Kuna ilmad nüüd paremad juba, siis üritan võimalikult hilja koju tulla, siis pole aega genereerida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki aitab ära petta, kui jood näiteks toonikut? See on mõru maitsega ja tekitab sellise tunde, et võtad oma dringi?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

asendustegevuse leidmine on tõesti hea soovitus! Kui mul sugulane suitsetamist maha jättis, siis tema jaoks oli ka raskem loobuda just sellest 5 min pausist, kus ta aja maha võttis, kui et sellest sigaretist. Asendas kohvipausiga ja toimis.
Koristamise soovituses nii kindel pole. See asendustegevus peaks olema midagi sellist, mis annab samaväärse elamuse- mis sind veel lõõgastab? Kuum dush? Trenn?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viivitamistaktika on hea, see toimib mulle hästi – et kui tuleb isu peale, siis mõtlen, et “veel ei võta, natuke hiljem”. Ja nii kogu õhtu. Huvitav on see, et see suur isu on ainult teatud tunnid, algab kuskil 20 ja lõpeb natuke peale 00 (ma hilise eluviisiga). Siis on juba selline tunne, et ah, lähen magama ja polegi täna drinki vaja.
Päris nii ma ei saa, et mul kodus üldse alkoholi ei ole, see teeb mind pigem ärevamaks. Ma olen aru saanud, et parim variant on, et mul on kodus mingi vahuvein, selline asi, millest ei saa võtta “ainult ühte klaasi”, see on omaette takistav tegur. Ja siis on mul kodus veel alati natuke õlut, mõnikord mees tahab – ja minu jaoks on see ka nagu tagala, et noh, kui ikka väga tahan, siis võin ühe õlle võtta. Aga ei võta, lükan kogu aeg edasi. Kui mul kodus üldse alkoholi ei oleks, siis võiks juhtuda, et ma leiaks õhtul põhjuse poodi minna – no leib ju peaaegu otsas. Ja siis ostaks ka alkoholi. Aga kui mul väike alkoholivaru on, siis see on psühholoogiliselt nagu rahustav – et kõik sõltub minu enda tahtmisest.

see on rohkem soov naasta harjunud meeldiva tegevuse juurde, mis oli sinu puhkuseks, kui tegelik alkoholivajadus. Trafaretne väljend oleme oma harjumuste orjad polegi nii vale.

Jah, see on ilmselt õige. Kui ma otseselt alkoholist endast sõltuks, siis oleks vast pohmellid ja peavalud ja võõrutusnähud – aga mul on ainult see tohutu soov. Väga hästi sõnastatud, et alkohol oli mu puhkuseks, just nii see oli.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.05 23:59; 16.05 09:38; 16.05 18:00; 16.05 20:52; 26.05 21:20; 30.05 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja vot nüüd algab see piinlemine, iga asi meenutab võimalust drink võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.05 23:59; 16.05 09:38; 16.05 18:00; 16.05 20:52; 26.05 21:20; 30.05 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja vot nüüd algab see piinlemine, iga asi meenutab võimalust drink võtta.

Selle vastu siiski aitab ainult see, kui kodus pole. Vana alkohoolik teab.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 21:04; 30.05 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koristamise soovituses nii kindel pole. See asendustegevus peaks olema midagi sellist, mis annab samaväärse elamuse- mis sind veel lõõgastab? Kuum dush? Trenn?

No ei ole kõigile trenn tore tegevus lõõgastuseks. Mulle oleks see eriti vastumeelne asi, olen mõned korrad proovinud ja ei ole muutunud. Füüsilist ja sealjuures kasulikku tegevust on muudki millega vormis püsida. Duši all käib vast normaalne inimene niigi igapäevaselt, mida sa seal mitu korda päevas solistad.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas läheb teemaalgataja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, mis soovitan. See on vist naljakas. Võta alkoholi asemel klaas või kaks Gefiluse keefiri. Täitsa töötab. Võib-olla olen mina eriline, kuid ajab asja kenasti ära. Peale seda puudub alko janu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.05 17:34; 26.05 19:14; 26.05 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, mis soovitan. See on vist naljakas. Võta alkoholi asemel klaas või kaks Gefiluse keefiri. Täitsa töötab. Võib-olla olen mina eriline, kuid ajab asja kenasti ära. Peale seda puudub alko janu.

Appike! Kas alko järele saab siis JANU olla? Pigem on soov saada alkoholiga kaasnevat suminat või joovet. Aga et kellelgi on janu või koguni isu alkoholi maitse järele, tundub pentsik. Isegi Lible, kes oli vist vana joodik, ütles, et kui teaks, et purju ei tee, siis ei läheks tilkagi alla.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.05 18:05; 26.05 19:20; 26.05 21:42; 27.05 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, mis soovitan. See on vist naljakas. Võta alkoholi asemel klaas või kaks Gefiluse keefiri. Täitsa töötab. Võib-olla olen mina eriline, kuid ajab asja kenasti ära. Peale seda puudub alko janu.

Appike! Kas alko järele saab siis JANU olla? Pigem on soov saada alkoholiga kaasnevat suminat või joovet. Aga et kellelgi on janu või koguni isu alkoholi maitse järele, tundub pentsik. Isegi Lible, kes oli vist vana joodik, ütles, et kui teaks, et purju ei tee, siis ei läheks tilkagi alla.

Siis on muidugi asi tõsine, kui vajadus ennast purju juua.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.05 17:34; 26.05 19:14; 26.05 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, mis soovitan. See on vist naljakas. Võta alkoholi asemel klaas või kaks Gefiluse keefiri. Täitsa töötab. Võib-olla olen mina eriline, kuid ajab asja kenasti ära. Peale seda puudub alko janu.

Appike! Kas alko järele saab siis JANU olla? Pigem on soov saada alkoholiga kaasnevat suminat või joovet. Aga et kellelgi on janu või koguni isu alkoholi maitse järele, tundub pentsik. Isegi Lible, kes oli vist vana joodik, ütles, et kui teaks, et purju ei tee, siis ei läheks tilkagi alla.

Siis on muidugi asi tõsine, kui vajadus ennast purju juua.

Miks sina siis napsi võtad? Sellepärast, et joogijanu on või?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.05 18:05; 26.05 19:20; 26.05 21:42; 27.05 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sina siis napsi võtad? Sellepärast, et joogijanu on või?

Minule maitseb vein. Kuiv punane on lemmik – tal on kohe hea maitse. Väga kuiv valge meeldib suvel. Ja valge mull, kas prosecco, cava või šampus – super! Palava suveilmaga on õlu äärmiselt maitsev ja joon seda just januks. Paljud kokteilid on väga meeldiva maitsega.
Ja vahest hoidungi alkoholist seepärast, et see tekitab sumina! Kui on stressirikas periood ja ma füüsiliselt ja vaimselt väga väsinud, siis jään väga kiiresti purju ja see pigem ei meeldi. Siis hoidun napsust. Meeldib, aga see lõõgastustunne, pinge kadumine, mis näiteks klaasi veiniga tuleb.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.05 21:16; 27.05 10:08; 28.05 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas läheb teemaalgataja?

Ma ei tea, kuidas läheb. Ikka on keeruline. Nädalas korra luban endale alkoholi, ülejäänud õhtud ikka muudkui tahaks.
Keefir mind küll ei aita. See ei tekita mulle seda õnnetunnet, mida natuke alkoholi suudab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.05 23:59; 16.05 09:38; 16.05 18:00; 16.05 20:52; 26.05 21:20; 30.05 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sina siis napsi võtad? Sellepärast, et joogijanu on või?

Minule maitseb vein. Kuiv punane on lemmik – tal on kohe hea maitse. Väga kuiv valge meeldib suvel. Ja valge mull, kas prosecco, cava või šampus – super! Palava suveilmaga on õlu äärmiselt maitsev ja joon seda just januks. Paljud kokteilid on väga meeldiva maitsega.

Ja vahest hoidungi alkoholist seepärast, et see tekitab sumina! Kui on stressirikas periood ja ma füüsiliselt ja vaimselt väga väsinud, siis jään väga kiiresti purju ja see pigem ei meeldi. Siis hoidun napsust. Meeldib, aga see lõõgastustunne, pinge kadumine, mis näiteks klaasi veiniga tuleb.

Mulle ka meeldib veini maitse just. Valge ja kuiv. Mida hapum seda parem. Aga eks maitse on meeldiv ka just seepärast, et see tekitab sinu kirjeldatid hea tunde.
Mul aga kahjuks on nii, et ma ei oska piirduda vaid ühe klaasiga. Seega ma pigem ei ostagi seda koju.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 21:22; 27.05 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sina siis napsi võtad? Sellepärast, et joogijanu on või?

Minule maitseb vein. Kuiv punane on lemmik – tal on kohe hea maitse. Väga kuiv valge meeldib suvel. Ja valge mull, kas prosecco, cava või šampus – super! Palava suveilmaga on õlu äärmiselt maitsev ja joon seda just januks. Paljud kokteilid on väga meeldiva maitsega.

Ja vahest hoidungi alkoholist seepärast, et see tekitab sumina! Kui on stressirikas periood ja ma füüsiliselt ja vaimselt väga väsinud, siis jään väga kiiresti purju ja see pigem ei meeldi. Siis hoidun napsust. Meeldib, aga see lõõgastustunne, pinge kadumine, mis näiteks klaasi veiniga tuleb.

Kas sina said teemaalgatusest aru nii, et teemaalgataja joob janu pärast? Mida puutub siia see, et sulle meeldib mõnikord MAITSE PÄRAST veini mekkida? Teemaalgataja kirjutab drinkimisest, mis on kujunemas sõltuvuseks. See on ju hoopis midagi muud. On ikka ääretult jabur soovitada veini asemel keefiri juua (nagu keegi eespool). Asi ei ole ju selles, et teemaalgataja on janu või nälg. Ta otsib ju seda “lõõgastust” või suminat, mis alkoga kaasneb. Kuidas seda vajadust saaks katta kaks klaasi keefiri?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.05 18:05; 26.05 19:20; 26.05 21:42; 27.05 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sina siis napsi võtad? Sellepärast, et joogijanu on või?

Minule maitseb vein. Kuiv punane on lemmik – tal on kohe hea maitse. Väga kuiv valge meeldib suvel. Ja valge mull, kas prosecco, cava või šampus – super! Palava suveilmaga on õlu äärmiselt maitsev ja joon seda just januks. Paljud kokteilid on väga meeldiva maitsega.

Ja vahest hoidungi alkoholist seepärast, et see tekitab sumina! Kui on stressirikas periood ja ma füüsiliselt ja vaimselt väga väsinud, siis jään väga kiiresti purju ja see pigem ei meeldi. Siis hoidun napsust. Meeldib, aga see lõõgastustunne, pinge kadumine, mis näiteks klaasi veiniga tuleb.

Kas sina said teemaalgatusest aru nii, et teemaalgataja joob janu pärast? Mida puutub siia see, et sulle meeldib mõnikord MAITSE PÄRAST veini mekkida? Teemaalgataja kirjutab drinkimisest, mis on kujunemas sõltuvuseks. See on ju hoopis midagi muud. On ikka ääretult jabur soovitada veini asemel keefiri juua (nagu keegi eespool). Asi ei ole ju selles, et teemaalgataja on janu või nälg. Ta otsib ju seda “lõõgastust” või suminat, mis alkoga kaasneb. Kuidas seda vajadust saaks katta kaks klaasi keefiri?

Kõht keefiri täis on väga lõõgastav 🙂 try

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.05 17:34; 26.05 19:14; 26.05 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sina said teemaalgatusest aru nii, et teemaalgataja joob janu pärast? Mida puutub siia see, et sulle meeldib mõnikord MAITSE PÄRAST veini mekkida? Teemaalgataja kirjutab drinkimisest, mis on kujunemas sõltuvuseks. See on ju hoopis midagi muud. On ikka ääretult jabur soovitada veini asemel keefiri juua (nagu keegi eespool). Asi ei ole ju selles, et teemaalgataja on janu või nälg. Ta otsib ju seda “lõõgastust” või suminat, mis alkoga kaasneb. Kuidas seda vajadust saaks katta kaks klaasi keefiri?

Rahune maha. Selleks neid tsiteeringuid kasutataksegi, et anda aimu, millisele postitusele või konkreetsele väljendile vastati. Tore, et sa selline teemanats oled ja seepärast annangi soovituse teemaalgatajale ka: tundub, et sul on ikka mingi sõltuvusega tegemist. Kui inglise keeles kodus oled, otsi abi välismaa foorumitest – seal suurem kasutajaskond, kindlasti täpselt sama probleemiga inimesi ka. Teiseks soovitan abi otsida näiteks kognitiiv-käitumuslikelt psühholoogidelt. Sul võiks mingi tugi olla küll.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.05 21:16; 27.05 10:08; 28.05 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sina said teemaalgatusest aru nii, et teemaalgataja joob janu pärast? Mida puutub siia see, et sulle meeldib mõnikord MAITSE PÄRAST veini mekkida? Teemaalgataja kirjutab drinkimisest, mis on kujunemas sõltuvuseks. See on ju hoopis midagi muud. On ikka ääretult jabur soovitada veini asemel keefiri juua (nagu keegi eespool). Asi ei ole ju selles, et teemaalgataja on janu või nälg. Ta otsib ju seda “lõõgastust” või suminat, mis alkoga kaasneb. Kuidas seda vajadust saaks katta kaks klaasi keefiri?

Rahune maha. Selleks neid tsiteeringuid kasutataksegi, et anda aimu, millisele postitusele või konkreetsele väljendile vastati. Tore, et sa selline teemanats oled ja seepärast annangi soovituse teemaalgatajale ka: tundub, et sul on ikka mingi sõltuvusega tegemist. Kui inglise keeles kodus oled, otsi abi välismaa foorumitest – seal suurem kasutajaskond, kindlasti täpselt sama probleemiga inimesi ka. Teiseks soovitan abi otsida näiteks kognitiiv-käitumuslikelt psühholoogidelt. Sul võiks mingi tugi olla küll.

Teemaalgataja kirjutab tõsisest probleemist – tal on tekkimas sõltuvus. Sõltuvus selle järele, miks alkohoolik alkoholi soovib – see on joobeseisundist tekkiv mõnu tunne. Teemaalgatajal ei ole joogijanu, kõht tühi või tungi meeldiva maitseelamuse järele. Aga paar tegelast kukuvad mingist keefiri joomisest või maitseelamusest heietama.

Mina ei ole teemaalgataja. Minul ei ole alkoholiga probleemi. Seega, sinu mõnitav soovitus “minul abi otsida”, ei puutu teemasse.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.05 18:05; 26.05 19:20; 26.05 21:42; 27.05 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen väga pikalt (aastaid) niimoodi vastu pidanud, et joon ainult nädalavahetuse õhtutel (st reede ja/või laup õhtul). kusjuures nädala sees ei teki abosluutselt mõtte raasugi, et teeks dringi, aga kui reede õhtu saabub, siis tekib automaatselt isu alko järele. iga aasta teen veel 2 kuulise pausi, kus abosluutselt ei tarbi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen väga pikalt (aastaid) niimoodi vastu pidanud, et joon ainult nädalavahetuse õhtutel (st reede ja/või laup õhtul). kusjuures nädala sees ei teki abosluutselt mõtte raasugi, et teeks dringi, aga kui reede õhtu saabub, siis tekib automaatselt isu alko järele. iga aasta teen veel 2 kuulise pausi, kus abosluutselt ei tarbi.

Ja kuidas see teadmine teemaalgatajat aitab?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 21:22; 27.05 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi tegevust. Ma otsustasin ka loobuda, sest tekkis tunne, et enam ilma dringita vaba õhtut veera ei oska. Otsisin asendustegevuse. Hakkasin õhtuti raamatukogus käima. Koju jõudsinnii hilja, et enam seda joogi valamise aega polnud. Vaja ju muud kohustused ka täita.
Isu ja harjumus kadus suht kiiresti. Paari kuuga vast. Kindlasti ei ole mul nii, et kui nüüd klaasi võtan, siis kohe igapäev

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin just psühholoogi juures sama probleemiga. Ta ütles, et uued harjumused tekivad 1,5 kuuga, aga konks on selles, et motivatsioon peab vastu keskmiselt 1 kuu. Sellepärast paljudel ei õnnestu harjumusi muuta.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 21:59; 30.05 07:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suitsetamise maha jätsin, siis avastasin, et kõige raskem on leida kätele tööd. Ei olnudki need võõrutusnähud vms, vaid see, et suitsetamine oli tegevus. See oli siis, kui suitsetati igal pool. Läksin kohikusse, võtsin kohvi ja hakkasin kotist suitsu otsima. Imelik oli vaid kohvi lürpida. Aga siis minimaliseerisin neid kohti ja käimisi, kus oli kombeks suits ette panna (ma ei suitsetanud kunagi kodus, tööl ega autos).
Alkoholi tarvitan mitte sumina ega seltskonna pärast, vaid minule meeldib juua head vahuveini või siis dzinn-toonikut just maitse pärast, oluline on et oleks hea drinni tuntav maitse. Kuna üksi pudelit vahuveini ära ei joo ja alailma läheb meelest tooniku ostmine – siis kodus niisama ei joogi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole teemaalgataja. Minul ei ole alkoholiga probleemi. Seega, sinu mõnitav soovitus “minul abi otsida”, ei puutu teemasse.

Palun vabandust, et sa mu postitusest pidevalt leiad ründeid enda vastu. Loe uuesti. Rahulikult. Andsingi soovituse teemaalgatajale (kirjutasin selle sõna täitsa välja), et otsigu professionaalset abi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.05 21:16; 27.05 10:08; 28.05 13:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Ilu ja tervis Alkoholisoov

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.