Esileht Ilu ja tervis Alkoholisoov

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Alkoholisoov

Postitas:

Minul on see õhtune dringi tegemine puhas harjumus. Ma võin klaasi valada ükskõik mida. Näiteks rabarberi limonaadi. Ja siis joon seda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu psühholoog ütles, et alkoholijoomise mahajätnud inimestel on ka veel see probleem, et suurte pingutustega saad siis alkoholijoomisest lahti, aga varsti hakkad vaatama, et mis sellest siis õieti paremaks läks. Mitte midagi, aga üks hea asi jääb elus vähemaks. Et ootused on alguses suured, et küll siis võtan kaalust maha, muudan elu, aga alkoholi mahajätmine iseenesest selliseid asju ei muuda. Kes pole oma eluga rahul, on mõni tõsine probleem, pole endaga rahul vms, siis tuleb sellele täitsa kaine peaga otsa vaadata ja mõnele pole see jõukohane. Sellepärast soovitaski alati alkoholist loobumisel ka psühholoogi juures käia, et asi õnnestuks. Mul ongi praegu täpselt see periood käes, et vaatan, et ok, ei joo siis enam, aga mis muutus paremaks? Mitte midagi, hullem tundub elu.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 21:59; 30.05 07:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu psühholoog ütles, et alkoholijoomise mahajätnud inimestel on ka veel see probleem, et suurte pingutustega saad siis alkoholijoomisest lahti, aga varsti hakkad vaatama, et mis sellest siis õieti paremaks läks.

Täpselt. Ongi selline tunne, et enne oli vähemalt see joomise ja söömise rõõm (need kaks on minul üks tervik – õhtuse napsi kõrvale tekkis alati vajadus midagi head näksida ja nii tuli ka kehakaalu juurde).
Ainus hea asi, mis tipsutamisest loobudes on – pead iseeendast veidi enam lugu, no et suudad ju küll, tubli. Kõik muu aga … ma ei tea. Psühholoogid on ka nii kallid, mul üks pereliige nagunii käib kogu aeg seal, kuidagi ei raatsi iseenda eest ka veel sama summat välja andma hakata, pealegi veel justkui mitte millegi eest, ma ei kujuta hästi ette, kuidas psühholoog mind aidata saaks. Ma ju ikka ise pean suutma oma mõtlemist muuta.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.05 23:59; 16.05 09:38; 16.05 18:00; 16.05 20:52; 26.05 21:20; 30.05 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu psühholoog ütles, et alkoholijoomise mahajätnud inimestel on ka veel see probleem, et suurte pingutustega saad siis alkoholijoomisest lahti, aga varsti hakkad vaatama, et mis sellest siis õieti paremaks läks. Mitte midagi, aga üks hea asi jääb elus vähemaks. Et ootused on alguses suured, et küll siis võtan kaalust maha, muudan elu, aga alkoholi mahajätmine iseenesest selliseid asju ei muuda. Kes pole oma eluga rahul, on mõni tõsine probleem, pole endaga rahul vms, siis tuleb sellele täitsa kaine peaga otsa vaadata ja mõnele pole see jõukohane. Sellepärast soovitaski alati alkoholist loobumisel ka psühholoogi juures käia, et asi õnnestuks. Mul ongi praegu täpselt see periood käes, et vaatan, et ok, ei joo siis enam, aga mis muutus paremaks? Mitte midagi, hullem tundub elu.

Mul täpselt sama teema! Kui iga päev veini luristasin, suutsin ebameeldivuste peale käega lüüa, nüüd elan iga asja üle, võtan südamesse ja olen pidevas stressis. Ja ei imesta enam, et inimesed ohtralt AD-sid tarbivad. Uskumatu, aga nii on.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 21:04; 30.05 12:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Ilu ja tervis Alkoholisoov

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.