Esileht Ilu ja tervis Alkoholist loobumine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 266 )

Teema: Alkoholist loobumine

Postitas:
Kägu

Tere!

Mina nt. teemat lugema sattununa imestan, et seda niivõrd negatiivselt mõtleva inimese postitust kiidetakse. !? Mis mõttes nagu? Paluksin selgitust.

Ei ole süü ainult alkoholil. Inimese mõttemaailma silmas pidades. Ikka muud sündmused mängivad samuti rolli. Seda peamist. Kuidas keegi elu suhtes meelestatud on.

Mina sattusin sellesse ringi väga toredat ja luksulikku elu elades. Millestki polnud puudust.

Liigagi ette ja taha tehti kõik ära- tekkis igavus… Tulid napsud.

Aga siplesin välja sellest õudusest!

Kui mõtled sõnale : TERVIS. Kõige tähtsam! Tahaks ju ikka olla terve, ilus ja heas vormis.

Seda ma täna olengi. Tänu suurimale elumuutusele oma elus! Ei alkoholile!

+3
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

i ole süü ainult alkoholil. Inimese mõttemaailma silmas pidades. Ikka muud sündmused mängivad samuti rolli. Seda peamist. Kuidas keegi elu suhtes meelestatud on.

Paljudel alkoholi küüsi sattunud inimestel ongi elus olnud palju halbu sündmusi võ mingi trauma, mis masendavad. Alkohol võimendab kõike seda. Ega selliseid väga ei tea tõesti, kes on väga õnnelikud ja rõõmsameelsed, elus edukad ja tublid, stressivabad, aga need inimesed hakkaks millegipärast jooma. Kurvameelsemad ja tundlikumad on tõesti rohkem ohustatud. Seega üldse ei saa aru, mida sa peale enda kiitmise öelda soovisid.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina nt. teemat lugema sattununa imestan, et seda niivõrd negatiivselt mõtleva inimese postitust kiidetakse. !? Mis mõttes nagu? Paluksin selgitust.

Äkki aitab sul selgust saada tõsiasi, et sinu postitust laidetakse? Ennustan ikka oma 10 miinust, äkki rohkemgi. Mõtle ise, miks.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina nt. teemat lugema sattununa imestan, et seda niivõrd negatiivselt mõtleva inimese postitust kiidetakse. !? Mis mõttes nagu? Paluksin selgitust.

Äkki aitab sul selgust saada tõsiasi, et sinu postitust laidetakse? Ennustan ikka oma 10 miinust, äkki rohkemgi. Mõtle ise, miks.

Olgu, vabandan. Imestan ka miinuste üle (olin aus), sest see elu hävitav periood oli JUBE…

Mis paremaks muutus, võin ka hiljem kirja paana.. kui juba teemasse sisenesin.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina nt. teemat lugema sattununa imestan, et seda niivõrd negatiivselt mõtleva inimese postitust kiidetakse. !? Mis mõttes nagu? Paluksin selgitust.

Äkki aitab sul selgust saada tõsiasi, et sinu postitust laidetakse? Ennustan ikka oma 10 miinust, äkki rohkemgi. Mõtle ise, miks.

Ennusta aga!

Ei kõnele just empaatilisest inimesest…

Karma on ka olema, kas tead? Kui tahaksin samaga vastata. Aga ei taha. Soovin head!

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kõnele just empaatilisest inimesest…

See on päris naljakas, et sina räägid empaatiast. Sul endal puudub see ju täielikult.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kõnele just empaatilisest inimesest…

See on päris naljakas, et sina räägid empaatiast. Sul endal puudub see ju täielikult.

Ajad segamini mõisted niisama vingumise ja empaatia. Siin on vaks vahet.

Sa tark naine, saad aru küll, kui tahad (mitte kembelda).

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ma täna olengi. Tänu suurimale elumuutusele oma elus! Ei alkoholile!

Okei, kahju sinust. Mina elan oma toredat ja luksuslikku elu lubades endale alkoholi siis kui soovin. Otseloomulikult mitte iga päev. Elu on lill!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Preilid/prouad keema aetud?
Eks arusaadav… õhtune napsuaeg ju… Must huumor!

Ei saa ju morjenduda napsumeelsed või depressioonis miinustajad inimesed.. mind.

Te sellega pigem oma negatiivsust näitate elu suhtes. Minul pole sellega midagi pistmist.

Omasugused tunneksin kohe ära. Rõõmsameelsed, täna, kes on pahega 1:0 teinud. Nad on elus ja uut elutahet täis. Hädaldamisest  on asi kaugel. See ongi samm tervenemise suunal.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ma täna olengi. Tänu suurimale elumuutusele oma elus! Ei alkoholile!

Okei, kahju sinust. Mina elan oma toredat ja luksuslikku elu lubades endale alkoholi siis kui soovin. Otseloomulikult mitte iga päev. Elu on lill!

Ei pea kahju olema. Mul on kõik hästi.

Sina pead alkoholi tarbima hea enesetunde saavutamiseks? Mina ei pea. Enam.

Seega… Kommentaarid on üleliigsed.

Purjus inimene on inetu niikuinii. Olgu ta mees v naine. Vaata talle näkku!

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa hästi aru, mille üle vaidlus käib. Igasuguseid inimesi on ju:

– mõnel on läinud elus hästi, mõnel halvasti

– mõni on pessimistliku meelelaadiga, mõni optimistlikuga

– mõni satub kergesti sõltuvusse, alkoholist või millest iganes, mõni mitte

– mõni saab aru, et teised inimesed on teistsugused, mõnel on sellega raskusi.

Mina näiteks olen terve elu pigem pessimismile kaldunud, kuigi mingi ajani oli elu objektiivselt võttes päris tore (või siis lill, nagu te siin armastate öelda). Aga lillede ilu on teadagi ajutine ja viimased 5 aastat on igasuguseid karme sündmusi järjest olnud ning praeguseks tunnen ennast umbes nagu teemaalgataja: ma ei kujuta ette, et midagi siin elus võiks veel tore tunduda või huvi pakkuda, kõik on tüütu ja nõme.  Alkohol mind rõõmsamaks ei tee, seega see pole mind kunagi eriti huvitanud, sport ka mitte. Nii et polegi midagi teha, kui nüüd on nii, siis nii ongi.

 

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea kahju olema. Mul on kõik hästi. Sina pead alkoholi tarbima hea enesetunde saavutamiseks? Mina ei pea. Enam. Seega… Kommentaarid on üleliigsed. Purjus inimene on inetu niikuinii. Olgu ta mees v naine. Vaata talle näkku!

Sa ei pea isegi jooma, et segast juttu suust välja ajada…Ained?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea kahju olema. Mul on kõik hästi. Sina pead alkoholi tarbima hea enesetunde saavutamiseks? Mina ei pea. Enam. Seega… Kommentaarid on üleliigsed. Purjus inimene on inetu niikuinii. Olgu ta mees v naine. Vaata talle näkku!

Sa ei pea isegi jooma, et segast juttu suust välja ajada…Ained?

Puhas vesi. Proovi ka, vahelduseks muule kraamile 😉

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea kahju olema. Mul on kõik hästi. Sina pead alkoholi tarbima hea enesetunde saavutamiseks? Mina ei pea. Enam. Seega… Kommentaarid on üleliigsed. Purjus inimene on inetu niikuinii. Olgu ta mees v naine. Vaata talle näkku!

Sa ei pea isegi jooma, et segast juttu suust välja ajada…Ained?

Kas võib olla nii, et sa pole oma segasest olukorrast veel väljapääsu leidnud?

Et selline imelik ennustus teiste suunal..?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Purjus inimene on inetu niikuinii. Olgu ta mees v naine. Vaata talle näkku!

Empaatiavõimetu inimene on ka inetu, äärmiselt eemaletõukav. Eriti veel kui talle väga suurustamine ja eneseupitamine meeldib, nagu sulle.

Selles sinu väites, et sul kõik hästi on, julgen ka kahelda. Õnnelik inimene ei tunne vajadust õnnetute üle irvitada.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et Siiri ise on tulnud siia meile jumalikku tõde kuulutama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Purjus inimene on inetu niikuinii. Olgu ta mees v naine. Vaata talle näkku!

Empaatiavõimetu inimene on ka inetu, äärmiselt eemaletõukav. Eriti veel kui talle väga suurustamine ja eneseupitamine meeldib, nagu sulle.

Selles sinu väites, et sul kõik hästi on, julgen ka kahelda. Õnnelik inimene ei tunne vajadust õnnetute üle irvitada.

Igati nõus kommentaariga. Tekkis halb tunne seda lugedes (iseenda suhtes) Kuigi see polnud nii mõeldud. Ei irvitanud kellegi üle.

Olen ise täiesti põhjas ära käinud “tänu” alkoholile. nutt tuleb peale, kuigi ise normaalsest perest pärit, haritud jne.

Seega pigem just läks hinge ja ma ei suuda mõista, kuidas inimene ei tunne rõõmu sellest kõige suuremast võidust! Ta pole enam ori alkoholile!!!

Hommikud on rõõmsad, päevad täis toimetusi; õhtul sport ja/või film… mis muidu kulus netis passilmsele ja lolli loba ajamisele svipsispäi.

 

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et Siiri ise on tulnud siia meile jumalikku tõde kuulutama.

Sa oled tore 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hommikud on rõõmsad, päevad täis toimetusi; õhtul sport ja/või film… mis muidu kulus netis passilmsele ja lolli loba ajamisele svipsispäi.

Saad aru, tal ei ole hommikud rõõmsad ja päevad tegusad. Selles probleem ongi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hommikud on rõõmsad, päevad täis toimetusi; õhtul sport ja/või film… mis muidu kulus netis passilmsele ja lolli loba ajamisele svipsispäi.

Saad aru, tal ei ole hommikud rõõmsad ja päevad tegusad. Selles probleem ongi.

Kulla inimene! Tundud ärritunud olevat… :S Ärka Sina vähemalt hommikul rõõmsalt.

Hääd unefilmi!

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jätsin 5 aastat tagasi maha, sest igal hommikul juba oli väga paha olla. Lõunaks läks üle ja õhtul hakkasin uuesti trimpama. Paremaks on läinud see, et nüüd on juba hommikul hea olla, aga stressi ja muretsemist on kordades juurde tulnud küll. Nagu ei saagi enam välja nendest mustadest mõtetest, varem jõid oma klaasi veini ära ja natukeseks ajaks oli kõik ükskõik. Nüüd nagu ei tunne ühegi asja üle rõõmu. Ei tea, kas alkoholi edasi tarbides oleks teisiti olnud või on see ealine iseärasus. Igatahes tervis mul enam poleks joomisele kaua vastu pidanud. Ei tea, kaua ta pidevale melanhooliale vastu peab.

Palju sa igapäevaselt jõid siis, et arvad, et tervis poleks enam vastu pidanud? Millest aru said, et tervis kipub üles ütlema?

Ma otsin märke enda juures, samas paadis…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin perekooli foorumis on aastast aastasse üks ja seesama muster: ei psühhiaatrile,ei antidepressandile,jah ilukirurgile, jah silikoontissidele,jah tupeplastikale.Selles mõttes nagu käed vajuvad jõuetult rüppe.Inimene saaks ju kõikidele probleemidele lahenduse kui läheks psühhiaatri juurde.Aga paraku seda arsti kardetakse nagu tuld.Ennem olgu keerukas lõikus ja piinlemine depressioonis aga vot psühhiaatri juurde küll ei lähe.

Mida sa kired ja süudistad, kui ise sittagi ei tea? Mina käisin enne psühhiaatri juures, kui üldse millegi muuga alustasin. Viis aastat tagasi. Just psühhiaatri poolt maaratud AD-d, 6 erinev hetkel, miski ei aita.

Lahjat alkoholi trimpan iga päev.

Ilukirurgiat või kunsttisse pole kunagi vajanud ega tahtnud. Rahamuresid pole.

Ja enesetunne on kehv, rõõmu pole, vegeteerin.

Et siis millistele probleemidele psühhiaatri kulastamine juba viimased 5 aastat on lahenduse toonud? Mitte ühelegi.

Eesti tipptegija, eravastuvotud a 120.- kord, sest Haigekassa raha eest ju psühhiaatrile ei saagi.

Et kui sa nii tark oled, soovita, mis teha.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just psühhiaatri poolt maaratud AD-d, 6 erinev hetkel, miski ei aita.

Kuidas sa sellises olukorras oled suutnud ennast viia staadiumisse, et rahamuresid pole? Toimiv alkohoolik?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://tervis.postimees.ee/6768735/teaduse-abil-on-saanud-selgeks-miks-langetakse-viinakuradi-kuusi

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on selline naljakas asi, et kuigi ma muidu ei joo üldse (täielik 0), siis AD võtmise ajal see joomise isu tuleb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et Siiri ise on tulnud siia meile jumalikku tõde kuulutama.

Mul tuli ka selle inimese kirjutisi lugedes Siiri Sõnajalg silmade ette: jutt kohutavalt segane, võltspositivism, elu on lill, elan luksuses, mina üldse ei joo, aga siis käib purjus peaga poest veini varastamas. kurb.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sa sellises olukorras oled suutnud ennast viia staadiumisse, et rahamuresid pole? Toimiv alkohoolik?

Mis seal siis imelikku on. Ega kõik alkohoolikud pole mingid kraavis vedelevad ja poe taga lällavad inimesed, kes ei suuda tööl käia ega midagi teha. Mina olen samuti kogu aeg tööl käinud, teenin hästi, samamoodi olen käinud aastaid psühhiaatrite ja terapeutide juures, millest pole mitte midagi kasu olnud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sa sellises olukorras oled suutnud ennast viia staadiumisse, et rahamuresid pole? Toimiv alkohoolik?

Mis seal siis imelikku on. Ega kõik alkohoolikud pole mingid kraavis vedelevad ja poe taga lällavad inimesed, kes ei suuda tööl käia ega midagi teha. Mina olen samuti kogu aeg tööl käinud, teenin hästi, samamoodi olen käinud aastaid psühhiaatrite ja terapeutide juures, millest pole mitte midagi kasu olnud.

Miks ei võiks edasi juua, kui toimitakse?

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ei võiks edasi juua, kui toimitakse?

1) Sest ei taha; 2) Sest tervis ütleb üles; 3) Sest ühel hetkel enam ei toimi

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ei võiks edasi juua, kui toimitakse?

1) Sest ei taha; 2) Sest tervis ütleb üles; 3) Sest ühel hetkel enam ei toimi

Üksi neist plussidest ei ole kaalukas, sest juuakse. Kaasatud on arstid ja terapeudid. Juhul, kui ei taha, tervis ütlebüles ja hirm tuleviku ees ei pane loobuma, ei pane vana kurat ise. Mitte keegi teine ei lõpeta alkohooliku eest joomist.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 266 )


Esileht Ilu ja tervis Alkoholist loobumine