Esileht Ilu ja tervis Alkoholist loobumine

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 266 )

Teema: Alkoholist loobumine

Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et Siiri ise on tulnud siia meile jumalikku tõde kuulutama.

Mul tuli ka selle inimese kirjutisi lugedes Siiri Sõnajalg silmade ette: jutt kohutavalt segane, võltspositivism, elu on lill, elan luksuses, mina üldse ei joo, aga siis käib purjus peaga poest veini varastamas. kurb.

“Elu on lill” kostis siiski keegi teine.

Ei ole ma naissõnajalg. Poest pole ka kunagi midagi varastanud.

Elu on aga hoidnud ja hellitanud mind küll…ei teagi, kuidas nii. Kuigi ise paras frukt olnud.

Kurb oli elu alkoholivangis olles, enam pole elus kurba midagi. Vastupidi!

Ma ise välist abi ei kasutanud. Omal tahtejõul tegin elus muutuse. Ja heast elust sai veelgi parem elu. Tuli üks võrratu mees mu ellu…kellega kõiki rõõme ja tegemisi jagada.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sa sellises olukorras oled suutnud ennast viia staadiumisse, et rahamuresid pole? Toimiv alkohoolik?

Mis seal siis imelikku on. Ega kõik alkohoolikud pole mingid kraavis vedelevad ja poe taga lällavad inimesed, kes ei suuda tööl käia ega midagi teha. Mina olen samuti kogu aeg tööl käinud, teenin hästi, samamoodi olen käinud aastaid psühhiaatrite ja terapeutide juures, millest pole mitte midagi kasu olnud.

Ainuüksi siin on plussid mitteloobumiseks: suudetakse käia tööl, suudetakse midagi teha, teenitakse hästi.

Miinus, mis takistab lisaks plussidele: aastaid paugutatud arstide ja terapeutide uksi, kasutult.

Tegelik miinus: oletatavad tuleviku terviseprobleemid koos toimimatusega.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et Siiri ise on tulnud siia meile jumalikku tõde kuulutama.

Mul tuli ka selle inimese kirjutisi lugedes Siiri Sõnajalg silmade ette: jutt kohutavalt segane, võltspositivism, elu on lill, elan luksuses, mina üldse ei joo, aga siis käib purjus peaga poest veini varastamas. kurb.

“Elu on lill” kostis siiski keegi teine.

Ei ole ma naissõnajalg. Poest pole ka kunagi midagi varastanud.

Elu on aga hoidnud ja hellitanud mind küll…ei teagi, kuidas nii. Kuigi ise paras frukt olnud.

Kurb oli elu alkoholivangis olles, enam pole elus kurba midagi. Vastupidi!

Ma ise välist abi ei kasutanud. Omal tahtejõul tegin elus muutuse. Ja heast elust sai veelgi parem elu. Tuli üks võrratu mees mu ellu…kellega kõiki rõõme ja tegemisi jagada.

Tundub, et meeldib hirmsasti endast rääkida ja ennast kiita. Äkki teed oma teema.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elu riigis on nii pekkis, et pooled on funktsioneerivad alkaššid, kes tegelikult enam nii hästi ei funka. Kontoris on juhtkond umbes pooleks, kes joob ja kes teeb meeletult sporti.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkisin teemasse. Olen samuti alkoholiga pahuksis olnud.

Mis sind täpsemalt häiris? Et on võimalus ka iseseisvalt selle jamaga lõpparve teha?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et Siiri ise on tulnud siia meile jumalikku tõde kuulutama.

Mul tuli ka selle inimese kirjutisi lugedes Siiri Sõnajalg silmade ette: jutt kohutavalt segane, võltspositivism, elu on lill, elan luksuses, mina üldse ei joo, aga siis käib purjus peaga poest veini varastamas. kurb.

“Elu on lill” kostis siiski keegi teine.

Ei ole ma naissõnajalg. Poest pole ka kunagi midagi varastanud.

Elu on aga hoidnud ja hellitanud mind küll…ei teagi, kuidas nii. Kuigi ise paras frukt olnud.

Kurb oli elu alkoholivangis olles, enam pole elus kurba midagi. Vastupidi!

Ma ise välist abi ei kasutanud. Omal tahtejõul tegin elus muutuse. Ja heast elust sai veelgi parem elu. Tuli üks võrratu mees mu ellu…kellega kõiki rõõme ja tegemisi jagada.

Tundub, et meeldib hirmsasti endast rääkida ja ennast kiita. Äkki teed oma teema.

Ta plussid ületasud miinused ja võttis end kätte, kokku. Nagu neidis, kes pulmadeks soovis kaalu kaotada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sind täpsemalt häiris? Et on võimalus ka iseseisvalt selle jamaga lõpparve teha?

Kuidas sa siis iseseisvalt tegid, kui vajasid selleks meest oma ellu. Ja teemaalgataja ju räägib muust, et lõppu teha oli kerge, aga ta pole rõõmus. Sina oled rõõmus, see sinu jaoks ei ole probleem, seega sa ei räägi väga teemasse.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele: kas sa tunned end sellise ilkujana hästi?

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele: kas sa tunned end sellise ilkujana hästi?

Huvitav, et sa aru ei saa, et oled ise empaatiavõimetu ilkuja, kes soovib ainult ennast upitada ja teisi maha teha, et miks need ei ole rõõmsad ja positiivsed, sest sina ju oled. Inimesed ei ole ühesugused.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele: kas sa tunned end sellise ilkujana hästi?

Ta on see koolkond, kes arvab, et välist motivatsiooni pole olemas.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele: kas sa tunned end sellise ilkujana hästi?

Huvitav, et sa aru ei saa, et oled ise empaatiavõimetu ilkuja, kes soovib ainult ennast upitada ja teisi maha teha, et miks need ei ole rõõmsad ja positiivsed, sest sina ju oled. Inimesed ei ole ühesugused.

Ei pea olema rõõmus, et olla viisakas. Isegi alkohoolikud toimivad ja sina nüüd ei oska.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sind täpsemalt häiris? Et on võimalus ka iseseisvalt selle jamaga lõpparve teha?

Kuidas sa siis iseseisvalt tegid, kui vajasid selleks meest oma ellu. Ja teemaalgataja ju räägib muust, et lõppu teha oli kerge, aga ta pole rõõmus. Sina oled rõõmus, see sinu jaoks ei ole probleem, seega sa ei räägi väga teemasse.

Ei vajanud ma meest oma ellu. Mees tuli alles siis, kui olin oma elu korda saanud ja õnnelik ka iseseisvalt. Tema tõi rõõmu juurde koostegemistega.

See oli lihtsalt minu näide. No ma ei tea. Juba toast õue astudes kõik lõhnab! Linnud laulavad! Õhk on nii mõnusalt värske. Väike hommikusport. Kuidas saab mitte rõõmus olla seda kõike kogedes ja tunnetades?

See on ikkagi teadlik valik. Enda mõtetes kinni. Kas oled positiivne või negatiivne inimene. Ilmneb ju siinses teemaski selgelt.. Ma ei ärritu negatiivsete inimeste peale juba ammu, pigem imestan.. ja tunnen kaasa.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele: kas sa tunned end sellise ilkujana hästi?

Ta on see koolkond, kes arvab, et välist motivatsiooni pole olemas.

Üks normaalne inimene ka siia teemasse eksinud. Rõõm 🙂

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks normaalne inimene ka siia teemasse eksinud. Rõõm

Ole pai, mine siit ebanormaalsete hulgast juba minema, saaks asjast edasi rääkida, mitte kuulata sinu regivärsse sellest, kuidas sina kõik korda said ja oled rõõmus.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks normaalne inimene ka siia teemasse eksinud. Rõõm

Ole pai, mine siit ebanormaalsete hulgast juba minema, saaks asjast edasi rääkida, mitte kuulata sinu regivärsse sellest, kuidas sina kõik korda said ja oled rõõmus.

Hästi.

Kainet ja ilusat suve teile!

Ning sisukaid vestlusi.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hästi. Kainet ja ilusat suve teile! Ning sisukaid vestlusi.

Tänan! Sulle ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärajoonud depressiivsed joodiknaised kähmlemas.

Kes siin kenasid soove miinustavad, neil ilmselgelt ei tule ei kaine ega ka tore suvi…

Ratsutavad edasi oma alkovineses mullis. Kui kaua? Varsti on finito (@ tervis).

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärajoonud depressiivsed joodiknaised kähmlemas.
Kes siin kenasid soove miinustavad, neil ilmselgelt ei tule ei kaine ega ka tore suvi…
Ratsutavad edasi oma alkovineses mullis. Kui kaua? Varsti on finito (@ tervis).

Pidid ju ära minema.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärajoonud depressiivsed joodiknaised kähmlemas.

Kes siin kenasid soove miinustavad, neil ilmselgelt ei tule ei kaine ega ka tore suvi…

Ratsutavad edasi oma alkovineses mullis. Kui kaua? Varsti on finito (@ tervis).

Pidid ju ära minema.

?

alles tulin teemat lugema. suht masendav.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli lihtsalt minu näide. No ma ei tea. Juba toast õue astudes kõik lõhnab! Linnud laulavad! Õhk on nii mõnusalt värske. Väike hommikusport. Kuidas saab mitte rõõmus olla seda kõike kogedes ja tunnetades? See on ikkagi teadlik valik. Enda mõtetes kinni. Kas oled positiivne või negatiivne inimene.

Oled ju empaatiavõimetu inimene. Kui inimene on depressioonis (joomine ei puutu isegi praegu üldse asjasse), siis talle ei tundu, et elu on ilus ja teda ei rõõmusta, et linnud laulavad, tal on sellest ükskõik. Ja siis tuleb inimene, kes räägib, aga miks sa ei rõõmusta, miks sa oled negatiivne inimene, miks sa vingud. Miks sa lamad voodis ja nutad, võta ennast kätte, mine välja jalutama ja ole õnnelik. Näed kui tubli olen mina, sest mina olen nii rõõmsameelne ja õnnelik, miks sina ei ole.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

alles tulin teemat lugema. suht masendav.

Oled väga tähelepanelik. Tõesti, depressioonis olla ongi masendav.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elu on aga hoidnud ja hellitanud mind küll…ei teagi, kuidas nii. Kuigi ise paras frukt olnud. Kurb oli elu alkoholivangis olles, enam pole elus kurba midagi. Vastupidi! Ma ise välist abi ei kasutanud. Omal tahtejõul tegin elus muutuse. Ja heast elust sai veelgi parem elu. Tuli üks võrratu mees mu ellu…kellega kõiki rõõme ja tegemisi jagada.

Aa, see rikas mees jättis su joomise pärast maha? Ja siis alustasid tavalist elu tavalise mehega nagu keskmine eestlane?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli lihtsalt minu näide. No ma ei tea. Juba toast õue astudes kõik lõhnab! Linnud laulavad! Õhk on nii mõnusalt värske. Väike hommikusport. Kuidas saab mitte rõõmus olla seda kõike kogedes ja tunnetades? See on ikkagi teadlik valik. Enda mõtetes kinni. Kas oled positiivne või negatiivne inimene.

Ja siis tuleb inimene, kes räägib, aga miks sa ei rõõmusta, miks sa oled negatiivne inimene, miks sa vingud. Miks sa lamad voodis ja nutad, võta ennast kätte, mine välja jalutama ja ole õnnelik.

Aga tulebki seda ju teha! Lähedki kasvõi  nuttes jalutama ja peagi märkad, et hakkab palju parem. Mõne aja möödudes nutad juba heaolutundest ja võidurõõmust iseenda üle!

Kes see teine ikka sinu eest selle esimese sammu astub, kui sa ise seda ei tee? On ju ütluski selline, et “igaüks on ise oma õnne sepp”. Ei tule keegi su eest su elu elama. Ise teed ja toimetad oma elu endale meelepäraseks.

Jube lihtne on kodus halada ja vinguda. Täiskasvanud inimene, saad ju ise ka aru, et see on hale.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga tulebki seda ju teha! Lähedki kasvõi nuttes jalutama ja peagi märkad, et hakkab palju parem.

Mina teemaalgatajana ütlen, et ei hakka parem. Käingi igal pool, reisin, käin tööl, ei vingu, ei istu kodus, ei nuta. Mul on sinu üle väga hea meel, et sa isegi ei taju, mida mina tunnen. Elangi tavapärast elu, täna õhtulgi on pidu, lähen sinna ja teesklen rõõmsat tuju, aga ma ei ole rõõmus. Kui sinu arvates on nii, et muudkui lähed ja hakkad rõõmsaks, siis see võib sulle tulla üllatusena, siis kõigi puhul see nii ei ole. Nad võivad teeselda rõõmsat meelt ja teha kõike seda, mida kõik teisedki teevad, aga rõõmsamaks see neid ei tee.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teemaalgatajana ütlen, et ei hakka parem. Käingi igal pool, reisin, käin tööl, ei vingu, ei istu kodus, ei nuta. Mul on sinu üle väga hea meel, et sa isegi ei taju, mida mina tunnen. Elangi tavapärast elu, täna õhtulgi on pidu, lähen sinna ja teesklen rõõmsat tuju, aga ma ei ole rõõmus. Kui sinu arvates on nii, et muudkui lähed ja hakkad rõõmsaks, siis see võib sulle tulla üllatusena, siis kõigi puhul see nii ei ole. Nad võivad teeselda rõõmsat meelt ja teha kõike seda, mida kõik teisedki teevad, aga rõõmsamaks see neid ei tee.

Mis põhjusel sa just lõpparve alkoholiga tegid? Kas kord-paar nädalas tarvitamine ei tule kõne alla?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis põhjusel sa just lõpparve alkoholiga tegid? Kas kord-paar nädalas tarvitamine ei tule kõne alla?

See on libe tee. Sõltuma jääjad oskavad hästi vabandusi leida ja kui pole väga ranget reeglit, siis painduvad need reeglid õigepea nii, et ei saa ise arugi. Mina suutsin takti pidada nii, et lubasin endale iga 7 päeva tagant alkoholi. Samas siis tekkis tobe olukord, kus nagu pidid jooma, kuigi tegelikult ei tahtnudki – ja 2 päeva varem igatsesid ühte klaasi veini mis kole. No ja siis õige pea see nii läkski, et lõdvendasin reegleid – et 7 päeva jooksul üks kord. Nii oli aga keeruline arvet pidada ja enda vastu range olla. Ja üsna varsti jõin (no “jõin” on räme sõna, nagu oleks maani täis võtnud end) juba 2 korda nädalas ja siis 3 jne.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on libe tee. Sõltuma jääjad oskavad hästi vabandusi leida ja kui pole väga ranget reeglit, siis painduvad need reeglid õigepea nii, et ei saa ise arugi. Mina suutsin takti pidada nii, et lubasin endale iga 7 päeva tagant alkoholi. Samas siis tekkis tobe olukord, kus nagu pidid jooma, kuigi tegelikult ei tahtnudki – ja 2 päeva varem igatsesid ühte klaasi veini mis kole. No ja siis õige pea see nii läkski, et lõdvendasin reegleid – et 7 päeva jooksul üks kord. Nii oli aga keeruline arvet pidada ja enda vastu range olla. Ja üsna varsti jõin (no “jõin” on räme sõna, nagu oleks maani täis võtnud end) juba 2 korda nädalas ja siis 3 jne.

Ma olen leidnud lahenduse, kui soovin juua ka nädala keskel-ehket pean hommikul rooli minema-siis joon vahemikus 16.30-20.00. Siis magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga tulebki seda ju teha! Lähedki kasvõi nuttes jalutama ja peagi märkad, et hakkab palju parem.

Mina teemaalgatajana ütlen, et ei hakka parem. Käingi igal pool, reisin, käin tööl, ei vingu, ei istu kodus, ei nuta. Mul on sinu üle väga hea meel, et sa isegi ei taju, mida mina tunnen. Elangi tavapärast elu, täna õhtulgi on pidu, lähen sinna ja teesklen rõõmsat tuju, aga ma ei ole rõõmus. Kui sinu arvates on nii, et muudkui lähed ja hakkad rõõmsaks, siis see võib sulle tulla üllatusena, siis kõigi puhul see nii ei ole. Nad võivad teeselda rõõmsat meelt ja teha kõike seda, mida kõik teisedki teevad, aga rõõmsamaks see neid ei tee.

Aga mis sind õnnelikuks teeks? Oled sellele mõelnud? Või mis on puudu õnnetundest?

Siiralt huvitab.

Minul nt. pole lapsi. See on olnud teadlik valik selline. Ja ma pole üldse õnnetu selle üle. See-eest olen ma tädi juba viiele väiksele põnnile ja nendest mulle piisab 😀 Naerma ajas see, et olen neid kordamööda hoidnud ja ühe päevaga juba olnud kutupiilu. Eelistan pigem rahulikku keskkonda.

Õnneks on ka mu praegusel elukaaslasel varasemast lapsed olemas. Väga toredad tüdrukud. Nende ema samuti mõistlik. Pole isal lastega suhtlemisel vähimatki probleemi. Emal on samuti uus suhe.

Väga rõõmsaks teeb mind nt. reisimine. Eriti koos kallimaga. Vot jah, armastus (armastatud olla ja ise armastada)…see ilmselt ongi kõige suurema õnnetunde tekitaja.  Üksi reisida poleks pooltki nii tore. Vähemalt minu jaoks mitte. Pigem emotsioone vahetult jagades. Käsikäes jalutades.

Oma kassi armastan ma samuti. Vahepealsed kolm aastat oligi tema mu ainsaks tee- ja elukaaslaseks.  Just koroona- ajal. Saime ilusti hakkama. Nii hea meel on tema olemasulust.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis sind õnnelikuks teeks? Oled sellele mõelnud? Või mis on puudu õnnetundest?

Üsna kindel, et kui ta seda teaks, siis polekski enam probleemi.

Kellel on värske (või värskena püsinud) armastus, neil on ju imerelv. See ravim aitab kõige vastu. Suuremal osal keskealistest ja keskiga+ vanuselistest sellist relva pole.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis sind õnnelikuks teeks? Oled sellele mõelnud? Või mis on puudu õnnetundest?

Üsna kindel, et kui ta seda teaks, siis polekski enam probleemi.

Kellel on värske (või värskena püsinud) armastus, neil on ju imerelv. See ravim aitab kõige vastu. Suuremal osal keskealistest ja keskiga+ vanuselistest sellist relva pole.

Ma usun, et inimene ikka teab (oma sisemuses), mis teda õnnelikuks muudab. Iseasi, kas ta kuskil foorumis sellest rääkida soovib.

Pole minagi esimeses nooruses: sain hiljuti 40. Seega vist ka juba keskealine..? Samas õnnelikum kui 20-aastaselt.

Armastusenool 🙂 võib seega tabada igas vanuses inimesi.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 266 )


Esileht Ilu ja tervis Alkoholist loobumine