Esileht Ilu ja tervis Alkoholist loobumine

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 266 )

Teema: Alkoholist loobumine

Postitas:
Kägu

Aga tulebki seda ju teha! Lähedki kasvõi nuttes jalutama ja peagi märkad, et hakkab palju parem.

Mina teemaalgatajana ütlen, et ei hakka parem. Käingi igal pool, reisin, käin tööl, ei vingu, ei istu kodus, ei nuta. Mul on sinu üle väga hea meel, et sa isegi ei taju, mida mina tunnen. Elangi tavapärast elu, täna õhtulgi on pidu, lähen sinna ja teesklen rõõmsat tuju, aga ma ei ole rõõmus. Kui sinu arvates on nii, et muudkui lähed ja hakkad rõõmsaks, siis see võib sulle tulla üllatusena, siis kõigi puhul see nii ei ole. Nad võivad teeselda rõõmsat meelt ja teha kõike seda, mida kõik teisedki teevad, aga rõõmsamaks see neid ei tee.

Aga mis sind õnnelikuks teeks? Oled sellele mõelnud? Või mis on puudu õnnetundest?

Siiralt huvitab.

Minul nt. pole lapsi. See on olnud teadlik valik selline. Ja ma pole üldse õnnetu selle üle. See-eest olen ma tädi juba viiele väiksele põnnile ja nendest mulle piisab ???? Naerma ajas see, et olen neid kordamööda hoidnud ja ühe päevaga juba olnud kutupiilu. Eelistan pigem rahulikku keskkonda.

Õnneks on ka mu praegusel elukaaslasel varasemast lapsed olemas. Väga toredad tüdrukud. Nende ema samuti mõistlik. Pole isal lastega suhtlemisel vähimatki probleemi. Emal on samuti uus suhe.

Väga rõõmsaks teeb mind nt. reisimine. Eriti koos kallimaga. Vot jah, armastus (armastatud olla ja ise armastada)…see ilmselt ongi kõige suurema õnnetunde tekitaja. Üksi reisida poleks pooltki nii tore. Vähemalt minu jaoks mitte. Pigem emotsioone vahetult jagades. Käsikäes jalutades.

Oma kassi armastan ma samuti. Vahepealsed kolm aastat oligi tema mu ainsaks tee- ja elukaaslaseks. Just koroona- ajal. Saime ilusti hakkama. Nii hea meel on tema olemasulust.

Tjah, inimesed on tõesti erinevad…

Minul tekitaks enamik sinu loetelust tõsise õnnetu olemise tunde, nagu ikka väljakannatamatu ja täiesti sobimatu kujutluspilt.

Õnneks on mu elu teistsugune.

Nojah, remark, et tädi viiele ja koguni väiksele põnnile pluss siis mehe lapsed, aga ise lapsi ei soovi. Nüüd on kass tagaplaanil ja mees koos lastega esiplaanil.

Oi! Kass on vägagi esiplaanil. Veel eespool kui mees.. või trobikond lapsi. Tema heaoluga arvestan ma esmajoones. Inimesed saavad oma asjadega üldjoontes ise hakkama, kodustatud loomad vajavad aga neid oma hoole alla võtnute tuge elupäevade lõpuni. Mu Triibik on 14. Pole võrreldav meeste ja suguseltsi lastega. Kes, nagu näha, võivad vahelduda.. Kass on aga pereliige.

Tulin üle pika aja vaatama, millises suunas teema on arenenud… Igav lugemine oli.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on depressioon olnud ja see ei takistanud ümberkaudsetel elu nautida samal ajal, kui voodis teki all lamasin ja nutsin. Oi kui palju olen elus nutnud, aga pole kunagi nõudnud, et minuga nutetakse ja pole inetult käitunud depressiooni taha pugedes. Tunded rõõmustada ja tahe pole siiani tagasi tulnud ja ikka ei vingu nende üle, kes värskest õhust ja jalutuskäigust rõõmu tunnevad.

Just see rõõmurull ju süüdistas, et miks need depressiivikud ei hakka rõõmsaks. Võta lihtsalt ennast kokku ja mine õue, naudi linnulaulu ja ole õnnelik. Miks sa siis seda ei tee? Kõik on ju ainult kättevõtmise asi. Minu väide oli, et see asi pole nii lihtne, mitte ei öelnud, et teistel oleks keelatud olla rõõmus ja elu nautida.

Ma ei lugenyd süüdistusi välja. Kohanema peab. Nt ma ei tunne rõõmu reisimisest, seega ei lähe ma reisims. Ma ei tunne rõõmu päiksest, seega võtan D vitamiini ja väldin päikest. Võiks käituda nagu teised, aga ma pigem olen apaatne ja tunnen omast mullist rõõmu kui mängin, et mul on tore ja äge. Ma täuesti mõistan, miks inimesed ei saa aru teiste sisemaailmast. Sisse ei näe, keeruline on suhestuda, egoism viib elu edasi.

Oot-oot! See tekst tekitas huvi.

Sulle ei paku rõõmu reisimine? Puht uudishimust küsin. Siin on varem ka olnud teemasid, kust jookseb läbi leige huvi reisimise vastu. Minu jaoks tundub see kuidagi ebareaalne..

Saaksin aru, kui pole võimalusi selleks (finants kulub mujale ja teema lõpetatud), aga nii üleüldiselt… Et pole huvi teistes riikides valitseva eluolu, kultuuri; looduse vastu!?

Mis siis sind nt. huvitab? Kuidas oma vaba aega veedad?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et pole huvi teistes riikides valitseva eluolu, kultuuri; looduse vastu!?

Ma tean väga palju inimesi, kellel puudub igasugune huvi reisimise vastu. Mõni siiski ennast kuskile veab, sest perekond ja ühiskond survestavad, aga isegi seal ei tee ta mitte midagi, vedeleb lihtsalt kuskil hotellis aja maha ja mitte mingisugust huvi teise riigi eluolu, kultuuri ja looduse vastu ei ole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sulle ei paku rõõmu reisimine? Puht uudishimust küsin. Siin on varem ka olnud teemasid, kust jookseb läbi leige huvi reisimise vastu. Minu jaoks tundub see kuidagi ebareaalne.. Saaksin aru, kui pole võimalusi selleks (finants kulub mujale ja teema lõpetatud), aga nii üleüldiselt… Et pole huvi teistes riikides valitseva eluolu, kultuuri; looduse vastu!?

Mina pole see, kellelt küsisid, aga kui teemat muus osas ka lugesid, siis sealt tuli ju mitmetest vastustest välja, et on inimesi, kes ei suuda rõõmu tunda. Mitte millestki, sh reisimisest. Ja ei ole mingit huvi millegi vastu, on ainult kohusetunne, tänu millele saavad igapäevased asjad tehtud.

Ma tõesti ei saa aru, miks sellest nii raske on aru saada. Te ei lähe ju näit. pimedat inimest pinnima, et kuidas on see võimalik, et ta  ei näe, kuigi tal on silmad olemas? Kas tõesti seda puud seal ka ei näe? Aga kui ikka rohkem pingutaks, äkki siis hakkaks nägema? Võiks ju veel natuke motiveerida, rääkida, kui ilus kõik on, lillekesed jne ja kuidas teie ja teie tuttavad neid kõiki näete ja koos imetlete… äkki siis see pime võtab ka ikka ennast kokku ja hakkab lõpuks nägijaks?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et pole huvi teistes riikides valitseva eluolu, kultuuri; looduse vastu!?

Ma tean väga palju inimesi, kellel puudub igasugune huvi reisimise vastu. Mõni siiski ennast kuskile veab, sest perekond ja ühiskond survestavad, aga isegi seal ei tee ta mitte midagi, vedeleb lihtsalt kuskil hotellis aja maha ja mitte mingisugust huvi teise riigi eluolu, kultuuri ja looduse vastu ei ole.

Aga kuidas sinu endaga on lood? Uue ja huvitava avastamisel.. Kui oled seda nn. piiratud huvi kõrvalt näinud ja vbl ka natuke imestanud? selle üle…

Kodused igapäevased tööd on neile huvitavamad kui korraks keskkonnast mujale põigata?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sulle ei paku rõõmu reisimine? Puht uudishimust küsin. Siin on varem ka olnud teemasid, kust jookseb läbi leige huvi reisimise vastu. Minu jaoks tundub see kuidagi ebareaalne.. Saaksin aru, kui pole võimalusi selleks (finants kulub mujale ja teema lõpetatud), aga nii üleüldiselt… Et pole huvi teistes riikides valitseva eluolu, kultuuri; looduse vastu!?

Mina pole see, kellelt küsisid, aga kui teemat muus osas ka lugesid, siis sealt tuli ju mitmetest vastustest välja, et on inimesi, kes ei suuda rõõmu tunda. Mitte millestki, sh reisimisest. Ja ei ole mingit huvi millegi vastu, on ainult kohusetunne, tänu millele saavad igapäevased asjad tehtud.

Ma tõesti ei saa aru, miks sellest nii raske on aru saada. Te ei lähe ju näit. pimedat inimest pinnima, et kuidas on see võimalik, et ta ei näe, kuigi tal on silmad olemas? Kas tõesti seda puud seal ka ei näe? Aga kui ikka rohkem pingutaks, äkki siis hakkaks nägema? Võiks ju veel natuke motiveerida, rääkida, kui ilus kõik on, lillekesed jne ja kuidas teie ja teie tuttavad neid kõiki näete ja koos imetlete… äkki siis see pime võtab ka ikka ennast kokku ja hakkab lõpuks nägijaks?

Hea ja samas ka ebaloogilne/ebavõrdne võrdlus, ütleksin selle peale. Mõtle, kui olekski pime, mitte midagi ei näeks….mitte ainult viril oma meeleolu tõttu. Mäekõrgune vahe ju! Ühte saad ise enese kokkuvõtmisega mõjutada, teist mitte! Juba see peaks mõtlema panema…

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühte saad ise enese kokkuvõtmisega mõjutada, teist mitte! Juba see peaks mõtlema panema…

Oeh. Seda ma siin üritangi ju seletada, ma ei tea, mitmendat korda: seda saab enese kokkuvõtmisega mõjutada täpselt sama vähe kui pime saab enese kokkuvõtmisega nägijaks saada. Saab õppida elama ilma rõõmuta ja ilma nägemiseta, mõnel juhul võib ka ajas veidi paremaks minna, aga paljudel juhtudel mitte.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühte saad ise enese kokkuvõtmisega mõjutada, teist mitte!

See ongi sinu probleem, et sulle ei mahu pähe, et kõik inimesed ei saa oma meeleolu enda kokkuvõtmisega mõjutada. Need inimesed võtavad end iga päev kokku, et end tööle vedada, kõik ära teha, rõõmsat nägu kõigile demonstreerida, laste eest hoolitseda jne, jne, aga nende meeleolu sellest ei parane.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühte saad ise enese kokkuvõtmisega mõjutada, teist mitte! Juba see peaks mõtlema panema…

Oeh. Seda ma siin üritangi ju seletada, ma ei tea, mitmendat korda: seda saab enese kokkuvõtmisega mõjutada täpselt sama vähe kui pime saab enese kokkuvõtmisega nägijaks saada. Saab õppida elama ilma rõõmuta ja ilma nägemiseta, mõnel juhul võib ka ajas veidi paremaks minna, aga paljudel juhtudel mitte.

Aitäh vastamast!

Vaata, kuna ma ise olen omadega samuti olnud sügavas augus, millest polnudki justkui väljapääsu… siis sealt ka see “kius”, nui neljaks, et on küll!

Teate, ma sain hiljuti vanematekodust portsu oma pabereid ja muud kaasavara teismelise elust. Sh. kalendermärkmikud ja päevik… kui olin 20-22. Enne abielu. Eks seetõttu need sinna vanemate koju tallele jäidki… (privaatsus)

Lahistasin korralikult nutta seda päevikut lugedes. Nii kahju hakkas toonasest minast. Ja kui rumal ma ikka olin!!?? Ilus inimene ja mingit lollust taga ajades… Sain teadlikumaks ja mõistmise, miks psühholooge külastades minnakse välja lapsepõlve… Ma liikusin sinna kogemata ja…oli abiks igati. Emotsionaalses mõttes.

Oih, mis see teema siin oligi…

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean väga palju inimesi, kellel puudub igasugune huvi reisimise vastu. Mõni siiski ennast kuskile veab, sest perekond ja ühiskond survestavad, aga isegi seal ei tee ta mitte midagi, vedeleb lihtsalt kuskil hotellis aja maha ja mitte mingisugust huvi teise riigi eluolu, kultuuri ja looduse vastu ei ole.

Ärge ajage segi kahte asja – huvi teise riigi või rahva eluolu, kultuuri ja looduse vastu ning reisimist. Reisitakse ka ilma igasuguse huvita, lihtsalt soojale maale. Ja ilma reisimata on vägagi võimalik otsida infot ja teada oluliselt enam kui mõni, kes terve ilma läbi rännanud.

Inimesena, kes tõesti enam ei tunne mingit huvi reisimise vastu, võin selgitada, millest see tuleb – reisimine on alati ebamugav. Kõigepealt lennusõit (ebamugav, tüütu, igav, pikk, natuke ka hirmus), seejärel satud teadmata oludesse elama, mõnikord konditsioneer ei tööta, mõnikord on köök väga nõrk, mida iganes. Pidev planeerimine ja segadused, alati pead mõtlema plaan B peale. Mul on mõnus ja mugav kodu ning ma olen ilmas elanud juba 50+ aastat, noorena väga palju reisinud ja seda nautinud – no miks ma peaksin tahtma minna kodust ära mingisse ebamäärasusse? Vaatan videoid ja näen rohkem kui kohapeal näeksin.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean väga palju inimesi, kellel puudub igasugune huvi reisimise vastu. Mõni siiski ennast kuskile veab, sest perekond ja ühiskond survestavad, aga isegi seal ei tee ta mitte midagi, vedeleb lihtsalt kuskil hotellis aja maha ja mitte mingisugust huvi teise riigi eluolu, kultuuri ja looduse vastu ei ole.

Inimesena, kes tõesti enam ei tunne mingit huvi reisimise vastu, võin selgitada, millest see tuleb – reisimine on alati ebamugav. Kõigepealt lennusõit (ebamugav, tüütu, igav, pikk, natuke ka hirmus), seejärel satud teadmata oludesse elama, mõnikord konditsioneer ei tööta, mõnikord on köök väga nõrk, mida iganes. Pidev planeerimine ja segadused, alati pead mõtlema plaan B peale. Mul on mõnus ja mugav kodu ning ma olen ilmas elanud juba 50+ aastat, noorena väga palju reisinud ja seda nautinud – no miks ma peaksin tahtma minna kodust ära mingisse ebamäärasusse? Vaatan videoid ja näen rohkem kui kohapeal näeksin.

Ei ole ebamugav. Põnev on 🙂 Kuidas kellelegi., eks ole.

Kodus olla on ka muidugi tore ja seda igal ajal, kuid ega tuulutuski paha tee..

Kui kõik on juba paigas, pole siin enam midagi planeerida! Rahu! Ja naudi!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

seejärel satud teadmata oludesse elama, mõnikord konditsioneer ei tööta, mõnikord on köök väga nõrk, mida iganes. Pidev planeerimine ja segadused, alati pead mõtlema plaan B peale. Mul on mõnus ja mugav kodu ning ma olen ilmas elanud juba 50+ aastat, noorena väga palju reisinud ja seda nautinud – no miks ma peaksin tahtma minna kodust ära mingisse ebamäärasusse?

Miks sa bronnid mingeid jubedaid elamisi, kui on võimalik võtta korralik hotell või villa? Olen sinuvanune ning mugavuse ning luksusega harjunud, ei lepi reisilgi palju vähemaga.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa bronnid mingeid jubedaid elamisi, kui on võimalik võtta korralik hotell või villa? Olen sinuvanune ning mugavuse ning luksusega harjunud, ei lepi reisilgi palju vähemaga.

Kui sul on keegi, kes mõnda kohta soovitab, siis tõesti. Aga niisama ilma nägemata bronnides pole mingit garantiid, et ka see “korralik hotell või villa” pole tegelikult mingi fassaad. Jah, ilmselt ülikalleid kohti võttes küll oleks garantii, aga paraku pole ma nii rikas, et tervet peret ülikallites kohtades majutada ja äriklassis reisida.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama seis. Muudkui lubasin,  et loobun, aga kuidagi tihti oli lõõgastuseks ( no see oli lihtsalt ettekääne) vaja kasvõi natukene võtta. Ei oska ega soovigi end teiste kogustega võrrelda,  midagi tegemata pole jäänud,  aga tean et alkohol kehale head ei tee.  Eriti ajab veel oksele kellegi kehast tulevad tugevad alkojäägid.

Jaanipäeval tegin viimase veini.

Eks näis,  hetkel hea olla. Olen varemgi pikema pausiga hakkama saanud, katsumus see aga on.

Võitlen tuimusega kõige suhtes!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need inimesed võtavad end iga päev kokku, et end tööle vedada, kõik ära teha, rõõmsat nägu kõigile demonstreerida, laste eest hoolitseda jne, jne, aga nende meeleolu sellest ei parane.

Miks need inimesed probleemi algpõhhjusega ei tegele? Ega probleem niisama ei kao.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama seis. Muudkui lubasin, et loobun, aga kuidagi tihti oli lõõgastuseks ( no see oli lihtsalt ettekääne) vaja kasvõi natukene võtta. Ei oska ega soovigi end teiste kogustega võrrelda, midagi tegemata pole jäänud, aga tean et alkohol kehale head ei tee. Eriti ajab veel oksele kellegi kehast tulevad tugevad alkojäägid.

Jaanipäeval tegin viimase veini.

Eks näis, hetkel hea olla. Olen varemgi pikema pausiga hakkama saanud, katsumus see aga on.

Võitlen tuimusega kõige suhtes!

Naljanumber.  3 päeva oled ilma alkota olnud ja juba kirjutad?

+2
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Teemast välja ehk reisimisest – mulle ka eriti ei meeldi, sest minu jaoks on kõik uus äärmiselt väsitav. Jah, saan hakkama ja käidud, aga pärast oleks mul vaja nädal puhkust üksinda ja vaikuses, et taastuda. Aga minu töökorralduse juures on mul võimalik võtta vaid üsna lühikesi puhkusejuppe. Ja mida minusugune veidrik siis vabal ajal teeb – ma nt liigun looduses ringi, aga üsna samal trajektooril. Eesti neli aastaaega pakuvad piisavalt vaheldust. Ja siis küsitakse, et kus sa käisid, sest raske on vahel uskuda, et ma teen kenasid pilte siinsamas Tallinnas pea kesklinnas ja üsna ühe koha peal. Ja on ka mõnel raske uskuda, et ma käin ringi üksinda. Ja et see veel lausa meeldib mulle. Kaugetest kohtadest vaatan meelsasti filme ja loen raamatuid.

 

Teemasse – ise olen karsklane, aga mul on nii lähisugulasi kui kaugemaid tuttavaid, kes alkost loobunud, ja meeleoluga on neil tugevad probleemid. Ei aita ravimid ega miski.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naljanumber. 3 päeva oled ilma alkota olnud ja juba kirjutad?

Naljanumber oled sa ise. Just alguse tegemine on kõigis harjumuse muutustes kõige keerulisem ning kolm päeva alkoholita on alkohooliku jaoks tubli tulemus. Kes oled sina, et teise enese käsilevõttu naeruvääristama tuled?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama seis. Muudkui lubasin, et loobun, aga kuidagi tihti oli lõõgastuseks ( no see oli lihtsalt ettekääne) vaja kasvõi natukene võtta. Ei oska ega soovigi end teiste kogustega võrrelda, midagi tegemata pole jäänud, aga tean et alkohol kehale head ei tee. Eriti ajab veel oksele kellegi kehast tulevad tugevad alkojäägid.

Jaanipäeval tegin viimase veini.

Eks näis, hetkel hea olla. Olen varemgi pikema pausiga hakkama saanud, katsumus see aga on.

Võitlen tuimusega kõige suhtes!

Naljanumber. 3 päeva oled ilma alkota olnud ja juba kirjutad?

Loe nüüd uuesti mu varasem tekst läbi, sinusugustele nähvikutele saigi lisaks mainitud varasem kogemus/oskus pausi pidada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naljanumber. 3 päeva oled ilma alkota olnud ja juba kirjutad?

Mina näiteks olen ka täna kolmandat päeva täiesti kaine ja ühest küljest väga uhke selle üle, aga pole üldse kindel, et õhtul ei murdu. Kuidagi nii tuhm ja mõttetu on kõik. Suvi veidi ergastab, selles mõttes on praegu hea aeg jätta – saab õhtul asendustegevusi teha, kuhugi minna, mere äärde, jalutama, kuni kell on 22 läbi ja enam pole ohtu, et poest alkot osta saaks. See võitlus endaga on pidev, iga 5 minuti tagant. Olen korra sama läbi teinud mõni aeg tagasi, mäletan, et see faas läks üle umbes nädalaga ning kuu pärast juba enam ei mõelnud alkoholile. Algus tuleb vastu pidada ja see on raske. Hoian pöialt, et mõnda vabandust ei tekiks (näiteks meelega ei hakanud ma jaanide ajal üritamagi maha jätta) või mehega mingit jama ei tekiks (vahel meil on probleeme) – jälle liiga lihtne vabandus väike vein teha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naljanumber. 3 päeva oled ilma alkota olnud ja juba kirjutad?

Mina näiteks olen ka täna kolmandat päeva täiesti kaine ja ühest küljest väga uhke selle üle, aga pole üldse kindel, et õhtul ei murdu. Kuidagi nii tuhm ja mõttetu on kõik. Suvi veidi ergastab, selles mõttes on praegu hea aeg jätta – saab õhtul asendustegevusi teha, kuhugi minna, mere äärde, jalutama, kuni kell on 22 läbi ja enam pole ohtu, et poest alkot osta saaks. See võitlus endaga on pidev, iga 5 minuti tagant. Olen korra sama läbi teinud mõni aeg tagasi, mäletan, et see faas läks üle umbes nädalaga ning kuu pärast juba enam ei mõelnud alkoholile. Algus tuleb vastu pidada ja see on raske. Hoian pöialt, et mõnda vabandust ei tekiks (näiteks meelega ei hakanud ma jaanide ajal üritamagi maha jätta) või mehega mingit jama ei tekiks (vahel meil on probleeme) – jälle liiga lihtne vabandus väike vein teha.

kui poest ei saa, siis pubist ja baarist ikka saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui poest ei saa, siis pubist ja baarist ikka saab.

Kasiinost saab ööpäevaringselt. Isegi öösel sõbrannaga kõrvaltänava kasiinosse läinud ning 4 koksiga koju tagasi sammunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui poest ei saa, siis pubist ja baarist ikka saab.

Kasiinost saab ööpäevaringselt. Isegi öösel sõbrannaga kõrvaltänava kasiinosse läinud ning 4 koksiga koju tagasi sammunud.

Aitäh, sõbrad :D, aga õnneks pole mu elukoha lähedal ei pubi ega baari ega ammugi kasiinot. Ja ega neisse läheks ka alkot otsima.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen korra sama läbi teinud mõni aeg tagasi, mäletan, et see faas läks üle umbes nädalaga ning kuu pärast juba enam ei mõelnud alkoholile.

See oleneb, kui pikk on alkohoolikustaaž enne maha jätmist. Minul ei läinud nädala ega kuuga midagi üle. Mul oli vähemalt pool aastat igapäevast võitlust, enne kui avastasin, et ei mõtlegi enam veini peale kogu aeg. Jube raske oli. Seetõttu ei julge ka enam libastuda, sest teist korda ma maha jätmisega enam hakkama ei saaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh, sõbrad :D, aga õnneks pole mu elukoha lähedal ei pubi ega baari ega ammugi kasiinot. Ja ega neisse läheks ka alkot otsima.

Äge oled 😀

Tubli oled ka siis, kui suutsid ilma olla 3 päeva. See on juba palju parem, kui mitte ühtki päeva.

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks olen ka täna kolmandat päeva täiesti kaine ja ühest küljest väga uhke selle üle, aga pole üldse kindel, et õhtul ei murdu.

Jess, üks päev jälle juures. Kui õhtu lähenes, viisin ema randa jalutama ja parki vaatama, seega ei olnud kuidagi võimalik enne 22 poodi minna. Väga rahul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loobujad, ma vajaksin tugigruppi. Kas keegi veel on parasjagu pingutamas, et loobuda? Saaks muljeid jagada ja tuge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sul on keegi, kes mõnda kohta soovitab, siis tõesti. Aga niisama ilma nägemata bronnides pole mingit garantiid, et ka see “korralik hotell või villa” pole tegelikult mingi fassaad. Jah, ilmselt ülikalleid kohti võttes küll oleks garantii, aga paraku pole ma nii rikas, et tervet peret ülikallites kohtades majutada ja äriklassis reisida.

Piisab kahe asja jälgimisest-alla 4 tärni ei võta ning vaata arvustusi-ei tule mingeid üllatusi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piisab kahe asja jälgimisest-alla 4 tärni ei võta ning vaata arvustusi-ei tule mingeid üllatusi.

Kodumajutustel pole mingeid tärne. Mulle ei meeldi hiigelhotellid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vuhh, ma nägin kõrvalt purjus naisi ja pole enam 15 aastat joonud. Firma suvepäevad on alguses toredad ja siis tülgastavad. Mõned meist sünnivad puudega, mõned joovad ennast oma raha eest “vigaseks”.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 266 )


Esileht Ilu ja tervis Alkoholist loobumine